دنباله دار نظرتون راجب عشق چیه؟

• شروع کننده موضوع Pari023
  • بازدیدها 2,211
  • پاسخ ها 66
  • تاریخ شروع

.Yalda

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
145
امتیاز واکنش
31,601
به عشق توی این زمانه حال اعتقاد ندارم !
عشق مال زمان های دور بود
عشق منقرض شده است.

• پیشنهادات
  • Bitter opium

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    141
    امتیاز واکنش
    1,231
    عشق یک طرفه ؟ خب خیلی حس بدیه و وای به حال کسی که تجربش کنه، البته اگه عشقش واقعی باشه نه توهم!
    عشق دو طرفه ؟ اینیکی خیلی کمیابه، البته به نظر من
    عشق شکست خورده ؟ اصولا نظر من اینه که عشق اگه واقعی باشه، هیچوقت شکست نمیخوره.
    من زیاد به اینکه عاشق شدم یا نه مطمئن نیستم، یه بار با یکی آشنا شدم که خیلی حس خوبی بهم میداد ولی خب خدا نگهش نداشت برام تا بفهمم میشه عاشقش شد یا نه؟ (سرطان داشت)
    اگه میخواین بدونین چقدر خوب بود، همینقدر میگم که من کلا سعی میکنم همیشه بخندم و هیچوقت جلو کسی ناراحتیمو بروز ندم، یه بار که پیشش بودم طبق معمول الکی لبخند میزدم گفت: انقدر واسه گول زدن من نخند، چشات داغونه.
    در حالیکه هیچکس قبل از اون از چشمام حرف نزده بود.
    یکی دیگه هم هست که اونم وقتی بود هیچوقت به عشق فکر نکردم ولی میدونم خودش عاشقم بود اما اینکه الان هست یا نه؟ خب به یه دلیلی رابطمون با هم قطع شد و الان که میتونم دوباره برگردم پیشش با اینکه حس میکنم حسای خوبی بهش دارم ولی مطمئن نیستم برگشت کار خوبی باشه و اون هنوز عاشق باشه، البته ازم خواست که برگردم ولی...
    ترکش نکردم ها! مجبور شدیم یه مدتی از هم جدا باشیم.

مروارید 781

نویسنده سطح یک
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    549
    امتیاز واکنش
    66,897
    عشق یه طرفه؟
    مسخره‌اس! آدم باید بیکار باشه اینجوری عاشق بشه
    عشق دوطرفه؟
    می‌تونه واسه آدم یه آینده روشن و خوشبختی به ارمغان بیاره! احساس نابیه به گمونم!
    عشق شکست خورده؟
    وجود نداره! قطعا طرف توهمی بوده! توهم شکست زده!
    به نظر من آدما تا نخوان احساس شکست نمی کنن

معین 1378

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    46
    امتیاز واکنش
    251
    در ابتدا بگم عشق یک احساسی هست که در وجود هر موجودی است ولی در هر کس به یک شکل خودش رو نشون میده
    1- عشقی که کسی که دچارش میشه از ابتدا تا انتها یا خودش رو گول میزنه یا خودش رو نابود میکنه مخصوصا اگه این عشق از طرف یک دختر باشه اگه بود بهش پیشنهاد میکنم که در این زمانه پیش خودش نگه داره چون دور زمونه بدی شده
    2- عشقی پاک که هر بتی بشری آرزو تجربه اونو داره یکیش من
    3- عشقی که ابتداش از عشقی یک طرفه شروع میشه و انتهاش به نابودی زندکی ختم میشه به گونه ای که از کلمه عشق هم نفرت پیدا میکنه باید یک انسان خیلی قوی باشه یا تکیه گاه محکمی داشته باشه تا بتونه دوباره سر پا بشه خدا نصیب دشمن آدم هم نکنه
    4- من تجربه نکردم ولی اینقدر فهم دارم که بدونم که اون دونفر زندگی رو تجربه میکنن که آرزو خیلی هاست و زندگی با عشق زندگی شیرینیه مثل زولبیا، قند، بامیه، شکر و...
    در انتها یک آرزو میکنم اونم آرزویی بود که پدربزرگم تنها شخصی که در جریان عشق من بود بعد از شکستی که خوردم کرد « امیدوارم عشقی نصیبت بشه که سختی این روزا رو از اعماق وجودت بشوره ببره بسپوره به اقیانوس اینو بدون کسی که شکستی میخوره باید بدونه عشقی الهی در انتظارشه پس منتظر باش که بزودی از اعماق وجود شاد میشی از طرفی کسی که ارزش عشق پاک رو داشته باشه و ارزش اونو بدونن خیلی کم هستن پس قدرش رو بدون» منم اینو برای شما که شکست رو تجربه کردین میگم.

YOOROOGAK

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    49
    امتیاز واکنش
    768
    به نظر من دوست داشتن اخرین درجه عشقه و عاشقی وجود نداره اگه هم وجود داره از توهم هستش حالا اگه من به عشق دوست داشتن رو در نظر میگرم و به سوالات پاسخ میدم
    عشق یک طرفه ؟زجر اوره و از درون میسوزی و بعد از اون نمیتونی کسی رو مثل اون دوست داشته باشی:aiwan_light_sad:
    عشق دو طرفه ؟این عشق خوبه ولی به شرطی که با هم همفکر باشند و به عقاید و نظر های هم احترام بزارند اگه هم اینکارو کردند که عشقشون پایدار:aiwan_light_blfffffffm::aiwan_light_yahoo:
    عشق شکست خورده ؟اول ارزو میکنم که هیچکس این اتفاق براش نیوفته چون اون ادم خودشو میبازه و ناامید میشه حتی بعضی ها هم خودکشی میکنن:aiwan_light_cray:
    عشقی که به سرنجام رسیده چه لذتی داره تجربش نکردم :aiwan_light_biggrin: ببخشیدHanghead

آخرین ویرایش:

مروا77

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    685
    امتیاز واکنش
    23,109
    ب عشق تو دوره ما اعتقادی ندارم

HєƖƖιση

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    435
    امتیاز واکنش
    1,833
    تا حالا تجربش نکردم و نمیخوامم تجربش کنم اصن نمیدونم وجود داره یا نه
    ولی میدونم رابـ ـطه های امروزی اسمش عشق نیست ، اینکه ما نسبت به یکی احساس خوبی داریم یا وقتی کنارشیم حس خوشبختی میکنیم اسمش عشق نیست
    شاید دوست داشتن باشه ولی عشق نیست
    عشق یه طرفه و دوطرفه؟ دوست داشتن یه طرفه یا دو طرفه به نظرم بهتره ممکنه یه نفر ادعا کنه عاشق یه نفره حالا بر فرض یه طرفه هم باشه
    بدون شک میگم یکی دوسال بعد اسم طرفم یادش نمیاد حتی شاید با یه نفر دیگه هم باشه
    پس چجوری اسم یه همچین رابـ ـطه ای رو میشه عشق گذاشت؟ عشق وجود نداره حداقل تو این دوره زمونه وجود نداره

shadi_h

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    105
    امتیاز واکنش
    658
    بنظر من عشق وجود خارجی نداره

بقول دوستان یه توهمه که بعد از مدتی رفع میشه
    ولی دوست داشتن واقعیته اینکه یکی رو از صمیم قلبت دوست داشته باشی مث مادرت یا پدرت یا فرزندت
    ولی عشق یه دوز بالاتر از دوست داشتنه که مدت محدودی چشم آدم و کور و گوشاشو کر میکنه و وقتی متوجه میشه که دیگه کار از کار گذشته...

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    4
    بازدیدها
    150
    پاسخ ها
    55
    بازدیدها
    1,227
    پاسخ ها
    19
    بازدیدها