اطلاعیه انتقادات و پیشنهادات

• شروع کننده موضوع ֎GoDFatheR֎
  • بازدیدها 10,207
  • پاسخ ها 113
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

یوکابد

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15
امتیاز واکنش
115
سلام گلوریا مثل اینکه انتقادمن شمارو دچار اشتباه کرده یا بهتربگم واقع بینی بیش ازحدمن شما مترجم توانایی هستین قصدمن انتقاد ازکارشما نبوده ونخواهدبود امیدوارم موفق باشی من انتقادی ازشماندارم قطعا بهترین هستین

• پیشنهادات
  • mahaflaki

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    491
    امتیاز واکنش
    37,621
    سلام و درود
    راستش من هم نظرات رو در رابـ ـطه با برخورد مدیرا با کاربرا رو خوندم و هم خودم دیدم توی انجمن. جدای از نوع برخورد٬ به نظرم یه چیز دیگه هم تونسته باعث بوجود اومدن حس منفی نسبت به مدیر ها بشه و اونم رنگ های تیره ی اسمشونه و خب از اواتارهای روشن و مثبت هم کمتر استفاده میشه. شاید این نظر من خنده دار به نظر برسه ولی واقعا رنگ خیلی تاثیر داره روی فکر و ذهن یه ادم و به نظرم واسه یه مدت هرچند کوتاه یه تغییراتی تو انجمن داده بشه؛ مثلا به جای رنگ مشکی یا قرمز مدیریت کل از سرخابی یا صورتی استفاده بشه٬ مدیرای ارشد یاسی٬ معاونت ابی اسمونی٬ مدیرای ارشد گلبهی و...

ممنون از وقتی که صرف پیشنهادات و انتقادات میکینید :aiwan_lggight_blum:

Deniz78

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    114
    امتیاز واکنش
    818
    سلام و خسته نباشید اقا امیر...پست جدید ریاست مبارکتان باشد...به میمنت و شادی در ان بدرخشید...امیدوارم با تیم مدیریتی جدید بعضی از نواقص که خیلی مواقع به گوشم میرسید و باور نمیکردم بهبود پیدا کن
    بنده با عضویت در این انجمن هیچوقت فکر نمیکردم روزی رنجشی را از کسی ببینم اما متاسفانه در انجمن نگاه حرف حق زدن کمی ناجور است ...شاید انقدر ناجور که مثلا برای حقیقتی که به مدیرمحترم سابق تالار ادبیات گفته شد...تاپیک دلنوشته ای که خیلی برایش زحمت کشیده شده و شاید حتی نویسنده بی نوایش خون دل ها خورده است شب و روز تا به اتمام برساندش .... به بخش بایگانی برود و با وجود اینکه دلنوشته تمامی تاییدیه هارو گرفته باشد هیچ وقت به روی سایت اصلی نرود.... بی انصافی ای بود که هیچ وقت فکر نمیکردم در همچین انجمنی ببینم ....مگر چه گفته بودم رییس جان؟
    گفتم شما مدیر هستید.روزی صد بار سوال میکنند ...ان دلنوشته کو؟ کجا رفت؟ ...داستانم را ندیدی؟؟...گفتم شما مدیرید که اگر صبر و حوصله ای در شما نبود ریاست تالار ادبیات دوست داشتنی را کسب نمیکردید ..
    گفتم خانم جان چهار ماه تمام است هرروز در حال چک کردن سایت اصلی تان هستم...که ببینم دلنوشته روزهای سخت را ...که من هم تشویق بشوم...بنویسم اما چه سود؟
    ریاست همانند همان ریاست هاست که خودتان هم میدانید کدام هارا میگویم...همان ها که ما فقط میتوانیم زبان هایمان را بکشیم و سرمان را طرف دیگر ...و وانمود کنیم که اری ما چیزی ندیده ایم ...جان عمه زشتمان
    گفتم اخر دخترک مدیر؟ که طرز صحبتت نشان میدهد حتی از منه بچه هم بچه تری من چه کنم که خسته ای ...که بی حوصله ای...والا من هم بعد چهار ماه خسته شده ام...از ندیدن ...از انتظار..انتظار کشیدن هم جان فرساست اخر
    با ادامه ندادن داستان کوتاهم متوجه شدم در این شهر عجایب فقط برای نویسندگان با سابقه اش ارزش قاعل میشوند و منه دنیز و خیلی های دیگر اگر بد ترین ناراحتی ها هم برایمان پیش بیاید راهش یک چیزاست: بار سفر را ببندیم و برویم
    نه کسی اشکی ریخت...نه کسی دلتنگمان شد ...رفتیم که رفتیم
    تا به امروز که بعد چک کردن هایم تغییر ریاست را مشاهده کردم ...راستش را بخواهید کمی هم دلمان گرفت ...به قول مادر بزرگ خدا بیامرزم دنیا دنیای بدی شده است...یک به یک بد تر از هم...قبلی ها که انگونه بودند وای به حال بعدی ها ...حالا شما به خودتان نگیرید نصفه شبی خواستم یادی کنم از مادر بزرگ دوس داشتنی ام ...فاتحه ای هم برای شادی روحش
    نمیدانم این گفته هایم چقدر قرار است رویش فکر بشود...چقدر قرار است برایش هیچ فکری نشود اما به عنوان عضوی که فقط در سایه هاست خدمتتان عارض شوم که اقا امیر؟ مشکل از پایه است
    ابادانی کشور به ابادانی استان هایش...ابادانی استان ها به ابادانی شهرهایش... ابادانی شهر ها به خانه هایش ....و ابادانی خانه ها به مردمانش بستگی دارد
    مردمانی که دلشکستن را یاد گرفته اند و بس ...انوقت است که پرندگان مهاجر از دیار نگاه کوچ میکنند
    متشکرم برای درخواست فوق خالصانه و صادقانتون و منکر نمیشوم از همان روزی که تصمیم بر ترک گرفتم دلم همچین دعوت دوباره ای را خواستار بود ...تا کمی التیام پیدا کند .....چه کنیم دیگر دل نازکی هم بسی درد سختی است
    البته باز هم شما به خودتان نگیرید کمی شور را زیاد کردن هم عادت بدی است که من دارم
    موفق و موید باشد
    پایدارو جاودان باشید
    در سایه حق در کنار خانوادتان باشید

«n-i-y-a»

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,909
    امتیاز واکنش
    53,694
    سلام
    خسته نباشید
    من برخلاف بقیه، از یک سری از کاربرها گله دارم که زحمات منتقدان شورای نقد رو ندیدند و قضاوت های نادرستی نسبت به ما دارند. من نمی‌گم که منتقدها بی عیب و بی نقص هستند، اما بالاخره نیاز هست که عیب و ایرادشون با لحن خوش گوشزد بشه یا نه؟
    خیلی از نویسنده ها، منتقدهای شورا رو به گیر دادن های بیهوده متهم می کنند؛ در صورتی که گیر دادن برای ما سودی نداره! به ما چیزی اضافه یا کم نمی‌شه؛ ولی در مورد نویسنده رمان، گمون نمی‌کنم این‌طور باشه. حالا از این‌ها گذشته، زمان برای تک تکشون می‌ذاریم و با آرامش براشون توضیح می‌دیم که این بخش برای چی باید ویرایش بشه، ولی گاهی اوقات چیزی جز تندی نصیبمون نمی‌شه. تعصبات این چنینی باید کنار بره.
    خیلی وقت پیش ها صبوری منتقدها، مثل الان نبود!
    رمانی از سطح کیفی خوبی برخوردار نیست و تگ نمیتونه بگیره، اما منتقدها باید لحن طلبکاران بعضی‌ها رو بشنوند. تاکید می‌کنم، بعضی‌ها! نویسنده‌های زیادی هم هستند که اشکالاتشون رو می‌پذیرند و محترمانه برای مواردی که باهاش مخالف بودند، دلیل و مثال بیشتر می‌خوان.
    وقتی با هزار شوق و ذوق نقد می کنیم و توی تاپیک ها می فرستیم، به جای یه تشکر خالی حرفای بی منطق تحویلمون می دند و از ویرایش شونه خالی می کنند.
    از همه این ها میشه گذشت؛ ولی زمانی که متوجه میشیم پشتمون بد میگن...
    بالاخره قوانینی وجود داره که ما هم داریم ازش پیروی می کنیم، حالا هر چند که نقص های ریزی توش هست.
    نمی‌خوام بگم که ما مقصر نیستیم، ولی کاربرها هم می تونند بدون تندی و عصبانیت، ایراداتمون رو بهمون بگن؛ چه عیب و اشکال توی اخلاق‌مون، چه توی روند کاری مون.
    چندین بار دیدم که یه بنده خدا، میاد انتقاد می کنه و میگه این قانون درست نیست، این طوری نباید باشه، این طوری فلانه؛ ولی نمی گـه که چی جایگزینش بشه، اگر هر انتقاد با یه پیشنهاد باشه، روی فرد بیشتر اثر میگذاره و احتمال این که اون پیشنهاد رو بپذیره بیشتر میشه.
    تنها چیزی که من می خوام این هست که شما لطف کنید و این نظر و تفکر رو نسبت به ما و شورای نقد تغییر بدید.

واقعا فضا و اعضای شورا اون طوری که فکر می کنند خشک و خشن نیستند.

alis_me

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    450
    امتیاز واکنش
    8,049
    نبستی ؟ خوب بزار بگم تموم شه این انتقال گفتگو چت قرار بود درستش کنید میشه چت و بزرگ تر و بهتر و مدرن تر بکنید؟؟ مرسی تبریک :)Boredsmiley:campe45on2:

PrAiSe

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    710
    امتیاز واکنش
    26,237
    سلام روز بخیر
    تبریک برای مدیریت‌تون
    تنها انتقادی که از سایت نگاه دارم، اخلاق کادر مدیریت هستش، با کمی ملایمت هم میشه حرف رو زد، نیازی به خشونت نیست!
    با تشکر :aiwan_lggight_blum:

شکوفه حسابی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    7,854
    امتیاز واکنش
    29,176
    سلام به کادر مدیریتی انجمن نگاه دانلود :)
    نظر من برای ارتقا و پیشرفت سایت این هست که در تلگرام هم انجمنی ایجاد بشه تا کسانی که با سایت اشنایی ندارند، اونجا بتونن فعالیت کنن و یا راحت تر این اتفاق پیش بیاد.
    خب مسلماً یه ویژگی هایی رو سایت داره یه ویژگی هایی رو تلگرام( نمی دونم نام بردن ازش درسته یا نه اما چون بحث نطرات ازاده من هم فکر کردم مطرح کردنش بهتر از نکردنشه چون بار ها این فکر به ذهنم خطور کرده)
    خیلی از دوستان نگاه دانلودی هستند که از طریق موبایل فعالیت می کنند و کار با موبایل و پست گذاری در سایت کمی براشون سخت هست و یا نه در تلگرام راحت تر هستند برای همین اونجا فعالیت می کنند.
    یه انجمن تلگرامی میتونه باعث معرفی سایت بشه و یا ایجاد یه برنامه برای سایت، یعنی برنامه ای که در اون بشه خیلی از فعالیت ها صورت بگیره.
    خیلی ممنون بابت وقت و حوصله ای که میذارید برای خوندن انتقادها و پیشنهاد ها.

Elle marie

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,432
    امتیاز واکنش
    19,501
    مدیریت و بازگشتتون رو به سایت تبریک میگم آقا امیر
    راستش به نظر منم اعضای کادر مدیریت باید یکم ملایم تر رفتار کنن.مثل کوکی:campe45on2:

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا