اطلاعیه انتقادات و پیشنهادات

• شروع کننده موضوع ֎GoDFatheR֎
  • بازدیدها 10,200
  • پاسخ ها 113
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

husnavalizadeh

.
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,550
امتیاز واکنش
13,490
سلام . نظر شما محترمه اما نظر من اینه که ۵۰ تا کاربر آنلاین و با احترام و فهمیده و فعال با رمان های خوب و مطالب آموزشی و تایپک های مفید ،خیلی بهتراز 1000 تا فعالیه که فقط صفحه انجمن رو بالا پایین میکنن بدون هیچگونه فعالیت مفیدی :) بازم ممنون بخاطر رسیدگی اون اما قوانین خوبن و همه هم عادت کردن و دارن پیروی می کنن؛ اما اگر مشکلی هست بازم شما بهتر میدونین ¡
بی صبرانه منتظر بازگشت آقا مجتبی و آقا حمید هستیم.

• پیشنهادات
  • husnavalizadeh

.
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,550
    امتیاز واکنش
    13,490
    به شدت موافقم؛ گاهی اوقات رفتار ها واقعا ناراحت کننده هستند، اون تبعیض شدید میون کاربرا باعث دوری از هم میشه نه صمیمیت بیشتر، البته نه همه، بعضی‌ها :)

.Mahdieh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,565
    امتیاز واکنش
    23,200
    سلام خسته نباشید امیرخان...
    من مهدیه مومنی هستم و یک نویسنده که هنوز اونقدری جانیفتاده ولی قلمم رو دوست دارم و برای خودم احترام خیلی زیادی قائلم...نویسنده ی چندین رمان مجازی ام و آخرین رمانم که فایل شده توی نگاه دانلود*لیانای من* هست.
    فقط ازتون یه چیزی رو میخوام
    ببینید کسانی اینجا هستن که آرم یا همون رنگ مخصوص به نویسنده های انجمن رو گرفتن وچون به غیر از اینجا جایی دیگه ای رمان نمیذارن این رنگ بهشون داده شده میشه گفت نویسنده افتخاری هستن که خب البته من این مورد رو قبول دارم
    اما یه چیزی اینجا درست نیست...منی که رمانم رو که براش زحمت کشیدم چقدر از وقتم رو واسش گذاشتم رو توی این انجمن میذارم لااقل باید یک فرقی با یک کاربر عادی که فقط خواننده اس یا فقط رهگذر این سایت هست رو داشته باشم یانه؟
    به نظر من این درست نیست که فقط یک عده رنگ نویسندگی داشته باشن
    خب من و امثال منم نویسنده ایم اینجوری آدم احساس کمبود ونادیده گرفته شدن رو میکنه
    لااقل اگر هم هم رنگ نویسنده های افتخاری نمیتونیم باشیم یک رنگ یا آرم دیگه رو برای نویسنده های این انجمن درنظر بگیرید تا بین یک نویسنده و یک کاربر عادی بشه یک تفاوتی رو احساس کرد
    ممنون میشم اگر به این مسئله جدی رسیدگی کنید
    امیدوارم حضورتون باعث پیشرفت باشه برای این انجمن
    ورودتون گلباران:aiwan_lggight_blum:

husnavalizadeh

.
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,550
    امتیاز واکنش
    13,490
    یک نکته دیگر هم باید به نوبه خودم به گونه هیچ گونه قصد توهینی به شخصی متذکر بشم که درباره ی فراخوان آزمایشی هست، خیلی فراخوان خوبیه مخصوصا برای تالار هایی که مدیر ندارن چون کاربران برای مدیر شدن از یکدیگر سبقت می گیرند و پشت سر هم مطالب تکراری و بیهوده ، اینگونه یک مدیریت خوب می تونه به نظم تالار کمک کنه، از بازگشت شما هم خوشحالم چون راحت می تونیم مشکلات رو در میان بزاریم و اونا رو با کمک شما حل کنیم.

م.عبدالله زاده

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    738
    امتیاز واکنش
    36,910
    سلام مدیریتتون رو تبریک میگم
    مشکل زیادی که توی سایت وجود داره اینه که اکثر مدیران و یا کسانی که وظیفه ی مهمی رو بر عهده دارن البته به جز مدیران اصلی همه سن های زیر ۱۷ سال دارن و خب اینجور وظیفه و مسئولیت ها از نظر من برای این سنین خیلی مناسب نیست چون ممکنه به اقتضای سنشون تصمیم و یا رفتاری داشته باشن که خیلی مناسب نباشه
    اگر شرایط سنی رو یکم بیشتر کنید شاید بهتر بشه
    و تاپیک های مربوط به درخواست رمان مثل درخواست نقد، ویرایش ، تایید و ... خیلی طول میکشه تا جوابگو باشن ؛ لطفا اگه این روند تسریع داده بشه خیلی بهتره

SH.Roohbakhs

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    437
    امتیاز واکنش
    1,173
    مدیریت شمارو تبریک میگم.وبازگشت شمارو به انجمن نگاه خوش آمد میگم.

*My.moon.99*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,563
    امتیاز واکنش
    9,087
    سلام بازگشت مجددتون به انجمن رو تبریک میگم
    امیدوارم که بتونید تغیرات پویا و سازنده ای در انجمن ها ایجاد کنید
    از اینکه جایگاهتون رو وابسته به رای اعضا می دونید خیلی خوشم اومد
    ان شاالله موفق باشید

*LEYLA*

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    507
    امتیاز واکنش
    13,698
    سلام مجدد
    من واقعا با این نظرشون موافق هستم
    روابط عمومی مدیران ما خیلی پایینه
    یا شاید برای اینه که واژه ی* مدیر* باعث به وجود اومدن ی غرور و تکبر بی مورد شده
    رسیدگی شه
    یا مدیر عوض شه
    با تشکر

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا