اطلاعیه انتقادات، پیشنهادات نویسندگان نگاه دانلودی

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 4,496
  • پاسخ ها 56
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

بهارگل

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
829
امتیاز واکنش
326,685
سلام به همگی...قسمت بنر و تبلیغات سایت و کانال تلگرام نگاه خیلی ضعیف عمل میکنه...کشش و جذابیتی واسه نویسنده ها و جذب خواننده نداره...تو کانال فقط لینک داده میشه و مقدمه اول داستان و تو سایت فقط جلد گذاشته میشه...برعکس کانال تلگرامی و انجمنا دیگه مدام از اثری دفاع و تبلیغ نمیشه به صورت بنر...حتی میتونید به صورت سریالی از نویسنده ها بنر بخوایین تا تو تلگرام تبلیغ انجمنم بشه حداقل خواننده ها رغبت و کنجکاو بشن انلاین بخونن. یا صرفا از روی جلد رمان انتخاب نکنن...
اینستاگرام نگاه که اصلا بروز نیست سالی یکبار از رمانی یاد میشه

• پیشنهادات
  • ToloAm

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    142
    امتیاز واکنش
    2,116
    بله درسته بعضی هاهم جون می کنن وباعلاقه وتلاش 5پارت می نویسن بعدهیچی به هیچی،بنظرم اول ناظر پارت به پارت رو نقد کنه بعد از اینکه نویسنده ویرایش کرد تصمیم بگیره اینطوری شاید ناحقی بشه،ممکن رمان بعد ازاون پنج پارت اوج شکوفاییش باشه .

مهربانوی ایرانی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,382
    امتیاز واکنش
    14,551
    سلام :aiwan_light_blumf: ،خدا قوت :aiwan_lggight_blum:
    من نویسنده نیستم پس لطفا ببخشید که تو این بخش نظر می دم،به نظر منم یه رنک و رنگی باید باشه تا نویسنده ها رو از بقیه ی کاربرها متمایز کنه اینطوری هم حس و انگیزه ی خوبی به خود اون نویسنده می ده و هم ممکنه کاربرها رو کنجکاو کنه که بخوان با اون شخص آشنا بشن و برن رمان هاشون رو دنبال کنن. :)

DENIRA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,963
    امتیاز واکنش
    85,309
    با سلام، ممنون از تاپیک خوبی که زدید.
    من مدتی ناظر تالار کتاب بودم و می دونم که این دوستان تا چه حد زحمت می کشن و چه بار سنگینی روی دوش‌هاشونه؛ پس به هیچ عنوان قصد ندارم کارِ کادر مدیریت تالار و بخش کتاب-و باقی مدیرها!- رو زیر سوال ببرم.
    اولین انتقاد، تالار مصوره که مدت هاست خالیه و هیچ قوانین یا تاپیکی نداره. خودم خیلی مایلم که با این نوع از رمان نویسی آشنا بشم؛ اما قریب به پنج-شش ماهه که این تالار خالی مونده.

من مدتیه که مشغول شدم به نوشتن فن فیکشن؛ اما اون طور که لازمه از این بخش حمایت نمیشه و حتی شده موقعی که تبلیغ می کنم ازم می پرسن اصلا فن فیکشن چی هست! توی کانال تلگرام تک و توک دیده میشه که پستی در رابـ ـطه با فن فیکشن های در حال تایپ گذاشته بشه. این مورد حتی برای فیلمنامه نویسی- که نیاز به مهارت داره- و وان شات هم هست.
    اینجا یه انجمن رمان نویسیه و هدف همه ی ما اینه که نویسنده های خوب رو تربیت کنیم؛ اما احساس می کنم کم کم داریم از این هدف دور میشیم. به نظرم مسابقه هایی مثل نقدانه و... که مربوط به بخش کتابه باید بیشتر از رویداد هایی باشه که هر روز داریم مشاهده شون می کنیم. نمیگم رویداد ها بده؛ نه! اما امکانش هست که کمتر بشن تا جا برای مسابقه های بهتر باز بشه. الان هر کاربری که یک ماهه عضو شده مدال هاش از صدقه سری رویداد ها به بیست می رسه و مدال برای نویسندگی که هدف اصلی انجمن نگاهه فقط یه دونه‌ست! ببخشید ولی زمانی بود که مدال ها ارزش داشت و یادمه که هرکسی مدال هاش به پنج تا می رسید همه می رفتیم پروفایلش و راز موفقیتش رو می پرسیدیم!
    کانال تلگرام و اینستاگرام نگاه یک سری ضعف ها داره که دوستان گفتند.
    و یک انتقاد دیگه که خیلی پیگیرش بودم؛ نمی خواستم اینجا بیانش کنم اما من پیش سه تا مدیر (مدیر تالار گویا، مدیر ارشد فاطمه تاجیکی و بهتینای عزیز) رفتم و هنوز جوابی که من رو قانع کنه دریافت نکردم!
    شهریور پارسال داستان کوتاه من قرار بود صوتی بشه برای عید سال 97! اما به دلیل استعفای مدیر تالار گویا و یک سری مسائل دیگه که دوستان در جریان هستند و من علتش رو نمی دونم، تا امروز که عید 98 هم گذشته، منتظر موندم:aiwan_light_sddsdblum: ممنون میشم که یه رسیدگی کنید:aiwan_light_sddsdblum:
    با تشکر از همه ی دوستان زحمت کش:aiwan_light_give_rose:

mina_s

مترجم ویژه
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    306
    امتیاز واکنش
    17,815
    بنظرم مهمترین مسئله کار ویراستاریه
    گاهی اشتباهاتی توی کارها دیدم و امیدوارم هیچوقت چنین مسائلی پیش نیاد
    یه پیشنهادی هم که دارم برای تالار ترجمه هست.
    بنظرم کاش مثل تالار رمان خود مدیریت هم به نسبت نظر خواننده ها تگ هایی مثل موفق، برگزیده و... اختصاص بده
    این تگ ها خارج از جلب نظر خواننده ها باعث تشویق مترجم هایی میشه که شور و شوقشون نسبت به کارشون کمتر شده
    البته بازم همه چی به تصمیم شماهاست ولی اینطوری بهتر هم میشه

bluebloom

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,510
    امتیاز واکنش
    69,983

سلام
    خسته نباشید
    اول از همه اینکه با نظر دوستان موافقم. واز نظرم موارد خوبی رو ذکر کرده بودن(ممنون از شما)

از نظر من بهتره از اواسط رمان (اواسط فرضی) بدون شرط و شروط رمان مورد برسی گروه نقد قرار بگیره.. تا قبل به پایان رسیدن رمان مشکلات اساسی اون رفع بشه..
    برسی جامع برای رفع اشکلات نه صرفا برای گرفتن تگ!
    در این صورت هم سطح رمان ها بالا میره و هم نویسنده اشکلات خودش رو میفهمه و تلاش رو برای بهتر شدن قلمش میکنه

بخش کلیپ ساختن برای رمان هم که من قبلا تایپکش رو مشاهده کرده بودم الان تقریبا کاملا غیر فعاله در صورتی که اگر فعال بود برای تبلیغات فضای مجازی بسیار مفید بود
    البته نه کلیپ هایی با این ضعف! کلیپ هایی با ایده های نو که شامل دیالوگ ها و کلیت داستان هم بشن..

و در بخش تگ
    به نظرم بهتره ناظرین کمی هوشمندانه تر تگ رو به رمان ها بدن.. همین

یاعلی

Ghazalhe.Sh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    874
    امتیاز واکنش
    5,170
    خوب جا داره مجدد بهتون معرفى كنم اين تايپك رو
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!

دوستان گفتن رنگ نويسنده عادى، اين قسمت وجود داره فقط بايد بيشتر بهش توجه بشه!
    دوستى گفت بنر و تبليغات ضعيفه؛ موافقم، اگه تو اين بخش يه كاور با عنوان بنر كه دربرگيرنده ى خلاصه و ژانر رمان هست مى تونه فكر خوبى باشه! طرح پيشنهادى من براى كاور:
    image.jpeg
    فن فيكشن و رمان مصور، دوستى گفت اطلاعات در زمينه فن فيكشن كمه؛ درواقع بيشتر رمان هاى در حال تايپ به نوعى فن فيكشن هستن. فقط چون در بخش رمان در حال تايپ هستن؛ بازخورد بهترى دريافت مى كنن! به نظرتون در حق اونى كه فن فيكشن نويسه كوتاهى نمى شه؟
    رمان مصور، به نظر من براى اين بخش بيايم به كمك گرافيست ماهر و داستان كوتاه موفق رمان مصور بسازيم!
    وان شات، به نظرم تو خود انجمن يا تو تلگرام و اينستاگرام بيايم وان شات ها رو قرار بديم و تبليغ كنيم!
    شبكه اجتماعى، درسته عمل كرد اينستاگرام خيلى ضعيفه؛ رسيدگى كنيد لطفا!

آخرین ویرایش:

Narjes_shahbazi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    27
    امتیاز واکنش
    291
    سلام.
    نظرم نظر همون خانمه که بالا درمورد رنک گفتن.
    بهتره نویسنده‌های درحال تایپ‌ و مشخص کنید و از خواننده ها جده کنید..
    اینکه فقط نویسندگانی که تنها تو نگاه دانلود می‌نویسن رنک نویسندگی دارند، فکر خوبی نیسته..من که تو ناول کافه می‌نویسم و برای افرادی که تو انجمن‌های دیگه می‌نویسن رنک نویسنده‌ی ویژه تعلق نمی‌گیره، اما خیلی رنک دیگه هسته که بهشون تعلق می‌گیره..

MEHЯAN

نویسنده ویژه
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    1,148
    امتیاز واکنش
    21,434
    سلام قسمت رمان های پولی و غیر رایگان رو اضافه کنید تا نویسنده ها از هنرشون کسب در امد کنند.

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا