فوتبال داخلی مصاحبه بازیکنان پرسپولیس پس از تساوی با نفت مسجد سلیمان

• شروع کننده موضوع he.s
  • بازدیدها 359
  • پاسخ ها 12
  • تاریخ شروع

he.s

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,495
امتیاز واکنش
10,204
رفیعی: خوزستان مهد فوتبال است و این زمین در شان مردم آن نیست

هافبک تیم پرسپولیس گفت: امروز شاهد یک شوت‌بال قشنگ بودیم.

+ دو امتیازی که از دست دادین تو کورس با سپاهان عقب میفتین
- خسته نباشید میگم به شما و یه خسته نباشید ویژه و یه تشکر ویژه میکنم از مسئولین استان خوزستان
به هر حال چه تو اهواز چه تو اینجا که باعث شدن یه شوتبال خیلی قشنگ و ببینیم
به هر حال فکر کنم یکی از بهترین شوتبال هایی بود که ما دیدیم امسال و ...
[خبرنگار:زمین عجیب غریب
سروش سر تکون میده و ادامه میده]
به هر حال این شوتبال ها به درد فوتبال ما میخوره
بعضی وقت ها این شوتبال خوبه که فقط یه تور کمه به هر حال یه تور هم بکشن اون وسط که بشه شوتبال قشنگ تری بازی کرد و نمیدونم واقعا به هر حال بگم غصه بخوریم،گریه کنیم،بخندیم
زشته!به خدا زشته،به خدا بده برای فوتبال ما
خب این اهواز،این مسجد سلیمان،این خوزستان مهد فوتباله،بهترین،با تکنیک ترین فوتبالیستای ایران اینجا بزرگ شدن،اینجا فوتبال بازی کردن،این مردم فوتبال و میفهمن،دوست دارن بیان یه بازی قشنگ ببینن
علاوه بر مسئولای اینجا،مسئولای فدراسیون فوتبال،سازمان لیگ،یه کسی نظارت داره رو این برنامه ها
به هر حال باید نظارت کنن،ببینن،مگه میشه شما...[مکث]
این زمین واقعا چه امکاناتی میتونه داشته باشه،یه زمین معمولی چجوریه؟!واقعا چجوریه؟!
یعنی ما نمیفهمیم،اصلا نمیشه خب فوتبال بازی کرد

+ [اینجا رو من هم درست متوجه نشدم،نمیدونم چی] ... هم مشکل داشت
- همه چی مون.شما میرسی...[مکث]
حالا اینجا مردم خوب مسجد سلیمان به هر حال همیشه فوتبال دوست بودن،ما هم دوسشون داریم،دوست داریم بیان،ببینن،عشقشون این تیم و به هر حال این فوتباله
چیزی هم ندارن بیشتر از این ولی چرا نمیرسن واقعا؟!
شما میرسی اهواز دو ساعت فقط باید تو راه بیای،بعد بری پیدا کنی یه جایی رو فقط بخوابی،تا سه صبح مردم توی لابی و بغـ*ـل دستت و سر و صدا و نمیدونم داد و فریاد
بعد بلند میشی چهل دقیقه طول میکشه از تو اون خوابگاهه بخوای بیای تو اتوبوس،چهل دقیقه طول میکشه از تو رختکن بخوای بیای داخل زمین
توی تونل استادیوم مگه میشه پنجاه نفر وایستاده باشن؟!

+ اتوبوستون وایستاد یه سری تماشاگر فکر کنم تو فاصله یکی دو متریتون بودن هر اتفاقی ممکن بود رخ بده
- خب اینا به هر حال باید یه مسئولی توجه کنه به این چیزا
بعد از تو تلوزیون زمین مثل ومبلی لندنه همه میگن عه این سروش چرا این شکلیه؟اون یکی چرا اونجوریه؟تیم چرا این شکلیه؟
حق هم دارن؛هوادارای ما الان همه ناراحتن میگن خب دو امتیاز اینجا از دست دادیم،دو امتیاز نیم فصل اول از دست دادیم،نمیدونم...این وضعیت پیش اومده همه ناراحتن
روی خود من به هر حال حساسن،همه انتظار دارن من خیلی بهتر از اینا باشم
ولی باید بدونن،باید به هر حال مسئولین به فکر باشن
منی که بازیکنم،هواداری که نشسته بازی رو میبینه طرفدار تیمه،یا اونایی که وقت میذارن پنج ساعت،شش ساعت میان تو استادیوم،انتظار دارن یه فوتبال خوب ببینیم ولی چجوری فوتبال بازی کنیم
نیمه دوم من حالا بیست دقیقه آخر رو بیرون بودم،بیشتر حواسم بود،بیشتر از دو ثانیه طول نمیکشید توپ میرفت تو هوا،دو ثانیه توپ تو هوا،دو ثانیه،توپ تو هوا
تقصیر من بازیکن هم نیست؛منی که دوست دارم یه ضرب بازی کنم،من که دوست دارم یه کار خوب انجام بدم،میخوام ضربه بزنم توپ میخوره تو ساقم،پشتم و میبینم روم و برمیگردونم میبینم توپی که سمتم داشته میومده یه دفعه پنج متر جهتش رو عوض میکنه،خب این نمیشه اینجوری فوتبال باری کردن واقعا سخته

+ سوال آخر؛خیلی کوتاه درباره داوری هم صحبت کنید،یکی دو جا با حکیم هم حالا درگیری بود،چی بود؟
تو میخندی،حکیم حالا یه ذره عصبی بود ولی تو میخندیدی جلوش وایستاده بودی!
- [خنده]
نه!تو فوتباله،به هر حال اگه یه درصد هم ناراحتی پیش بیاد تو اون لحظه تو فوتباله
هم حکیم رفیق خیلی خوبه منه هم آقای زرگر از داورای خوب فوتبال ما هستن
فکر نمیکنم مشکل و نکته ای باشه

پ.ن:یاد برنامه شوتبال افتادم
فکر کنم آقای رستمی این بار باید سروش و شجاع رو دعوت کنه
خب بچه دلش میخواد
کلا امروز شجاع نبود سروش به جاش از خجالت همه در اومد
الان فکر کنم الان یکی باید بیاد سروش رو آروم کنه،تاثیراته شجاعه ها
دقت کردید چقدر "به هر حال" گفت؟
این برای سروش بود،برای بقیه رو هم وقت کردم مینویسم کامل جایگزین میکنم

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    عالیشاه: شهری به این قدمت نه هتل دارد، نه زمین مسابقه

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر تیم‌داری اینگونه است هر روستای ایران می‌تواند یک تیم داشته باشند.

به گزارش وبسایت نود، امید عالیشاه پس از مساوی بدون گل مقابل نفت مسجد سلیمان در جمع خبرنگاران گفت:نمی‌دانم کدام ارگان تایید می‌کند که در چنین شرایطی تیمی میزبان باشد حیف است که شهری با این همه قدمت نه هتل داشته باشد، نه زمین تمرین و نه زمین مسابقه.و در حد توانشان تلاش کردند که میزبان خوبی باشند با این حال من در زمین مسابقه احساس می‌کردم که تک شوت بازی می‌کنیم.

وی تاکید کرد: اگر تیم‌داری اینگونه است هر روستای ایران می‌تواند یک تیم داشته باشد ما چهار امتیاز مقابل نفت مسجد سلیمان از دست دادیم. دو امتیاز امروز خیلی به دردمان می‌خورد اما روی این زمین اصلا نمی‌شد فوتبال بازی کرد.

عالیشاه با اشاره به اینکه دنبال عذر و بهانه نیست،‌گفت: ما اهل بهانه‌جویی نیستیم با پنجره بسته هم فوتبال بازی کردیم اما واقعا تاسف می‌خورم که در چنین زمینی بازی کنیم به آدم برمی‌خورد که بخواهند اینگونه از ما امتیاز بگیرند.

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    15509382614x3yln2izt_245_172_cropped.jpg

بیرانوند: یکی از بدترین بازی های پرسپولیس را دیدیم

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فردی به سمتم آمد که لباسش خونین بود و بعد از آن لباس من هم خونین شد که فکر کردم چاقو خورده‌ام.

به گزارش وبسایت نود، علیرضا بیرانوند بعد از تساوی پرسپولیس مقابل نفت‌مسجدسلیمان گفت: متأسفانه یکی از بدترین بازی‌های پرسپولیس را دیدیم که دلیل آن هم شرایط بد زمین بود. متأسفانه ورزشگاه، زمین و هتل اینجا شرایط خوبی نداشت و ما در هتل هم نتوانستیم به خوبی استراحت کنیم. هواداران از ما حمایت کنند چرا که واقعاً در این بازی شرایط مناسب برای انجام بازی نبود. وضعیت بدی داشتیم و نمی‌توانستیم پاس‌های خوبی بدهیم و در نهایت شرایط اینطور رقم خورد.

وی در مورد اینکه قبل از شروع بازی فردی به سمت او آمد لباسش خونین شد، عنوان کرد: آن فرد که به سمت من آمد لباسش خونی بود و فکر کرده چاقو خورده به همین خاطر بعد از آن کاور روی لباسم انداختم آن خون مشخص نباشد تا بتوانم تمرین کنم. مردم مسجدسلیمان به من لطف دارند.

دروازه‌بان پرسپولیس در رابـ ـطه تشویق‌هایی از سوی هواداران انجام شد، گفت: هواداران من را سورپرایز کردند خیلی خوشحال شدم لرهای بختیاری واقعاً بزرگ هستند و به من محبت دارند.

وی در مورد اینکه آیا این برنامه به تیم‌های آسیایی آسیب نمی‌زند، گفت: دقیقاً همین‌طور است ما در سه جام می‌جنگیم و الان ۲-۳ بازیکن مصدوم شده‌اند که این اتفاق قبل از دیدار با پاختاکور خوب نیست امیدوارم آنها شرایط حضور در میدان را پیدا کنند.

*amir hossein*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    653
    امتیاز واکنش
    12,927

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    چه ربطی داره؟!یعنی با این کار دیگه پرسپولیس رو تحت فشار نمیذارن؟!
    الان وقت هایی که تیم علی کریمی یا افشین قطبی جلوی پرسپولیس بازی داره،هوادارای پرسپولیس اونارو تحت فشار نمیذارن و تشویق نمیکنن؟!دیگه هر چیزی جای خودش
    بیرانوند به جز دروازه بان پرسپولیس،دروازه بان تیم ملی هم هست
    اگه کسی قرار بود احساساتی بشه خب قبل تر هم احساساتی میشد
    بچه که نیستن!وقتی اومدن تو این وضعیت تیمشون رو تشویق کنن یعنی همه جوره هوادار تیم هستن و با این چیزا نظرشون عوض نمیشه یا تشویقاشون!

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    دیدمش ازش میپرسم بهتون میگم
    اما خب مطمئن باشید اون چیزی که شما فکر میکنید نبوده
    مثل اینکه شما فقط دنبال حاشیه اید!
    اینکه یه نکته ریز از پرسپولیس دربیارید و بزرگش کنید
    اصلا به تیم خودتون هم اینطور توجه میکنید؟!
    پسرخاله خودشون هم در ورزشگاه حضور داشتن و قطعا دلایل دیگه بوده

*amir hossein*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    653
    امتیاز واکنش
    12,927
    ممنون میشم از لطفتون
    یه خانواده رو از نگرانی درمیارید
    فرض کنید مسی با لباس محلی کاتالان وارد زمین شود بدون تردید با محرومیت مواجه میشود.فوتبال و ورزش حرفه ای تابع مقررات جهانی است که متاسفانه ما به هیچکدام از مقررات جهانی پایبند نیستیم (سهل است ) چنین رفتار مغایر با قانون را افتخار می‌دانیم.

آخرین ویرایش:
    • لایک
    واکنش ها: he.s

برخی موضوعات مشابه

بالا