خاطره نویسی روزانه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

آوا.الف

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
215
امتیاز واکنش
2,617
به نام خدا

دو سه سال اخیر به اندازه ی تمام عمرم تجربه کسب کردم و به قولی پخته تر شدم.والا پخته شدن من یه سری چیزا رو هم به دنبال داشت.اعم از گوشه گیری منزوی شدن روی آوردن به کتاب و کتاب خوانی شکسته شدن دوستی های چند ساله و...خب آدم هرچی سنش بالاتر میره به درک بالاتری از محیط اطرافش میرسه و ذهنش توی تجزیه و تحلیل محیط پیرامونش قدرتمند تر عمل میکنه.درکل راضی ام از اینکه مجبور نیستم مثل بقیه زندگی کنم.مگه توی این دنیا حتما باید رفیق داشته باشی تا باهاش بعضی شبا بری؟!نه اینطور نیست.لااقل برای من اینطور نیست.ترجیح میدم روی تختم راحت لم بدم.پنجره ی روبه روی تختم رو باز کنم و کتاب بخونم و هوای تر و تازه رو استنشاق کنم.و با خوردن یه ماگ پر از کافی داغ این حس خوب رو خوب ترش کنم.دیشب رفته بودم برای ثبت نام کنکور که خداروشکر ثبت نامم عالی و بدون هیچ دردسری انجام شد و الان فقط 143روز تا رسیدن به هدف مونده.دیشب به خودم رست دادم و تا پاسی از شب کتاب خوندم و خیلی هم کار لـ*ـذت بخشی بود.صبح مامان جان قبل از اینکه بره سرکارش من رو بیدار کرد و بنده هنوز برنامه ی امروزم رو شروع نکردم بلکه اومدم فروم.الان هم که دارم تایپ میکنم.
خب شمارش معکوس برام شروع شد از الان تا خود روز قبل کنکور یه کله و با انرژی میخونم و امیدوارم به هدفم برسم.اولین تجربه ی جدی و حیاتی زندگیم قراره کنکور باشه و من میخوام حتما این تایم از زندگیم رو با موفقیت پشت سر بذارم و تا سالها شیرینی رسیدن به اولین هدف زندگیم همراهم باشه و ازش به خوبی یاد کنم.
خب بگذریم.افسوس برای روزهای گذشته هیچ فایده ای نداره.همینطور نگرانی برای آینده ی نامعلومی که پیش رومونه.چند وقت پیش ها حدودا 15 روز پیش یه دوست مجازی مهربون بهم کتاب آیین زندگی رو معرفی کرد.کتاب خیلی خوبیه و خیلی دید آدم رو نسبت به موقعیتی که توش هست وسیع تر میکنه.البته باید با حوصله خونده بشه.من خودم وقتی یه کتابی رو شروع میکنم به خوندن کنار دستم هایلایت میذارم و جملاتی رو که میبینم میتونه به درد زندگیم بخوره رو هایلایت میکنم و هر از گاهی اونارو برای خودم مرور میکنم.در واقع کتاب آیین زندگی الان پر از هایلایت شده:aiwan_lightsds_blum:البته این رو باز یادآوری کنم که اگه میخواین مطالعش کنید باید با حوصله این کار رو انجام بدین.من خودم یک بخش از این کتاب رو دوبار خوندم و تصمیم دارم برای بار سوم هم بخونمش چون واقعا جملات کلیدی و نابی داره.

دیگه پرحرفی بسه برم و برنامه ی امروزم رو شروع کنم.
خدانگهدارتون:)
sweety life
26.بهمن.95

همیشه آخرش خوبه اگه خوب نیست بدون آخرش نیست!

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • !!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    سلام ۱۱/۲۶
    خوب دیروز اعلام شد دانشگاه من بایکساعت تاخیر شروع میشه ولی امروز قبل رفتن کانال رو دیدم گـه نوشته به علت برف و سرما و وضعیت جاده ها تعطیله من امروز تا شب کلاس داشتم ولی حالا:campeon4542::campeon4542:

Ghostwriter

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,028
    امتیاز واکنش
    34,103
    روزهایم در تار و پود حقایق گم شد.
    حقایقی که تا امروز در اوهام دروغ بودنشان شاد بودم!:)

Marya 1381

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,547
    امتیاز واکنش
    22,065
    هعی
    چرا زمانش نمیرسه؟

...helma...

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    61
    امتیاز واکنش
    257
    معلم علوم مون بعد از سالها اومده مدرسه شترق دره کلاسو باز کرده قبل از اینکه کسی چیزی بگه زود گفت خب بچه ها کتاباتون رو بیارید که خییییییلی عقبیم بعد یک ساعت و نیم بدون نفس کشیدن درس داده بعدش چهار ساعت ریاضی که حدود ده پونزده صفحه ای نکته نوشتیم بعدش باید دو ساعت وایسی منتظر داداشت تا بیاد دنبالت و سعی کنی مخشو بزنی که شب ببرتت خیابون تا با پولای اون کلی چیز میز بخری(خخخ) بعد رسیدی خونه حدودا پنج شیش ساعت درس خوندی تا شب بشه شب از شدت خستگی بیهوش میشی و روز از نو روزی از نو...

P

Paradise

مهمان
    سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵
    این روزها خبرای خوب دور و برم هست
    یکشنبه عقد الهام و ۲۶ اسفند عروسیشه.
    واسه محمدرضا رفتیم خواستگاری.
    دیگه چی؟ یادم نمیاد دیگه...
    حالم خوب بود امروز ...
    حالم خوب بود تا همین یه ساعت پیش...
    اما الان میگرن که دارم، سردردم شروع شده نمی‌دونم تا کی سردرد داشته باشم؟
    اما اینکه بخاطر حسادت میگرنم عود کنه هی ...
    دست خودم نبود؛ شاید هیچ حقی هم واسه حسودی کردن نداشته باشم نمی‌دونم...
    یه جایی خوندم نوشته بود:

"آدم ها رو باید از دور دوست داشت تا برات ماندنی تر بشن"
    وقتی نزدیکشون شدی وقتی شناختت از سطحی بودن در اومد اون موقع دوست داشتن آدم ها سخت تر میشه؛
    چون چیزهایی رو می‌بینی ازشون که قبلا مخفی بود ازت؛
    مثل چراغ های شهر در شب و از دور ...
    واقعا منظره قشنگی درست می‌کنه ولی وقتی داخل عمق شهر میشی ناعدالتی ها و زشتی هاش؛ بی امنی ها و سختی های زندگی رو می‌بینی...
    آدم ها رو هم وقتی از نزدیک شناختی اون بعد از شخصیتشون رو که سعی در پنهان کردنشون رو داشتن می‌بینی و اون موقع است که نمی‌تونی دیگه مثل قبل دوسشون داشته باشی.
    امشب منم شناختم نسبت به یه دختری بیشتر شد و برام سوال هایی پیش اومد که جوابی براش نمی‌تونم بدم.
    خدایا به ناحق سردرد گرفتم...

Ghostwriter

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,028
    امتیاز واکنش
    34,103
    خدایی این معلما چه فکری با خودشون میکنن که چنین تکلیف هایی میدن به پسربچه ها که آخرش بیوفته گردن من:/
    خیلی ستمه کارای مدرسه خودتو مامانت انجام بده اون وقت تو مجبور بشی ماله پسرخالت و انجام بدی://
    بعد الان انگشتام از بس نقاشی کشیدم ذوق ذوق میکنه:|
    فوت به روحت ای معلمِ پسر خالم اینا!!! فوووووت!!

آوا.الف

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    215
    امتیاز واکنش
    2,617
    |به نامت|

همیشه یه سری اصل ها و به قول دیگه ای فکت هایی توی زندگی هست که بنا به سلیقه ی خود فرد شخصی سازی میشن.یکی از اصل های زندگی من اینه که خودم باشم و از کسی تقلید نکنم.و این هر زمینه ای رو شامل میشه.لباس پوشیدن/حرف زدن/آداب و معاشرت/هابی و...
    و راستش هیچ کششی به کسایی که مدام در حال تقلید توی زندگیشون هستن ندارم.بنظر من هر انسانی منحصر به فرد آفریده شده و 100% یک نکته ی خاص توی وجودش هست و همون نکته میتونه اون رو خاص کنه برای خودش.در واقع هر کس بنظرم باید توی وجود خودش بگرده و پیدا کنه اون چیز خاصه رو.
    چرا اینارو گفتم؟
    بخاطر اینکه چندوقت پیش ها شاهد یک تقلید خیلی ناشیانه بودم و واقعا افسوس خوردم!
    حالا از اینها بگذریم میرسیم به بحث شیرین عید که البته من کل عید رو باید درس بخونم و جایی نرم!
    دلم بی نهایت برای عید سالهای گذشته تنگ شده
    بیرون رفتنا عیدی گرفتنا سیزده بدرها خونه ی مادرجونو پدرجون و...
    کمی دلم گرفت!
    مهم نیست:)
    این شعار منه:همیشه آخرش خوبه اگه خوب نیست بدون آخرش نیست!
    شادکام باشید
    #زندگی شیرین
    27.بهمن.95

Charis

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    218
    امتیاز واکنش
    844
    دلم گرفته دلم بد گرفته است ولی خب این 24 ساعت هم ک تمام شود گوش شنوایم را میبینم 1 ماه از آخرین دیدار می گذر و شنبه ی بعد هم...شاید

و این روز فکر میکنم دوباره آزمایش لازم شده ام!
    و اینکه چقدر شارلیز ترون زیباست

0_0

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    155
    امتیاز واکنش
    1,230
    بنام خدایی که ابر را گریاند تا لبخند گل ها را نظارگر باشد...
    امروز از صبح حال و حوصله ی حرف زدن ندارم...دلم گرفته...نمی دونم چه مرگمه...فردا تولدمو و من امروز دلم کمی تنهایی می خواد...بدون نگرانی برای فردا و مدرسه،دلم یک هندزفری با گوشی ام را می خواد...ولی حیف که نه گوشیم در دسرسه نه اهنگی که بتونم با هندزفری گوش کنم...
    چه بده روزی که به عنوان تولدت جشن گرفته میشه حالت گرفته باشه...
    برای اولین بار دوس ندارم برم مدرسه...نمیخوام با دوستام روبه رو بشم...
    ای کاش تنها بودم...!
    ...
    ای کاش خواب باشم...
    خوابی عمیق...
    .

جمعه 29بهمن ماه 1395
    :)

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا