اطلاعیه انتقادات و پیشنهادات

• شروع کننده موضوع ֎GoDFatheR֎
  • بازدیدها 10,203
  • پاسخ ها 113
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
776
امتیاز واکنش
17,780
سلام خدمت همگی
یک معرفی کوچیک
بنده امیر هستم ادمین جدید.10 ساله توی اینترنت فعالیت میکنم.چند سال پیش با نگاه این سایت و انجمن رو راه اندازی کردیم.بنا به دلایلی از اینجا رفتم و حالا مجددا برگشتم.با قاطعیت میگتم این انجمن جزء مرتب ترین و قوی ترین انجمن های ایرانه که نشان از زحمات بسیار زیاد اعضا و مدیرهای تالار داره.از همه اعضای انجمن،مدیرهای قبلی و جدید خصوصا اقا رضا و اقا مجتبی تشکر میکنم و قطعا بدون تلاشهای اونا همچین انجمنی ساخته نمیشد.اقا رضا که نیستن و اقا مجتبی هم فعلا نیستن ولی باید بدونن که تا ابد مدیون زحماتشون خواهیم بود.
انجمن نمونه ای کوچک از جامعه است و دقت کنید همه انجمنا مث جامعه ی ما پیش میرن.یک عده کارهایی میکنن و بقیه تبعیت میکنن.در سطح جامعه اکثرا از اوضاع ناراضی هستن و همزمان خودشون همون رفتارو انجام میدن.یقینا موجودیت هر چیزی بسته به وجود مردمه.موجودیت انجمن نگاه بخاطر وجود اعضاشه و باید به یکایک کاربرا احترام گذاشت و از نظرات همه اعضا استفاده کرد.قوانین ساخته ذهن بشره و دلیلی بر قطعیت و لازم الاجرا بودن آن نیست.قوانین باید با خواست کاربرا عوض بشن.بنابراین قوانینی که اینجا وضع مبیشه وحی مطلق نیست و با نظرسنجی ها قابل تغییر هستن.برای مثال ما الان یه قانون داریم که نام کاربری رو سالی یک بار میشه تغییر داد.توی این سه روز چندین نفر به من پیام دادن برای تغییر نام کاربری.خوب این قانون اهمیت چندانی نداره و میشه با یک نظرسنجی هرچیزی که نظر کاربرا هست رو اعمال کرد.اگر توفیق این رو داشتم که در خدمتتون باشم در مورد خیلی از مسائل نظرسنجی خواهم کرد.برای مثال در مورد شخص خودم هر 6 ماه نظرسنجی میزارم و اگر اکثریت ازم ناراضی باشن قطعا خواهم رفت.نظر من دموکراسی مطلق است

در صورت عدم فعالیت اقا مجتبی احتمالا اشخاصی که با ایشان دوستی صمیمی دارن از انجمن برن.رفتار اونها قابل احترامه اما درخواستم اینه کمی صبر داشته باشن.همونطور که گفتم انجمن نمونه کوچک یک کشور و جامعه است.بنظرتون آیا صحیحه مثلا با اتمام دوره یک رییس جمهور مسئولان طرفدار اون شخص دست از کار بکشن؟باید بفهمیم که اصل خود مملکته و اشخاص در وهله ی بعدی از اهمیت قرار دارن.در اینجا هم اصل خود انجمنه...

طبق اطلاعاتی که من دارم خیلی از کاربرا از انجمن رفتن بخاطر رفتارهای احتمالا ناشایست دیگران.از همه کاربران درخواست میکنم که در صورت دسترسی به خوارج بهشون اطلاع بدن که کلا رویه انجمن تغییر خواهد کرد با عذرخواهی از همشون درخواست بازگشت به تالار رو دارم

از همه کاربرا و مدیران درخواست دارم هر نظری،انتقادی،پیشنهادی در مورد انجمن دارن مطرح کنن.بدون توجه به قوانین بدون رعایت حال شخص خاصی هر نظر و انتقادی که نسبت به انجمن دارین مطرح کنین.قطعا اگر نظرات واقع بینانه و در راستای پیشرفت انجمن باشه سریعا رسیدگی خواهد شد.انتقادات و نظراتتون بر مبنای واقعیت باشه نه کدورت با شخصی خاص.

در پایان از همه شما بخاطر فعالیت در این انجمن تشکر میکنم و امیدوارم خدمتگزار قابلی براتون باشم،نه بعنوان مدیر بلکه در وهله ی اول بعنوان یک خدمتگزار و اگر قابل باشم در وهله ی دوم بعوان یک دوست

• پیشنهادات
  • *~SAEEDEH~*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,075
    امتیاز واکنش
    70,793
    مدیرتتون رو تبریک میگم:aiwan_lggight_blum:
    تغییر نام کاربری هر یک سال یه باره و خب اگه میشه زمانشو به شیش ماه برسونین، یک سال واقعا زمان زیادیه.
    اسلایدر سایت اصلی سه ماهی هست به روز نشده، لااقل هر یک ماه رمانای جدید بذارین رو اسلایدر..Hanghead

ZahraHayati

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    5,724
    امتیاز واکنش
    58,883
    سلام
    زهرا حیاتی هستم، یکسال مدیر تالار ادبیات بودم. روزی که تالار رو دست گرفتم از ویرونه یه چیز اون ور تر بود ولی شکل الانش رو ساختم! هیچ وقت هم منت کاری که کردم نمی‌ذارم دوست داشتم.
    ولی، به چند دلیل از مقامم کنار رفتم و هیچ علاقه‌ای هنوزم به مقام ندارم.
    اکثر مدیران بخصوص بالایی‌ها با دوستم و رفیقم فعالیت می‌کردند و با رفتاری نه چندان شایسته قوانین رو در صورت دل‌خواه تغییر می‌دادن. قوانین یه شی دستی بود! ولی این چیزی که ناراحتم می‌کنه اینه که تنها کسانی که پای بند بودن الان دارن میرن یعنی همون وضع ادامه خواهد داشت!
    توی انجمن هیچ کس موافق تغییر مفید نیست و همه درصورتی که از نزدیکان خودشون باشه تغییر میدن حتی رنک ویژه ساخته میشه! همه فکر اینن چطوری از اون یکی سبقت بگیرن کسی فکر این نیست اینجا یه انجمن ادبی و هنری... حرف‌های که بیشتر پشت سر گفته میشه جلو به چاپلوسی تبدیل میشه!
    جالبه بدونید همونای که می‌خواید ازشون عذر خواهی کسای بودن که شاعر اینجا رو چون سایت دیگه نرفته به فحش بستن! بازم باید عذر خواهی کنید؟! یا نه دستشونم بدید همه ببوسند.
    تنها کسی که شخصا همیشه موافق تغییرات تالارم بود و همیشه کنار همه بود آقا مجتبی بود! بودن مدیرای که عیوب رو جار زدن و هنوز...
    اگر بتونید مغز افراد فرصت طلب و مقام دوست رو درست کنید؛ حتما مدیر لایقی خواهید بود!
    مدیر شدنتون رو تبریک نگفتم چون هنوز چیزی ندیدم ازتون!

تغییرات رو از کادرتون شروع کنید...! کاربران نگاه کاملا.

آخرین ویرایش:

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780

sarah stud

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    524
    امتیاز واکنش
    12,385
    سلام
    سارا ستوده هستم.
    شما واقعا میخواین یه عده اخراج شده به دلایل رفتار ناشایست رو به انجمن برگردونین؟
    من هم مثل شما موافق دموکراسی هستم ولی این اسمش دموکراسی نیست. این توهین به افرادیه که توسط این اشخاص اخراج شده مورد آزار قرار گرفتن.
    قوانین لازمه‌ی یه جامعه هستن و همون طور که خودتون هم خوب میدونین برخی افراد با سواستفاده از فقدان قانون همه‌گیر، چه مشکلاتی ایجاد خواهند کرد. ما تو یه جامعه‌ی آرمانی زندگی نمیکنیم و بهتره واقع بین باشیم.
    من بعنوان یه کاربر جزء با بسیاری از تغییرات شما موافق نیستم و بنظرم به ضرر انجمنیه که آقامجتبی و بقیه‌ی عزیزان براش دلسوزانه زحمت کشیدن!

بهارگل

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    829
    امتیاز واکنش
    326,685
    سلام مدیر عزیز...باتوجه به اینکه تو صفحه شما اجازه ورود نداشتیم ادب حکم می کرد اینجا پیام تبریک بفرستم....به عنوان کاربر نگاه بهتون تبریک می گم و امیدوارم همه تلاش و انرژیتون مستمر و موفق باشه و بازهم انجمن مثل گذشته به شور و هیجان بیوفته:aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum:

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا