اخبار موسیقی جهان "اخبار کی پاپ"

- کـیـمـیا -

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,643
امتیاز واکنش
45,406
جی‌وای‌پی اعلام کرد بعد از ترخیص جونهو از سربازی، تـو‌پــی‌ام با هر شش عضو کامبک خواهد داد‌.

637n_photo_2021-01-15_20-01-52.jpg

به گوش باشید : 2PM داره برای کامبکی با هر شش عضو، در آینده‌ای نزدیک، آماده میشه.
چهاردهم ژانویه، کمپانی جی‌وای‌پی اعلام کرد که اعضای گروه، برای بعد از ترخیص جونهو از سربازی در ماه مارچ، درحال برنامه‌ریزی برای کامبک هستند.

چانسونگ در این ماه با موفقیت، خدمتش رو به پایان رسوند و ترخیص جونهو در مارچ، گروه رو کامل میکنه.
با اینکه 2PM از سال ۲۰۱۶ و به دنبال شروعِ بازه‌ی سربازی اعضا نتونستند کامبک داشته باشند اما موسیقی و سبکشون در تمامِ این مدت مورد توجه مردم بود‌.
علاوه بر پروژه‌های مختلفِ سولو که توسط اعضای گروه با موفقیت به انجام رسید، سال گذشته آهنگ "My House" از این گروه، که در ۲۰۱۵ منتشر شده بود،
به طور ناگهانی وایرال شد و به دنبالِ محبوبیت این کار، آیدل‌های زیادی از نسل جدید، شروع به کاور کردن این آهنگ‌ کردند.

گروه 2PM با نظر به سال جدید، اعلام کرد : "لطفاً منتظر ۲۰۲۱ باشید، با همه‌ی اعضا و در کنار هم، با محتوای خوبی به استقبال شما خواهیم اومد، لطفاً منتظر باشید تا در ۲۰۲۱ غرق در 2PM بشید."

گفته شده جونهو، در بیست مارچ ۲۰۲۱ از سربازی مرخص خواهد شد.🤍​

• پیشنهادات
  • - کـیـمـیا -

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,643
    امتیاز واکنش
    45,406
    بازدیـد موزیک ویدیـو “Boy With Luv” از ۱.۱ میلیـارد عبور کــرد!
    در ۱۳ ژانویه، موزیک ویـدیو “Boy With Luv” به ۱.۱ میلیارد بازدیـد در یوتیوب دست پـیدا کرد.
    این مـوزیک ویدیو در ۱۲ آوریـل ۲۰۱۹ منتـشر شده که یعـنی “Boy With Luv” تنـها پس از یک سال و نه ماه این دسـتاورد رو کسب کرده.
    این موزیک ویدیو، دومـین موزیک ویدیوی بی‌تی‌اس بعد از “DNA” است که به ایـن میزان بازدید میرسه.
    تبریـک به گـروه بی‌تی‌اس و آرمـی‌ها!💜

ـــ سینگلِ جدید الکسا منتشر شد:

ftlz_photo_2021-01-14_14-15-27.jpg

ALEXA [ NEVER LET YOU GO ]
    ➣ Genre : Ballad 🔮

می تونید این آهنگ رو در پلتفرم های مختلف از جمله اسپاتیفای گوش کنید.

فـوتـوتیزر منتشرشده از U-KNOW عضـو TVXQ با آلبوم جدیدش با عنوان NOIR که در 18 ژانویه منتشر خواهد شد . 🥃🖤
    9ina_photo_2021-01-15_20-07-52.jpg

- کـیـمـیا -

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,643
    امتیاز واکنش
    45,406
    فوتوتیزر منتشر شده ازسولوییست خوش صدا #IU برای سینگلِ پیش انتشارِ 'CELEBRITY' از پنجمین فول آلبومش که در 27 ژانویه منتشر خواهد شد. 💜🔥🎀
    ig4z_photo_2021-01-15_20-08-56.jpg

ترک لیست منتشر شده از اولیـن فول آلبوم Chungha بنام Querencia با تایتل ترک BICYCLE که در ۱۵ـم فوریه منتشر خواهد .
    ot1_photo_2021-01-15_20-10-11.jpg

کاور آنلاین منتشر شده از اولیـن فول آلبوم Chungha بنام Querencia با تایتل ترک BICYCLE که در ۱۵ـم فوریه منتشر خواهد .
    6z_photo_2021-01-15_20-10-04.jpg

- کـیـمـیا -

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,643
    امتیاز واکنش
    45,406
    سون دام سو، جان جین عضو شینهوا، سولبی و چانی عضو اس اف ناین در ۱۳ ژانویه، مهمانان برنامه "Radio Star" شبکه MBC بودند.

میزبانان "Radio Star" از چانی درباره نام مستعارش "Ox Chani" که به طبیعت سخت کوشش اشاره داره، پرسیدند. چانی توضیح داد:" من اخیراً همزمان روی پنج پروژه کار کردم. وب دراما و فیلم سینمایی داشتم و به عنوان مجری "Music Core" هم کار می‌کردم." در ادامه هم گفت درحال کار کردن بر دو سریاله. یکی "True Beauty" که به عنوان مهمان ویژه حضور داره و دیگری "Imitation" که از شبکه KBS پخش می‌شه.

چانی از تجربه اش به عنوان مجری "Music Core" که از فوریه ۲۰۱۹ آن را به دست دارد، صحبت کرد. او گفت:" در موزیک شو ها، مجری ها باید با صدای بلند و آهنگین و مفرح صحبت کنن. برای این جایگاه یه چیز عرفه. یه سعی کردم از این چارچوب خارج بشم که به خاطرش سرزنش شدم. میخواستم بیشتر طبیعی به نظر برسم ولی داشتم اخراج میشدم چون به اندازه کافی سرزنده نبودم."

او ادامه داد:" حتی توی درست حرف زدن هم گند زدم. میخواستم بگم "متن پیام واریزی" گفتم "میز پیام واریزی". یه بار هم سهواً به کای عضو اکسو گفتم "معلم"."

کیم گورا گفت برای آیدل ها سخته که مدتی طولانی مجری باشن چون موزیک شو هر هفته پخش میشه و آیدل ها برای کامبک ها و برنامه های خودشون خیلی مشغولن. چانی گفت:" من خیلی برای مجری شدن جاه طلبی دارم. میخوام مدت طولانی ای مجری باشم. من عاشق "Music Core" ـم و به خیلی از وریتی شوها علاقه دارم."❣

- کـیـمـیا -

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,643
    امتیاز واکنش
    45,406
    گائون رتبه بندی چارتش را برای هفته ی 3 تا 9 ژانویه اعلام کرد!

چارت آلبوم 💽

گروه #NCT در چارت فیزیکال آلبوم این هفته با آخرین البوم‌ خود "RESONANCE Pt.2" توانستند از 5 رتبهٔ برتر، 2 جایگاه را از آن خود کنند. این آلبوم‌ توانست با رتبه 1 در چارت هفتگیِ ماه گذشته دبیو کند و این هفته هم به رتبه 1 رسید، درحالی که ورژن Kit همین آلبوم به طور جداگانه در رتبه 3 این چارت قرار گرفت.

اولین فول آلبوم گروه #SuperM یعنی "Super One" هم دوباره وارد چارت شد و در رتبه 2 قرار گرفت، در حالی که مینی آلبوم جدید #MCND یعنی "MCND AGE" در رتبه 4 این چارت نشست. بلاخره آلبوم #KimHoJoong بنام "The Classic Album I" جزو پنج تای برتر این هفته قرار گرفت. ☠

چارت دانلود 📲

ترک همکاری #Rain و #ParkJinYoung بنام "Switch to Me" در چارت دانلود دیجیتال این هفته به جایگاه اول رسید، به دنبال آن ترک "Shiny Star (2020)" از #KyoungSeo در رتبه 2 قرار گرفت. تایتل ترک جدیدِ #JeongSewoon بنام "In The Dark" با رتبه 3 وارد چارت شد. ترک "Your Lights" از #ISU در رتبه 4 و او اس تی سریال معروف آقای ملکه بنام "Here I Am" از #JoHyunAh در رتبه 5 نشست.

چارت دیجیتال کلی 🎼

پنج آهنگ برتر این هفتهٔ چارت دیجیتال کلی دقیقا مثل هفته ی گذشته بود : ترک همکاری موفق "VVS" از رپر ها #Mirani و #Munchman و #KhundiPanda و #MUSHVENOM (با همکاری JUSTIS و تهیه کنندگی GroovyRoom ) برای هفتمین هفته متوالی در رتبه 1 قرار گرفت. ترک "Shiny Star (2020)" از KyoungSeo در رتبه 2 و آهنگ Dynamite از #BTS در رتبه 3 جای گرفت. ترک "Can't Sleep" از #JangBeomJune در رتبه 4 و ترک همکاری #LilBoi و #GiriBoy و #BigNaughty بنام "Tomorrow" در رتبه 5 نشست.

چارت استریم 🎹

چهار آهنگ برتر این هفته چارت استریم دقیقا مشابه چارت دیجیتال کلی بودند : ترک همکاری موفق "VVS" از رپر ها Mirani و Munchman و Khundi Panda و MUSHVENOM (با همکاری JUSTIS و تهیه کنندگی GroovyRoom ) در رتبه 1، ترک "Shiny Star (2020)" از KyoungSeo در رتبه 2 و آهنگ Dynamite از BTS در رتبه 3 جای گرفت. ترک "Can't Sleep" از Jang Beom June در رتبه 4 و آهنگ "Lovesick Girls" از #BLACKPINK این هفته به رتبه 5 صعود کرد.

چارت سوشال 📈

گروه BLACKPINK همچنان در رتبه اول چارت سوشال گائون این هفته قرار دارد. در حالی که BTS و #SongGaIn به ترتیب در رتبه های 2 و 3 قرار گرفتند. خواننده #ImYoungWoong در رتبه 4 و کیم هو جونگ در رتبه 5 قرار گرفتند.

- کـیـمـیا -

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,643
    امتیاز واکنش
    45,406
    جنو، دویونگ، جمین، مارک، کون و سونگچان اعضای ان سی تی اخیرا با Star News مصاحبه ای داشتند و در مورد سالی که گذشت و اینکه چه اتفاقاتی در 2021 پیش روی آنهاست و غیره صحبت کردند!

ان سی تی جایزه دسانگ آلبوم سال را با کامبک ”RESONANCE “ که تمام اعضا در آن حضور داشتند، در Asia Artist Awards 2020 برنده شدند. وقتی پرسیده شد که آیا این یک تجربه ی فوق العاده برای گروه بوده؟ مارک موافقت کرد و گفت که این اولین باری هست که آنها برنده ی دسانگ میشوند. مارک گفت : " این جایزه ایه که تمام هنرمندان رویاشو دارن، پس این برای ما یک افتخار بود و ما قطعا از فن هامون سپاسگزاریم. " 🏆

دویونگ گفت : " از زمان دبیومون، من منتظر دریافت یک جایزه بزرگ بودم و خیلی هم تصورش میکردم، ولی این حس رو هم داشتم که ما ناگهانی دریافتش کردیم. اگر میتونستیم جایی که فن هامون و خواننده های دیگه هستن این جایزه رو بگیریم، خیلی پر معنا تر میشد، ولی ناچارا بدون حضور فن هامون دریافتش کردیم و اهدای جوایز هم بصورت پیش ضبط انجام شد. به خاطر همینه که فکر میکنم خیلی خوب میشد اگه ما میتونستیم یکم بیشتر احساس قدردانی مون رو به فن هامون نشون بدیم. این اوضاعی که الان توش هستیم خیلی خجالت اوره ولی من تمام سعیمو میکنم تا قدردانیم رو از طریق رسانه های اجتماعی بیان کنم “

وقتی از انها سوال شد که آیا در آن لحظه به تمام آنچه که طی سال ها از دبیو تا لحظه ای که جایزه را بردند، فکر کردند؟ جنو پاسخ داد : ”به جای داشتن فکرهای زیاد راجع به مشکلات، وقتی ما این جایزه رو بردیم ، همهٔ 23 عضوِ NCT باهم روی استیج رفتیم تا دریافتش کنیم و من اونموقع حس افتخار و قوت قلب داشتم که چطور این همه آدم انقدر رشد کردن. خیلی عالی بود که تونستیم این شادی رو با هر 23 عضو تجربه کنیم. “

دویونگ درمورد واکنش فن های خارج از کشور گفت : ”وقتی چیزی برای جشن گرفتن باشه، فن های خارجی مون هشتگ هایی رو‌ میسازن و ان سی تی رو در ترند های ریل تایم بالا میارن. وقتی اینو ‌میبینیم ، میتونیم حس کنیم که فن های زیادی وجود دارن که برای دریافت جایزه به ما تبریک‌ میگن و حمایتمون میکنن“

دویونگ همچنین راجع به موفقیت شان در فروش آلبوم و چارت های خارجی از فن ها تشکر کرد و جنو گفت : ”راستش رو بخواین، فکر نمیکردم که میلیون سلر شدن ان سی تی بتونه انقد سریع اتفاق بیوفته. من فکر میکردم که به زمان نیاز داریم، بنابراین به نظر میرسه زودتر از چیزی که انتظار داشتم اتفاق افتاد.“

درمورد توصیف سال گروه در 2020، جمین گفت فکر میکنه که پروموشن های #NCT127 و #NCTDREAM و #NCTU به خوبی تمام شده. اون اضافه کرد که خاطره انگیز ترین بخش دو پروموشنِ ان سی تی برای آلبوم RESONANCE با 23 عضو‌ بود. او گفت : ”ما تونستیم که ورژن های مختلفی از خودمون رو با زیر گروه های مختلف نشون بدیم.“

عضو دیگر گروه کون به اشتراک ‌گذاشت که به نظرش به عنوان عضوی از ان سی تی خیلی رشد کرده و گفت : ”فکر میکنم که همه ی اعضا در طی پروموشن ها مهارت هاشون رو تقویت کردند ، و این یک افتخار بود که جزوی از یک پروژه بزرگ باشم. خیلی باحال هم بود.“ سونگ چان گفت : ”از اونجایی که من امسال به عنوان عضوی از ان سی تی دبیو‌ کردم، از اعضای بزرگ تر خیلی چیزا یاد گرفتم و رفته رفته دارم با نگاه کردن بهشون بیشتر میشناسمشون!“ 😍

هنگام صحبت درمورد کار تیمی، جنو گفت که چطور در دوران کارآموزی تعداد زیادی از اعضا باهم ‌تمرین میکردند. او گفت : ”درمورد کار تیمی، سخته که بخوای بگی کی بهتره کی بدتر ، ولی هرچی بیشتر باهم باشیم، همکاری مون بیشتر میشه. این مساله به حدی رسیده که وقتی تعداد اعضا کمتره یه حس بدی بهمون دست میده.“

دویونگ همچنین گفت : ”نشون دادن یک کار تازه به مردم به عنوان یک هنرمند یا یک آیدل اصلا اسون نیست، ولی ما تونستیم این نو بودن رو به خاطر استایل جدید اعضایی که امسال بهمون اضافه شدن، نگه داریم. و فکر میکنم با همین حس تازگی هست که ان سی تی تونسته میلیون سلر بشه و به تقویت حرفه مون ادامه دادیم. فکر میکنم که این نشاط همیشگی بخشی از تصویر تیمِ NCT ست.“

از مارک خواسته شد تا درمورد کار تیمی SuperM یا حضورشان در خارج از کشور صحبت کند، که او گفت : ”اساساً ان سی تی و سوپرام هردو برای برقراری ارتباط با فن های خارجی سخت تلاش میکنند. اعضا از کشور های مختلفی اومدن و همگی با روش های مختلفی مثل خوندن به زبان های مختلف مثل انگلیسی، سعی داریم تا با فن های خارجی ارتباط برقرار کنیم. طرفداران خارجی مون هم ازش لـ*ـذت میبرن و این باعث افتخار ما هم میشه. ما سعی میکنیم که این ارتباط خوب رو نگه داریم.“

درمورد اهداف سال 2021 ، مارک گفت : ”اعضا در تیم های مختلفی هست پس (برنامه ها) فرق خواهند کرد، ولی شما میتونید امسال منتظر یه آلبوم از هر زیرگروه باشید. و فکر میکنم که امسال ترکیب های دیگه ای هم وجود داشته باشه. ان سی تی یک گروه پایه ست که هر سال چیز جدیدی رو دنبال می کنه!“

درمورد هدف های فردی و گروهی برای امسال، مارک از صلح جهانی نام برد. جمین گفت : ”من فکر میکنم که عالی میشه اگه که امسال این فرصت رو‌ داشته باشیم تا تک‌تک فن هامون رو ملاقات کنیم“. او همچنین گفت که میخواهد هرچه زودتر اجرا کردن و واکنش گرفتن از فن ها را دوباره تجربه کند. دویونگ گفت : ”اینکه بدون دیدن فن هامون ، جایزه گرفتیم و تعداد زیادی آلبوم رو فروختیم خیلی خوبه ولی راستشو بخواید بارها بوده که این لحظات به‌ خوبی زمان هایی که فن ها رو میدیدم نبوده.“

او ادامه داد : ”ما و کمپانی میخوایم از طریق شبکه های اجتماعی محتوا های زیادی رو نشون بدیم. هر روز یک‌ چیز جدید در یوتیوب منتشر میشه.“ 💪🏼

وقتی از آنها پرسیده شد که آیا استیج بین المللی هست که اعضا بخواهند در سال 2021 بر روی ان اجرا کنند؟ دویونگ گفت : ”من رویای اینو‌ داشتم که روی استیج مراسم هایی مثل گرمی و بیلبورد باشم، ولی الان میخوام روی هر استیجی باشم که فن ها اونجا حضور دارن. البته که گرمی و‌ بیلبورد برای ما مهمن، اما من میخوام به فن ها نگاه کنم و به این فکر‌کنم که اونها، افرادی هستن که نتایج بزرگ و زیادی رو برای ما رقم زدند.“ 💎

در آخر سونگچان مصاحبه را با کلماتی برای فن ها به پایان رساند : ”در سال 2021 یک زیرگروه جدید با تمام تیم های NCT تشکیل میشه، پس لطفا منتظرش باشید، عاشقتونیم، ممنونیم“ 💚

- کـیـمـیا -

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,643
    امتیاز واکنش
    45,406
    آلبوم "BE" از گروه بی تی اس، دومین آلبوم کره‌ای این گروه است که گواهی پلاتینوم از ژاپن می‌گیرد.
    آلبوم "(BE (Deluxe Edition" از گروه بی تی اس، صلاحیت دریافت گواهی پلاتینوم از انجمن صنعت ضبط ژاپن را دارد.

در ۱۵ ژانویه، RIAJ لیست گواهی های دسامبر ۲۰۲۰ را اعلام کرد که در آن آلبوم "BE (Deluxe Edition)" به چشم می‌خورد.
    آلبوم هایی که ۲۵۰,۰۰۰ نسخه به فروش برسانند، می‌توانند این گواهی را دریافت کنند.

به دنبال "Map of the Soul: 7" ، این دومین آلبوم کره‌ای بی تی اس است که گواهی پلاتینوم می‌گیرد.
    آلبوم ژاپنی "Face Yourself" به دابل پلاتینوم(دوگانه) و "Map of the Soul: 7 ~The Journey~" به تریپل پلاتینوم(سه‌گانه) دست یافتند.

موزیک ویدیو "SOLO" از جنی پر بازدید ترین موزیک ویدیو از یک سولوئیست زن در کی پاپ شد!🎊

این موزیک ویدیو که در سال 2018 منتشر شده بود، موفق شد به 600 میلیون بازدید در یوتیوب برسد.

به #Jennie و #BLACKPINK برای این موفقیت بزرگ تبریک میگیم.🍭

- کـیـمـیا -

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,643
    امتیاز واکنش
    45,406
    گروه تحقیقات و صنعت تجاری کره، رتبه بندیِ ارزش تجاری اعضای گروه های پسر را برای ماه دسامبر اعلام کرد.
    paf9_photo_2021-01-16_14-22-50.jpg

این رتبه بندی بر اساس بررسیِ داده های حاصل از میزان سهیم بودنِ مصرف کننده ها ، پوشش های خبری ، ارتباطات و آگاهی انجمن ها بین 653 عضو از گروه های پسر مختلف، و استفاده از داده ها جمع آوری شده از ۱۶ دسامبر تا ۱۶ ژانویه انجام شد.✔️
    جیمین عضو بی تی اس برای ۲۵اُمین ماه متوالی در رتبه اول قرار گرفت. شاخص ارزش او برای این ماه 6,733,150 اعلام شد.🥇
    عضو دیگر بی تی اس V با افزايش 13.56 درصدی نسبت به ماه دسامبر و ثبت شاخص 6,305,855، در رتبه دوم قرار گرفت.🥈
    در آخر چا اونوو با 66.88 درصد پیشرفت نسبت به ماه گذشته از سیر صعودی خود لـ*ـذت برد و شاخص 6,303,509 رو برای ماه ژانویه ثبت کرد تا در جایگاه سوم قرار بگیرد.🥉
    🔻30 آرتیست برتر ماه:

1. #BTS - #Jimin
    2. #BTS - #V
    3. #ASTRO - #ChaEunWoo
    4. #BTS - #Jungkook
    5. #BTS - #Suga
    6. #BTS - #Jin
    7. #BTS - #RM
    8. #TVXQ - #Yunho
    9. #BTS - #JHope
    10. #Highlight - #YangYoseob
    11. #EXO - #Baekhyun
    12. #SuperJunior - #Sungmin
    13. #AB6IX - #LeeDaeHwi
    14. #AB6IX - #ParkWooJin
    15. #AB6IX - #KimDongHyun
    16. #AB6IX - #JeonWoong
    17. #EXO - #Kai
    18. #NCT - #Jaehyun
    19. #NCT - #Jungwoo
    20. #VIXX - #Ravi
    21. #TXT - #Soobin
    22. #TXT - #Yeonjun
    23. #NCT - #Doyoung
    24. #NCT - #Mark
    25. #TXT - #Beomgyu
    26. #SHINee - #Taemin
    27. #TheBoyz - #Hyunjae
    28. #NCT - #Haechan
    29. #TXT - #Taehyun
    30. #NCT - #Jeno

- کـیـمـیا -

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,643
    امتیاز واکنش
    45,406
    در 16 ژانویه، کمپانی SM رسما اعلام‌ کرد که شروع به پذیرفتن درخواست های آنلاینِ اودیشن برای گروه پسر جدیدش کرده است.

با توجه به "اودیشن جهانی 2021 گروه پسر SM" ، که خواننده هایی مشتاق از سراسر دنیا را جذب میکند، هر پسری که بین سال های 2002 و 2008 به دنیا آمده و علاقه مند به خوانند شدن است و درحال حاضر با هیچ ‌کمپانی دیگری قرارداد ندارد میتواند در این اودیشن شرکت کند‌.

کمپانی SM اولین مرحلهٔ اودیشن خود را بصورت آنلاین انجام می دهد: از 16 ژانویه تا 15 فوریه ، از متقاضیان دعوت می شود که فرم مختصری را ثبت کنند و فیلم هایی را ارائه دهند که آواز ، رقـ*ـص یا هر مهارت دیگری را نشان دهد که بر پتانسیل آنها را به عنوان یک هنرمند تاکید دارد. از 28 فوریه تا 15 مارچ، کمپانی افرادی که برای مرحله بعدی اودیشن که به دو صورت آنلاین و حضوری است (بسته به محل حضور متقاضی) انتخاب شده اند را اعلام میکند. کمپانی اس ام تصمیم نهایی خود را در 31 مارچ‌ اعلام‌ خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند آزمون و نحوه ی درخواست، می توانید به وب سایت رسمی SM Entertainment در اینجا مراجعه کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

- کـیـمـیا -

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,643
    امتیاز واکنش
    45,406
    گروه BTS قصد دارد تا در شو سرگرمی خود یعنی "Run BTS"، با بک جونگ وون همکاری کنند.
    در ۱۴ژانویه در قسمتی از شو "Delicious Rendezvous"، بک جونگ وون با موفقیت عنوان آهنگ محبوب BTS یعنی 'Dynamite' رو حدس زد
    و حتی نام اعضا رو هم گفت. او با لبخندی مفتخرانه اظهار داشت:"جین و جی هوپ در 'Baek Jong won's Top 3 Chef King' حضور داشتند.
    " او سلام سپس از طریق ویدئو کال با اونها تماس گرفت و قبول داد که براشون آشپزی کنه. اعضا گفتند:"در برنامه میبینیمتون."
    که به نظر میرسه این جمله اشاره ای به ملاقات بک جونگ وون و BTS در آینده ای نزدیکه.

تهیه کننده ی این شو سرگرمی، لی کوان وون، توضیح داد:"بک جونگ وون شخصا پیشنهاد تماس گرفتن با BTS و حضور اونها در برنامه رو داد. هدف برنامه ی ما ترویج مصرف محصولات کشاورزی و دریایی ست. پس از فکر کردن و رابـ ـطه با چگونگی تبلیغ موثر تر آن، تصمیم گرفتیم تا غذای کره ای را به هر دو گروه مشتریان داخلی و خارجی معرفی کنیم، بنابراین شروع به همکاری با BTS به عنوان نمایندگان کره جنوبی کردیم."🇰🇷

او اضافه کرد:"برنامه ی پیش رو قسمتی از "RUN BTS" خواهد بود که به معرفی گوشت خوک کره ای خواهد پرداخت. بک جونگ وون در این ماه برای پخت و پز به اعضا خواهد پیوست. لطفا منتظر این همکاری که ملاقات بین ستارگانی بزرگ است، باشید. "🔥

این خبر در ۱۵ژانویه توسط کمپانی Big Hit نیز تایید شد.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    6
    بازدیدها
    131
    پاسخ ها
    8
    بازدیدها
    100
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها