فوتبال داخلی مصاحبه بازیکنان پرسپولیس پس از بازی با پدیده در جام حذفی

• شروع کننده موضوع he.s
  • بازدیدها 121
  • پاسخ ها 6
  • تاریخ شروع

he.s

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,495
امتیاز واکنش
10,204
شجاع خلیل زاده: هرگز اعتصاب نمی کنیم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما هیچوقت اعتصاب نکردیم و نمی‌کنیم،آن دفعه هم که گفتند ما اعتصاب کرده بودیم این کار را نکرده بودیم

به گزارش وبسایت نود، شجاع خلیل زاده بعد از برتری پرسپولیس مقابل پدیده در خصوص شادی بعد از گل برزای گفت: بهنام بازیکن جوان و خوبی است و مشکلی هم نیست بنده خدا بعد از بازی عذر‌خواهی هم کرد.

مدافع پرسپولیس در خصوص مصدومیت حسینی گفت: سید جلال حسینی بزرگ تیم ما است و امیدوارم مصدومیت او اتفاق خاصی نباشد.

وی در خصوص شایعه اعتصاب بازیکنان گفت: ما هیچوقت اعتصاب نکردیم و نمی‌کنیم.آن دفعه هم که گفتند ما اعتصاب کرده بودیم این کار را نکرده بودیم.

خلیل زاده در خصوص حواشی که در طول هفته قبل تجربه کرد گفت: بعد از بازی قبل هم یکسری حاشیه برای من ساختند که این کار یکسری پیج اینستاگرامی بود. من هیچ مصاحبه ای انجام نداده بودم و این ها همه شایعه بود. من دست تک تک مردم نفت مسجد سلیمان را می‌بوسم، ان شاالله یک بازی خوب هم مقبل نفت مسجد سلیمان انجام می‌دهیم و با دست پر بر می‌گردیم.

منبع کلیپ این دو مصاحبه : روزنامه گل

+خسته نباشی
-خسته نباشید

+ آقای شجاع قراره از این به بعد خیلی مهربانانه تر برخورد کنه با هوادارای رقیب و تیم رقیب و داوری و ...

- [خنده] من که همیشه مهربون بودم!
حالا یه صحبتایی شده بود،به هوادارا من قول دادم،بحث عصبی بودن و کارت گرفتن
خداروشکر از امروز تصمیم گرفتم فکر و ذهنم و تمرکزم
و روی تیمم بذارم حالا با توکل به خدا...

+ فکر کنم امروز هوادارا بازی خوبی ندیدن از پرسپولیس علی رغم اینکه بردید
- درسته بازی سختی بود.اگه دقت کنید پدیده یکی از بهترین تیم های لیگه از نظر فوتبال بازی کردن
یه شرایط سختی بود واسمون؛ما چون پشت سر هم با پدیده بازی کردیم چهارتا،این شناختی که از هم پیدا میکنیم شرایط واسمون سخت میشه
حالا خداروشکر میکنم تو این هوای سرد،بازی سخت،شرایط مردم سخته،شرایط اقتصادی مردم سخته،تونستیم دل هوادارامون رو شاد کنیم
دل هوادارامون که با سختی بلیت میگیرن میان ورزشگاه،پول بلیت رو شاید نداشته باشن
از مسئولای باشگاه تقاضا میکنم لااقل پول بلیت رو کمتر کنن،هوادارایی که،اونایی که دستشون خالیه بتونن بیان ورزشگاه بازی تیم محبوبشون رو از نزدیک نگاه کنن
نه تیم ماآ،تیمای رقیبمون هم همینطور
مردم تو این شرایط سخت دارن زندگی میکنن امیدوارم کمکشون کنن بتونن بیان بازی رو ببینن

+ حرکت بهنام برزای چجوری بود؟اومد بعد سمت هوادارای شما بعد رفتی اداش و درآوردی چی بود قضیه؟
- چیز خاصی نبود،بهنام حالا بازیکن جوون خیلی خوبیه،بازیکن آینده داریه،حالا یه شادی کرد که هوادارامون خوششون نیومد
بهش گفتم بهنام کارت زشت بود خودشم عذرخواهی کرد گفت درسته حق باتوئه
امیدوارم در مراحل زندگیش موفق باشه

+ قبل از اینکه پنالتی شروع شه پتو انداخته بودید رو زمین اصلا یه وضعیتی!
با بچه ها همینطور نشسته بودید یکی پتو انداخت روت،فکر کنم سیامک نعمتی بود یا شایان مصلح بود،پتو انداخت روت و اصلا عجیب غریب بود!
- نه خب هوا سرد بود،حالا شما جای ما نیستید انقدر استرس بالائه شما وقتی میری پشت پنالتی دروازه رو میبینی،دروازه اندازه نخود میشه نمیبینی توپ اصلا...،به من گفت پنالتی بزن گفتم نمیبینم دروازه رو اصلا
حالا خداروشکر تونستیم بازی رو ببریم و تبریک هم میگم به تیم پدیده خیلی فوتبال خوبی بازی کرد
امیدوارم که تو لیگ هم موفق باشن

+ بهنام برزای پشتک زد و جو ورزشگاه خیلی بد شد
- نه،من به بهنام گفتم نکن این کارو چون خودمم اینطوریم،آقا بهنامم اینطوریه،یه موقع هوادارا یه چیزی میگن فحش به خانوادش میدن
من دوست ندارم بازیکن فحش خانواده،ناموس بخوره،بهتره گل زدی بری سر جات
بهنام بازیکن خیلی خوبیه،بازیکن جوونیه،آینده داریه،براشم از اینجا آرزوی موفقیت میکنم
ان شاءا... که بهترین...
[خبرنگار پرید وسط حرفش دیگه نشد کامل کنه]

+ آقای خلیل زاده دراز هم کشیدید پیش شایان مصلح،سرما اذیتتون میکرد یا دیشب استراحت نکرده بودید؟
- داداش از استرس داشتم میمردم

+ آقای خلیل زاده پتو هم انداختی رو خودت خوابیدی!
- نخوابیدم؛هوا هم سرد بود بعد رفتم زیر پتو آقا برانکو من و نبینه بگه پنالتی بزن
رفتم قایم شد،خداروشکر ندید من و

+ میترسی پنالتی بزنی؟
- [نگاه چپ چپ] ما میریم پشت دروازه،دروازه بیست متر هم باشه اندازه نخوده،دروازه رو نمیبینیم،جلو رو نمیدیدم

+ مصدومیت سید جلال حسینی چی بود؟میرسه به بازی نفت مسجد سلیمان؟
- امیدوارم که...حالا سید که مصدوم شد امیدوارم که چیز خاصی نباشه.کاپیتانمونه،روحیمونه،انگیزمونه،امیدوارم که بازی بعدی برسه

پ.ن:مصاحبه اول برای سایت نوده
دو تا مصاحبه بعدی از روی خود مصاحبه نوشته شده،بدون کوچکترین تغییری!
نمیدونم در گزارش نویسی این کار تا چه حد درست باشه اما به نظر خودم اینطوری جذاب تره
اگه به خودم بود خود مصاحبه رو میذاشتم اما متاسفانه اینجا امکان گذاشتن فیلم نیست دیگه
فقط مصاحبه شجاع رو که نوشتم به غلط کردن افتادم
واقعا وقت گیره!
تصمیم گرفتم بقیه رو همون کپی کنم:campe45on2:

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    عالیشاه: انتظار داشتیم هوادار بیشتری برای حمایت بیاید

هافبک تیم پرسپولیس گفت: بازی سختی را انجام دادیم انتظار داشتیم هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند تا در ۹۰ دقیقه به پیروزی برسیم.

به گزارش وبسایت نود، امید عالیشاه پس از پرسپولیس مقابل پدیده و صعود به مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی گفت:‌ بازی خیلی خوبی بود خدا را شکر توانستیم در سرما حریف را شکست بدهیم.

وی افزود:بازی سختی را انجام دادیم انتظار داشتیم هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند تا در ۹۰ دقیقه به پیروزی برسیم اما با این حال خدا را شکر که توانستیم به مرحله بعدی صعود کنیم.

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    نوراللهی: امیدوارم وعده مدیران عملی شود

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مدیریت البته قول‌هایی داده و روز گذشته هم با بازیکنان صحبت‌هایی انجام داد که امیدواریم این وعده‌ها عملی شود.

به گزارش وبسایت نود، احمد نوراللهی بعد از برتری پرسپولیس مقابل پدیده گفت: بازی سختی بود و حساسیت داشت. خدا را شکر که توانستیم صعود کنیم و در این دو سه سال اخیر با وجود اینکه موفق بودیم ولی در جام حذفی نتوانستیم نتیجه بگیریم. خدا را شکر می‌کنم به جمع ۴ تیم رسیدیم و بازی با سپاهان هم بازی سختی است که ان‌شاءالله از آن بازی هم برنده بیرون می آییم.

وی در خصوص مشکلات مالی سرخ‌پوشان گفت: حقیقت این است که پرداختی‌هایی که پیرامون آسیا به ما داده‌اند، به شکلی بوده که شاید تلاش بازیکنان دیده نشده، پرسپولیس باحمایت مردم و تلاش همه بازیکنان به فینال آسیا رفت و پاداشی هم که به باشگاه رسیده حاصل تلاش بازیکنان و کادر فنی بود.

نوراللهی در پایان گفت: متاسفانه ما تا امروز فقط ۳۵ درصد پول گرفتیم و دو سه ماه دیگر هم لیگ تمام می‌شود. مدیریت البته قول‌هایی داده و روز گذشته هم این کار را انجام داد وامیدواریم این وعده‌ها به ما عملی شود. امیدوار هستم بعد از پایان مسابقات امسال هم بتوانیم قهرمان شویم.

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    ترابی: دعا کنیم نمایندگان ایران در آسیا صعود کنند

هافبک تیم پرسپولیس گفت: دعا می‌کنیم نمایندگان ایران در پلی‌آف لیگ قهرمانان با دست پر از میدان خارج شوند.

به گزارش وبسایت نود، مهدی ترابی پس از صعود پرسپولیس مقابل پدیده و صعود به مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت: بازی خیلی خوبی بود پدیده تیم خوبی است. خدا را شکر که توانستیم ببریم و به مرحله بعدی صعود کنیم.

ترابی در خصوص اینکه آیا این بازی گره خورده بود، گفت: به هر حال پدیده تیم ضعیفی نیست این تیم در لیگ هم نتایج خوبی گرفته است و خدا را شکر که توانستیم این تیم را شکست دهیم و به مرحله بعدی صعود کنیم.

وی در خصوص بازی تیم سایپا مقابل الریان در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا گفت: همه دعا می‌کنیم که نمایندگان ایران بتوانند با دست پر از میدان خارج شوند. هم سایپا و هم ذب‌آهن امیدوارم فردا بازی‌هایشان را با برد پشت‌سر بگذارند.

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    مصلح: درباره مشکلات مالی صحبت نمی کنم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر ۴ روز یکبار بازی روی تیم اثر گذاشته است.

به گزارش وبسایت نود، شایان مصلح بعد از بازی با پدیده در خصوص اینکه پرسپولیس دچار افت شده است گفت: ما هر ۴ روز یکبار در حال بازی هستیم و حق بدهید که کمی این فشار روی تیم ما تاثیر بگذارد.

وی در خصوص شادی گلش که به سمت پدیده ای‌ها بود گفت: من اصلا به سمت هواداران پدیده نرفتم و خوشحالی ام را با هواداران پرسپولیس تقسیم کردم.

مدافع سرخپوشان در خصوص گل اول پدیده گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد! رفتم تا توپ را در بیاورم ولی نشد.

وی در خصوص مشکلات مالی پرسپولیس گفت: من در این مورد حرفی نمی‌زنم و بزرگتر‌ها در این مورد صحبت خواهند کرد.

پ.ن:من به شخصه احساس میکنم شایان این نیم فصل عالی بوده
    یه پنالتی گرفت،یه گل زد،بازی با استقلال خوزستان اونجایی که روی شجاع خطا شد و داور نگرفت شایان بود که خودش و به دروازه رسوند،البته که کلا ضربه بازیکن اونا بیرون رفت
    کلا به نظرم این نیم فصل رو عالی شروع کرده
    امیدوارم روز به روز بهتر بشه

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    انصاری: بعد از صعود به فینال آسیا پاداش میلیون دلاری گرفتیم

مدافع مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیمی مثل پرسپولیس نباید مشکل زمین تمرین داشته باشد

به گزارش وبسایت نود، محمد انصاری بعد از برتری پرسپولیس مقابل پدیده گفت: بازی خوبی بود و در بازی‌های حذفی مهم صعود است. باید ببینیم وضعیت سید جلال حسینی چگونه است.

وی در ادامه گفت: خودتان می‌دانید یکسری مشکلات تیم پنهان شده است. مشکلات ساده و پیش پاافتاده مثل زمین تمرین برای ما وجود دارد. تیمی که در آسیا تیم خوبی است باید این امکانات ساده را داشته باشد. تیمی مثل پرسپولیس که برای موفقیت‌های بین المللی تلاش می‌کند باید امکانات بهتری داشته باشد. برخی تیم ها برای ماندن در لیگ بسته می‌شوند و برخی هم برای موفقیت ولی ما قطعا برای افتخار آفرینی نیاز به امکانات بهتری داریم.

انصاری تاکید کرد: شرایط ما را با تیم های دیگر آسیایی قیاس کنید واقعا شرایط خوبی نداریم، مسائل مالی را هم به مشکلات مالی اضافه کنید. ما بعد از صعود به فینال آسیا پاداش میلیون دلاری گرفتیم و نمی‌دانیم این پول ها کجاست؟ شاید مسائل تحریم وجود دارد که این پولها به ما پرداخت نشده، مثلا پول عمل جراحی یک مساله جزئی است که نباید به آن اشاره کنم ولی ای کاش پرداختی‌های بهتر بیشتر و بهتر بود.

وی در خصوص اینکه عرب با بازیکنان جلسه داشته گفت: اصلا بحث اعتصاب قشنگ نیست ولی مشکلات باید حل شود. ما فقط به احترام هواداران می‌آییم، هواداری که انصافا حضورش در این سرما نعمت است، خود من آخر بازی به ورزشگاه آمدم ولی واقعا سرما خیلی زیاد است. فکر می‌ کنم مسئولان باشگاه باید نگاه ویژه تری به این بازیکنان داشته باشند. فکر می‌کنم اتفاق خوبی باید رخ بدهد چون این بازیکنان لایق بهترین ها هستند و نگاه دوستانه تری باید به آنها داشته باشند.

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    ترابی: برزای می‌خواست خودش را در دل هواداران یک تیم دیگر جا کند

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه تمرکز ما روی بازی با نفت مسجدسلیمان است و می‌خواهیم با برد در بازی روز شنبه دوباره به صدر جدول برگردیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مهدی ترابی در خصوص پیروزی تیم پرسپولیس مقابل پدیده شهرخودرو در جام حذفی،‌گفت: واقعاً بازی سختی را پشت سر گذاشتیم و در یک ماراتن 120 دقیقه‌ای به برتری رسیدیم. همه دیدند که تیم پدیده چقدر تیم خوب و پرقدرتی بود که به تهران آمد تا برنده به مشهد برگردد و اصلاً دوست نداشتند حذف شوند اما در نهایت این ما بودیم که توانستیم بازی را در اختیار داشته باشیم و آخر کار در ضربات پنالتی این تیم را شکست دادیم و به نیمه‌نهایی رسیدیم. خدا را شکر که طلسم نرفتن به نیمه‌نهایی جام حذفی شکسته شد و حالا آماده می‌شویم تا در ادامه مسابقات بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

او درباره این که اولین پاس گل خود در پرسپولیس را برای شایان مصلح فرستاد،‌اظهار داشت: در آن صحنه کرنر شد و من سانتری روی دروازه فرستادم که خوشبختانه با ضربه شایان تبدیل به گل شد و خوشحالم که اولین پاس گلم را در پرسپولیس اینگونه دادم. امیدوارم که در ادامه راه بتوانم شرایط بهتر از این هم داشته باشم و به پرسپولیس کمک کنم. همه تمرکز من روی موفقیت پرسپولیس است و امیدوارم که در ادامه راه بیشتر به تیم کمک کنم.

ترابی درباره اینکه او پنالتی خوب می‌زند اما چرا تا پایان در زمین نماند تا از پنالتی‌زن‌های پرسپولیس در بازی با پدیده شهرخودرو باشد،‌ ادامه داد: من در زدن ضربات پنالتی در زمین نبودم اما آقای برانکو با تعویض‌هایی که انجام داد می‌خواست کار را در زمان قانونی تمام کند و دوست نداشتیم کار به پنالتی تمام شود اما در نهایت مهم بردن بود که به آن رسیدیم.

بازیکن شماره 9 تیم پرسپولیس درباره بازی این هفته مقابل نفت در شهر مسجدسلیمان گفت: ما ریکاوری خوبی باید انجام دهیم تا خستگی بازی قبل از تن ما خارج شود. مطمئناً‌ همه تمرکز ما روی بازی با نفت مسجدسلیمان است و می‌خواهیم با برد در بازی روز شنبه به صدر جدول برگردیم.

ترابی درباره کارهایی که بهنام برزای در زدن ضربات پنالتی انجام داد و حتی از داور کارت زرد گرفت، ادامه داد: واقعاً در آن شرایط نیاز نبود که او این کارها را انجام دهد چرا که تماشاگران ما کاری به کسی نداشتند و فقط تیم خودشان را تشویق می‌کردند اما به نظر من او می‌خواست خودش را در دل هواداران یک تیم دیگر جا کند اما اقداماتی انجام داد که باعث واکنش هواداران ما شد. مطمئناً‌ خود او هم فهمید که کارش اشتباه بوده و نباید آن کارها را انجام می‌داد. ما به فکر موفقیت پرسپولیس هستیم و می‌خواهیم پرچم تیم را بالاتر ببریم.

برخی موضوعات مشابه

بالا