اطلاعیه انتقادات و پیشنهادات

• شروع کننده موضوع ֎GoDFatheR֎
  • بازدیدها 10,202
  • پاسخ ها 113
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Elle marie

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,432
امتیاز واکنش
19,501
به نظر من هم اگه بشه نظرسنجی رمان رو تغییر داد خیلی خوب میشه.
چون نویسنده هم میتونه نظر کاربرا رو راجب رمانش بدونه،هم اینکه بفهمه کدوم شخصیت های رمان برای بقیه جالب تر هستن.
البته من فقط مثال زدم.چیزای زیادی میتونه باشه.

با تشکر از کادر مدیریت

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • گل قرمز

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    98
    امتیاز واکنش
    1,759
    منم به نوبه خودم بازگشتتون به مدیریت رو تبریک میگم.
    امیدوارم تمام تلاشتون رو برای محیطی کاملا دوستانه در کنار هدف اصلی سایت بکار ببرید.

Kallinu

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    509
    امتیاز واکنش
    19,059
    سلام؛
    چند تا پیشنهاد سلیقه ای داشتم که پیشتر گفته بودید مورد نظرسنجی قرار میگیرن؛
    اول این که قبلا رنگِ کاربرهای عادی مشکی بوده؛ درخواست دارم که دوباره مشکی کنید رنک رو چون جدای ازبحث شکیل تر بودنش، به شدت به رنکِ آبیِ مدیریت نزدیکه به خصوص در کامپیوتر.
    تعداد لاین و لینک های امضا رو هم بیشتر کنید لطفا. الآن سه تاست و یه مقدار محدودیت ایجاد می کنه برای ویرایش بیشتر..
    امیدوارم اعمال بشن این تغییرات هم.. :)

فاطمه صفارزاده

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,452
    امتیاز واکنش
    41,301
    سلام. عذر می‌خوام من جواب میدم. برای این مشکل خیلی راه حل ساده‌ای هست. در قسمت لینک بالای مروگر که لینک صفحه و تاپیک رو نشون میده این رو اضافه می‌کنید:
    /page-n
    (البته الان ممیز اومده این‌طرف)
    مثلاً:

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    3 ماهه که من اومدم.اولش کلی قول و وعده وعید.شاید خیلیاتون یادتون رفته باشه.اما من هر روز به چیزایی که گفتم فکر میکنم.همه مواردی که گفتین همون روزای اول لیست کردم.اما من یک مشکل بزرگ دارم و اونم چیزی نیست جز داشتن پشتیبان و برنامه نویس حرفه ای و قابل اعتماد.شاید در تصور شما این باشه که من بیخیال شدم و یا از خاطرم رفته اما من تمام این 3 ماه رو توی همه سایتا گشتم و گشتم دنبال یکی که بتونه مشکلاتمونو رفع کنه ولی شخص مورد نظر پیدا نشد.انجمن ما از سیستم زنفورو استفاده میکنه که قابلیت های بسیار بالایی داره اما پشتیبانی اون تقریبا تعطیل شده.ضمن اینکه ما از ورژنی استفاده میکنیم که متعلق به چند سال پیشه و چندین آپدیت برای برنامه اومده.هم خود ورژنی که ما استفاده میکنیم مشکلاتی داره هم اینکه سر ندانم کاری های گذشتگان مشکلات زیادی برای خود سیستم سایت بوجود اومده و هم اینکه خیلی از امکاناتی که لازم داریم رو این ورژن نداره.راهی جز بودن یک پشتیبان قوی نیست و متاسفانه شخص مذکور رو هنوز پیدا نکردیم هرجایی که فکرشو بکنید سر زدم و گشتم اما چون تقریبا اکثر انجمنها تعطیل شدن هیچکس دیگه وقتشو صرف همچین برنامه هایی نمیکنه بنابراین پیدا کردن متخصص در این زمینه خیلی سخته خصوصا سیستم انجمن ما.بنابراین من حرفامو فراموش نکردم فقط شخص مورد نظر رو هنوز پیدا نکردم و اگر تا چند وقت دیگه پیدا نکنم انجمن رو منتقل میکنم به یک سیستم پیشرفته تر و جذاب تر با پشتیبانی خوب که همه موارد فنی رو در اسرع وقت حل کنن.این از بحث فنی

گفتم کسی بن نمیشه اما نگفتم کاربر مجازه هرچی دلش میخواد به دیگران بگه.چند بار بدون اطلاع من کاربرا رو بن کردن که وقتی فهمیدم کاربریشون رفع انسداد شد.سر همین داستان هم چند مورد بحث داشتیم با مدیران اما واقعا گاهی دیگه راهی جز بن نیست.بارها برای من گزارش و شات فرستادن که فلان کاربر فلان پیج یا چت باکس بهت توهین کرده و من فقط جواب دادم گاهی باید ندید......همه توهینایی که به خودم شد رو نادیده گرفتم اما چند نفر بن شدن بدلیل توهین های مکرر به بقیه .چند بار اخطار دادم اما اونها دوست داشتن بن بشن....همچنان روی حرفم سر آزادی عمل توی سایت هستم منتهی بدون توهین به دیگران

در مباحث مربوط به تولید محتوا هرچی نویسنده یا گوینده یا ... گفت من فقط گفتم چشم.خیلی ها برای سایت مشکل به وجود اورده بودن و شاید در حق سایت کم لطفی کرده بودن اما همه گذشته رو نادیده گرفتم و بهشون گفتم رفتار ما با شما دقیقا مث بقیه کاربرا خواهد بود و هیچ مشکل و دشمنی بین ما وجود نخواهد داشت.هرکاربری مشکلی داشت حرفی داشت بحثی داشت من فقط با چشم عزیزم و شکلک گل و قلب و این چیزا جوابشو دادم.اینجا هزاران نفر هستن با افکار و احساسات گوناگون و باور کنید راضی نگه داشتن اینهمه آدم خیلی سخته.من همیشه سعی کردم مث یک پدر واقعی رفتار کنم تا کسی نرنجه نمیدونم موفق شدم یا نه قضاوت با شماست اما اگر کم و کاستی بوده گوشزد کنید که در آینده بیشتر رعایت کنم

در مقوله ی رمان و داستان و ....هم که مدیران نهایت همکاری رو با نویسنده ها دارن.بنظر خودم بحث ادبیات کلا جدا از مادیاته و بنوعی عشق و ذوق و علاقست اما با همه اینا سعی کردم علیرغم وضعیت نه چندان جالب مالی خودم،درحد توانم یه سری مبالغ ناچیز برای جبران گوشه ای از زحمات نویسنده ها طی برگزاری مسابقه بهشون اهدا کنم که این رویه تا روزی که اینجا هستم ادامه دار خواهد بود.آرشیو تقریبا خوبی هم از کتاب و رمان اوکی کردیم که خیلی زود روی سایت قرار میگیره تا سایت پرمحتواتری داشته باشیم.

سایت فقط مخصوص رمان نیست و قسمت اعظم سایت رو مباحث سرگرمی و تفریحی دربرمیگیره.توی این قسمت سعی بر این بود که برای جذاب شدن انجمن هر نوع مسابقه ای که امکانش هست رو برگزار کنیم و این بحث مسابقه ادامه دار خواهد بود.هرکدوم از شما پیشنهادی در این رابـ ـطه دارین خصوصی مطرح کنین

خیلیا اون اوایل میگفتن رفتار مدیرا با کاربرا مناسب نیست من چندین بار توی گروه های مدیریت گفتم اگر حتی شخصی توانمندترین مدیرمونم باشه ولی اخلاق مناسبی نداشته باشه و با کاربرا خوب برخورد نکنه جایی در تیم مدیریت نداره.همچنان هم میگم اگر از مدیری برخورد بدی دیدین گزارش کنین برای خودم.اگر از خودمم برخورد بدی دیدین شدیدتر از بقیه گوشزد کنین و مطمئن باشین توی همه این مباحث من طرف کاربر خواهم بود چون اینجا مال کاربره....من اینجا خودمو به چشم مدیر نمی بینم و شما رو به چشم کاربر.همگی قسمتی از وقتمونو اینجا میگذرونیم و متعلق به هممونه در سهم مساوی....

و یک نکته ی دیگر:من چه جذبه ای میتونم برای کاربرایی که رنج سنیشون اکثرا بین 13 تا 20 سال هست داشته باشم و اصلا چه نیازی هست که در برخورد با اینا جذبه داشته باشم؟و اصولا تعریف بعضیا از جذبه چیه؟اینکه هرکی حرف زد مثل برج زهرمار جوابشو بدم اسمش میشه جذبه؟اینکه فکر کنم چون مدیر یک انجمن هستم باید خودمو بالا بدونم و طوری رفتار کنم انگار صاحب کهکشان راه شیری هستم،این اسمش میشه جذبه؟خیر اگر اینها معنای جذبه و شخصیت و این حرفاست،ما نه نیازی بهش داریم نه براش ارزشی قائلیم.در گستره ی لاینتهای دنیا خود یک انجمن با میلیاردها کاربر پشیزی ارزش نداره چه رسد به جذبه داشتن در اون.ما ترجیح میدیم بی جذبه باشیم و دلخوشیمون همین 4 کلمه حرف زدن با بچه هایی باشه که هرکدومشون دنیایی از مشکلاتن و شاید تنها دلخوشیشون یکی دو ساعت حضور توی این انجمنه.اون جذبه ای که باعث بشه من با کاربر حرف نزنم و سعی نکنم یه لبخند کوچولو روی لباش بیارم به درد لای جرز میخوره.ارزونی همونایی که بهش نیاز دارن .....من عاشق کاربرای اینجام وقتی به یکی میگم دخترم خودمم پشت سیستم این کلمه دخترم رو تلفظ میکنم.همه تلاشم اینه باهاشون ارتباط خوبی داشته باشم که بعدها به بدی از من یاد نکنن.اصلا هم از رفتار برخی کاربرایی که گاها بی ادبی میکنن ناراحت نمیشم.وظیفه من برخورد گرم با اوناس و رفتار و برخورد اونها قطعا به اقتضای سنشون با من متفاوته.از یه 15 ساله انتظار ندارم مثل خودم رفتار کنه.خیلی موارد بوده طرف شوخی و حرف منو با لحن بدی جواب داده اما این مشکل من نیست مشکل مخاطبمه که درک صحیحی از رفتار متقابل نداره.هرگز از این موضوعات ناراحت نشدم چون اینجا رو خونه می بینم و این کاربرا رو مث بچه های خودم و اگر هم مشکلی باشه سعی میکنم رفعش کنم تو هر خونواده ای ممکنه مشکل بوجود بیاد.تنها قسمت مهم ماجرا برای من اینه که کاربرا رو دوست دارم و بقیه موارد برام اهمیت خاصی ندارن

و یک نکته کنکوری.سالها قبل تمام کسانی که توی تلگرام و اینستاگرام هستن،در انجمنها فعال بودن.همه انجمنها الان تعطیل شدن یا از رونق افتادن.8 سال پیش هر سایتی میرفتین انجمن داشت اما الان همه تعطیل شدن.انجمن ما قطعا جزء 3 انجمن برتر ایران هستش از نظر فعالیت که صد البته اون دوتای دیگه فرهنگی تفریحی نیستن و تخصصی هستن.بنابراین در زمینه تفریحی فرهنگی،انجمن نگاه دانلود فعال ترین و قوی ترین انجمن موجوده و منبع خیلی از سایتای مشابه هستش.شما میتونید ببینید خیلی از سایتای رمان با ادعایی در حد خودِ خدا کلی از مطالب و رمانهاشون رو از ما کپی میکنن.ما آخرین بازمانده ی انجمن های تفریحی پرترافیک ایران هستیم.پس بنظرم بهتره کمی بیشتر قدرشو بدونیم

مهربان باشیم.عمر بسیار کوتاه است.دقیقا در حد یک چشم به هم زدن.برای درک صحیح این جمله به 5 سال گذشته خودتون نگاه کنید.ببینید چقدر سریع گذشته....

در پایان اگر کسی رو توی این مدت رنجوندم ازش عذرخواهی میکنم.هر رفتار بدی از خودم یا بقیه مدیران دیدین لطفا تذکر بدین و یقین بدونین رسیدگی میشه.به من قول هایی دادن برای همکاری در مورد رفع مشکلات فنی سایت تا اوایل مرداد و امیدوارم این قول ها عملی بشه از سوی دوستان.

آرزو میکنم همیشه بخندین

آخرین ویرایش:

Raha2681

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    220
    امتیاز واکنش
    6,073
    سلام،ممنون از به فکر بودنتون.
    راجب شخص پشتیبان برای سایت هم میشه بدونم اون فرد چه قابلیت هایی باید داشته باشه؟
    آخه من تو هنرستان درس میخونم و گفتم شاید یک سری از دبیر های تخصصی رشته کامپیوتر مدرسه امون بتونن کمک کنن

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    درود
    فکر نکنم دبیراتون بتونن کار کنن.شخص مورد نظر باید به صورت حرفه ای با سیستم زنفورو کار کرده باشه.

Raha2681

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    220
    امتیاز واکنش
    6,073
    اگه بخواید میتونم ازشون بپرسم که به طور حرفه ای باهاش کار کردن یانه.

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا