اطلاعیه انتقادات، پیشنهادات نویسندگان نگاه دانلودی

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 4,495
  • پاسخ ها 56
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

FATEMEH_R

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
ارسالی ها
9,323
امتیاز واکنش
41,933

سلام عزیزم
خسته نباشید
در رابـ ـطه با مورد اول که فرمودین، نویسنده ها و یا هر کاربر دیگه ای می تونن از گزینه گزارش استفاده کنن و ناظران رمان در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی خواهند کرد.
مورد دوم پس از اعلام اتمام رمان توسط نویسنده، رمان منتقل می شه به تالار ویرایش. قبل از بستن تاپیک و شروع ویرایش، به نویسنده در گفتگوی توافق نامه ی ویرایش اطلاع داده می شه تا اگه قصد داره از رمانش فایل وورد برداره یا تغییری توش ایجاد کنه، انجامش بده و پس از موافقت نویسنده، تاپیک رمان بسته می شه. دلیل این کار هم اینه که توسط نویسنده دستکاری یا تداخلی در کار ویراستار صورت نگیره؛ چون هر ناهماهنگی یا مشکل پای ویراستار نوشته می شه.
ناگفته نمونه ویراستار هر تغییری بخواد بده، حتما با اطلاع نویسنده بوده و اگه نویسنده قصد تغییر داشته باشه یا با تغییر خاصی از طرف ویراستار مخالف باشه، می تونه تو همون گفتگو اعلام کنه و در صورتیکه طبق اصول ویرایشی باشه و مشکل نداشته باشه، توسط ویراستار اعمال می شه.
مورد سوم نظر شما محترم و تا حدودی منطقیه؛ اما لطفا توجه داشته باشین اینجا یه فضای مجازیه و همه دلی و از سر علاقه و کاملا رایگان فعالیت می کنن و وقت می ذارن و کمتر کسی با تخصص و‌ تحصیلات دانشگاهی حاضره با این شرایط فعالیت کنه و وقت بزاره. فراخوان های زیادی هم برگزار شده و‌ افرادی با شرایطی که شما مدنظرتون هست انگشت شمار بوده.
افرادی که در حال حاضر در تیم فعالیت دارن، از بین افرادی که در فراخوان شرکت کرده و‌ آزمون دادن، بهترین بودن. توجه کنید گفتم از بین کسانی شرایط ذکر شده در ابتدای پیام بنده رو قبول کردن و داوطلبانه در فراخوان شرکت کردن و آزمون دادن نه تمام اعضای انجمن. مطمئن باشید اگه شخصی با شرایطی که مدنظر شماست، اعلام آمادگی کنه، صد در صد ازش استقبال می شه.
منکر برخی ایراداتی که گرفته شده نیستم؛ سطح کار ویراستاران از گذشته تا الان بالا رفته و‌ انشالله بهترم خواهد شد.
ذکر این نکته هم لازمه که حتی در بعضی رمان های چاپی هم با اینکه سطح و شرایط ویراستارانشون با ویراستاران ما قابل مقایسه نیست، اشکالات نگارشی و غلط املایی و... دیده می شه.
از پیشنهادات شما صمیمانه ممنونم و تا حد امکان سعی می کنم تا اعمال شه.
تشکر بانو

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • FATEMEH_R

نویسنده انجمن
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    9,323
    امتیاز واکنش
    41,933
    سلام دوست عزیز
    درسته در صورت اجرا سرعت کار و دانلود بالا می ره؛ ولی نقایصی هم داره.
    اولا تعداد رمان ها زیاده؛ بنابراین نیاز به تعداد زیادی ویراستار هست که متاسفانه امکانپذیر نیست.
    دوما رمان ها در طی تایپ بارها توسط نویسنده تغییر کرده و ویرایش می شن ( طبق نقد یا سلیقه ی شخصی نویسنده) و در کار ویراستار تداخل ایجاد می شه.
    سوما رمان ها به دلایل مختلف تا زمان نامعلومی به متروکه منتقل می شن و حتی ممکنه دیگه ادامه پیدا نکنن و واسه دانلود نرن؛ در نتیجه زحمت ویراستار به هدر می ره.
    از پیشنهادتون صمیمانه ممنونم.

آخرین ویرایش:

.Mahdieh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,565
    امتیاز واکنش
    23,200
    کسانی اینجا هستن که آرم یا همون رنگ مخصوص به نویسنده های انجمن رو گرفتن وچون به غیر از اینجا جایی دیگه ای
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!
    نمیذارن این رنگ بهشون داده شده میشه گفت نویسنده افتخاری هستن که خب البته من این مورد رو قبول دارم
    اما یه چیزی اینجا درست نیست...منی که رمانم رو که براش زحمت کشیدم چقدر از وقتم رو واسش گذاشتم رو توی این انجمن میذارم لااقل باید یک فرقی با یک کاربر عادی که فقط خواننده اس یا فقط رهگذر این سایت هست رو داشته باشم یانه؟
    به نظر من این درست نیست که فقط یک عده رنگ نویسندگی داشته باشن
    خب من و امثال منم نویسنده ایم اینجوری آدم احساس کمبود ونادیده گرفته شدن رو میکنه
    لااقل اگر هم هم رنگ نویسنده های افتخاری نمیتونیم باشیم یک رنگ یا آرم دیگه رو برای نویسنده های این انجمن درنظر بگیرید تا بین یک نویسنده و یک کاربر عادی بشه یک تفاوتی رو احساس کرد
    ممنون میشم اگر به این مسئله جدی رسیدگی کنید

FATEMEH_R

نویسنده انجمن
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    9,323
    امتیاز واکنش
    41,933
    سلام عزیزم
    خسته نباشید
    مورد اول قبلا چنین تاپیکی در تالار تایپ رمان وجود داشت؛ ولی فایده چندانی نداشت و استقبال زیادی هم نشد. کاربران تبلیغات تو پروفایل و... رو انگار ترجیح می دادن و کمتر هم نشد؛ از طرفی کاربرانی که قصد خواندن رمان داشتن، از این تاپیک استفاده ی چندانی نمی کردن و حاضر نبودن پستای تاپیک رو که حاوی اطلاعات رمان هاست، برای پیدا کردن رمان مورد علاقه شون مطالعه کنن و دیگه ادامه دار نشد.
    نویسندگان می تونن با مراجعه به ساب تالار
    در تاپیک هایی که برای هر ژانر در نظر گرفته شده، رمانشونو معرفی کنن.
    مورد دوم ناظران رمان رنج های سنی مختلف از ۱۸ تا ۳۱ سال هستند. به این مورد هم توجه کنید با توجه به سن پایین اکثر نویسندگان و خوانندگان، سن خیلی بالا برای ناظران رمان به خاطر اختلاف سلیقه و درک و ... ممکنه زیاد هم جالب نباشه؛ واسه همین سعی کردم در سنین مختلف ناظر انتخاب کنم.
    اگه مشکلی یا انتقادی در رابـ ـطه با هر کدوم از ناظران دارین، لطفا به من اطلاع بدین تا رسیدگی کنم.

آخرین ویرایش:

FATEMEH_R

نویسنده انجمن
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    9,323
    امتیاز واکنش
    41,933
    سلام عزیزم
    طبق قانون نویسنده باید خلاصه و ۵ پست اول رمان رو از طریق گفتگوی خصوصی برای ناظر بفرسته و ناظر موظفه ایرادات رو بگه و در صورتیکه بعد از ویرایش باز هم برای تایید مناسب نبود، رد کنه و حتی اگه لازم باشه، کاربر رو به
    ارجاع بده تا به کمک مشاوران مشکلش حل بشه و بعدش دوباره می تونه برای تایید رمانش اقدام کنه.
    در طول تایپ رمان هم ناظر موظفه رمانو پست به پست چک کنه و اگه ایرادی در حیطه ی کاری خودش بود، به نویسنده گوشزد کنه.
    اگه تا الان هر کدوم از ناظران غیر از این انجام دادن، لطفا بهم اطلاع بدین رسیدگی کنم.

آخرین ویرایش:

FATEMEH_R

نویسنده انجمن
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    9,323
    امتیاز واکنش
    41,933
    سلام عزیزم
    خسته نباشید
    در رابـ ـطه با تالار ویرایش در پست های قبلی جواب دادم.
    تگ هایی که در تالار رمان در نظر گرفته شده، برای تالار ترجمه هم صدق می کنه.
    موفق: طبق صلاحدید مدیر تالار ترجمه
    پرطرفدار: داشتن حداقل ۵۰ پست که هر کدوم حداقل ۱۰۰ تشکر داشته باشن + حداقل ۱۰ هزار نمایش
    ویژه: مترجمان ویژه
    برگزیده: ترجمه های برنده شده در نظرسنجی و مسابقات
    VIP: کاربران VIP
    لطفا در صورتیکه تاپیکی هر کدوم از این شرایط رو داره، به سمیه خانم عزیز، مدیر تالار ترجمه اطلاع بدین تا اعمال کنن.

Rose.Cheval

ValkYrie
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    466
    امتیاز واکنش
    6,012
    سلام و خسته نباشید.
    من نویسنده نیستم و هیچ ادعایی در این مورد ندارم اما میخوام در مورد رنک نویسندگی پیشنهادی بدم.
    ما برای نویسندگان کلا دوتا رنک در حال حاضر داریم: رنک نویسنده و رنک نویسنده ویژه.
    که رنک نویسنده هم خودش یه شرایطی داره: داشتن دو رمان با تگ موفق که یکیش باید کامل شده باشه.
    خب اینجوری نویسندگانی که زحمت میکشن هیچ فرقی با کاربرهای دیگه ندارن و مسلما از انگیزه شون کم میشه.
    به نظر من بیاید این رنک نویسنده رو به دو قسمت (یعنی اسم بنرشون نویسنده باشه و نوشته ی بالای بنر فرق داشته باشه) یا کلا دو رنک جدا تقسیم کنید: نویسنده ی تازه کار و نویسنده ی با تجربه (یا حرفه ای).
    برای نویسنده ی تازه کار هم شرایطش این یاشه که هرکسی یه رمان درحال تایپ یا کامل شده داشته باشه این رنک بهش تعلق میگیره و برای نویسنده ی با تجربه همون شرایط فعلی رنک نویسنده. دیگه ایناش بستگی به صلاحدید مدیریت داره.
    اینجوری هم نویسنده هایی که زحمت میکشن با کاربرای دیگه یه فرقی پیدا میکنن و انگیزه بهشون داده میشه، هم نویسنده هایی که رمان های تگ دار دارن از نویسنده های عادی.
    همچنین اگر نویسنده ای در سایت دیگه ای فعالیت میکنه بهش رنک نویسندگی تعلق بگیره اما رنک نویسنده ویژه نه.

PrAiSe

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    710
    امتیاز واکنش
    26,237
    سلام
    خسته نباشید
    از نظر من کاستی که قسمت تالار رمان داره اینه که تنها ناظر رمان باید رمان رو سرپرستی کند.
    از نظر من اگر بعد از درخواست نویسنده،یک ناظر و مشاور با یکدیگر به او کمک کنند و بعد رمانش را تایید کنند، رمان های بهتری نوشته خواهد شد.
    باتشکر.

Elle marie

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,432
    امتیاز واکنش
    19,501
    اول از همه سلام
    راستش من چند تا درخواست داشتم
    اول اینکه لطفا بزارین کاربر هایی هم که سنشون پایینه(از جمله خودم که 13,14 سالمه)خودشون رو نشون بدن و بتونن مدیریت تالار ها رو بر عهده بگیرن
    دوم اینکه به نظرم 5 تا پست یکم زیاده و بهتره همه ی کاربر ها این قابلیت رو داشته باشند که مثل کاربران VIP سه تا پست برای ناظرشون بفرستند
    و اینکه به کاربرانی که فعالیتشون توی انجمن زیاده رنک داده بشه.

با تشکر از کادر مدیریت انجمن نگاه دانلود

Deniz78

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    114
    امتیاز واکنش
    818
    سلام
    خواستم بگم همه نویسنده ها رمان نویس نیستند
    مگر این که بخوایم بگیم کسایی ک دلنوشته یا داستان کوتاه مینویسن حساب نیستن
    ممنون میشم یه فکری راجب این قضیه بشه

اِلارا

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    441
    امتیاز واکنش
    23,034

کاملا با ایشون موافقم.
    شده حتی بعضی مواقع من دنبال نویسنده تو ژانر خاصی بگردم و بفهمم عه، این دوستی که من باهاش آشنا هستم هم نویسنده اس و من اصلا نمیدونستم!

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا