اطلاعیه انتقادات و پیشنهادات

• شروع کننده موضوع ֎GoDFatheR֎
  • بازدیدها 10,207
  • پاسخ ها 113
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

^M_A_K_I_A^

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,595
امتیاز واکنش
17,359
سلام بر شما مدیر عزیز. تبریک بابت بازگشت دوباره و مدیریت خوب شما!
بنده به دو موضوع فکر کردم:
1) تغییر دادن نام کاربری: به نظر من و نظر دیگر کاربران انجمن، بهتره که تغییر نام کاربری به حداکثر شش ماه یک بار تغییر کند.
2) مدیریت تالار عکس: نظر تمامی مدیران انجمن از جمله شما کاملا محترم است، اما تالار عکس هم همانند تالار های دیگر انجمن است، اما با توجه به قوانین انجمن، برای دستیابی به مدیریت این تالار، باید دو برابر تالار های دیگر در آن فعالیت داشت. یعنی برای کاربر ارزشمند 2000 تا برای همکار تالار 4000 و... . اگر برای رسیدن به مدیریت تالار، حداقل همانند تالار های دیگر یا برای کاربر ارزشمند، فقط حدود 1500 ارسالی کافی باشد، خیلی بهتر است. البته باز هم همان طور که گفتم نظر شما مدیران عزیز انجمن کاملا محترم است.
با تشکر

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • ֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    من کجا نوشتم میخوام کاربرایی که بخاطر توهین و ... اخراج شدن رو برگردونم.عرض کردم عده ای بنا به دلایلی از انجمن رفتن که میخوام برگردن.در مورد اونایی که توهین کردن و ..... تصمیمی ندارم اما اینو میدونم یه نفرو بخاطر یه اشتباه اعدام نباید کرد.در مورد اونایی که مسدود شدن باید دلایل بن شدن رو بدونم بعدش با مشورت بقیه ادمینا تصمیم میگیریم.ما تو جامعه ارمانی زندگی نمیکنیم ولی میتونیم بسازیمش.بنده انجمنی داشتم که اصلا ادمین نداشت چون از اولش طوری رفتار کرده بودیم که کسی به خودش اجازه نمیداد مطلبی بزنه که به ضرر انجمن باشه.اون انجمنم از اول وجود نداشت ولی ساخته شد.اگر جوی صمیمی ایجاد بشه مشکلی بین کاربرا پیش نمیاد.درسته ما در جامعه ارمانی زندگی نمیکنیم خودمون یه کم آرمانی باشیم کم کم همه چی اوکی میشه

sarah stud

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    524
    امتیاز واکنش
    12,385

آرمانی شدن با از بین بردن قوانین ثابت بوجود نمیاد!
    شرایط باید طوری باشه که من و بقیه از نظر فکری در امنیت و آرامش باشیم.
    شما تصور کنید یک شبه تمام قوانین رانندگی از بین برن... چی میشه بنظرتون؟ نتیجه‌ش میشه آسیب دیدن عده‌ی زیاد و فرار عده‌ی بیشتری!
    در مورد اون افراد هم درسته که اعدام نباید بشن ولی نباید مثل یه کاربر قانون مدار و شایسته باهاشون رفتار بشه.

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    همه دوستان میتونن هر نظری در مورد هر قسمتی دارن،هر نظری در مورد قوانین دارن،هر نظری در مورد مدیران دارن بگن.همشون بررسی میشن همه مواردی که توی این تاپیک میگین توسط مدیرا بررسی و رسیدگی میشه

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    حرفای من کاملا واضحه نمیدونم شما چطور اینا رو برداشت میکنیدکلا این چیزایی که شما میگین رو من نگفتم.بهرحال یک بار دیگه میگم من نگفتم چیزی رو میخوام تغییر بدم گفتم در مورد همه چی نظرخواهی میکنم و اگر لازم بود تغییر میدم.در مورد مثال رانندگیتونم عرض کنم که چند شهر فکر کنم کلا قوانین رانندگی ندارن دیگه از جمله شهری در المان چون فرهنگشون انقد بالا رفته که نیازی به قانون نباشه.این جمله واضحه:من چیزی رو تغییر نمیدم مگر با نظر اکثریت کاربرا و مدیرا

VèlGàrD

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    163
    امتیاز واکنش
    8,215
    سلام

دومورد از افراد کادر مدیریت (که به هیچ وجه نامشونو در هیچ جا ذکر نخواهم کرد)حتی جواب سلام برخی کاربرا از جمله خود منو نمیدن اون هم نه یکی دوبار بارها و بارها.
    یکی از شروط مدیریت تالار و مدیران ارشد خواهشا این باشه که روابط عمومی بالایی داشته باشن.

sarah stud

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    524
    امتیاز واکنش
    12,385

همین قوانین بودن که تا اینجا موجب پیشرفت انجمن شدن
    و سوالی که مطرح میشه، اینه که آیا مشکلی در انجمن وجود داره که لازم باشه قوانین تغییر کنن؟
    من مشکلی با قوانین جزئی مثل تغییر نام کاربری ندارما!

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    عده ای فرمودن من قصدم اینه دوستای سابقمو برگردونم و مدیر کنم و ....
    اول اینکه من سابقا دو سه تا دوست اینجا داشتم که دیگه توی نت نیستن
    ثانیا منظور من از برگشت این بود کسانی که در حقشون اجحاف شده و با نامهربانی بعضی اشخاص و به ناحق از انجمن رفتن برگردن.وگرنه بقیه موارد طبق روال پیش خواهد رفت.قطعا بودن کسانی که دلسوزانه زحمت کشیدن و با لج بازی چند نفر از انجمن رانده شدن.

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا