اطلاعیه انتقادات، پیشنهادات نویسندگان نگاه دانلودی

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 4,493
  • پاسخ ها 56
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,737
به نام خداوند دانا و توانا

سلام بر همه کاربرای نگاه دانلود، مخصوصا کسایی که دستی به قلم دارند.

تایپک پیش رو برای نویسنده های انجمن ایجاد شده تا هر پیشنهاد و انتقادی برای بالا بردن انجمن از لحاظ نویسندگی دارند مطرح کنند.

پس هر نظری دارید اینجا مطرح کنید، تا مدیران مورد بررسی قرار بدند و در صورت صلاحدید اجرایش کنند.

فقط خواهش میکنم نویسنده های عزیز چه رنگی چه غیر رنگی نظراتشون رو بگند تا ما بدونیم کل خواسته‌هاشون چیه و بر اساس اون برنامه ریزی انجام بشه و ان شالله به وهله عمل برسه

• پیشنهادات
  • Nikan.Sarmad

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    171
    امتیاز واکنش
    2,432
    سلام خدمت کاربران محترم خصوصا نویسندگان عزیز.
    به نظرم یه انجمن زمانی به درجه بالا میرسه که نویسندگان خوبی رو پرورش بده
    و پرورش یک نویسنده تازه کار باید زیر نظر نویسندگان با تجربه باشه.
    بنده بخشی با عنوان اموزش نویسندگی در این انجمن ندیدم ولی به نظرم این بخش میتونه یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین بخش یک انجمن باشه.اموزش نویسنده های تازه کار که دلشون میخواد قلم جذابی برای جذب کردن مخاطب داشته باشند زیر نظر نویسندگان یک انجمن که رنک و تگ دارند به نظرم میتونه یه پله برای پیشرفت این انجمن باشه چون همونجور که همه میدونن یک انجمن رمان به نویسندگان و نوع قلم اونها بستگی داره.
    از اونجایی که تازه کاران راحت میتونن تاپیک خودشون رو با خواننده ها به اشتراک بزارند ممکنه ما هر رمانی رو در هر انجمن یا سایتی مشاهده کنیم.
    درسته که ناظران سختگیری داریم و اونها تقریبا پست های ابتدایی رمان رو میخونن و تایید یا رد میکنند و در اخر کنترل کیفی رمان هستش که صلاحیت اون رمان رو تایید میکنه ولی ممکنه نگـاه دانلـود در اواسط داستان لوس و بی مزه بشه و یا هیجانات داستان و قسمت های جذابش فقط پست های اول رمان باشه.
    اگر همچین بخشی در انجمن باشه به پیشرفت قلم نویسندگان کمک میکنه و نویسندگان رنک دار میتونن تجربیات خودشونو با بقیه در میون بزارن چون همونجور که همه میدونن هر نویسنده انجمنی که رنک گرفته حداقل دو رمان با تگ موفق داشته پس این خودش یه پوئن مثبت هستش برای اموزش نویسندگانی جدید. و اگر همچین بخشی در انجمن هست باید فعالیت بیشتری داشته باشه و در دید عموم باشه من خودم به شخصه هر چقدر چشم چشم کردم همچین بخشی ندیدم.

امیدوارم این بخش به انجمن اضافه بشه و یک مدیر توانا داشته باشه و بقیه نویسندگان انجمن با علاقه به بقیه اموزش های لازم رو بدن و اگر این بخش وجود داره بهش پرو بال بیشتری بدن.
    با تشکر از اینکه وقت میزارید و نظر بنده رو میخونید:aiwan_lggight_blum:

FATEMEH_R

نویسنده انجمن
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    9,323
    امتیاز واکنش
    41,933
    سلام دوست عزیز
    خسته نباشید
    چنین تالاری در بخش کتاب وجود داره و در صفحه اصلی انجمن هم قابل رویت هست. نویسندگان عزیزمون می تونن از نویسندگان سرشناس انجمن که تاپیک مشاوره براشون ایجاد شده، کمک و مشاوره بخوان و از تجربیاتشون استفاده کنن؛ علاوه بر این می تونن از تاپیک های آموزشی و کارگاه هایی که در نظر گرفته شده و در آینده گسترده تر و متنوع تر هم خواهد شد، بهره مند شن.
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!

^M_A_K_I_A^

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,595
    امتیاز واکنش
    17,359
    سلام. بنده قبلا برای ایجاد تالار تایپیست رمان درخواست داده بودم و اونجا تمام موضوعات و محتوای کامل رو بیان کردم.

husnavalizadeh

.
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,550
    امتیاز واکنش
    13,490
    سلام، درخواستی ندارم فقط و فقط یک رنکی باشه که حتی نویسنده عادی رو از خواننده ها جدا کنه :)
    تا فرقشون در انجمن دیده بشه :)

س.زارعپور

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    881
    امتیاز واکنش
    96,880
    سلام.
    به نظر من بایستی روی کار ویراستارها نظارت بیشتری بشه. چون بارها دیدم که حتی اشتباهات تایپی نویسنده در انتهای ویرایش همچنان پا برجاست و این خیلی بده. پس مگه ویراستارا کمترین کارشون درست کردن اشتباهات تایپی نیست ؟‌
    درسته گاهی کارشون خیلی سنگین میشه اما خب این مسئولیتیه که به عهده گرفتن.
    ممنون :)

fatima Eqb

نویسنده ویژه
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    1,489
    امتیاز واکنش
    51,834
    سلام بر مدیران محترم انجمن
    من بارها و بارها در خصوص برخی مشکلات تالار تایپ رمان به مدیران مربوطه پیام دادم و اینجا برای بار آخر دوباره مشکلات رو به مدیران انتقال میدم .
    اول اینکه یه گزینه حذف پست برای نویسنده ها در نظر بگیرند تا زمانی که بعضی از کاربران که اشتباهاً زیر پست رمان ، پیام می نویسند ، نویسنده بتونه اون پیام را پاک کنه . اگر این قابلیت را به نویسنده بدن خیلی خوب میشه .
    دوم اینکه ، بعد از اتمام رمان ، بلافاصله رمان را از دسترس نویسنده خارج نکنند چون زمانی که در تالار نویسنده اعلام می کنه داستان تمام شده ، بلافاصله پستهایش بسته میشه و ویراستاری شروع میشه و همین ویراستارها گاهی اوقات خودشان باعث اشتباه در ویراستاری می شوند و یا مواردی که از چشم نویسنده افتاده از چشم ویراستارها هم می افتد و بعد از انتشار داستان اونوقت نویسنده پی به اون اشتباهات می برد و دیگه کار از کار گذشته . خواهشاً قابلیت ویرایش همزمان با ویراستاری به نویسنده بدین تا این اشتباهات رخ نده .
    سومین و مهمترین نکته ، استفاده از ویراستار با سن پایین هست . بیشتر ویراستارها در سنین زیر بیست سال هستند و میشه گفت بعضیهاشون دبیرستانی هستند . خیلی رُک و به جرأت میگم ، این دسته از ویراستارها هنوز به اون حد از معلومات نرسیده اند که بتونند یک داستان را ویراستاری کنند . یک ویراستار باید تحصیلات دانشگاهی داشته باشه و به ادبیات هم تسلط کامل داشته باشه . یک ویراستار دبیرستانی همزمان با معلوماتش در مدرسه ، پیش میره اما کسی که در دانشگاه ادبیات می خونه خیلی بیشتر و بهتر به ادبیات مسلطه و کارش هم بهتره .
    من خودم تجربه ویراستاری دارم و برای سری جدید رمانم با این شرایط ویراستارها ، به هیچ عنوان درخواست ویراستار نمی کنم و تا زمانی که سواد ، سن و تجربه ویراستارها محرز نشده خودم این کار را انجام میدم چون یکی از رمانهایم که براش خیلی هم زحمت کشیده بودم توسط ویراستار نابود شد . در زمان فراخوان ویراستار ، مدیران باید تحصیلات و تجارب فرد متقاضی رو در نظر بگیرند .
    اینها از موارد مهمی هستند که برای یک نویسنده خیلی مهم می باشند و از مدیران مربوطه خواهش می کنم به این موارد رسیدگی کنند .

nayrehe

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    15
    امتیاز واکنش
    287
    وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا