اطلاعیه انتقادات و پیشنهادات

• شروع کننده موضوع ֎GoDFatheR֎
  • بازدیدها 10,204
  • پاسخ ها 113
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Bahar66

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
63
امتیاز واکنش
5,311
سلام بر مدیر محترم و دوست داشتنی نگاه دانلود
درود بر شما،بی شک اگر مدیران لایقی مثل شما در همه جا می بود دنیامون گلستان میشد،براتون ارزوی موفقیت دارم و امیدوارم سایت خوبتون ماندگار و همیشگی باشه:aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum:

• پیشنهادات
  • فاطمه صفارزاده

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,452
    امتیاز واکنش
    41,301
    سلام. خسته نباشید!
    لطفاً سایز متن رو توی صفحه‌ی پروفایل بزرگ‌تر کنید.
    حتی من روی سایز 7 هم گذاشتم؛ اما هیچ تغییری نکرده.

Elle marie

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,432
    امتیاز واکنش
    19,501
    سلام:)
    می‌خواستم اگه بشه قوانین مدیریت رو یکم آسون‌تر کنید.
    مثلا هزارتا ارسالی فقط برای کاربر ارزشمند شدن زیاده

Vladimir

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    305
    امتیاز واکنش
    14,627
    سلام مدیر عزیز نگاه دانلود خسته نباشید.
    میشه رنگ سبز متن های مخفی رو عوض کنید چشم درد میاره؟

آخرین ویرایش:

خزان70

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    15
    امتیاز واکنش
    125
    به نام خدا
    امیدوارم که به حرفِ من توجه جدی بشه.چرا؟چون که من مهمترین کاربر این انجمن هستم.
    من نه ادمینم،نه نویسنده و نه یک کاربر قدیمی.من یک خواننده ام.خواننده رمان هایی که دوستانِ عزیزم با گذشتن از وقت با ارزششون به زیبایی هرچه تمام تر می نویسن و در این سایت قرار میدن.
    در این که فضای این انجمن برای نوشتن رمان فوق العاده هست جای هیچ شک و تردیدی نیست.فضایی امن برای نویسنده که امکان کپی کردن نوشته هاش به احدی داده نمی شه و فرد می تونه با خیال راحت به نوشتنش ادامه بده.بدون این که ترس از این داشته باشه که فردا رمانش رو از این سایت و اون سایت باید جمع و جور کنه.
    تگ دار کردن رمان ها هم می تونه یک فضای رقابتی سالم و مهیج رو برای کاربرها و نویسنده ها ایجاد کنه و اون ها رو مشتاق به افزایش کیفیت رمان و محتوای اون بکنه.
    وجود تیمِ نقد و بررسی و مشاوره گرفتن از نویسنده های ماهر و حرفه ایی هم حرف نداره.
    در کنار همه این ها دسترسی راحت و آسان به سایت و تاپیک ها و همچنین وجود احترام و ادب متقابل می تونه این سایت رو حقیقتا تبدیل به بزرگ ترین انجمن رمان نویسی کشور بکنه.
    اما متاسفانه،اینگونه نیست...
    چندی پیش خیلی اتفاقی چشمم به یکی از رمان های اینستاگرامی افتاد.رمان اینستاگرامی!ترکیب این دو کنارِ هم واقعا خنده داره!وقتی پیچ رو باز کردم دلم می خواست بمیرم.پیجی که هول و حوشِ نود هزار فالور داشت.یعنی حدود ده هزار نفر پیشتر از کلِ این سایت با این همه امکانات.
    زیرِ هر پست حدود صد کامنت و بیشتر از هزار تا لایک وجود داشت.با خودم گفتم شاید رمان خوبی باشه اما وقتی که خوندم چیزی به جز کپی برداری مضحک از سریال های جم ندیدم.وقعا در یک لحظه دلم به حال رمان های این انجمن سوخت که در کمالِ حرفه ایی بودن،بی نشان باقی موندن.
    با اینکه دسترسی به پست ها و نظر دادن و انتقاد و پیشنهاد در فضای تلگرام و اینستاگرام خیلی سخت تر از این جاست و همچنین در آن جا دیگه خبری از رقابت وجود نداره،امنیتِ نوشته ها صفرِ،بی احترامی های فراوانی به نویسنده میشه اما بازهم نویسنده و خواننده ترجیحشون این جور نرم افزار هاست.
    دلایل این اتفاق چه چیزی می تونه باشه؟چرا انجمنی که پتانسیل جذب بیش از پانصد هزار کاربر رو داره اینطور در حاشیه قرار گرفته؟چرا نویسنده های خوب یکی یکی دل زده از انجمن پناه به تلگرام و اینستاگرام بردن؟چرا اون هایی که هنوز وفادار به انجمن هستن،رمان هاشون دیده نمی شه؟
    شاید اولین و مهم ترین دلیلش،نبودِ شناخت کافی نسبت به وجود چنین انجمنی باشه.من خبر ندارم اما حس می کنم تبلیغات برای این سایت کمِ و باید بیشتر باشه.یعنی تا اون جایی که کلِ فضای مجازی،سایت ها،نرم افزار ها همه و همه پر بشه از لینکِ انجمن نگاه دانلود.خوب طبیعتا این کار نیاز به پول داره که می تونین از کاربرها حقِ عضویت بگیرین.هزار تومان برای ورود قطعا کسی رو بدبخت نمی کنه ولی کمک های زیادی به این سایت می کنه.
    من در یک سایت فروش کتاب عضو شدم.ماهنامه ایی دانلود کردم ولی تا خواستم شماره بعدیش رو هم دانلود کنم پیام برام اومد که برای این کار لازم هستش که هفت هزار تومان برای دانلود باقی کتاب ها پرداخت کنین.
    فکر می کنید پول رو ندادم؟چرا،این کار رو انجام دادم.چون ارزش داشت.شما هم باید جوری به این انجمن سر و سامون بدین که ارزش پول دادن برای عضویت رو داشته باشه.
    اگر تعداد کاربر ها بالا بره،خواننده ها زیاد شده و استقبال فراوونی از رمان ها میشه و این استقبال میتونه آینده ی درخشانی برای نویسنده های جوون و با استعداد رقم بزنِ.
    پس به نظر این بنده حقییر تمام نیروتون رو بگذارید روی تبلیغ سایت و افزایش تعداد کاربرها.شما توانایی این که با شناسوندن انجمن به رمان خون های ایران تمام رمان های اینستاگرامی و تلگرامی رو به حاشیه برونید ،دارید.

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    سلام و تشکر از نظر و توجه شما
    راستش من میدونم باید چیکار کنم ولی دستم خالیه.میدونید چه هزینه ای برای تبلیغات لازمه؟حداقل 200 میلیون تومن.که این مبلغ برای ما خیلی سنگینه
    اما در مورد حق اشتراک.من قبلا نظرسنجی زدم و اتفاقا همین مبلغ 1000 تومن رو پیشنهاد دادم و متاسفانه 80درصد کاربرا مخالف بودن و نتونستم طرح رو اجرایی کنم...فعلا چاره ای جز ادامه ی روند فعلی نداریم

Prince of the Darkness

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    44
    امتیاز واکنش
    881
    سلام و خسته نباشید خدمت شما برام بعد از رفع فیلترینگ یه مشکلی پیش اومده نزدیک به سه سالی هست که توی این سایتم ولی بعد از ورود دوباره به سایت بعد فیلترینگ از همراه انجمن تبدیل شدم به کاربر تازه وارد واقعا چرا؟؟؟؟

*Stephanie*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,273
    امتیاز واکنش
    6,302
    سلام و خسته نباشید به مدیران انجمن
    ایا سایت رفع فیـلتـ*ـر شده؟
    اگر هم شده؛ چرا من هنوز باید با فیـلتـ*ـر شکن وارد می شم.

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,737

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107