اخبار موسیقی جهان "اخبار کی پاپ"

DabriA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
947
امتیاز واکنش
7,889
photo_2020-09-14_10-16-01.jpg
همکاری Lay عضو اکسو و R3hab با ریمیکس ترک BOOM از Lay
---
این ریمیکس با رتبه یک در چارت سینگل QQ دبیو کرد.

ireyeol-850x560.jpg

چانیول عضو اکسو و آیرین عضو رد ولوت
سفیران برند ایتالیایی Prada شدند.
در 17 سپتامبر، Vogue Korea از ویدیوها و عکسبرداری های مربوط به کمپین فصل پاییز-زمستان این برند رونمایی کرد.

• پیشنهادات
  • DabriA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    947
    امتیاز واکنش
    7,889
    408705fa-f650-11ea-a41c-8cbd1416100a_image_hires_152501.jpg

بازیگر اوه این هه در گذشت
    5 بامداد 14 سپتامبر پلیس و آتش نشانی اوه این هه را در وضعیت ایست قلبی در خانه اش پیدا کردند
    و این پیگیری به دلیل گزارش دوست او بود که نتوانسته بود با این هه ارتباط برقرار کند
    پس از پیدا کردن او تا بیمارستان امداد های اولیه و عملیات احیا انجام شد و در بیمارستان نبض و تنفس او برگشت اما هوشیاری اش بازنگشت.

تسلیت به طرفداران و خانواده اش

- کـیـمـیا -

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,643
    امتیاز واکنش
    45,406
    کمپانی سرگرمی SM درمورد پستی که ادعا داشت هیویان عضو Girls' Generation با رسواییِ Burning Sun ارتباط دارد، بیانیه ای منتشر کرد‌.
    bfe9f82370aab63a75984f7230bc5dc3.jpg

در 13 ژانویه، کیم سانگ کیو، افشاگر اصلی که باعث راه اندازی پرونده Burning Sun شد، در پستی در اینستاگرام نوشت که هیویان در جشنی که در 24 نوامبر 2018 برگزار شد، به عنوان DJ حضور داشته است. در این پست او اظهار داشت که هیویان آن شب قطعا مهمان های VVIP را دیده و با وی تماس گرفت و درخواست کرد تا به عنوان شاهد راجع به تعـ*رض به او (کیم سانگ کیو) و بازیگری که مواد مخـ ـدر مصرف کرده بود صحبت کند.

کمپانی هیویان یعنی SM در این باره در 14 ژانویه گفت : ”هیویان فقط به این خاطر که دعوت شده بود، به عنوان دی جی در این رویداد حاضر شد، او هیچ ربطی به این پست ندارد. لطفا از حدس و گمان های سوء خودداری کنید. “

هیویان از طریق پستی در اینستاگرام، به همان پستی که در رابـ ـطه با رسوایی Burning Sun بود و اسم او در آن بـرده شده بود، اشاره کرد.
    او عکسی را که افشاگر کیم سانگ کیو از او منتشر کرده بود و هیویان در آن مشغول دی جی کردن بود را آپلود کرد؛ او همچنین در خطی از نوشته ی خود به بازیگر زنی اشاره کرد که در پست اصلی به عنوان فردی که مواد مخـ ـدر مصرف کرده توصیف شده بود.
    هیویان نوشت :
    ” پس حالا~ همگی آروم باشید!
    به نظر میرسه سر و کله زدن با من آسونه چون من تا حالا سکوت کرده بودم (بازی با کلمات کره ای). اما من با پشتکار شغلم رو انجام دادم. من افراد زیادی رو ملاقات کردم و با اعضای کارکنان و دوستی که اومده بود به خاطر اجرا بهم تبریک بگه، نوشیدم و با یه حال خوب گوشت شکم خوک رو به عنوان غذای ضد خماری خوردم~ بعد از اون هم برگشتم خونه! به نظرم مردا و زنایی رو داخل کلاب دیدم که در حین خوشگذرونی، قصد داشتن مخ همدیگه رو‌ بزنن. ولی من هیچ بازیگر زن یا مرد یا هیچ سگ و گربه ای رو درحال ولگردی ندیدم و چیزی ازش نشنیدم~ همچنین، این آخرین روزیه که دارم آدمایی که پست های مخرب میزارن رو تحمل میکنم این دفعه میخوام خیلی سرزنشتون کنم. اوه و همینطور! من این پست رو فردا پاک میکنم. این به این خاطر نیست که ترسیدم~ اگه چیزی نگید مردم فکر میکنن شما آدم‌ تو سری خوری هستید (ایموجی حشره) خب دیگه! همگی، سال نو شادی داشته باشید و از یه زندگی طولانی لـ*ـذت ببرید!“

- کـیـمـیا -

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,643
    امتیاز واکنش
    45,406
    کیم مینجو و جانگ وون‌یانگ از آیزوان، مدل‌های جذاب نسخه‌ی فوریه‌ مجله‌ی "ELLE Korea" هستند!
    tdy2_photo_2021-01-15_19-06-39.jpg

در مصاحبه‌ای برای این مجله، کیم مینجو گفت : "من امسال ۲۱ ساله شدم و در طی این دوسالی که از دبیوم با آیزوان میگذره، معلوماتم بیشتر شده، از اونجایی که در حین پروموشن‌ها با چالش‌های جدیدی، مثل اجرا روی استیج‌های بزرگی از جمله استیج "Gocheok Sky Dome" یا مجری‌گریِ Music Core، دست و پنجه نرم کردم، خیلی به این موضوع که نهایتاً نباید خودمو گم کنم فکر کردم‌.
    حس موفقیت و آرامش دارم، مثل وقتی که برای موفق شدن تو یک بازی، تمام تلاشت رو میکنی، هیچ‌وقت دوست ندارم حسِ سخت‌کوشی و صبرم رو از دست بدم."

جانگ وون‌ یانگ نه تنها جوان‌ترین عضو آیزوانه، بلکه جوان‌ترین مدلِ مجله‌ی ELLE تا به امروز، هم هست.

این آرتیست در این باره گفت : "نمیدونم این بخاطر شخصیتمه یا چی، ولی برچسب خوردن به عنوان "مکنه" هیچوقت برام سنگین نبوده، در عوض بهش افتخار میکنم، اینکه جوانی و نوجوانیِ ارزشمندی رو برای خودم رقم‌ بزنم، واقعاً برام معناداره."

جانگ وو‌ن‌یانگ همچنین از بقیه‌ی اعضا گروه گفت : " به همین دلایل دلم‌ میخواد همیشه کوچیکترین عضو باشم، من از اعضا کلی عشق دریافت میکنم و اون‌ها برای فهمیدنِ من و مرور اتفاقات سال‌های گذشته در زندگیشون خیلی تلاش میکنن، همچنین به عنوان مکنه وقت‌هایی هست که باید دنباله‌روی اعضا باشم. مسلماً ما باید مراقبِ هم باشیم، درست مثل کاری‌ که تا امروز انجام دادیم."

مصاحبه و تصاویر کاملِ کیم مین‌جـو و جانگ وون‌یـانگ در نسخه‌ی فوریه‌ی مجله ELLE Korea منتشر خواهد شد.​

- کـیـمـیا -

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,643
    امتیاز واکنش
    45,406
    در 14 ژانویه گزارش شد که سونگری و مدیر عامل سابق هلدینگ یوری، یو این سوک به تحـریـ*ک به خشونت خاص متهم شده اند.

این اتهام جدید سونگری در هفتمین جلسه دادگاه وی در دادگاه عمومی نظامی فرماندهی عملیات زمینی در یونگین اعلام شد. طبق تحقیقات قضایی ارتش، در دسامبر 2015 وقتی که سونگری مشغول نوشیدن مشروبات الکلی با آشنایان خود در یک بار در گانگنام بود، با مشتری که در اتاقشون رو باز کرده بود وارد مشاجره شد که در این حین، یک دعوای دو طرفه با مشتری دیگری هم شکل گرفت. سونگری در این باره در یک گپ گروهی که در اون یو این سوک هم بود، صحبت کرد که گفته میشد بعدش، یو این سوک یکی از اعضای باندش رو که باهاش آشنا بوده، صدا میزنه و گفته شده که اون فرد در کوچه پشتی اون بار، قربانیان رو تهدید کرده وبهشون فحش داده و دستاشون رو کشیده تا گوشی هاشون رو ازشون بگیره.

طبق قانون کیفری کره، "خشونت خاص" یک جرم خشونت بار است "که از طریق تهدید با زور یا حمل سلاح خطرناک انجام شده باشد."

دادستان ارتش اظهار داشت، "متهم لی سونگ هیون (سونگری) با یو این سوک توطئه کرده و با زور، قربانیان رو تهدید كردند." و گفتند، "بنابراین وی به عنوان یک مجرمِ اصلیِ شریک در تحـریـ*ک این اتهامات شناخته شده."

وكيل سونگري اظهاراتی که سونگری به آن متهم شده بود را انكار كرد و گفت آنها ارائه ی كتبی خود را با جزئيات تحویل خواهند داد.

با اضافه شدن اتهام تحـریـ*ک خشونت خاص، سونگری اکنون به 9 اتهام متهم شده. وی قبلاً به اتهاماتی از جمله خرید خدمات تن فروشی ، وساطت در فحشا، اختلاس، نقض قانون مجازات تشدید شده و غیره ی جرایم خاص اقتصادی (اتهام اضافی برای اختلاس مبلغی بیش از میزان معین)، نقض قانون بهداشت مواد غذایی، قمار بیش از اندازه، نقض قانون معاملات ارزی و نقض قانون موارد خاص مربوط به مجازات و غیره جرایم جنـ*ـسی متهم شده بود. او فقط به یکی اتهاماتش که نقض قانون معاملات ارزی بوده، اعتراف کرده.

- کـیـمـیا -

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,643
    امتیاز واکنش
    45,406

2wgv_photo_2021-01-15_13-55-42.jpg

شیومین عضو EXO در وریتی شوی "Where Is My Home" از شبکه ی MBC حاضور پیدا میکند.

در 14 ژانویه، منبعی از شبکه ی MBC به Newsen اعلام‌ کرد : ” شیومین در برنامه ی "Where Is My Home" حاضر خواهد شد.
    تاریخ دقیق حضورش تا به این لحظه اعلام نشده است. “

شیومین در 6 دسامبر از خدمت سربازی مرخص شد.
    او در 18 دسامبر به همراه بکهیون عضو دیگر اکسو و کیوهیون عضو Super Junior در سری
    برنامه های کوتاه "Things That Make Me Groove" از شبکه ی tvN حضور پیدا کرد‌.

برنامه ی "Where Is My Home" یک شوی تلوزیونی است که که در آن دو تیم از سلبریتی ها برای کمک به مشتریان خود در یافتن خانه های جدید ، بازدید از آژانس های املاک و کشف خانه های متناسب با نیاز مشتریان خود ، به رقابت می پردازند. این برنامه هر یکشنبه ساعت 10:45 شب به‌ وقت کره پخش میشود.

- کـیـمـیا -

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,643
    امتیاز واکنش
    45,406
    هانی عضو گروه EXID به ساخت سری محتوای جدیدی با تم استایل و پوشش خواهد پرداخت.
    3yu7_photo_2021-01-15_15-16-21.jpg

هانی از EXID که در حال حاضر به عنوان یک بازیگر فعالیت دارد، سری جدیدی از محتوای دیجیتال با عنوان "Hani Ani Hee Yeon" را خواهد ساخت.
    نام این مجموعه برگرفته از اسم استیج و اسم شناسنامه ای او است. در این سری جدید، که از طریق کانال یوتیوبی OOTV در دسترس خواهد بود، هانی خود را در یادگیری تجارت استایلینگ به چالش خواهد کشید.

در ویدیویی که به عنوان افتتاحیه ی کانال قرار گرفته است، او گفت:"هانی و آن هی یون با هم متفاوتند. هانی روی استیج لباس های براق و میکاپ درخشانی داره. به عنوان یک بازیگر، من لباس و میکاپی رو استفاده میکنم که مناسب کاراکترم باشه. اما در زندگی شخصی علاقه ای به یادگیری مباحث استایل ندارم. اما اهمیت آرایش مو، میکاپ و لباس رو در معرفی یک شخصیت فهمیدم. دلم میخواد بهتر خودمو ابراز کنم پس شروع به یادگیری استایلینگ کردم."

- کـیـمـیا -

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,643
    امتیاز واکنش
    45,406
    سـیـنـگـل جدید کانگ دنیل منتشر شد :
    zkg1_photo_2021-01-15_15-28-54.jpg

INVERNESS [ STATE OF WONDER ]
    ( feat. ANTHONY RUSSO , KANG DANIEL )

می تونید از پلتفرم های مختلف از جمله اسپاتیفای به این آهنگ گوش بدین.

برنامه کاریِ منتشر شده از #GoldenChild برای پنجمیـن مینی آلبومشون به نام ‘YES’ که قرارِ ۲۵ـُم ژانویه منتشر کنن.

1iah_photo_2021-01-15_17-49-19.jpg

فوتوتیـزر هایِ گروهی منتشرشده از دختـرای بااستعداد DREAMCATCHER برای کامبک جدیدشون
    با ششمین مینی آلبـوم شون به اسم Dystopia : Road to Utopia که 26 ژانویه منتشر خواهد شد . 🖤

ukgv_photo_2021-01-15_18-03-47.jpg

- کـیـمـیا -

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,643
    امتیاز واکنش
    45,406
    کمپانی n.CH در پاسخ به درخواست کناره گیری از مدیریت گروه TOO توسط کمپانی "CJ ENM"، بیانیه ای منتشر کرد.
    7qks_photo_2021-01-15_16-31-56.jpg

بعد از ساخت برنامه‌ی "#WorldKlass" از Mnet گروه TOO در آپریل ۲۰۲۰ دبیو کردند و در جولای کامبک دادن.
    کمپانی n.CH مسئول مدیریت و پروموشن این گروه بود و کمپانی سی‌جِی وظیفه‌ی تولید آلبوم و مارکتینگ رو برعهده داشت.

در ۱۳ ژانویه گزارش داده شد که بعد از هفت ماه، کمپانی CJ ENM ناگهان قراردادش رو به دلیل بازنگری‌های داخلی با کمپانی n.CH لغو کرده
    و این کمپانی رو تحت فشار قرار داده تا از تمام فعالیت‌های مربوط به گروه TOO کناره گیری کنه.
    در نتیجه، این موضوع باعث توقف تولید آلبوم TOO و تاخیر در انتشار سومین آلبوم این گروه شد.

منبعی از کمپانی CJ ENM گفت که قرارداد بین این دو آژانس در آگوست ۲۰۲۰ تموم شده و ادعا کرد که مذاکره هاشون برای یک قرارداد
    دیگه‌ هم به نتیجه نرسیده. اونها همچنین گفتن : "تمام مراحل قرارداد به صورت طبیعی و قانونی طی شده."

بعد از پاسخ خلاصه‌ای در همون روز، کمپانی n.CH قرارداد کامل رو در جواب واکنش و ادعای کمپانی CJ ENM منتشر کرد.
    این آژانس یک اسکرین شات از ایمیلی در تاریخ ۷ می ۲۰۲۰ که یک سند قراداد به اون ضمیمه شده بود رو به اشتراک گذاشت.
    در ایمیل عنوان شده بود که این سند پیش نویس نهاییه و درصورت توافق کامل دریافت کننده، با مُهر کردن نهایی میشه.

در یک اسکرین شات دیگه بریده ای از تعهدنامه ای منتشر شد که بازه‌ی قرارداد در اون از ۶ دسامبر ۲۰۱۹ تا ۶ دسامبر ۲۰۲۶ هست.

بیانیه کمپانی n.CH:

《برنامه‌ریزی برای تشکیل گروه TOO از ۲۰۱۸ به عنوان پروژه‌ای برای همکاری بین کمپانی CJ ENM و n.CH و توافق بر تولید مشترک، آغاز شد، بعد از همفکری، کمپانی n.CH پرورش کارآموز، مدیریت و پروموشن و کمپانی CJ ENM تولید آلبوم و مارکتینگ رو برعهده گرفتند.
    در آپریل و جولای گذشته، دو کمپانی، به طور مشترک دو آلبوم از گروه TOO منتشر کردند و آنها رو پروموت کردند.

۱.همکاری کمپانی CJ ENM و n.CH برای ۷ سال به صورت قرارداد مدیریت بود.

در هفتم مِی ۲۰۲۰ کمپانی CJ پیش نویس نهایی قرارداد رو با توافق به شروط مدیریت هفت ساله آژانس،
    برای n.CH فرستادند و گفتند که نسخه نهایی قرارداد رو با مهر رسمی ارسال می کنند.

هر چند ما ورژن نهایی قرارداد با مهر رو برای چند ماه متوالی دریافت نکردیم و این موضوع مدام به عقب می افتاد.
    در طول این مدت، n.CH به کمپانی بزرگ CJ ENM اعتماد کرد و گروه TOO رو به طور جدی، بدون قرارداد مدیریت کرد.

۲.هرگز قراردادی مبنی بر مدیریت رسمی ما بر گروه، امضا نشد.

در آگوست ۲۰۲۰، ما از یکی از نمایندگان کمپانی سی‌جِی شنیدیم که به علت وجود مشکلی در تیم حسابرسیِ داخل کمپانی،
    اونها باید مسئولیتِ هزینه‌ها و مخارجی رو که در واقع n.CH از دسامبر ۲۰۱۹ تا آگوست ۲۰۲۰،
    مسئولیتش رو برعهده داشت، به دست بگیرند.

اونها یک درخواست فوری فرستادند تا یک توافق نامه کتبیِ خلاصه، که شبیه به یک صورت حساب بود رو مهر بزنیم.

ما درخواست دادیم که پاسخی قطعی درباره امضای قرارداد و همچنین توافق نامه خلاصه رو برامون ارسال کنند‌.
    هر دو کمپانی توافق نامه خلاصه‌ای رو مهر زدن که عبارت " قرارداد مدیریت طی سه ماه آینده امضا خواهد شد" بهش اضافه شده بود.

این در واقع پشت پرده‌ای بر ادعای سی‌جِی مبنی بر اتمام کار ما در آگوست، بر اساس قرار داده.

در توافق نامه‌ی کتبی نوشته شده بود "قرارداد مدیریت طی سه ماه آینده امضا خواهد شد"،
    نه یک قرارداد مدیریت واقعی و کتبی که سی‌جِی ازش حرف میزنه، این دو کمپانی هیچ وقت وارد یک قرارداد رسمی نشدند.

۳. تغییرات تک‌جانبه‌ی وابسته به شرایط و اطلاع‌رسانی کلیِ نتایج

سه ماه بعد از این که توافق نامه خلاصه‌ رو مهر زدیم، کمپانی CJ مدت زمان قرارداد هفت ساله رو کاهش داد،
    ما در حال مذاکره برای یک سال قرارداد بودیم که اونها شرایط قراردادی رو که به نفعِ یک طرف،
    به شدت کاهش یافته بود، پیشنهاد دادند.

یک نماینده داخلی کمپانی CJ به طور شفاهی و واضح به ما گفت:" این پیشنهاد شرایط قرارداد
    در اصل به معنی اینه که به شما گفته شده از فعالیت‌های TOO دست بکشید."

بعد از تفکر زیاد، ناراحتی رو کنار گذاشتیم و این رو قبول کردیم؛ چون به اعضای TOO فکر میکردیم.
    هرچند CJ بار دیگه و ناگهانی موضعشون رو عوض کردند و
    به ما هشدار دادن که تمام کارها رو متوقف کنیم و مدیریت رو واگذار کنیم.

ما بخاطر اعضای گروه که برای کامبکشون سخت کار میکردند، روی ناراحتیِ متحمل شده از بی عدالتی سرپوش گذاشتیم و به CJ پیشنهاد دادیم که گروه TOO رو فقط برای دو سال اون هم بدون پاداش مالی، مدیریت میکنیم تا TOO بتونن به یک وضعیت پایدار برسند. اما باز هم درخواستمون رو رد کردند.
    دلیل عدم پذیرش سی‌جِی این بود که : "کمپانی CJ به علت تغییرات مدیریت و بازنگریِ سیاست مدیریت داخلی، از این به بعد شخصاً گروه رو مدیریت خواهد کرد."

۴.بعد از اگوست ۲۰۲۰ هزینه‌ای پرداخت نشد.

در چهار ماه و نیم گذشته، تا ژانویه ۲۰۲۱، کمپانی n.CH هزینه های مدیریت و پروموت گروه رو خودش پرداخت کرده.
    CJ در حال به تعویق انداختن پرداخت هزینه هاست چون n.CH پایان توافقنامه رو قبول نمیکنه.

کمپانی n.CH، علاقه و احساس مسئولیت زیادی نسبت به گروه TOO داره؛ چون ما در دبیو گروه بعد از پرورش و تربیت اونها نقش داشتیم.

بنابر درخواست CJ، ما به اونها به عنوان یک کمپانی بزرگ اعتماد کردیم.
    در آخر مارس۲۰۲۰ قبل از دبیو گروه، ما قرارداد انحصاری اعضا رو، بعد از قانع کردنشون،
    تحت نظر کمپانی n.CH و بخش سرگرمیِ "ONEFECT" در اوردیم.

باز هم کمپانی CJ قرارداد بین دو کمپانی رو به عقب مینداخت و شرایط رو تغییر میداد.
    آژانس سی‌جِی به تازگی به طور یک‌جانبه‌ای از به اتمام رسیدن قرارداد مدیریتِ ما برای این گروه خبر داد و
    بدون هیچ دلیل به خصوصی میگن که بخاطر "تغییرات و بازنگری‌های سیاست‌های داخلی" این اتفاق افتاده.
    بعد از اعتماد کردن به این کمپانی بزرگ و دادن همه چیزمون، عمیقاً احساس میکنیم بهمون خــ ـیانـت شده و نا امید شدیم.

آژانس n.CH بارها بیان کرده که ما ارتباط و مذاکره میخوایم اما در شرایط کنونی CJ مدام گفته
    که هیچ تغییری در موضع داخلیشون نیست و به اصرار برای رها کردن مدیریت TOO و انتقال کامل اون ادامه میدن.

ما امیدواریم پیمان هایی که بین دو کمپانی بسته شده، برآورده بشه و کار دوستانه ادامه پیدا کنه.
    همچنین امیدواریم سی‌جِی با لطف به این کمپانی کوچیک و هنرمندی که تحت کنترل ما بود، سریع‌تر سومین آلبوم TOO رو منتشر کنه.
    متشکریم.》

- کـیـمـیا -

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,643
    امتیاز واکنش
    45,406
    سومین فوتوکانسپت گروهی منتشـر شده از پسـرای #ONEUS برای کامبک جدیدشون
    با اولین فول آلبومشون بنام 'DEVIL' و تایتل ترک "NO DIGGITY" که 19 ژانویه منتشر خواهد شد

e5pt_photo_2021-01-15_19-02-53.jpg

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    6
    بازدیدها
    130
    پاسخ ها
    8
    بازدیدها
    100
    پاسخ ها
    0