اطلاعیه انتقادات و پیشنهادات

• شروع کننده موضوع ֎GoDFatheR֎
  • بازدیدها 10,210
  • پاسخ ها 113
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

*~SAEEDEH~*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,075
امتیاز واکنش
70,793
سلام و خسته نباشید خدمت به شما :aiwan_lggight_blum:
راستش می‌خواستم یه مسئله ای رو بگم؛ راجب به نظرسنجی‌های ۱۲ گانه انجمن.
اینطور که پیش میره پیام پروفایلای نصف کاربرا تبلیغِ هرکدوم از همون نظرسنجیاس..
من خودمم تبلیغ کردم و مشکلی ندارم! ://
ولی اگه به کیفیت کار هر کاربر تو بخش مورد نظر، خود مدیران محترم با مشورت و صلاحدیدشون ، سه کاربر شایسته توی هر نظرسنجی رو انتخاب می‌کردن خیلی بهتر از تبلیغ های مکرر بود که خودم شاهد بودم یکی واقعا عصبی شده بود:aiwan_lightsds_blum:
کیفیت کار مسلما بهتر از تبلیغه!
حرفی نیست!

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • نازی بانو(فائزه)

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    755
    امتیاز واکنش
    7,907
    سلام بازگشتتون رو تبریک میگم ،راستش قصد نداشتم حرفی بزنم وهمچنان ترجیح میدم نظاره گر باشم اما گفتم حالا که یک نفر هست و گوش شنوایی داره و سعیش بر بهتر شدنه می شه به این آدم تاحدی اعتماد کرد و نظر داد تا وقت عمل نتیجه رو هم دید،پیشنهاد من اینه که افراد رنگی رو تک رنگ کنید یا تک رنگ و مقام نگه دارید چون هر انسانی یه مقدار کشش مشخص بدنی و ذهنی داره هرچقدر هم که موفق باشه یه جایی خسته می شه یه جایی تمرکزش بهم می خوره به واسطه اینکه انجمن ادبی هست و به احترام وقت و نگاه مخاطب باید تلاش بشه تا محتوا در خور باشه !

لطفا اگر مدیری خسته هست و نمی تونه وقت بزاره بهش اصرار نکنید، یا اون مقام رو نگه ندارید براش تا برگرده بگذارید بحث لیاقت و توانایی بیاد وسط خیالش از جاش راحت نباشه تا هر رفتاری که دلش خواست با افراد حالا یا بی مقام یا مقام کمتر داشته باشه !

در اخر لطفا همه جوره ناظر باشید چون بعضی وقت ها ما آدم ها عادت داریم زیر آبی بریم:)

امیدوارم این رسم بد ماده "پ" رو از این انجمن حداقل بردارید و به سطح توانایی و لیاقت افراد بها بدید هرچقدر نزدیک هر چقدر دور هرچند پر از سابقه باشند .

موفق باشید:)

یا حق

آخرین ویرایش:

یوکابد

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    15
    امتیاز واکنش
    115
    سلام نازی بانو نمیخوام بگم من ادم باتجربه ای هستم یاقلم خوبی دارم درنوشتن نه ازخودم تعریف نمی کنم راستشو بخوای این سالها من درگیر درس خوندن وکارای شخصیم بودم من به هنرنوشتن علاقه دارم ولی دوست دارم بنویسم توی یک فرصته بهتر که ذهنم آزاد باشه ازهر چیز من خودم خیلی حالم بده مینوسم ازهرچیزی که آزارم داده من یک روانشناسم با درد ادمهای واقعی اشنام میخواستم نویسنده های خوب انجمن دنیای واقعی رو لمس کنن بگردن دنبال سوژه های واقعی برای نوشتن به همشون خسته نباشید قلمشون تواناتر ازهمیشه باد با ارزوی شادکامی برای همه ی اعضای انجمن ادبی

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    کسی نظری نداره دیگه؟اگر شخص دیگری نظری پیشنهادی انتقادی داره لطفا بگه فردا تاپیک بسته میشه و نظرات جمع بندی و در موردشون نظرسنجی خواهد شد.

Gloria

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    477
    امتیاز واکنش
    27,626
    با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم
    راستش چند تا انتقاد روی دلم مونده بود که ترجیح دادم تا زمانی که امکان بیان کردنشون فراهمه، بازگوشون کنم. حتی اگر بهشون رسیدگی نشه!

۱- کاش وقتی برای یه تالار مدیری انتخاب میشه ضمن دقت به ارسالیهاش، به تخصص فرد هم دقت بشه. کسی که منتقد میشه آزمون میده، کسی که مترجم میشه توی آزمون شرکت می کنه اما متاسفانه مدیریت فقط و فقط بر حسب تعداد ارسالی هاست. به همین خاطره که به جای کیفیت تاپیک ها کمیتشون بالا رفته. اخبار و عکس و ... توی هر کانال تلگرام و سایت تفریحی_ خبری مشاهده میشه کاش به جای این از مدیر بخش در خواست میشد سه خط در مورد همین خبر تحلیل بنویسه. زمانی یک سایت و تالار رشد می کنه که به تولید محتوا بپردازه نه فقط توزیع و تکثیر محتوا! بهتر نیست برای تالارهای مثل ادبیات، سینما،پزشکی و ... از مدیرانی استفاده کنید که توانایی نقد و تحلیل آثار ادبی، فیلم و ... داشته باشند؟

۲- کاش برای دوران مدیریت هر مدیر، یه زمانی مشخص می کردید و بعد برای ادامه ی مدیریت فرد تجدید نظر می کردید یا حداقل نظر سنجی می کردید. متاسفانه ثابت بودن مدیر باعث شده، هر کس هر طور که دلش میخواد رفتار کنه. چون یه نفر رنگ نارنجی یا صورتی یا ...داره به خودش اجازه میده دیگران رو مسخره کنه و یه درصد از خودش نمی پرسه اگر این فرد تو این مسئله تخصص کافی داشت برای حل مشکلش سراغ من نمی اومد! گاهی رفتار بعضی از مدیران باعث شده از اینکه سراغشون رفتم پشیمون بشم یا اینکه کلا از همکاری با اون تالار صرف نظر کنم.

۳- درسته تالار ترجمه به اندازه ی تالارای دیگه فعالیت نداره و یا پیشرفت چشمگیری توی این چند وقته نداشته اما کاش توی رنک هایی که به رمان های در حال ترجمه داده میشد، تجدید نظر می شد! پر طرفدار جزو رنک های تالار ترجمه نیست و با رنک موفق ادغام شده. مترجم زحمت ترجمه ی کتاب رو می کشه اما اینکه تاپیک کتابش چند تا بازدید بخوره بسته به سلیقه ی مخاطب و موضوع داره و دست مترجم نیست! ادغام این دو تا رنک توی تالار ترجمه نه اصولیه و نه عادلانه

۴- بخشودگی کاربران بن شده... چند وقت پیش چنین تاپیکی زده شد و یه عده که قبلا بن شده بودند دوباره به سایت برگشتند. بحث مولتی اکانت و یا یه اشتباه کوچیک فرق داره با اینکه کاربری که بارها بی رحمانه به دیگران توهین کرده، چند بار به طور موقت بن شده و ... دوباره به سایت برگرده =/ کاش توی این یه موردم تجدید نظر می شد

با تشکر از فرصتی که در اختیار کاربران قرار دادید

Amir Masuod

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    232
    امتیاز واکنش
    7,285
    به وضع اسپمرهای لینکساز هم رسیدگی کنید:
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!

هرچند این ها یوزر واقعی هستند و تایید ربات رو رد میکنن

ℳ£ℓɨssム

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    159
    امتیاز واکنش
    5,021
    تبریک... امیدوارم به خوبی آقا مجتبی کارتون رو درست انجام بدید.

DEAD_QUEEN

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    12,060
    امتیاز واکنش
    36,145
    سلام اول از همه بازگشتتون رو تبریک میگم با ارزوی موفقیت های بیشتر برای شما:aiwan_lggight_blum:
    من یه انتقاد دارم
    و انتقادی درباره یک موضوع که خیلی برای خود من دردسرساز بوده اینه که وقتی من جستجوی یه تاپیک رو میزنم حتی با جستجو در اینترنت برای وجود تاپیکی مشابه مطلب مورد نظر من تو انجمن خیلی اوقات شده که تاپیک مشابه رو برای من نیاورده که بعد از گذاشتن تاپیکی
    درست مانند تاپیک اولیه دو تاپیک با یک موضوع و مطالب یکسان به وجود میاد
    اگه این مشکل رو حل کنید واقعا ممنون میشم:aiwan_lggight_blum:

آخرین ویرایش:

DEAD_QUEEN

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    12,060
    امتیاز واکنش
    36,145
    و یه پیشنهاد که شاید به نظر یه سری افراد خودخواهی باشه
    ولی من یه پیشنهادی دارم که برای رنک همکاران تالار ها هم نشان مخصوص و رنگ خاصی انتخاب بشه
    شاید بنا به هر دلیلی یک شخص نتونه به مقام مدیریت برسه ولی با این کار اون شخص قطعا احساس خوبی بدست خواهد اورد

AaTeFed

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,319
    امتیاز واکنش
    20,725
    سلام

اول از همه مدیریتتون و بازگشتتون رو تبریک میگم
    و دوم اینکه من راجب نگاه انتقادی ندارم و نگاه رو همینطوری که هست دوست داره
    و سوم اینکه ممنونم بابت اینکه منو بخشیدین و مطمئن باشید یک اشتباه دوبار تکرار نمیشه

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا