اخبار موسیقی ایران تقدیم «ایران من» به سردار دل‌ها/ به وطنم عرض ارادت کردم

*SAmiN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,054
امتیاز واکنش
6,772
یکی از هنرمندان جوان موسیقی پاپ که طی سال‌های اخیر در شهر همدان به فعالیت مشغول است همزمان با فرارسیدن سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی نماهنگ ملی «ایران من» را منتشر کرد.
میثم قربانی از خوانندگان جوان موسیقی کشورمان ساکن شهر همدان که طی سال‌های اخیر فعالیت‌های متعددی را در عرصه‌های مختلف انجام داده در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به کارهای تازه خود توضیح داد: طی این سال‌ها که در شهرم همدان مشغول به فعالیت در عرصه موسیقی بودم نهایت تلاشم را انجام داده‌ام که بتوانم شرایط تولید آثاری را فراهم کنم که بتواند دربرگیرنده طیف گسترده‌تری از مخاطبان باشد. یکی از این کارها توجه و تمرکز به تولید آثار ملی – میهنی بود که همواره به دنبال تولید اثری در این حوزه بودم. به هر ترتیب حوزه کاری من در زمینه تولید آثار عاشقانه است اما همیشه دوست داشتم و دارم تا برای ایران عزیزم کاری را انجام دهم چرا که هر ایرانی که خون ایرانی در رگش وجود دارد دوست دارد برای آب و خاکش بخواند.
وی افزود: در این مدتی که چنین انگیزه‌ای با من بود به شدت دنبال اشعار و ترانه‌هایی بودم که بتواند ویژگی‌ها و شاخصه‌های یک اثر موسیقایی مناسب در حوزه کارهای ملی را داشته باشد که از این میان سرانجام به اثری از قاسم صرافان رسیدم و تصمیم گرفتم آن را در قالب عنوان «ایران من» تولید و با همراهی احسان جوادی به مرحله اجرا و عرضه برسانم.
این خواننده که طی سال‌های گذشته نزد آهنگسازان شاخصی چون علیرضا افکاری و مسعود علیزاده به کار در حوزه موسیقی مشغول بود، ادامه داد:

• پیشنهادات
  • *SAmiN

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,054
    امتیاز واکنش
    6,772
    غیر از این کاری که به آن اشاره داشتم و قرار است به زودی در قالب یک نماهنگ از شبکه همدان و شبکه تهران پیش روی مخاطبان قرار بگیرد. مشغول تولید و ضبط اثری با محوریت شهادت حاج قاسم سلیمانی است که با وجود تلاشی که برای به سرانجام رسیدن کار داشتیم موفق نشدیم کار را در سالروز شهادت سردار سلیمانی آماده کنیم. اما در محتوای همین ترانه ملی-میهنی که اتفاقاً در آستانه سالگرد شهادت این سردار عزیز منتشر می‌شود، تلاش کردیم با تصاویری از حاج قاسم دین خود را ادا کنیم.
    3645262.jpg

قربانی گفت: من از همان زمانی که خوانندگی را به صورت جدی‌تری دنبال کردم، همواره دوست داشتم دو کار را به صورت ویژه در کارنامه‌ام داشته باشم که اولی برای امام رضا (ع) و دومی برای کشورم باشد. چرا که هر وقت صدا و آثار دیگر هنرمندان شاخص در این عرصه را می‌شنیدم به وجد می‌آمدم و این انگیزه در من ایجاد می‌شد تا به دلیل حس همیشگی که به این موضوعات دارم تلاش کنم کاری را انجام دهم و امروز خوشحالم که بالاخره موفق به انجام آنها شدم.
    وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته روی قطعه «ایران من» که همزمان با سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی منتشر می‌شود، کلیپی هم به همت باغ موزه دفاع مقدس همدان آماده شده که از شبکه‌های مختلف سیما پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد. البته همان طور که گفتم غیر از این آثار سفارش‌هایی برای ساخت آثار دیگری را هم دارم که طی هفته‌های آینده نتایج آن مشخص خواهد شد. البته در همین اثناء مشغول همکاری با هنرمندانی چون گرشا رضایی و دیگر هنرمندان نیز هستم که به زودی درباره آنها نیز اطلاع رسانی خواهم کرد.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    6
    بازدیدها
    126
    پاسخ ها
    1
    بازدیدها
    181
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها