اطلاعیه انتقادات و پیشنهادات

• شروع کننده موضوع ֎GoDFatheR֎
  • بازدیدها 10,210
  • پاسخ ها 113
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

BaHaR sHaYgAn

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
849
امتیاز واکنش
48,449
سلام...
اوایل که وارد نگاه دانلود شده بودم، جو کاملا متفاوت از الان بود؛ چیزی که الان به شدت داره دیده می‌شه، تبعیضیه که بین کاربران عادی و مدیران گذاشته میشه. بسیاری از دوستان من هستن که تنها و تنها به خاطر رفتار نادرست برای همیشه دکمه خروج رو زدن! چیزی که دقیقا از این مورد توی خاطرم مونده، اینه که یکی از دوستانم توی چت باکس با یکی از ارشدها یک شوخی خیلی پیش پا افتاده کرد؛ و در عین ناباوری میوت شد :| در صورتی که حرفش نه توهین بود نه خلاف قوانین! این مسئله به حدی برام عجیب بود که با وجود اینکه حدود یک سال از این اتفاق گذشته ولی هنوزم به وضوح توی خاطرم هست! اگه از بقیه هم بپرسیم، بی شک مواردی رو مشاهده کردن... فکر می‌کنم با توجه به این مورد انجمن سود بزرگی نصیبش بشه.

• پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    درود بر شما
    چطورید یا نه؟
    خوش برگشتید و تبریک میگم
    اگه واقعا اینطور ک میگید باشه ک خیلی خوب میشه فقط ب شرط اینکه همراه حرف عمل هم باشه:campe545457on2:

یه چیزی همین بدو ورود میخواستم بگم:campe45on2:

متاسفانه اینجا پیشنهاد یا انقادی ک میدی هم مدیران جواب میدن بعد تاپیک رو میبندن!!!
    یعنی کلا اجازه بحث و این چیزا داده نمیشه
    حالا اینجا ک یه محیط مجازیه اما احساس میکنم بعضی قوانین دیگه زیادی سفت و سخته!کلا مدیرا زیادی مدیرن ب قول همون دوستمون جواب سلام هم نمیدن
    (البته من منظورم اشخاص خاصی هستن نه همه مدیران)
    شاید محیط مجازی زیادی جدی گرفته شده!
    (من نظرات رو خوندم گفته بودید برای مدیران جدیه چون کارشونه؛باید بگم این کار و منبع درامد مدیرانه پس کاربران چی؟!اونا ک کارشون نیست و همون دو ساعت وارد این فضا میشن؟)
    حالا اصلا بحثم این نیست؛حرف من قوانین درباره گرفتن رنک مدیریته!
    یعنی طرف باید نجومی پست ارسال کرده باشه تا مدیر بشه!
    دقیقا همین باعث میشه داخل تالار های مختلف پر پست های کپی و پیست باشه ک حتی زحمت ویرایش کردن هم ب خودشون نمیدن
    (این خیلی حرص آدم و درمیاره؛یعنی از طرف بپرسی تو این چی نوشته نمیدونه!)

اینجا وسط حرف خودم یه سوال دارم؛چرا وقتی تاپیک ارسال میکنی نمیتونی پاکش کنی؟!تاپیک ب انحصار انجمن در میاد؟!بابا خب خودت یه چیزی فرستادی دلت میخواد حالا پاکش کنی

بعد جالب اینجاست یه زمانی ک تالار سرگرمی رو میدیدم پر از تاپیک های تکراری بود!!

واسه منی ک مدیریت برام اهمیتی نداره اون جایی ک میخوام فعالیت میکنم،اونجایی ک لازمه نظر میدم اما میبینم ک چقدر از کاربران الکی فقط کپی پیست میکنن ک ارسالی ها بره بالا
    والا قبلا بهم گفته بودن ک تعداد ارسالیها تنها شرط مدیریت نیست ک من باید بگم شاید شرط کافی نباشه اما شرط لازمه،یعنی نباشه نمیشه،دیدم ک میگم!

این و گفتم نه بخاطر مدیر شدن،بخاطر اینکه مگه چند نفر از این افراد با ارسال های زیاد مدیر میشن؟!

فقط آخرش یه فضای ناخوشاید از انجمن میمونه
    فضایی ک وارد یه تالار میشی پر تاپیک های تکراریه ک فاصله ارسالشون یه دقیقه نمیشه!

چون اکثر تالارهایی ک فعالیت میکنن مدیر نداره ک میخوان مدیرشون بشن بنابراین نظارت زیادی رو ارسال ها نیست
    اصلا مدیر هم داشته باشه یه آدم چطوری میتونه رو پست هایی ک دقیقه ای ی دونه فرستاده میشه نظارت کنه؟

بعد کلا از وقتی تعداد تشکر ها تو گرفتن مدال و این چیزا مهم شده تبادل تشکر میکنن!!!
    یعنی این لینک تاپیک میدن ک واسه هم تشکر بزنن!چه معنی میده آخه؟

فعلا اینا ب ذهنم رسید
    حالا نمیدونم گفتنشون تو این تاپیک اصلا درست بود یا نه اما دیگه گفتم

امیدوارم در اینجا هم ب عنوان یه انجمن فرهنگی بیشتر ب فرهنگ رسیدگی بشه تا اینکه هر دفعه ب این فکر کنید ک کدوم قانون جدید رو بذاریم و کدوم قانون رو سفت و سخت کنیم
    مثلا یجوری میگن درباره بن شده ها صحبت نکنید انگار ک طرف زندانی سیاسیه بعد راجع بهش حرف بزنیم آشوب میشه کاربرا با هم دست ب یکی میکنن میریزن مدیریت سایت و برکنار کنن!!!
    کلا وارد انجمن ک میشم احساس میکنم وارد یه کشوری مثل کره شمالی شدم!
    (قطعا دارم اغراق میکنم،حالا دیگه ن ب این شدت و هست)

حالا این برام زیاد مهم نیست چون فهمیدن تو این مدت ک اینجا ی محیط مجازیه اما خب بالاخره آدم رو اذیت میکنه دیگه

آها بعد یه چیزی؛الان نظرات رو میخوندم یجوری میگفتن اونایی ک رفتن برنگردن انگار دارن راجع ب برگشتن طارمی و احمدزاده ب پرسپولیس حرف میزنن!والا!
    نمیدونم شاید من تو این فازا نبودم کلا الان نمیفهمم یعنی درکشون نمیکنم اصلا

در آخر هم ببخشید ک زیاد شد،دیگه بعضی وقتا پام و میذارم رو گاز ول نمیکنمHanghead
    با امید موفقیت:aiwaffn_light_blum:

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    سلام.
    باکتم 200 لیتری بود چقد دیر بنزینت تموم شد.سپاس که انقد وقت گذاشتی برا تایپ.همونطور که گفتم دو سه ماهی زمان می بره یقین بدونید جو خیلی متفاوت با الان خواهد بود.خیلی زیاد.همه مواردی که گفتید رسیدگی میشه با خیلیاشم موافقم

KIMIA،TA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,008
    امتیاز واکنش
    40,864
    سلام آقای مدیر،بازگشتتونو تبریڪ میگم :aiwan_lggight_blum:
    من مشکلی که با سایت دارم، که البته نمیدونم قابل تغییر هست یا نه! اینکه عکس میخوایم بزاریم اینهمه باید بریم اپ کنیم بعد پیست کنیم..... اگ بشه راحت عکسو از گالری ارسال کنیم خیلی راحته و دیگه اینکه بتونیم از استیکرا تو دیدگاهها استفاده کنیم یعنی لازم نباشه بریم از جایی دیگ لینک کپی کنیم و بتونیم از استیکرای کیبورد خودمونم استفاده کنیم.ジ
    و یچیز دیگم اینکه نمیتونیم تند پیام بفرستیم به استثنای Vipها،یعنی مثلا میگه ۱۲ ثانیه دیگه..... اینم اگ حل بشه خیلی خوبه.
    یه سوالم دارم!چرا جیـ*ـگر فیلتره؟؟؟؟ :aiwan_light_sddsdblum:

آخرین ویرایش:

SheRviN DoKhT

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,883
    امتیاز واکنش
    147,427
    به نام او ×
    سلام . بنا به گفته ی یکی از عزیزان ، مثلِ این که ما کاربرانی که سابقاً بن شده بودیم ؛ حقِ برخورداری از خدمات کامل یک مجموعه رو نداریم و باید با ما با بی احترامی برخورد بشه .
    رجوع می کنم به حرف یکی از بزرگواران دین ، که می فرمایند "اگر شب هنگام کسی را در حال گـ ـناه دیدید، فردا صبح بدِ او را نگویید شاید نیمه شب توبه کرده باشد و شما ندیده باشید ! "
    بر اساس یک موقعیت ، یک سری اتفاقات و مسائل شخصی و حتی اقتضایِ سن یک فرد ، ممکنه یک سری رفتارها رو از خودش نشون بده ، و هیچ بنی بشری از این مسائلِ حاشیه ای باخبر نیست ؛
    دارم فکر می کنم اگر متقابلش پیش میومد و این خانم بن می شد ، آیا وقتی بر می گشت و برخوردش عوض شده بود ، ما باید تحقیرش کنیم و شعور و شخصیتش رو زیر علامت سوال ببریم !؟
    بازگشت گروهی ، هرگز قرار نیست انجمنی که شماها و اقای مجتبی با دلسوزی به پا کردید رو ویرانه کنه ؛ همین افرادم وقتی بودن خیلی دوندگی ها کردن حتی بیشتر از رنک و مقام و مسئولیتی که داشتن و جایی هم نگفتن و یحتمل حالا هم ، فراموش شدن کاملا !
    بحث انتقاد زیاد هست همیشه ، ما ایرانی ها همیشه منتقدیم ! ما وسط معضل سیل هم که بودیم، همه تقصیرو می نداختن گردن هم دیگه و هیچ وقت خود شخص، مقصر نبود ؛ آخرشم این، که هیچ کس به دادمون نرسید و هنوز هم که هنوزه مخروبه ایم ! :) انقدر دم از قانون ، قانون نزنین دوستان ، قانونِ اصلی ذهنیت شماست ! شاید اگه این روزا ، افراد کمتر محق صحبت می کردن و همکاریِ صمیمانه رو فارغ از موقعیت اجتماعی با ما داشتن ، مشکلاتِ بی نهایتِ شهرمون حل می شد [ خواستم مثال عینی زده باشم ، می شه تطبیق داد به راحتی ]
    اون بالا نوشته بزرگ ترین انجمن رمان نویسی ؛ ولی این جا دیگه رمان نویسی کم رنگ شده ... بیشتر شده انجمنی برای تفریح . خواسته ی من اینه امکاناتِ بیشتری برای مطرح کردن رمان ها و نوشته ها و نویسنده ها قرار بدید ؛ تلاش کنید روالِ انجمن به همون نویسندگی محور سابق برگرده !
    درسته رمان ها می رن برای دانلود ، نوشته هان که گویا می شن و نقد .. اما نگاه کنید بازدید رمان ها چقدر پائین اومده ، درسته فیـلتـ*ـر بی تاثیر نبوده و الان هم فصل مدارسه اما دو سال پیش هم ، همین داستانها بود ولی بازدید کاربران انجمن و رمان ها و تشکرهای پای پست رمان ها بیشتر بود ! فکر کنم اینو اکثراً متوجه شدن !
    درسته تغییر نام کاربری بهتره عوض شه ، امضا ، برخورد مدیران و .. و ... و .. ، ولی این جا انجمن رمان نویسیه بهتره به این مسائل بیشتر رسیدگی بشه ! (:
    تنها نقدَم همینه .... ! ×
    با حرف های زهرا حیاتی هم موافقم ؛
    کاربر شایسته ای مثل @Es_shima ورای تصور برای تالار مربوطه ش سنگ تموم گذاشت به نظرم ، نویسنده ی بسیار قابلی هم بود و شخصِ بسیار محترم ! از گروهی که رفتن و نیستن و شاید اگر بودن ، می تونستن مفید باشن بیش از قبل ... ؛ [ بنا به حرفی که زدید اقایِ امیر ]
    خسته نباشید همگی ... ! (:

ღ motahareh ღ

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    14,789
    امتیاز واکنش
    46,711
    سلام و احترام؛

بازگشتتون رو تبریک میگم و امیدوارم با صحبتایی که توسط شخص شما درج شد، یکسری از محدودیتها شکسته شه اما صرفا قوانینی که به انجمن لطمه نزنه نه اینکه مثه چندین ماه پیش، انجمن فیـلتـ*ـر شه یا بی احترامی نسبت به کاربران پیش بیاد؛ در غیر اینصورت متاسفانه باید بگم که مدیران عالی، لایق نیستند و نتونستند از پس انجمن نگاه دانلود بر بیایند.
    در هر حال امیدوارم مدیران ارشد با صلاحدید خودشون که مطمئنا به نفع همه ماست، انجمن رو گسترده تر از قبل کنند و اون رو به سمت پیشرفت هدایت کنند و کاربران در چارچوب قوانین انجمن، صمیمانه با هم ارتباط برقرار و به وظایفشون عمل کنند.

سپاس و با تبریک مجدد، مطهره:aiwan_lggight_blum:

sarah stud

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    524
    امتیاز واکنش
    12,385

از این نقطه نظر باهاتون کاملا موافقم ولی فکر میکنم فراموش کرده باشین که چند ماه پیش فراخوان جذب افراد متخصص توسط مدیریت زده شد و طی اون فراخوان مدیران آزمایشی زیادی جذب شدند و برخی به دلیل عدم توانایی یا استعفا دادن یا این رنک ازشون سلب شد!
    البته که برخی هم ماندگار شدن.
    و فکر میکنم لازمه یادآوری کنم که تعداد ارسالی‌ها توی اون موقعیت مد نظر قرار نگرفت و هر شخص مدتی بصورت آزمایشی مدیر تالار مربوطه یا عضو تیم کاربری مربوطه بود تا بعد از سنجش تکلیفش مشخص بشه.
    البته این که شما میگین در مورد پست‌های اسپم و تکراری باید نظارت جدی صورت بگیره و همکاری کاربرا هم لازمه که با گزارش دادن پست و تاپیک موردنظر، به مدیر اون بخش یا تالار اطلاع بدن چون ممکنه از دید هر کسی چنین چیزهایی مخفی بمونه!
    البته از شما و جناب مدیر کل عذرمیخوام اگه جسارت و دخالت کردم.
    راستی در مورد کمبود فضای نظر دادن و آزادی بیان هم باهات موافقم!
    گاهی بخاطر یه حرف کوچیک خود بنده تهدید شدم

آخرین ویرایش:

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    نه اتفاقا جذب آزمایشی درست یادمه البته همون جذب آزمایشی هم شرایطی داشت ک برای همه نمیشد و خب من چون تو فازش نبودم دقت نکردم
    اما واقعا اینکه میگید ب دلیل عدم توانایی ب نظرم بیشتر اتفاقی بوده و فکر نمیکنم اینکه یکی تو یه انجمن تعداد بالا ارسالی داشته باشه نشون دهنده تخصص اون توی اون زمینه باشه وقتی حتی دو تا دونه پست از خودش نفرستاده!
    (من همه رو نمیگم اما اینی هم ک میگم دیدم)
    نه بابا عذرخواهی برای چی،خب اینم نظریه دیگه

سروش73

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    671
    امتیاز واکنش
    40,021
    با سلام خدمت تیم مدیریتی انجمن نگاه و تبریک خدمت مدیریت جدید:aiwan_lggight_blum:
    ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت همکارتون آقا مجتبی.
    با دیدن این تاپیک و نقطه نظر دوستان و همکاران ارجمند من هم به این نتیجه رسیدم چند نکته رو به نوبه ی خودم متذکر بشم هرچند کوچک تر از اونم که بخوام نقد و نصیحتی کنم اما خب چون رویکرد مدیریت جدید حداقل فعلا در حد گفتارها دموکراسی و آزادی مطلقه پس گفتن چند نکته نمی تونه خالی از لطف باشه.
    اگه اشتباه نکنم مولا علی(ع) در نهج البلاغه خطاب به مالک چنین جمله ای یا یه همچین مضمونی رو امر کردن که: در حکومت یا مجموعه ای که هستی طوری حکومت کن که هیچ مظلوم و پایین دستی با لکنت زبان اقدام به گرفتن حق خود نکند.
    دقت کنید ایشون نفرمودن مظلوم بتونه حقش رو بگیره بلکه گفتن: بدون لکنت زبان از حقش دفاع کنه.
    به نظر من همین جمله خودش گویای همه چیز هست، اینکه در مجموعه ی ما ایا به این در جه از عدالت و حق خواهی رسیدیم؟
    اینکه به کاربرها نگاه از بالا به پایین نشه. تفاوتی بین رنگی ها و عادی ها نباشه و...

چند نکته هست که اگه مدیریت بهش التفاط کنند مطمئنا فضای بهتری خواهیم داشت، ضمن اینکه فضای قبلی فضای بدی نبوده.
    اول: مدیریت تا می تونه مثل یک کاربر عادی با سایر کاربرها برخورد کنه و هیچگاه حس مدیریت و کاربری در انجمن به وجود نیاد.
    دوم: اگه دو کاربر با همدیگه دعواشون شد و بحثی پیش اومد خواهشا یک گفت و گوی خصوصی زده بشه و دو طرف دعوا رو با هم رو به رو کنند تا به کسی ظلم نشه: متاسفانه من خودم تو این مورد قربانی شدم. بحثی با یکی از کاربرها پیش اومد اما یک پیام بسیار تهدید امیز و تند دریافت کردم
    که تا مدت ها قصد رفتن از انجمن رو داشتم اما خب به خواهش و پا درمیونیه فاطمه خانم_ سرپرست بخش کتاب_ موندم و علت ناراحتی من هم این بود که چرا یک خصوصی دو طرفه زده نشد؟ اینکه میگن‌ما به دو طرف بحث اخطار دادیم برای من قابل قبول نیست، متاسفانه سر اون موضوع هنوز احساس توهین میکنم چرا که رفتار تبعیض امیزی با من شد که جرات نکردم اعتراض کنم و حقم رو بگیرم(اشاره به سخن امیر المونین)
    نکته ی سوم: اینجا یک انجمن رمان نویسی در وهله ی اوله پس خواهشا به رمان در اولویت اول توجه ویژه ای بشه.
    نکته ی چهارم: کاربرهایی که برگشتن به همون رنک ابتدایی خودشون برگردونده بشن.
    نکته ی پنجم: دموکراسی یعنی در مورد هر موضوعی رفراندوم بذاریم فکر کنم تو چند وقت اخیر نظر سنجی به حداقل خودش رسیده بود.
    با تشکر. علیرضا خواستار

آخرین ویرایش:

مهربانوی ایرانی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,382
    امتیاز واکنش
    14,551
    سلام :aiwan_light_blumf: ،خدا قوت :aiwan_lggight_blum:
    مجددا بازگشتتون به سایت رو تبریک می گم،ان شاءالله مؤفق باشید. :aiwan_lggight_blum:
    یه نظری داشتم،می شه لطفا اگه امکانش هست قبل از بن یا محدود کردن یه کاربر از طریق پیام تو خصوصی و ایمیل بهش اطلاع داده بشه در این صورت اون کاربر حداقل می تونه از خودش دفاع بکنه و شاید مسئله با گفت و گو حل بشه و کاربر دیگه بن یا محدود نشه.
    و این که کاربرها بتونن یه بار خودشون تاریخ تولدشون رو تغییر بدن یا بهتره بگم اصلاح کنن آخه چون سیستم تاریخ میلادی رو می خواد گاها بعضی ها این تاریخ رو اشتباهی وارد می کنن.
    و لطفا خیلی نشه نام کاربری رو تغییر داد چون ممکنه بعدش مشکلاتی به وجود بیاد و نشه کاربرها رو از هم تشخیص داد.نام کاربری مثل یه نشانه است برای شناختن هم...
    و وقتی تاپیکی رو ایجاد کردیم خودمون بتونیم حذفش کنیم شاید اینطوری تعداد موضوعات تکراری هم کم بشه.
    و تو تالار سرگرمی خیلی تاپیک تکراری هست،اگه می شه لطفا یه فکری هم برای اون جا بکنید،گاها از یه موضوع بیش از سه چهار تا تاپیک ایجاد شده!
    و مطالب ارسالی بعد از یه مدت مشخصی بروزرسانی بشن و اونایی هم که دیگه الآن به درد نمی خوره و قدیمی شده حذف بشن،اینجوری هم سایت همیشه بروز می مونه و هم کاربرها برای حفظ رنک و رنگ خودشون هم که شده مجبور می شن دائما فعالیت کنن وگرنه اون جایگاه رو از دست خواهند داد.
    و وقتی برای پست هایی که مخفی شدن تشکر رو می زنم باز می شن ولی وقتی از اون صفحه خارج می شم و بعدا دوباره به سراغ همون پست می رم می بینم تشکرم سر جاشه ولی پست دوباره مخفی شده،اشکال کار کجاست؟باید حذف تشکر و دوباره تشکر رو بزنم تا پست باز بشه،بعضی اوقات چندین بار تشکر و حذف تشکر رو هم می زنم، متن باز نمیشه.
    درسته که در وهله ی اول باید به رمان و رمان نویسی توجه ویژه ای بشه ولی پرداختن به موضوعات مختلف دیگه هم باعث می شه وقتی یه شخص وارد سایت یا انجمن می شه تو هر زمینه ای هر چی که دنبالش هست رو پیدا کنه و سراغ سایت های دیگه نره و همین جا موندگار بشه و این مسئله باعث می شه نگاه دانلود یه سایت جامع و کامل بشه.
    لطفا از حضور مدیرانی چون آقا مجتبی و آقا حمیدرضا بازم در اداره ی سایت استفاده بشه،وجودشون واقعا در پیشرفت و حفظ نظم و اخلاق در سایت ضروریه.
    سپاس :) :aiwan_lggight_blum:

آخرین ویرایش:
    وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا