نکات کچل کننده.... ذکر اون قسمت از رمانها که با خوندشون موهاتونو میکشین

اینجا تا چه حد آرومتون کرده؟

• خیلی زیاد

رای: 30 44.1%
  • تا حدی

رای: 18 26.5%
  • آروم شدنی نیستم

رای: 34 50.0%

• مجموع رای دهندگان
    68

*SiMa

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,175
امتیاز واکنش
23,337
الان میخوام نظری بدم که شاید خیلی ها من رو به خیلی القاب و صفات ناشایست متهم کنند. بنظر من توی اغلب رمان ها نداشته های دنیای واقعی به قلم میاد. نویسنده های عزیز کم سن و سال و گاهی مسن وقتی میبینن چیزی رو در دنیای واقعی ندارند سعی میکنند روح نیازمندشون رو از طریق نوشتن نداشته ارضـ*ـا کنند، مثل پولداری فراوون یا مثلا بی غیرتی پدرها و برادر ها، درسته شاید بعضی وقتا دخترا به تنگ میان از غیرت و تعصب خانوادشون ولی خب خیلی ها آرزوشونه که آزادی بدون حد و مرز داشته باشند. اگه برای نوشتن رمانی روانشناسی شده عمل بشه همه ی مسائل علت و معلول های خودش رو داشته باشه همه چیز قابل هضمه و کسی بخاطر چیزی موی خودش رو نمیکنه.

• پیشنهادات
  • *SiMa

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,175
    امتیاز واکنش
    23,337
    در مورد نکته ی آخر که گفتی دلایل متعددی وجود داره:
    1. عشق مختص پولداراس، ما معمولیا حق داشتنش رو نداریم.
    2.مشکلات و سختیا ی ما معمولیا انقدر زیاده که فرصت عاشق شدن برامون پیش نمیاد
    3. ما معمولیا شانس نداریم تا عاشق میشیم یه بچه پولدار میاد عشقمون رو بُر می زنه برمیداره میره.
    4. ما معمولیا حتی اگه عاشق بشیم و عشق ارمانی خلق کنیم مشکلات زندگی آنقدر بهمون فشار میاره که اخرش میگیم گور بابای عشق و عاشقی.

پ.ن: صرفا جهت فان و شوخی بود به دل نگیرید. مطلب انتقادی بود خودم شاهد عشقایی هستم که ادماش معمولی اند سختی زیاد تحمل کردند تا به هم رسیدن، توی زندگیشونم مشکلات در حد لالیگا دارند ولی بخاطر عسق و عاشقیشون پای هم موندند.

❤FZ❤

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    25
    امتیاز واکنش
    348
    آخه چرا تو اکثر رمان ها شخصیتای اصلی باید دختر پسر های جون باشن؟ حالا چی میشه شخصیت اصلی یه آدم میانسال باشه؟
    ودیگه اینکه چرا تو رمان های تخیلی باید آدم یا یه موجود ماوراءالطبیعه با شکل و شمایل آدم وجود داشته باشه؟نویسنده در این ژانر دستش بازه و میتونه موجودات جالبی خلق کنه.چرا تو این دست رمانا باید یکی یه دنیایی رو نجات بده ؟یعنی جور دیگه ای نمیشه نوشت؟
    از نویسنده های عزیز خواهش میکنم خلاقیت بیشتری به خرج بدن :)

*SiMa

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,175
    امتیاز واکنش
    23,337
    با حرفات درمورد موجودات ماورا الطبیعی موافقم. اما سبک و ویژگی اصلی رمان های فانتزی یا به قول خودت تخیلی بر پایه ی حفظ و دفاع و نجات جامعه بشریه در مقابل موجودات غیر...
    فانتزی نویسی اغلب بر پایه ی آخرالزمانی بودنش می چرخه.

❤FZ❤

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    25
    امتیاز واکنش
    348
    حرف شما درسته که میگید که فانتزی یا تخیلی اغلب برپایه اخرالزمانی بودنش میچرخه من برا همین میگم نویسنده ها با خلاقیت به خرج دادن میتونن رمان هایی با موضوعات متفاوتی بنویسن البته این نظر من چون ازخوندن رمان هایی که هی یه دنیا به خطر می افته ویه قهرمان نجاتش میده خسته شدم دوست دارم یه رمان متفاوت بخونم:campe45on2:

ویه چیز دیگه چرا بیشتر مواقع یکی که فکر میکنه یه انسان معمولیه بعد متوجه میشه که انسان نیست ویه موجود ماورائی قدرتمنده ؟حالا چی میشه یه موجود ماورائی بفهمه یه انسانه؟ :aiwan_lightff_blum:

آخرین ویرایش:

niloofar.zng

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    257
    امتیاز واکنش
    1,170
    یه چیز ک خیلی رو اعصابه اینه که دختره یه پلیس خیلی جدی وسرده و خیلیم تا اینکه همه کاراش عالی بوده بعد شخصیتی که ما ازش تو ادامه رمان میبینیم ی شخصیت ضعیف و یه روحیه ی خیلی حساسه
    اصلا باهم جور در نمیاد

m.Fatemeh.r

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4
    امتیاز واکنش
    30
    رمان های پلیسی که به آدم هیجان بدن و غیرقابل پیش بینی باشن جالبن

Maryam-eftekhari

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    45
    امتیاز واکنش
    455
    رمان پلیسی دوست دارم اما بشرطی که درش عشق باشه وپلیسم مرد چون روحیات خشن و اما لطیف عاشق به یه زن نمیاد اگرم ترکیب بشه باید نویسنده خیلی ماهر بوده باشه

.Mahdieh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,565
    امتیاز واکنش
    23,200
    باسلام...ضمن خسته نباشیدخدمت دوستان گل بایدبگم که رمان توی ژانر پلیسی بایدقوی باشه,بایداطلاعاتت زیادباشه وخیلی محتاطانه پیش بری تاجایی رواشتباه نکنی یاچیزی روکه قبلا توی تایپک های قبلی توضیح دادی برای بعدکه بازهم میخوای درموردش حرف بزنی اشتباه نکنی وهمون هاروبازبگی نه اینکه فراموشت بشه وبازیه حرف دیگه بزنی
    والبته رمان پلیسی اینکه دختروپسرپلیسن ولی به عنوان زن وشوهرواردباندمیشن ودرآخرهم موفق میشن باندروازپادربیارن کلیشه ای شده بایددنبال یه اتفاق خاص بودکه مثل بمب توی این ژانرصداکنه
    باتشکرازدوستانی که این تایپک روزدن♥

*مهدیه مومنی

niloofar.zng

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    257
    امتیاز واکنش
    1,170
    دختره ی مشت دوست خل و چل داره حتماااا
    یکیشون نباید عاقل باشه ها
    پسره ی مغرور داستان ی دوست داره ک اخم تخمش روی اون جواب نمیده و اصلاهم از وحشی بازیاش ناراحت نمیشه
    پسر وحشی و جذاب و سرد داستان تا ب عشقش اعتراف میکنه لوس و مسخره میشه
    شخصیت دختر خل و چل رمان حتما باید با وجدان خل و چل تر از خودش حرف بزنه
    دختره با هرچیم پسره رو بزنه دردش نمیگیره ولی دختره با ی هل کوچیک پسره پهن زمین میشه
    دختر حتما باید ی بار غشو تورمان داشته باشه پسره هم باید حتما ی بار مـسـ*ـتی یا مشت زدن تو شیشه داشته باشه

بالا