•حوادث های بروز•

• شروع کننده موضوع ραnтea
  • بازدیدها 1,568
  • پاسخ ها 74
  • تاریخ شروع

sαняα

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
69
امتیاز واکنش
174
✍ قتل خانوادگی در ساری

⬅️ مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از وقوع قتل خانوادگی در ساری خبر داد.

◀️ علی عباسی با اشاره به اینکه پدر خانواده، همسر و دختر خود را به قتل رساند، اظهار کرد: پدر خانواده شب گذشته در طبقه چهارم آپارتمانی در کوچه قلیچ خیابان فرهنگ ساری در درگیری خانوادگی، همسر و دختر خود را به قتل رساند.

◀️ قاتل پس از ارتکاب به قتل با بریدن شاهرگ دست خود قصد خودکشی داشت که جان سالم به‌در برد و به بیمارستان منتقل شد.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: جسد مادر و دختر از محل حادثه به پزشکی قانونی منتقل شد.

وی با اشاره به اینکه کارهای کارشناسی و معاینه در حال انجام است، تصریح کرد: انگیزه قتل مربوط به کار قضایی بوده اما تعیین علت آن در دست بررسی است.
پ.ن:
دقیقا مثل اون قتل خانوادگی که الان گفتم بوده!!!!

• پیشنهادات
  • sαняα

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    69
    امتیاز واکنش
    174
    ✍ موش انگشت کودک زباله گرد را در کرج خورده است. پیمانکاران شهرداری از کودکان با میانگین سنی ۱۲ سال برای جمع آوری زباله استفاده می‌کنند که بین آنها حتی کودک ۴ ساله نیز هست!

sαняα

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    69
    امتیاز واکنش
    174
    ✍ در اثر برخورد یک دستگاه سواری ام‌وی‌ام با کاروان پیاده زائران عراقی در محور سبزوار ـ شاهرود که عازم مشهد بودند، ۳ نفر جان خود را از دست دادند و ۸ نفر مصدوم شدند.

sαняα

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    69
    امتیاز واکنش
    174
    ✍ سارق طلای کودکان یک زن بود

⬅️ زن جوانی که اقدام به سرقت طلای کودکان خردسال در شهرستان انار می‌کرد، دستگیر شد.

◀️ سرهنگ جعفر غضنفری فرمانده انتظامی انار گفت: در پی گزارش یک مورد سرقت طلاهای کودکان خردسال در یکی از اماکن عمومی سطح شهر، موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

◀️ در این رابـ ـطه ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقاتی متوجه شدند یک خانم عامل انجام این سرقت بوده است از اینرو شناسائی و دستگیری این فرد در دستور کار قرار گرفت.

◀️ ماموران در نهایت با انجام پیجوئی‌های پلیسی موفق شدند این خانم را شناسائی و وی را دستگیر کنند.
    وی یادآور شد: این خانم جوان پس از مواجهه با مدارک و شواهد موجود به انجام سه مورد سرقت طلاهای کودکان خردسال در اماکنی همچون پارک، مراسم خاکسپاری و کوچه‌های خلوت اقرار کرد.

◀️ فرمانده انتظامی انار در پایان با اشاره به فصل تابستان و حضور مضاعف مردم در پارک‌ها و اماکن تفریحی از شهروندان خواست بیشتر مراقب فرزندان خردسال خود باشند تا از وقوع حوادث و اینگونه موارد جلوگیری شود.

sαняα

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    69
    امتیاز واکنش
    174
    ✍ کشف قاچاق انسان در زیر شاسی کانتینر توسط ماموران گمرک

⬅️ ماموران گمرک بامداد امروز موفق به کشف صد و چهارمین محموله قاچاق انسان در سالجاری شدند.

sαняα

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    69
    امتیاز واکنش
    174
    ✍ مقصران اصلی حادثه مرگبار سنندج معرفی شدند

⬅️ داوود قاسمیان، رئیس پلیس ترافیک شهری ناجا گفت:

راننده تانکر حمل سوخت، شرکت حمل و نقل بین‌المللی مربوط، راننده اتوبوس و همچنین شهرداری سنندج به عنوان مقصران اصلی مرگ ۱۱ نفر در حادثه سنندج معرفی شدند.

sαняα

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    69
    امتیاز واکنش
    174
    ✍ ادعای عجیب خانم روانشناس ؛ بیهوشم کرد و دیگر هیچ چیز نفهمیدم !

⬅️ چندی پیش خانم روانشناسی به پلیس مراجعه و از خواستگار خود و خانواده اش شکایت کرد.

◀️ او گفت: مدتی قبل در اینستاگرام با صفحه فروش لباس های خارجی مواجه شدم. در حقیقت صاحب صفحه که دختر جوانی به نام فتانه بود مزون لباس داشت و از ترکیه و چین جنس وارد می کرد. از لباس ها خوشم آمد و شروع به چت در اینستاگرام کردم.

◀️ مدتی از این آشنایی گذشت و رابـ ـطه ما صمیمی تر می شد. زمانی که فتانه متوجه شد من روانشناس هستم و در کلینیکی مشغول به کارم از من خواست با دختر خواهرش که کمی مشکل روحی داشت صحبت کنم.

◀️ شهناز ادامه داد: همین موضوع باعث شد تا رابـ ـطه من و فتانه زیادتر شود و در نهایت او به من پیشنهاد داد تا با برادرش ازدواج کنم. از آنجایی که به نظر می رسید خانواده خوبی باشند به پیشنهادش پاسخ مثبت دادم.

◀️ بالاخره چند روز قبل فتانه و برادرش همراه خانواده به خواستگاری من آمدند. برای آنها شربت آوردم و در این هنگام فتانه از من خواست برایش آب بیاورم تا داروهایش را بخورد.

◀️ دکتر روانشناس ادامه داد: من برای آوردن لیوان آب به آشپزخانه رفتم و بعد از چند لحظه برگشتم. وقتی شربتی را که برای خودم آورده بودم خوردم از هوش رفتم.

◀️ به هوش که آمدم خودم را دست و پا بسته داخل اتاق پذیرایی یافتم بعد متوجه شدم ۷۰ میلیون تومان پول و چک ۵۰ میلیون تومانی و چند کارت عابر بانکم را از داخل گاوصندوق سرقت کرده بودند. به زحمت دست و پایم را باز کردم و به سرایدارمان زنگ زدم و از او کمک خواستم.

◀️ در بررسی های صورت گرفته فتانه و برادرش شناسایی و از آنها تحقیقات صورت گرفت. فتانه که منکر سرقت بود، گفت: با شهناز در اینستاگرام آشنا شدم و به نظرم دختر خوبی می آمد. به همین دلیل بعد از مدتی به او پیشنهاد ازدواج با برادرم را دادم. وقتی موضوع را با برادرم در میان گذاشتم او استقبال کرد و به خواستگاری شهناز رفتیم.

◀️ پاسخ شهناز به این خواستگاری مثبت بود اما مدتی بعد از این خواستگاری برادرم به سراغم آمد و واقعیت هایی را برملا کرد. شهناز گفته بود هم سن و سال برادرم است اما او ۴۷ سال داشت. یعنی خیلی از برادرم بزرگتر بود از طرفی گفته بود که وضع مالی خوبی دارند اما برادرم متوجه شده بود که خانه ای که به خواستگاری رفته بودیم خانه یکی از دوستان شهناز است.

◀️ فتانه ادامه داد: او دختر شهرستانی بود که بعد از پیدا کردن کار در تهران به خانه دوستش نقل مکان کرده بود و وضع مالی خانم روانشناس خیلی متوسط بود. نه به خاطر پول بلکه به خاطر دروغ هایی که گفته بود برادرم از ازدواج با او صرف نظر کرد.

◀️ بعد از آن نیز کلاً با شهناز قطع رابـ ـطه کردم و هیچ خبری ندارم تا اینکه امروز پلیس به سراغم آمد. نه من و نه برادرم هیچ دزدی ای مرتکب نشده ایم و سناریوی دروغین را خودش طراحی کرده است.

◀️ باتوجه به اظهارات فتانه و برادرش بار دیگر تحقیقات از شهناز صورت گرفت و این بار خانم روانشناس واقعیت را برملا کرد.

◀️ او گفت: باید از فتانه و برادرش انتقام می گرفتم. زمانی که برادرش از ازدواج با من منصرف شد کینه او را به دل گرفتم. می خواستم با این شکایت او را وادار به ازدواج کنم.

◀️ با اعترافات این زن پرونده برای تحقیقات زیادتر در اختیار پلیس قرار گرفت.

sαняα

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    69
    امتیاز واکنش
    174
    ✍ مصطفی 40 سال با گلوله‌ای در مغزش زندگی کرد

⬅️ مصطفی جدیدا متوجه شده که 40 سال است با گلوله‌ای در مغزش زندگی می‌کند.

◀️ مصطفی تریاکی 61 ساله که ساکن شهر ترابوزان ترکیه است 40 سال قبل در مرز سوریه در درگیری با قاچاقچی‌ها به شدت زخمی شد.

◀️ او 2 سال در بیمارستان تحت مداوا بود و 4 گلوله از صورتش خارج شد. پس از مرخص شدن از بیمارستان طی این سال‌ها او برای تسکین سردردش مسکن مصرف می‌کرد.

◀️ مصطفی هفته قبل با اوج گرفتن این دردها به پزشک مراجعه کرد و با شنیدن علت این دردها شوکه شد. دکترها بعد از سی‌تی اسکن مغز مصطفی به او گفتند در این 40 سال با گلوله‌ای در نیمکره چپ مغزش زندگی کرده است.

◀️ پزشک معالج او گفته که خوشبختانه گلوله در قسمتی از مغز قرار گرفته که آسیب خاصی به او وارد نکرده است ولی الان خارج کردن آن با جراحی ضرورت دارد.

◀️ مصطفی تریاکی که از طرف دولت ترکیه عنوان جانبازی گرفته است می‌گوید تنها دغدغه‌اش این است که اگر حین انجام این جراحی بمیرد شهید محسوب خواهد شد یا نه.

sαняα

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    69
    امتیاز واکنش
    174
    ✍ قتل هولناک داماد خانواده به دست برادر زن

⬅️ جوان مشهدی که به طرفداری از مادرش برای امضا نکردن یک استشهادیه دروغین، شوهر خواهرش را به قتل رسانده است، صبح روز گذشته در بازسازی صحنه جنایت، ادعا کرد: میثم (مقتول) مادرم را تهدید کرد که دخترش را شش طلاقه می کند!!

◀️ ماجرای این پرونده جنایی از شب هفدهم بهمن سال گذشته هنگامی آغاز شد که خبر قتل مردی با ضربات چاقو، در بی سیم های پلیس پیچید.

◀️ دقایقی بعد ماموران انتظامی ماجرای نزاع خانوادگی در محله علی آباد شهرک مهرگان را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند و بدین ترتیب با حضور قاضی کاظم میرزایی در بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد تحقیقات در این باره آغاز شد.

◀️ بررسی های مقدماتی نشان داد جوان 25 ساله (میثم) با سه ضربه چاقو به قتل رسیده و ضارب نیز به مکان نامعلومی گریخته است.

◀️ بنابراین بازپرس شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد پس از انجام یک سری تحقیقات میدانی، دستور دستگیری برادر زن مقتول را صادر کرد و از کارآگاهان خواست شبانه برای ردیابی متهم فراری اقدام کنند.

◀️ بررسی های شبانه کارآگاهان که با راهنمایی های مقام قضایی همراه بود، نشان از آن داشت که هادی (متهم تحت تعقیب) با تغییر چهره به منزل یکی از بستگانش در روستای «دوربادام» گریخته است.

◀️ این گونه بود که با هماهنگی های قضایی و در حالی که هنوز 12 ساعت از ارتکاب این جنایت نمی گذشت، کارآگاهان در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه، متهم فراری را به دام انداختند.

◀️ «هادی-ش» که با تراشیدن موهای سر و ریش، چنین وانمود می کرد که به اشتباه دستگیر شده است، وقتی به اداره جنایی پلیس آگاهی مرکز هدایت شد و در برابر شواهد و دلایل مستند قرار گرفت، در همان مراحل اولیه بازجویی لب به اعتراف گشود و راز این جنایت را فاش کرد.

◀️ در حالی که ادعاهای ضد و نقیضی درباره انگیزه وقوع این جنایت هولناک از سوی افراد دیگر مطرح می شد، صبح روز گذشته ، متهم این پرونده به طبقه دوم ساختمان (محل جنایت) محله علی آباد هدایت شد تا صحنه قتل را بازسازی کند.

◀️ وی که با دیدن خون های خشک شده روی سنگ فرش سیمانی اتاق، سکانس های وحشتناک نزاع خونین را در ذهن خود مرور می کرد با دستور قاضی کاظم میرزایی، مقابل دوربین قوه قضاییه ایستاد تا ناگفته های این جنایت را بازگو کند.

◀️ ابتدا کارآگاه سلطانیان بخشی از محتویات پرونده و اعترافات متهم در مراحل بازجویی و همچنین نحوه دستگیری وی با توجه به تغییر چهره را شرح داد و سپس متهم با معرفی کامل خود و تفهیم مواد قانونی از سوی قاضی میرزایی که مواظب اظهارات خود باشد و حقیقت ماجرا را بیان کند، به تشریح حادثه پرداخت و گفت: مادر مقتول چند بار ازدواج کرده بود و در آخرین ازدواج خود نیز با همسرش اختلاف داشت.

◀️ صبح روز حادثه، شوهر خواهرم (مقتول) برگه استشهادیه ای را نزد مادرم به طبقه دوم آورد تا آن را امضا کند. او با این استشهادیه مدعی بود که منزل مذکور را از ناپدری اش خریده و طبقه ای از آن را به مادرم اجاره داده است و این موضوع هیچ ربطی به مادرش ندارد!

◀️ متهم ادامه داد: ولی مادرم از امضای آن استشهادیه خودداری کرد که همین موضوع به عصبانیت میثم انجامید. او فریاد زد اگر این استشهادیه را امضا نکنی دخترت را شش طلاقه می کنم ! و اسباب و اثاثیه منزلتان را هم بیرون می ریزم! ولی بعد از ظهر دوباره وارد خانه ما شد و با هل دادن مادرم یقه مرا هم گرفت.

◀️ در این لحظه من به داخل آشپزخانه پریدم و با برداشتن چاقویی از داخل کابینت دو ضربه به شکم و یک ضربه هم به پشت سرش زدم و از خانه فرار کردم!

◀️ مادر متهم نیز که در باز سازی صحنه قتل حضور داشت با دستور قاضی کاظم میرزایی، مقابل دوربین قرار گرفت و در تشریح جزئیات این حادثه هولناک گفت: آخرین همسر مادر میثم حکم جلب او را گرفته بود و آن ها باید خانه را تخلیه می کردند اما میثم استشهادیه ای نوشته بود که منزل متعلق به اوست و به مادرش ربطی ندارد!

◀️ من به او گفتم من در کلاهبرداری های شما شریک نمی شوم، پول رهن مرا بدهید تا منزل را تخلیه کنم و دخترم را نیز همراه خودم می برم، ولی او تهدید کرد که دخترم را شش طلاقه می کند! چند ساعت بعد او دوباره در منزل ما را زد. وقتی در را به رویش گشودم مرا هل داد که دهانم زخمی شد و داخل پذیرایی با هادی به درگیری پرداخت. پسرم نیز چاقویی را از آشپزخانه برداشت و به شکم او زد و ...

◀️ در پی اعترافات صریح متهم که مدعی بود به خاطر بیماری روحی حدود دو ماه نیز در مرکز روان پزشکی ابن سینای مشهد بستری بود، مقام قضایی دستور پایان بازسازی صحنه قتل را صادر کرد و بدین ترتیب «هادی» (متهم) با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد تا این پرونده جنایی نیز که فقط در 12 ساعت به نتیجه رسید، دیگر مراحل قانونی خود را طی کند.

sαняα

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    69
    امتیاز واکنش
    174
    ✍ بارش شدید باران های موسمی در هند موجب آبگرفتگی خیابان ها و جاری شدن سیل شد.

⬅️ در ایالت گجرات هند و حومه، ۱۹ تن جان خود را از دست دادند. هزاران نفر نیز به مناطق امن منتقل شده اند.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    113
    بالا