تاپیک‌های دنباله‌دار هدفتون از نویسندگی چیه؟

همـــرآز

ماه دلها
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
814
امتیاز واکنش
5,810
یک اینکه یکی از علاقه هامه
دوم اینکه خلاقیتم رو روی کاغذ پیاده کنم
سوم اینکه ارزو دارم روزی مث هما پور صفهانی شم

• پیشنهادات
  • Minooha

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    70
    امتیاز واکنش
    2,033
    هر کتاب منو وارد دنیایی جدید می‌کنه، باهاش قوه تخیلمو پر و بال میدم و تمام خیالاتمو روی صفحه می‌نویسم اینکار منو آروم می‌کنه.
    خومو به شکل یه مادر خواهر نویسنده خالق پدر تصور می‌کنم و باهاش برای خودم تجربه های جدید می‌سازم

HananehKH

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    643
    امتیاز واکنش
    6,615
    به نظرم نوشتن یا نویسندگی اول از همه علاقه میخواد.وقتی علاقه داشته باشی میتونی ازش لـ*ـذت ببری و من تنها هدفم ادامه ی این علاقه و لـ*ـذت بردن ازشه!

Fihgter•riant

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    549
    امتیاز واکنش
    2,187
    شاید خیلیا قبولش نداشته باشن این حرفو ولی در اعماق وجود اکثریت هست...
    که ما مینویسیم ،از یه دنیایی که ارزو داشتیم درش باشیم، از شخصیتی که میخواستیم داشته باشیم، از ظاهری که بهش علاقه داریم و نداریمش...
    شایدم ما مینویسیم و شخصیت هایی خلق میکنیم که زبونشون نیش نداره ، که دل شکستن بلد نیستن که گاهی همونجوری هستن که ما میخوایم تا دلمون خالی بشه از ادم های بیرحم واقعیت ، ما تو نوشتن، ادم های پر درک خلق میکنیم ...
    البته من بیشتر واسه هیجاناتی که میتونه تو دنیای تخیلی وجود داشته باشه مینویسم:\
    و اینکه خب نوشتن و بازی با کلمات یه استعدادِ زیباست{نیازمند به سخت کوشی} ، زمانی که مینویسیم این بهمون ثابت میشه و چیزی به جز لـ*ـذت هم میتونه داشته باشه؟:)

زئوس....

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3
    امتیاز واکنش
    30
    من نمی تونم ننویسم !! نمیشه ! نمی تونم! از وقتی که به یاد دارم ، قلمم جزء جدایی ناپذیر زندگیم بود . می نویسم چون دیوانه وار عاشق نوشتنم . نمی تونم ازش دست بکشم چون روزی که قلم خیال روی دفتر ذهنم شروع به نوشتن نکنه ، اونروز روزیه که جریان حیات توی عروقم خشکیده !
    یه بزرگی می گفت اگه می خوای حتی بعد از مرگ ، یادت در دلها جاودانه باشه ، یا کاری کن برای نوشتن یا بنویس برای خواندن !
    منم می نویسم برای خوندن ... من باور دارم تنها راه نامیرا بودن من همین خواهد بود... میدونم من اینجوری می تونم برای همیشه جاودان باشم . مثل خدایان ایلیاد و ادیسه که تنها نامیراهای نام آشنای دنیا هستن . مثل زئوس ، خدای خدایان . آره شاید هدف من از نویسندگی یکمی زیادی متفاوت باشه . ولی من می نویسم ... می نویسم چون اینجوری می تونم مثل زئوس جاودانه بشم! بله منم جاودانه خواهم بود ولی بدون خونریزی و کشتار و استبداد !

Elle marie

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,432
    امتیاز واکنش
    19,501
    من از وقتی که بچه بودم کتاب می‌خوندم.
    از وقتی هم نه سالم بود خوندن رمان رو شروع کردم. اولش همه‌ش عاشقانه و کلاسیک.
    بعضی مواقع داستان‌ها اونجوری که انتظار داشتم به پایان نمی‌رسیدن و من فکر کردم که یک پایان جدید بنویسم!
    وقتی به خودم اومدم دیدم دوازده سالمه و نمی‌تونم نوشتن رو کنار بذارم.
    ولی..وقتی دوازده سالم شد مجبور شدم به دلایلی دیگه ننویسم(نمیگم حرفه‌ای بودم:aiwan_ligsdht_blum: ولی نوشتن رو دوست داشتم)
    ولی وقتی وارد راهنمایی شدم و با آفرین آشنا شدم فهمیدم اونم مثل خودم عاشق نوشتنه و دوباره شروع کردم.
    خیلی خوشحالم که با انجمن آشنا شدم و تونستم رمان‌هام رو بنویسم.
    هروقت ناراحت بودم می‌نوشتم مهم نبود چی باشه.

Ghazal.hj

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    150
    امتیاز واکنش
    1,639
    حال دلم خوب میشه از نوشتن و اینکه میتونم احساساتمو خالی کنم و تخیلم رو ب واقعیت تبدیل کنم

zahra s72

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    209
    امتیاز واکنش
    4,006
    نویسندگی خیلی آرومم می کنه، شخصیاتای رمانم و حساشون که خودم خلقشون می کنم، انرژی بهم میدن

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    9
    بازدیدها
    263
    پاسخ ها
    4
    بازدیدها
    167
    پاسخ ها
    10
    بازدیدها