نقد و بررسی فیلم خارجی نقد و بررسی انیمیشن من نفرت انگیز 3 ( Despicable Me 3 )

• شروع کننده موضوع KIMIA_A
  • بازدیدها 222
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

KIMIA_A

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
3,446
امتیاز واکنش
25,959
کسی در فیلم حضور دارد که من بشناسم؟
بازیگران مطرحی در این اثر صداپیشگی کرده اند که استیو کارل و کریستن ویگ از جمله مشهورترین آنها هستند. البته جولی اندروز مشهور هم در نقش مادر گرو صداپیشگی کرده.
داستان فیلم درباره چیست ؟
گرو و زن و بچه اش زندگی عاشقانه ای را آغاز کرده اند و مشغول خوشگذرانی هستند که یکدفعه سر و کله برادر گروه پیدا می شود و شرارتی جدید آغاز می گردد که...
کارگردان کیست؟
کایل بلدا و پیر کافین که تنها کار بلند سینمایی شان انیمیشن « مینیون ها » و قسمت نخست « من نفرت انگیز » بوده است.
phoca_thumb_l_5.jpg
خانواده ها در هنگام تماشای فیلم باید به چه نکاتی توجه نمایند؟
اینکه تنقلات فرزندانشان مهیا باشد تا با خیال راحت به تماشای اثر بنشینند.
نکات مثبت فیلم ؟
قسمت سوم « من نفرت انگیز » هنوز شاد و سرزنده است و رنگ آمیزی شاد و متنوع انیمیشن هم بهرحال جلوه ای خوشایند به اثر بخشیده. البته برای لـ*ـذت کامل بردن از این قسمت حتما باید سن و سالتان بسیار کم باشد تا تاثیر بیشتری از این موارد بگیرید!
ایده اضافه شدن فردی به داستان که کلاً دهه هشتادی است، ایده بامزه ای بوده است هرچند که در اجرا در حد یک ایده باقی مانده. ارجاع به سبک زندگی و موسیقی دهه هشتاد شاید تنها دلیلی باشد که بتواند بزرگسالان را پای اثر بنشاند!
هنوز هم مینیون ها بهترین دلیل برای تماشای انیمیشن هستند.
نکات منفی فیلم ؟
به واقع عیان است که سازندگان ایده ای برای خلق « من نفرت انگیز 3 » نداشته اند و مجموعه ای از اتفاقات تکراری و نخ نما مثل برادر دوقلو و تلاش برای اثبات شایستگی های اخلاقی را مطرح نموده اند؛ کیفیت اجرایی این موارد هم به نسبت قبل ضعیف تر می باشد.
شوخی های فیلم ساده لوحانه تر از قسمت قبل نوشته شده است. به نظر می رسد که بازار هدف اینبار سازندگان بطور کامل کودکان بوده و کاری به بزرگسالان نداشته است چراکه هیچ محتوای بزرگسالانه ای برای انیمیشن در نظر گرفته نشده است.
phoca_thumb_l_6.jpg
حرف آخر :
« من نفرت انگیز 3 » با اهداف تجاری به سینما آمده و دغدغه ای جز فروش نداشته است. البته که هدف نهایی هر اثری فروش و تسهیل در چرخه اقتصادی کمپانی سازنده می باشد اما معمولاً سعی می شود جنبه های هنری انیمیشن سازی هم مد نظر قرار بگیرد تا تماشاگر هم دلیلی برای تماشای قسمت های بعدی اثر داشته باشد. اما درباره قسمت سوم « من نفرت انگیز » این معادله بیشتر به سمت اقتصاد گرایش پیدا کرده و بطور قطع می توان گفت که قسمت سوم در مقایسه با دو قسمت قبل به مراتب در جایگاه پائین تری قرار می گیرد.

من نفرت انگیز 3 (Despicable Me 3)
deosinf3.jpg

کارگردان : . Kyle Balda, Pierre Coffin
فیلمنامه : Cinco Paul, Ken Daurio
بازیگران :
Steve Carell...Gru / Dru
Kristen Wiig...Lucy
Trey Parker...Balthazar Bratt
Miranda Cosgrove...Margo
ژانر : انیمیشن
رده سنی : PG ( مناسب برای افراد بالای 7 سال)
زمان : 90 دقیقه

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
228
پاسخ ها
0
بازدیدها
271
پاسخ ها
0