نکات کچل کننده.... ذکر اون قسمت از رمانها که با خوندشون موهاتونو میکشین

اینجا تا چه حد آرومتون کرده؟

• خیلی زیاد

رای: 30 44.1%
  • تا حدی

رای: 18 26.5%
  • آروم شدنی نیستم

رای: 34 50.0%

• مجموع رای دهندگان
    68

Firelight̸

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,273
امتیاز واکنش
47,038
یکی دیگه از چیزا به نظر من اینه که پسره و دختره چشم دیدن همدیگه رو ندارن بعد یا با هم اشنا و فامیل در میان
یا اینکه یکی شون میره تو یه مهمونی که اون یکی هم توی همون مهمونی هست
بعد پسره قیافه ناز و ملوس دختره رو که میبینه عاشقش میشه یا دختره هیکل خفن پسره و قیافشو تو لباس مهمونی میشه و اونم خوشش میاد.
به نظرم این چیزا خیلی قدیمی شدن

• پیشنهادات
  • ifera

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    20
    امتیاز واکنش
    125
    همه ی این ها رو میگیم ولی من تو اینستاگرام چند تا رمان رو دنبال میکنم... یه نفر هست مشخصه کلی تحقیق کرده،اثر اولشه زیاد تجربه نداره ولی خب ایده اش جدیده و فکر رو درگیر میکنه آدم خوشش میاد... از اونور یه نفر دیگه هست که رمانش درمورد شیش تا دختر پسره شاخ و داف و قشنگه که همه ی پسرا هم تو کف دختر داستانن و همه اش کلیشه اس... اونوقت فکر میکنین خواننده های کدوم بیشتره؟
    دومین رمان تقریبا صد الی دویست تا کامنت میخوره...Boredsmiley
    رمان این بنده خدا رو ده دوازده نفریم دور هم میخونیمش:aiwan_light_biggrin:
    بعد حالا کامنتاش رو بخونی دلت میخواد برای نویسنده ی بنده خدا گریه کنی.. براش مینویسن چرا عاشقانه و کلکلیش نمیکنی؟:NewNegah (9):
    آخه وسط اختلاس و دزدی دقیقا کی میخواد با کی کلکل کنه؟؟؟؟؟؟:uzi:

این رو هم یادم رفت این که میگن طرف با یارو کل کل میکنن عاشق هم میشن همه اش چرته:aiwan_light_sddsdblum:
    من خودم با یه یارویی کل کل داشتم فکر میکرد عاشقش شدم میگفت من فقط با خانومم مهربونم:aiwan_light_beee:
    حالا تیپ و قیافه اش هم شبیه پسرای رمان حوری و پری نبود که.... شبیه موش کور بود یاروSigh یه کلاسی میذاشت باید میومدی میدیدی... تازه من مودبانه باهاش برخورد میکردم فحش و فحش کاری نبود.. کل کل علمی داشتیم...Snapoutofit

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ifera

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    20
    امتیاز واکنش
    125
    .
    بیاین این رو در نظر بگیریم که هر کس حق آزادی و راحتی و امنیت داره، هر چند من خودم اینطور رمان ها رو نمیخونم و حتی از کسی که ادعای پاکی هم داره خوشم نمیاد. اما این غلطه که بگیم کسی که مورد سواستفاده و آزار قرار میگیره بخاطر ظاهرشه...

*~SAEEDEH~*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,075
    امتیاز واکنش
    70,793
    +دختره از جنس پسر متنفره ولی همه مثل داداششن!!
    +آفتاب مهتاب ندیدس اما هرشب مهمونی مختلط میره!!
    +دخترا وقتی با دوستاشون حرف میزنن حتما باید 'جیـــــغ'بکشن و به هم فوش و کنایه بزنن.از هر ده تا حرف جدی حرف نه تا نصفی یا کنایه‌س یا شوخیه.
    +از اسم نگم دیگه!!تکراریه!!
    +راوی داستان(اول شخص دختر)حتما باید از توصیف پسر مقابلش به تیشترش اشاره کنه که جای بازوهاش به علت حجیم بودنش داره پاره میشه..
    +چشما یا عسلیه..یا آبی..یا سبز..چیزی به اسم چشم قهوه ای وجود نداره
    +دخترا #باید موهاشون تا جای کمرشون باشه!اصن رو شونه باشه امکان نداره
    +خانومه تو اداره پلیس چادر سرش میکنه توی ماموریت خارج از اداره جین سفید ،مانتو سفید و .. میپوشه.

Nazigol

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    181
    امتیاز واکنش
    1,875
    حق با شماست. اما موضوع اینه که این جور رمانا به خواننده این باور رو می رسونه که شما ظاهرت هرجور که باشه مهم نیست و فقط درونت باید پاک باشه! و البته مورد سواستفاده قرار گرفتن هم به ظاهر و رفتار زن و هم به تقوای مرد بستگی داره. یه زن نمی تونه تضمین کنه وقتی تو خیابون راه می ره همه ی مردایی که از کنارش رد می شن، فکرشون مریض نباشه! پس بهتره ظاهرش مناسب باشه. و البته منظورم از پوشش مناسب اینه که لباس و آرایشش جلب توجه نکنه. به نظر من این جور زن ها از آزادیشون سوءاستفاده کردن!

*~SAEEDEH~*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,075
    امتیاز واکنش
    70,793
    چرا همه چشماشون رنگیه:aiwan_light_sddsdblum:
    کشیده و خمـار هم هست:aiwan_light_sddsdblum:
    ینی من یه چشم بادومی تو هیچ رمانی ندیدم:aiwan_ligsdht_blum:
    یا اینکه بازوی پسر ورزشکاری نباشه:aiwan_ligsdht_blum:
    همش هم از شدت بزرگی بازوها،لباس داره پاره میشه:aiwan_lightsds_blum:
    دختره لاغره و باربیه!
    چرا یه شخصیت چاق و تپل نداریم؟مگه تپلو ها چشونه:aiwan_light_sddsdblum:
    انقد آدمای سیگاری تو رمانا زیادن،تو واقعیت نیستن:aiwan_light_sddsdblum:
    تازه یه نکته کچل کننده دیگه :/
    همیشه شخصیتای رمان باید برن تو کما و معشوقشون تازه بفهمن چقد عاشقش بودن و شده که برای سلامتی عشقش سفره ابوالفضل نذر میکنه:aiwan_ligsdht_blum:

phantom.hive

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    234
    امتیاز واکنش
    2,947
    ببخشید اما اینجور مادرشوهرهایی که می‌گین جداً وجود دارند! من خودم یکیشون رو از نزدیک دارم می‌بینم. عروسه داد و بیداد می‌کرد، مادرشوهره قربون صدقه‌اش می‌رفت!

Firelight̸

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,273
    امتیاز واکنش
    47,038
    توی رمانا پسره یه ادم مغرور و بی احساسه
    دختره هم یه ادم شیطون و حاضر جواب
    بعد پسره عاشق زبون درازیای دختره میشه
    خو یعنی چی؟ :aiwan_lighgt_blum:

Seniorz

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    25
    امتیاز واکنش
    239
    دختره غذا درست میکنه به چه خوشمزگی اینوو از روی قربون صدقه هاش برای غذایی که پخته متوجه میشیم اولین بارم هست آشپزی کرده ولی در حد یه آشپز بین المللی ترکونده :aiwan_light_bbbbbblum:پسره میاد غذارو میخوره یه ایراد میگره و بدون تشکر میره o_O
    دختره محاله نگه:غولتشن بی ادب تشکر بلد نیس:aiwan_light_ireful1:
    در بعضی مواقع دیده شده وقتی دختره رفته تو اتاقش و برگشته دیده پسره ته دیگم خورده:aiwan_light_bdfglum::aiwan_light_sddsdblum:

Blp..

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    113
    امتیاز واکنش
    7,803
    اولا که دخترا مون زیادی خشگلن و تیپشون فوق العادس با تحصیلات عالی که مغرورن و پسرا رو ادم حساب نمیکنن
    بعد که تا 2 نصفه شب مهمونی میرن و وقتی بر میگردن باباشون میگه ااااا دخترم اومدی ؟ قربونت برم
    ینی من 18 سالمه تا حالا فقط 1 بار با دوستم رفتم بیرون اونم تحت نظارت مامانم !! :aiwan_light_dash1:
    بعد دختره از قضا دست پختش هم عالیه !!!!!
    پسرا هم که نگم بهتره مغرور و سرد و خشن و دختر باز که دکمه هاش تا سینش بازه و یه گردنبند هم انداخته
    چشماشم سگ داره و بین اون همه دختر وقتی دختر داستانمونو میبینه یهو همشونو ول میکنه و میچسبه بهش ! ! !
    تازه پسره پولداره و 10 تا ماشینم داره با یه خونه که بی شباهت به قصر نیست
    و لوس بازی ها که اولش پسره با دختره تصادف میکنه و 2 روز بعد میبینه ای بابا این استادشه یا رییسش ینی زمین این قدر گرده ؟؟؟ ؟ ؟
    اگه بخوایم از همه اینا بگذریم میرسیم به شمال رفتنشون که واقعا شور خز شدنم در اورده
    با همه کل کلا اخرش هم پسره اون قدر مغروره که به دختر نمیگه دوست دارم!!!!!
    اخرش هم که بچه دار میشن و به خوبی زندگی میکنن
    تو رو خدا بسه واقعا فقط ارزو میکنم یه رمان که پسره شاخ نباشه و دختره زیبای خفته نباشه و کل کل مسخره نداشته باشه بخونم :aiwan_light_rtfm:

بالا