اخبار سینما و تلوزیون نيكول كيدمن: من خودم نمي‌توانم به تماشاي «لانه خرگوش» بنشينم

• شروع کننده موضوع EGeNo
  • بازدیدها 99
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

EGeNo

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,377
امتیاز واکنش
12,176
107.jpg

نيكول كيدمن بازيگر فيلم «لانه خرگوش» گفت: از آن جا كه صحنه‌هاي احساسي اين فيلم بسيار عميق‌اند، برايم بسيار خوشايند نيست به تماشاي «لانه خرگوش» بنشينم.

كيدمن همكاري با بازيگراني چون آرون اكهارت را مغتنم شمرد و گفت: شرايط كار خيلي آسان نبود و در ساعاتي از ساخت فيلم حتي نيمه شب مشغول فيلمبرداري بوديم، اما حضور گرم و با نشاط بازيگران جلوي خستگي مرا مي‌گرفت و در كل از كار كردن در اين فيلم بسيار تحت تاثير قرار گرفتم.

بنا بر اعلام هاليوود ريپورتر، لانه خرگوش توسط شركت فيلم‌سازي «فوكس» ساخته مي‌شود و نيكول كيدمن در اين فيلم در نقش همسر آرون اكهارت ظاهر شده است.

اين پروژه سينمايي اثري اقتباسي بر مبناي نمايشنامه‌اي از «ليندسي آباير» است كه روزهاي موفقي را در «برادوي» پشت سر گذاشته است.

بنابراين گزارش «جان كامرون ميچل» كارگردان آثاري چون «اتوبوس كوچك»، ساخت فيلم «لانه خرگوش» را برعهده دارد.

نيكول كيدمن به عنوان تهيه‌كننده نيز با اين پروژه همكاري خواهد داشت.

داستان «ليندسي آباير» درباره يك زوج موفق است كه پس از مرگ پسر چهار ساله‌شان در يك سانحه رانندگي دچار مسايل حادي شده‌اند.

«اكهارت» بازيگر آثاري چون «شواليه تاريكي» در حال حاضر با «جاني دپ» در فيلم «خاطرات روم» همبازي است.

نيکول ماري کيدمن، بازيگر آمريکايي- استراليايي و برنده جايزه اسکار است .

اسکار بهترين بازيگر نقش اول زن براي فيلم ساعت‌ها (‌2002) ، خرس نقره‌اي بهترين بازيگر نقش اول زن از جشنواره برلين براي فيلم ساعت‌ها (‌2003) و جايزه بهترين نقش اول زن در جشنواره فيلم انگلستان براي فيلم ساعت‌ها از جمله جوايز سينمايي او هستند.

از فيلم هاي كيدمن مي‌توان به گروه سارقين بي‌ام‌اکس، برندگان، ويتنام ، يک استراليايي در رم،‌ زندگي من،‌ بتمن براي هميشه، تصوير يک بانو، چشمان نيمه بسته نيمه باز، مولن روژ،‌ ديگران،‌ دختر جشن تولد،‌ ساعت‌ها،‌ داگويل، کوهستان سرد،‌ تولد، مترجم،‌ افسون‌شده، پاهاي شاد،‌ خز، تهاجم،‌ استراليا،‌ دختر دانمارکي و «نه» اشاره كرد.

منبع : ایسنا

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
1
بازدیدها
227
پاسخ ها
1
بازدیدها
360
پاسخ ها
1