~♧★○ چالش کتاب ○★♧~

وضعیت
موضوع بسته شده است.

لیلی تکلیمی

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
785
امتیاز واکنش
20,382
سلام. ممنونم که دوباره به چالش دعوتم کردید.

رمان: سهم من از بودن تو- m94 و خواهرمحترمشون
خلاصه :
داستان زندگی دختری هست به نام ریحانه که با خانواده ی مادرش که ازدواج مجدد داشته زندگی می کنه اما آبش با شوهر و برادر شوهر مادرش توی یک جوی نمی ره و معمولا با هم سر ناسازگاری دارند ... ریحانه نمی تونه رفتار سبکسرانه و بی قید و بند اونها رو تحمل کنه.
با اینکه از خانواده ای از قشر ضعیف هست رویاهای بلندی داره که رسیدن به اونها رو هدف زندگیش قرار داده البته با توجه به اعتقاد پاکی که داره می خواد برای رسیدن به شرایط خوب و ایده ال تلاش کنه . پاکی و صداقت و عفت رو از مادرش به ارث بـرده که او هم با رفتار های ناهنجار شوهرش به شدت مشکل داره و مخالفه ... در این میان دل هم نقشی داره که نمیشه نادیده ش گرفت .. نقشی که می دونیم خیلی وقتا می تونه از نقش و حضورش در زندگیمون از عقل پررنگ تر و موثر تر باشه ؛ حتی به خطا و به اشتباه !!

این رمان بسیار زیباست و ضمن این که بازگو کننده ی یک سری حقایق تلخ در بطن قشر فرودست جامعه ست، پرماجرا و هیجان انگیزه و توصیه می کنم از دستش ندید. خوشبختانه امروز مریم جان این رمان رو در این سایت گذاشته و ما افتخار همراهیش رو داریم.

رمان: دوردنیای تو می گردم- ونوس66 (نام کاربریش توی نگاه: رخشان)
خلاصه:
قصه ی زندگی دختری که وقتی سر از یه راز مهم درمیاره، از حقیقت فرار می کنه. واسه این فرار نباید سرزنشش کرد، کار از موندن و جنگیدن گذشته و تمام اطرافیان این دختر به نحوی با خودخواهیشون آینده و سرنوشت این دختر بی گـ ـناه رو به بازی گرفتن. اون درواقع یه قربانیه، اما خیلی زود یاد می گیره که روی پاش بایسته و به کسانی که قصد دارن بهش کمک کنن اعتماد کنه.

من از ونوس عزیز عذر می خوام بابت این خلاصه، چون خودش هنوز خلاصه ش رو بهم نداده مجبور شدم خودم بنویسمش. این رمان بی نظیره و من صددرصد توصیه ش می کنم.

رمان: یلدای بی پایان- zed-a (نویسنده ی خوش ذوق رمان تاتلاقی خطوط موازی)
خلاصه:
دختر قصه ی ما شب یلدا به دنیا اومده، اما چرا بی پایان؟!.... اگه بدونید که این دختر بین سخت ترین انتخاب زندگیش قرار گرفته و توی این دوراهی وحشتناک بین برادر و همسرش هیچ کدوم رو نمی تونه ترجیح بده، اون وقت می فهمید که شب تاریک زندگی یلدا به این زودی ها قرار نیست به صبح روشن برسه.

از زکیه جان هم بابت این که خلاصه ش رو دستکاری کردم عذر می خوام، امیدوارم بابت این خلاصه منو ببخشه. این رمان یکی از قشنگ ترین و پرهیجان ترین رمانهاییه که خوندم و مطمئنم که شما هم میخکوب خواهید شد.

من می خوام این بار از این عزیزای دلم دعوت کنم:
مائده ایرجی راد
شیشی بلا
فاطمه خاوریان

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • mahyar.tofighi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    97
    امتیاز واکنش
    1,513
    سلام . با تشکر از مدیر گروه و دوست عزیزی که من رو به چالش کشید .
    من رمان پشت کوه رو خوندم . جریان معلم جوانی هست که برای تدریس به یه منطقه محروم می ره و اونجا پر از اتفاقات جالب می افته .
    رمان
    در بطن شب و در انتهایی ترین نقطه شب رو هم از الناز دادخواه عزیز معرفی می کنم .
    در بطن شب : [BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]شروع دوباره زندگی انسان گونه کت که برخلاف تصورش که فکر میکرد همه چی به روال عادی برمیگرده و زندگیش درست میشه تصوراتش غلط از اب درومد و فهمید دوباره انسان بودن به اون اسونی که فکر میکنه نیست و مشکلات جدیدی رو به رو میشه و خطرات خیلی جدی و بدتر از قبل سر راهش قرار میگیره که قبل از کشتن فردریک حتی یه درصد هم بهشون فکر نکرده بود حالا اون دنیای مرموز و خطرناکی که در پشت چهره ارام شب مخفی شده رو به خوبی میشناسه و این باعث میشه شب براش به ترسی عمیق تر از گذشته تبدیل بشه …[/BCOLOR]
    [BCOLOR=rgb(255, 255, 255)][/BCOLOR]
    [BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]در انتهایی ترین نقطه شب :[/BCOLOR]

خلاصه:
    چه رازی در این شب نهفته است که تمام راه ها و امید ها به تاریکی این شب ختم می شود و چیست راز و رمز ها و قول و قرار های تاریکی که در پس سیاهی شب سر به مهر مانده اند!… و چه حسی دارد این تاریکی مطلق! تاریکی که می رود تا با میـ*ـل تمام روشنایی وجودت را ببلعد و زمانی به خود آیی که چیزی جز قلبی به تاریکی شب باقی نخواهد ماند… و باید دید در این انتهایی ترین نقطه شب در این انتهایی ترین سکوی تاریکی در این کران نفرت و آتش چه چیزی می تواند دوباره شعله کوچکی از روشنایی را مانند ستاره ای در قلب اسمان تاریک بی افروزد؟

من از همین نویسنده :
    elnaz D

و دو دوست عزیزی که به چالش دعوتم کردن یعنی :

e.asgari و کوچولوی تنها رو به چالش دعوت می کنم.

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    12,639
    امتیاز واکنش
    28,246
    ممنون از همدم عزیز بابت دعوتش :aiwan_light_thank_you2:

شطرنج عشق (نویسنده: فریده ولوی)
    خلاصه:
    با اینکه آفاق دختری بود با زیبایی معمولی، ولی با داشتن خواهری به زیبایی آذین همچون جوجه اردک زشتی به نظر می رسید. تمام توجه ها به آذین بود، ولی توجه آذین فقط به یک نفر بود: امید محمودی که همتای او در زیبایی، ولی سرتر از او درهوش و تمام زمینه ها بود.
    این داستان، داستان رقابت ها و کل کل ها و لجبازی های بین آفاق و امید هست که به ازدواج هم کشیده میشه...
    (رمان بسیار زیبایی هست، حتما بخونیدش.)

نازکترین حریر نوازش (نویسنده: ر.اکبری)
    خلاصه:
    داستان دختری به نام سالومه که بعد از فوت پدر و مادرش به خواست پدرش پیش خانواده پدری بر میگرده. اما رفتار عمه ها و دختر عمه و پسر عمه هاش با اون خیلی بده، چون اون و مادرش رو مقصر از دست دادن برادرشون میدونن.
    سالومه تو این خانواده که هیچ علاقه ای به اون ندارن زندگی میکنه و عاشق پسر عمه اش سالار میشه. پسری که هیچ کس حق نداره رو حرفش حرف بزنه و ماجرای اصلی از اینجا آغاز میشه...

عروس گیسو بریده (نویسنده: چیکسای)
    خلاصه:
    روناهی خبط کرد. … اشتباه کرد… دختر خانِ ایل حق عاشق شدن نداشت… حالا که عاشق شده باید طرد شود… آنهم به دستور پدر… به دستور کسی که در چهره ی روناهی معشوقش را میدید… چه فرقی بود بین روناهی و دخترهای ایل که همه عاشق میشدند و پدر میانجی گری میکرد…
    سالها بعد یک نفر فدا شد… یک زن… یک زن بیگناه…. آساره شایسته بدون هرگونه خطایی مورد اتهام قرار گرفت… به او تهمت زده شد… تهمتی ناگوار که پیش شوهر رسوایش کرد…پایان خوش

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

دعوت میشه از:

MILAD_A

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    27,940
    امتیاز واکنش
    17,247
    هوالطیف .....
    من رمان هایی را که خوندم واقعا و به دلم نشسته وعالی بوده اسم می برم انشا الله قلمتون سبز وپایدارباشه ببخشید دوستان عزیز من خلاصه هارو کپی برداری کردم

نویسنده بزرگوار :جناب آقای محبوب نیا

_خلاصۀ داستان
    محمود مردی میانسال و متاهل است. او در آستانۀ ورشکستگی قرار دارد. همۀ آنچه سالها در پی کسبِ آن بوده را در حوزۀ ساخت و ساز سرمایه گذاری کرده و وامِ زیادی نیز از بانک اخذ کرده است. ساختمان را کامل کرده و آمادۀ فروش است، اما به دلیلِ رکودِ اقتصادی، با بد اقبالی رویرو شده و نمی تواند مشتری مناسبی پیدا کند. چون زیرِ فشار بدهی قرار دارد و قادر به بازپرداخت وام به بانک نیست، دچار افسردگی شده است. همۀ این مشکلات باعث شده تا در آستانۀ تصمیمِ بزرگی باشد. اینکه همۀ ارثیه و زمینهای روستایی را بفروشد و بحرانِ مالی خود را حل کند. اما از سویی دیگر وابستگی یه گذشته مانع اش می شود.
    ضمیرِ ناخودآگاهش در ارتباط با گسستنِ پیوند با گذشته، مقاومت می کند و خاطرات ایامِ جوانی اش زنده می شوند.روزهایی از جنـ*ـسی دیگر که امروزه کمتر می شود از آن سراغ گرفت و...

نویسنده عزیز:_ِDelaram_

نام رمان:
    دیگ به دیگ می گـه ته دیگ
    _خلاصه:
    داستان درباره ی پسریه به اسم مانی رضایی یه دکتر خوشتیپ و البته شوخ طبع.
    دکتره ما چهارتا خواهر داره که دوتاشون تهران زندگی می کنند ولی بقیه ی شهرستانند.
    یه داداشم داره که اونم شهرستان زندگی می کنه.دکتره ما پیش یکی از خواهراش تو
    تهران زندگی می کنه.از ازدواج هم بدش میاد هر دفعه هم که میرند براش خواستگاری
    یه بلایی سر دختره درمیاره حالا چه بلایی خودتون بخونید دیگه...

رمان سطح زیرین زندگی نوشته ی نارینه
    _خلاصه:
    باران سالهاست که تنهاست...با برادرش....شبیه دخترهایی اطرافمان نیست...یاور زنان ایدزی....با مردان....کودکان ولگرد...همسایه کامیاری می شود که نابغه است... باسحر....اینها در گردونه ...زندگی...باهم روبرو می شوند.... و فرهاد که آشنایی قدیمی باران است...

سالهاست دنبال آرامشم...دستهای سردم را بگیر..... و مرا از تاریکی به روشنایی ببر...داستانی که میان سرمایی دردها و غمها باعشق ومهربانی تولدی دوباره میشود..زادن دوباره از خاکستر وجودی چون ققنوس...داستانی متفاوت با هر آنچه خواندید...و رازهایی که در انتها باز میشوند...

من زیاد داخل انجمن نمی شوم ولی دوستای خود میلاد را انتخاب می کنم

saeid_shz
    تنهای تنها عزیز دلم
    *samira*

آخرین ویرایش:

MILAD_A

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    27,940
    امتیاز واکنش
    17,247
    نام کاربری نویسنده:لیلی تکلیمی

نام رمان:گل حسرت

ژانررمان: اجتماعی عاشقانه

خلاصه:
    گاهی فکرمی کنم همه ی گلهای روی زمین زیبا وخیال انگیزند و بوی عشق وزندگی با خود دارند وهر دختری که به دنیا می آید مثل یک گل است؛ گلی بارنگ وبوی مخصوص خودش، یکی زیباتراست ویکی خوشبوتر، یکی عمرش طولانیتر است و دیگری خاصیت اش بیشتر...
    ولی نمی دانم چرادرمیان تمام این گلها من بایدگل حسرت باشم؟! یک گل کوچک که با همه ی زیبائی اش همواره بوی جدایی وغم ودلتنگی باخود دارد، تنها گلی که هرگز نمی تواند یادآور طراوت و شادی باشد و قصه ی تلخ شکست همیشه بر گلبرگهای معصومش باقی میماند...
    خیال می کردم زمستان رخت بربسته وبوی بهار به مشام زندگی سرد ویخزده ام خورده است، پس با اولین نسیمی که مژده ی بهارداشت شکفتم؛ اماعمرخوشبختی من خیلی کوتاه بود، به بهارنرسیدم که پرپرشدم و ذرات بی جان وجودم برخاک ریخت تا شاید بهار آینده را دریابد، بهاری که هرگز برایش وجود نداشته ونخواهد داشت.
    کاش اندکی؛ فقط اندکی دیرتر سر ازخاک تنهایی برآورده بودم مثل گلهای دیگر، همانهایی که می دانند دامن سبز بهار یعنی چه....

رمان شاهزاده ی شهر جادو
    ژانر رمان:تخیلی/فانتزی - عاشقانه - هیجانی و طبق معمول گاهی هم طنز:aiwan_light_give_heart2:
    خلاصه داستان:مطمئنا هر دختری توی بچگی قصه های پرنسس هایی مثل سیندرلا و سفید برفی و ... رو شنیده و ممکنه حتی شاهزاده سوار بر اسب سفید خودشم تصور کرده باشه"حالا اگه یه روز این شاهزاده رویاها واقعی بشه و بیاد جلوی در خونشون چیکار باید بکنه؟!
    این رمان هم در مورد دختری با چهره ای بانمک به نام نگین که مثل دخترای دیگه جذابیتای خاص خودشو داره"نگین زندگی فوق العاده معمولی داره در کنار پدربزرگش روز های خوشیو سپری میکنه. اما این زندگی معمولی اونقدراهم طولانی نیست!!!

همه چیز چند ماه بعد از تولد 18 سالگی نگین شروع میشه! توی یه روز عادی و آفتابی مثل تمام روزهای دیگه وقتی که داره از دانشگاه بر میگرده نزدیک خونه پسر بچه ی خوشگل و نازی رو میبینه که تک و تنها تو کوچه ایستاده ..آشنایی با این پسر بچه زندگیه دختر داستان مارو از این رو به اون رو میکنه و باعث تغییراتی تو زندگیش میشه که هیچ وقت حتی فکرشم نمیکرده...

مرضیه رضایی
    نام رمان :از ایفل تا میلاد
    ژانر:طنز ،پلیسی،عاشقانه
    داستان درباره دختریه که خیلی ساده و مهربونه که تو پاریس زندگی کرده ولیی وقتی به کشورش برمیگرده اون روی دیگه اش رو نشون میده میشه یه دختر شر و شیطون که اون اوایل زندگیش بود هیشکی جلو دارش نیست به جز یه نفر اونم کسی نیست جز جناب سرگرد که تو عملیات باید مواظب میشا باشه حالا اینکه تا دو قدمی مرگ میرن و برمیگردن یه طرف تپیدن قلبشون برای هم یه طرف دیگه

ریحانه 76 عزیز

خانم dr.javaheri

*laya*

آخرین ویرایش:

MILAD_A

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    27,940
    امتیاز واکنش
    17,247
    مهسا93 عزیزم
    ژانر:طنز و عاشقانه
    خلاصه:​
    داستان دختری به اسم رهاباستانی که به خاطر شباهت زیاد با مادرش آروشا صداش میزنن و با اسم رها غریبه شده یه جورایی خودش رو گم کرده این دختر شخصیت شیطون و شر (میدونم الان میگین مثل همه رمان ها) داره و ادا اصول دخترونه بلد نیست
    بهزاد پسرعموی رها هم پایه اس و حتی سر چیزای کوچیک باهم شرط بندی میکنن و عاشق این کارن ولی بقیه روکلافه میکنن با شیطنت هاشون از بچگی باهم و کنار هم بزرگ شدن سنگ صبور همن
    این میون ورود یه استاد جدید و شرط بندی که با پسرعموش میکنه یه دفعه زندگیش رو تغییر میده
    این اتفاق ها رها رو با گذشته مادرش پیوند میدن رها با یه آدم مغرور رو به رو میشه و سعی میکنه برای کم نیاوردن در مقابلش خودش رو مغرور تر نشون بده بعد اتفاقای تلخ و آشکار شدن حقایق آزار دهنده رها مقابل بی رحمی دنیا کم میاره ولی یه ناجی کمکش میکنه که دوباره برگرده به زندگی
    رها به عشقش میرسه ولی رفتار های بچگانه و لجبازی و غرور بی جا زندگیش رو از هم میپاشه ولی غافل از اینکه اون بالایی همیشه هوامونو داره....
    پایان:خوش
    پ.ن:رمان تا وسط هاشکاملا طنز پیش میره ولی لازمه از یه جایی به بعد جدیت به کار بگیریم امیدوارم بازممورد پسندتون باشه و لـ*ـذت ببرین
    دوستون دارم❤
    نام کتاب : انتـقامخونی

نام نویسنده :
    mahdis.a

ژانر : انتقامی.هیجانی.کمی کل کلی.بعضی جاها طنز.درام

خلاصه کامل:
    داستان در مورد دختری به اسمه اناهید شروع میشه یه دختره بامزه و باهوش که تو بچگیش اتفاقاتی براش میوفته که جبران ناپذیره و این باعث میشه اینده براش تلخ بشه....پر از تاریکی...پر از سکوت...لحضات غمگین...
    تو این هیر و ویری گیر یه پسره سمج..عبوس...غد...و همچنین بد اخلاق ...
    اما طی چند اتفاق وخیم و بد مجبور به ازدواج با اون پسر میشه...
    نه عشقی..نه دوست داشتنی...نه محبتی...
    زندگیش زهر تر شد...غمگین تر شد...
    زمانی که فهمید عاشق شده...دلشو داده به یکی ...
    متوجه میشه که...نه تلاش بی فایدس و ارتام هیچ وقت نمیتونه به اناهید علاقمند بشه...
    اناهید ناامید میشه و ناامیدی اون موجب بدتر شدن وضع میشه...
    اما با کمک پلیسا و مهران(دست راست ارتام یا همون امین)میتونن ...

نویسنده عزیز : الهه سکوت
    داشتم میرفتم تا با همه چیز خداحافظی کنم داشتم میرفتم که از دنیا با تمام بدیها وپستی هایش فرار کنم گمان نمیکردم چشمی در جستجوی​
    من باشد​
    تمام احساساتم را پشت غرورم پنهان کرده بودم​

موضوع در مورد دختری به اسم طرلان رادمنش هست که سال سوم رشته تجربیه وبا پدر و خواهرش زندگی میکنه​
    این دختر از پدرش تقاضا داره که به خارج از کشور بره اما پدرش با این موضوع مخالفت میکنه​
    طرلان با اسرار دوستش شیما با یک پسز به اسم سیاوش افخمی اشنا میشه اما دلیل اشناییش رفتن به خارج هست و در واقع از​
    سیاوش میخاد به عنوان یه طعمه برای خارج رفتن استفاده کنه اما با دیدن سیاوش نظرش تغیر میکنه و با تمام وجود عاشق سیاوش میشه​
    نارینه
    fara
    m.alizade
    دوستان دیگری هم هستند ولی این نفرات در ذهنم بودند تشکر از شروع کننده مسابقه کوچولی تنها

*REIHANEH*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,399
    امتیاز واکنش
    24,204
    اول از همه از م.میشی و آجی فاطمه (fara) بخاطر دعوتشون تشکر میکنم :
    خییییییییییییلی مرسسسسسسسسسی:-)

میخوام رمانایی رو معرفی كنم که اگه اشتباه نکنم کار اول نویسندشون هستن...و اینکه در حال تایپن همه...

1 - عشق , لجبازی , سوء تفاهم (n@st@r@n)
    درباره ی دختری به نام تبسم که توی دانشگاه با رادمان آشنا میشه...
    رادمان به خاطر از دست دادن یه شخص عزیز , از خانوادش جدا شده و تا به حال عشق رو تجربه نکرده...

2 - سلحشور ( بازگشت وارث ) (*نونا جون*)
    اندوه مرگ والدین بر قلب امیلی سایه انداخته , مرگی نا به هنگام و مرموز....
    تخیلیه!

3 - دختری بنام نیلوفر (gh78)
    نیلوفر 18 ساله زندگی سختی داره که با رها شدن توسط خانوادش سخت تر هم میشه...

4 - در انتظار سوگند (samira77)
    درباره ی دختر 17 ساله ای که وارد دنیای متفاوتی میشه...دنیایی که تو آرزوهاش می دید...

5 - امواج خروشان (MISS SAHEL)
    داستانی عاشقانه و غمگین بر اساس واقعیت...!
    روایت دختری که عشق در هر شرایطی توی قلبش هست...شاید با معنایی متفاوت...

6 - ملودی باران (Elnaz...Asgharian)

از همین شیش تا نویسنده دعوت میکنم که توی چالش کتاب شرکت کنن:-)

از مریم بانو و داداش میلاد هم تشکر میکنم که منو دعوت کردن:-))

شیشی بلا

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    77
    لیلی جان ممنون واسه دعوت..
    خب کتابایی که معرفی میکنم:
    رمان دوستت دارم از رویا مرادی
    رمان بوی نا از ماندانا معینی
    کتاب مردی که میخندد از ویکتور هوگو
    هرسه تا کتاب خیلی قشنگن.
    نفیس و فاطمه رو دعوت میکنم

elnaz D

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    527
    امتیاز واکنش
    8,032
    سلام ممنونم از آقا سروش عزیز که منو به این چالش دعوت کردن همچنین از استارتر تاپیک و سایر دوستان هم بخاطر معرفی رمان هام متشکرم

رمان هایی که معرفی می کنم.
    1. رمان افسانه ارابلا از پانیذ و راهین عزیز
    خلاصه:

[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
    3سرزمین وجود داره که هرکدوم راه و رسم و رسوم خودشون رو دارن اولین سرزمین برای فرشته هاست و دومی برای شیاطین و سومی برای انسانهای عادی تولد فرشته ها و شیطان ها به اولین اشک و خنده انسانهای عادی بستگی داره…اولین خنده هر انسان یک فرشته و اولین گریه هر انسان یک شیطان رو متولد میکنه حالا اگه کسی با اولین خندش با قطره ای اشکش مخلوط بشه چی پیش میاد؟چه موجودی متولد میشه و پا به جهان هستی میذاره؟

2. رمان شب مهمانی اثر اقا سروش عزیز که از خوندن کاراشون بسیار لـ*ـذت میبرم
    خلاصه:
    [/BCOLOR]
    نامه ناشناسی به خانه نریمان فرستاده می شه . این نامه او را به یک مهمانی بزرگ دعوت می کنه . اما وقتی به این جشن می ره ، می فهمه که همه چیز اونطوری که فکرش رو می کرد نیست و ...
    3. رمان آدم و حوا از گیسوی پاییزی
    خلاصه: در مورد زندگی یه دختر پسر از دو دنیای متفاوته یکی ازاد و دیگری مذهبی که تو یه حادثه سرنوشتشون با هم پیوند میخوره و اونارو به مسیری میکشه که فکرشو نمی کردن.

میخوام از

عزیز دعوت کنم.

FATEMEH_R

نویسنده انجمن
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    9,323
    امتیاز واکنش
    41,933
    ازاینکه دوباره به این چالش دعوتم کردین ممنونم
    رمان ها:

گیسو کمند - جلد دوم
    درباره ی زندگی کمند و دانیال و دوستاشونه...بعد از , از بین رفتن باند دان در ابتدا زندگی بدون مشکلی دارن این افراد..تا بعد از مدتی به دلیل یک کینه ی قدیمی نسبت به دانیال مشکلاتی برای خانوادش به وجود میاد و کمند و فرزندش ,بنیامین, ربوده میشن.. و خوب یه سری اتفاقات می افته که در پی اون ها دانیال موفق میشه کمند رو پیدا کنه و زندگی خوبشون ادامه پیدا میکنه..

رمان من یاشار هستم | YASHAR
    داستان زندگی یه پسر جوون به اسم یاشاره که میخواد ...

رمان همکارم میشی .نوشته ستاره چشمک زن
    ژانر..کمدی وپلیسی
    ساتی دختر پایین شهر وفقیری است با خواهر کوچکش سخندون همیشه گشنه..ساتی باید خرج خواهر وبدهی پدرش را بدهد.روزی با یه دکتر که تازه به محلشون اومده آشنا میشه دکتر سعی در نزدیک شدن به او دارد.با ورود پسر همسایه داستان شکل دیگری میگیره ساتی با پسر همسایه یره دزدی وآخرش پسر همسایه پلیس از آب در میاد..داستانی که ازخنده زمینو گاز می گیرید.

دوستایی که ازشون دعوت می کنم
    dr.javaheri
    behtina
    farimah hd

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    72
    بازدیدها
    1,982
    پاسخ ها