اطلاعیه انتقادات و پیشنهادات

• شروع کننده موضوع ֎GoDFatheR֎
  • بازدیدها 10,212
  • پاسخ ها 113
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mobina_N.I

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,672
امتیاز واکنش
32,938
سلام:campe545457on2:
منم خوبم:aiwan_lightff_blum:
هیچی دیگه میخواستم مدیریتتونو تبریک بگم مستر امیر:campeon4542:

مطمئناٌ مدیریت اثر بخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر جنابعالی ، موجبات ارتقاء این مجموعه رو فراهم خواهد کرد.از درگاه حضرت سبحان ، تداوم تعالی و توفیق ، سعادت و سیادت جناب عالی رو خواستارم مستر

راستش اقا امیر من نقد چندانی ندارم،چون انقدر چند مدت پشت سرهم خطا دیدم از سایر مدیران ترجیح دادم دیگه راجبشون باکسی حرف نزنم و در سکوت بذارم و برم
چون دیگه حس خوبی نسبت ب انجمن نداشتم
ولی خب دارم سعی میکنم این حسمو عوض کنم و با صحبت های خانوم Leiamna کاملا موافقم و همین نظرات رو دارم (:

باارزوی موفقیت روزافزون شما مدیر ارجمند:aiwan_light_acute::wave1:

:aiwan_light_curtsey:

• پیشنهادات
  • Kallinu

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    509
    امتیاز واکنش
    19,059
    سلام، روزتون به خیر؛
    راستش این رو من نگفتم هیچ جا، اما فکر می کنم بهتره حالا بگم که فکر نکنید اینی که تازه اومده چه حرفی واسه گفتن داره!
    کاربر @yuki878 من هستم که به خاطر ایمیلم که منسوخ شده بود از سمت یاهو، نمی تونم دیگه وارد اکانتم بشم ولی تا همین سال قبل با اکانتم فعالیت می کردم. دو سال پیش زمانی که عضو شدم، اینجا یه انجمن ادبی-فرهنگی-هنری بود. طوری که تمام فکر و ذکر نویسنده و خواننده، رمان بود. جو بسیار صمیمی، قوانین ساده، نظرخواهی -گرچه آزاد نبود- ولی به نسبت الان خیلی راحت تر بود. الآن هر کسی میاد تو این انجمن فقط به فکر بالا بردن ارسالیها و تشکرهاست. کسی که رمان می نویسه تمام فکر و ذکرش اینه که رمانش تگ بگیره. این انجمن از سال قبل به نحوی جدیتش و سختگیریش فوران کرده و کاملا این مسئله احساس میشه که رو به پسرفت هست چون فعالیت عامهء کاربران معمولی در بخش تاپیکهای دنباله دار هست و مدیران تالارها هم که در تالارهای خودشون!
    حرف قشنگی هم زدید که انجمن با کاربرهاش زنده ست، قلب یک جامعه با وجود مردمش و حضور مردش می تپه؛ چرا وقتی تغییری ایجاد می کنن، قبلش نباید نظرسنجی بشه؟ مثلا همین عوض کردن قالب و اضافه کردن باکسهایی که ضروری نبودن..
    و در قسمت پیشنهادات و انتقادات، وقتی پستی ارسال می کنیم، بعد از پاسخگویی سریعا بسته میشه و دیگه نمیشه مبحث رو ادامه داد. این روند جذابی نیست فکر می کنم..
    و یک موضوع دیگه که کمی برای من ناراحت کننده هست، این ماجرای رویداد ها و نشانهاست. تصور می کنم این حجم زیاد رویداد، اون هم این قدر نزدیک به هم واقعا ضروری نباشه. و رویدادهایی که بی نهایت ساده هستن و موجب میشه یه کاربر معمولی که نه فعالیت ادبی داره، نه رنک، نه مقام، نه حتی پست قابل توحهی، ده دوازده تا نشان داشته باشه! بری سرگرمی واقعا عالین ولی این قدر زود به زود و آسون، نمکش رو بـرده :) اگر بنا به حذف این موضوع -که به منزلهء پاک کردن صورت مسئله ست- نیست، لطف کنید مثل
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!
    که دو بخش شده، پروفایلها رو هم دو قسمت کنید که مدالها از نشانها قابل تشخیص باشن. باز هم نظر من اینه که وجود این حجم زیاد رویداد و مسابقه جذاب نیست..
    امیدوارم درخشان باشید ؛)

*Ghazaleh_B*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    391
    امتیاز واکنش
    17,294
    سلام
    مدیران مدیرتون رو تبریک میگم:aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum:
    میخواستم بگم که خیلی از کسایی که با گوشی عضو انجمن هستن (مثل خودم) خیلی از امکانات محروم میمونن اگه امکانش هست رسیدگی کنید.
    باتشکر؛ امیدوارم باهم بتونیم یه انجمن بی نقص بسازیم:aiwan_light_biggrin:

فاطـمه زهـرا

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    287
    امتیاز واکنش
    33,394
    بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام وخسته نباشیدعرض میکنم به تمامی مدیران عزیز:aiwan_light_bdslum:

عه!بازم که جواب سلامموندادین جواب سلام واجبه هااSighروزگار...::!الان قشنگ منظورموگرفتین دیه نه؟!(بن نشم صلواااااات:aiwan_light_ghlum:)
    خب آقاامیربرای بارسوم بازگشتتونوتبریک میگم:campeon4542:
    بعله عرضم به حضورتون که نمیشه این باکس آدم پرنشه؟:NewNegah (14):انقداعصابموخراب میکنه4تاخصوصی دارم138%:aiwan_light_dash1:
    بعداین عکسوبایدبریم آپ کنیم بیایم اینجاروی اون کوهه کلیک کنیم کپی پیست کنیم واقعن سختمه میشه دسترسیشوبدین مستقیم همینجاآپ کننیم؟:aiwan_light_blusfm:تازه اینم هرچقدبه عسل توضیح میدم یادنمیگیره:aiwan_light_bdflum:
    بعداین شکلکابرای دیدگاه توپروفایلابزارید؟به جان خودم روزی حداقل به3نفرتوضیح میدم چطوشکلک تودیدگاه بدن:aiwan_light_dash1:

بعدش این امتیازمنفیه که اگه توانجمن دیگه ای عضوباشیم بهمون میدن نمیشه حذف شع؟:aiwan_light_blusfm:(بماندکه اصلانمیدونم این امتیازمنفی شامل چیاهست)
    انقدم برای مدیریت سخت نگیرین اصلابه نظرم همه روهفته ای یه بارمدیرارشدکنین هیچکی آرزوبه دل نمونه مدیراهم دست ازاین رفتاراشون بردارن
    -چه پیشنهاادخوبی چه میکنه این فرخنده:NewNegah (4):
    خواهش میکنم من متعلق به همه شمام
    305.gif

ودرآخرهرکی فک میکنه من خلم خودش خله:aiwan_light_beee:
    وهمینطوربرای اینکه بن نشم یه صلوات دیه(عسل تودوتاصلوات بفرس آفنر):aiwan_light_biggrin:

Eliot

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    269
    امتیاز واکنش
    54,621
    با سلام! و خسته نباشيد و تبريك و همه ى اينايى ك دوستان در بالا گفتن...
    نظر بنده اينه كه بن شدن اساسا كار اشتباهى نيست
    افرادى هستند كه چه در اينجا و چه در فضاهاى ديگه كلا جنبه ى استفاده از فضاى مجازى رو ندارند چنين افرادى فكر ميكنم واضحه كه منطقا بايد بن بشن خوب! وگرنه تو جاهايى مثل اينجا كه يك محيط فرهنگى هست سنگ روى سنگ بند نميشه عاخه...:/ به نظر اما تبصره هاى اين مقوله بايد يك مقدار انعطاف پذير تَر باشه البته مديراى قبلى هم اخيرا اين انعطاف رو فكر ميكنم عملى ميكردند مثلا در مواردى ديدم كه تذكر و اخطار ميدادند! دستشون درد نكنه ولى چيزى كه مد نظر منه اينه كه با بى ادبى توهين و مزاحمت برخورد جدى شه لطفا لطف كنيد بن رو براى اين موارد إجرايى كنيد!
    ضمنا با اين مورد كه در ديدگاه ها استيكر بذارين و اينكه قضيه ى نشان ها ديگه لوس شده موافقم چت باكس هم كوچيكه قلب آدم ميگيره... و وقتى تعداد زياده پيام ها جا ميمونه...
    بالا بردن تعداد ارسالى ها نبايد انقدر دقدقه باشه و اين بچه بازى ها سر اين قضيه ى مديريت و اينا چيه ديگه؟...
    نكته ى ديگر هم ك هست لطف كنيد ترتيبى بدين كه وقتى ى نفر رو بلاك ميكنيم اون ى نفر سريعا ببينه و حرص بخوره:/
    و اين مديرايى ك خودشونو ميگيرن رو تنبيه كنيد لطفاً من فقط يكى دوتا ازين موارد ديدم البته
    نميشه ب جاى محدوديت زمانى ارسال هاى پروفايل هر چند تا لايك ى بار ى محدوديت زمانى بذارين ب خدا هركى مياد ١٠٠٠ تا لايك برا من ميزنه من عزاى جبران ميگيرم...
    بازهم از زحماتتون پيشاپيش متشكرم:):aiwan_lggight_blum:

آخرین ویرایش:

**آتیش پاره**

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    57
    امتیاز واکنش
    16,391
    سلام
    ورود دوبارتون رو ب انجمن تبریک میگم انشالله ک لحظات خوبی رو سپری کنید
    میخواستم بگم اگه میشه مدت زمان تغییر نام کاربری رو کمتر کنید
    با تشکر:)

bluebloom

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,510
    امتیاز واکنش
    69,983
    سلام
    امیدوارم با تغیر مدیریت شاهد تغیرات مفید و قابل توجه ای در انجمن باشیم
    تبریک میگم..

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    Hello
    Bonjour
    Hallo
    ہیلو
    Բարեւ Ձեզ
    Salom
    Hola
    Saluton
    Tere
    ahoj
    Pozdravljeni
    Здрастуйте
    ሰላም
    Ciao
    Dia duit
    Ndewo
    прывітанне
    Здрасти
    হাই
    Olá

به20 زبان زنده دنیا جوا سلامتو دادم دیگه تا 6 ماه جواب نمیدم.60 درصد ترافیک نت من صرف جواب سلام دادن به تو میشه آخههههه.
    در مورد بقیه موارد هم در ادامه کار اطلاعرسانی میکنم.منتظرم همه نظر بدن نظراتو توی یک تاپی جمع کنم و در آخر در مورد هرکدوم که توانایی انجامشو داشتیم نظرسنجی کنیم.بعضی چیزا واقعا امکان پذیر نیست مثلا پیام خصوصی بشدت فشار میاره به سایت

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    دوستان همه نظارت شما خونده شده.منتظر نظرات بقیه هستم تا همه رو جمع بندی کنم توی یک تاپیک و انجامشون بدم.اون بحث نام کاربری فقط یک مثال بود انقد گیر ندین به اون یه مورد.اما با این حال کسی میخواد کاربریش تغییر کنه میتونه توی پیجم بنویسه تا براش اوکی کنم.طی هفته بعد به همه نظرات رسیدگی خواهد شد و تا جایی که امور فنی سایت اجازه بده انجامشون میدیم.همچنان منتظر شنیدن نظرات شما هستیم

^M_A_K_I_A^

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,595
    امتیاز واکنش
    17,359
    وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا