•حوادث های بروز•

• شروع کننده موضوع ραnтea
  • بازدیدها 1,578
  • پاسخ ها 74
  • تاریخ شروع

Nilowx

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
7
امتیاز واکنش
25
✍ جزئیات تازه از پرونده قتل مسلحانه وکیل دادگستری

⬅️ آخرین مراحل تحقیق از مرد میانسال که یک وکیل را مقابل دادگستری لنگرود به قتل رسانده بود، به‌زودی انجام می‌شود و متهم به روزهای محاکمه نزدیک می‌شود.

◀️ عبدالصمد خرمشاهی، وکیل پایه‌یک دادگستری که از سوی کانون وکلای مرکز مأموریت یافته است وکالت اولیای دم این وکیل مقتول را عهده‌دار شود، گفت: انتشار خبر قتل این خانم وکیل در مقابل دادگستری لنگرود، انعکاس و اثراتی منفی در جامعه داشت و این در حالی بود که قبل از آن نیز وکیل دیگری به قتل رسیده بود؛ بنابراین من و یکی از همکارانم که وکیلی در لنگرود است، برای جلوگیری و کاهش اثرات منفی این اقدام از سوی کانون وکلای مرکز مأموریت یافتیم از اولیای دم این وکیل مقتول دفاع کنیم.

◀️ به همین منظور با تنظیم وکالت‌نامه‌ای که به امضای اولیای دم رسیده بود، در شعبه اول بازپرسی دادسرای لنگرود حضور یافتیم و خواسته خود را پس از مطالعه پرونده مطرح کردیم. البته با وجود شواهد و اظهارات شاهدها که در محل تیراندازی حضور داشتند و همگی به ارتکاب این عمل از سوی مردی با مشخصات متهم شهادت داده‌اند، جای تردیدی بر اتهام وارده به این مرد وجود ندارد؛ بنابراین در دو هفته آینده آخرین دفاع متهم از سوی بازپرس پرونده اخذ می‌شود تا پرونده برای تعیین زمان محاکمه به دادگاه کیفری استان گیلان ارسال شود.

◀️ به گفته خرمشاهی، با توجه به تحقیقات پرونده تقریبا همه ابعاد ماجرا روشن شده و متهم به دلیل اختلاف قبلی اقدام به این کار کرده است و حتی قبل از این حادثه در برابر کارمندان دادگستری لنگرود عنوان کرده بود این وکیل را خواهد کشت. در این مدت نیز متهم از سوی کارشناسان پزشکی قانونی معاینه و سلامت روح و روان او تأیید شده است.

◀️ این متهم ۴۵ ساله زمانی تحت تعقیب پلیسی و قضائی قرار گرفت که حدود ساعت ۱۱ صبح یکشنبه ۳۰ اردیبهشت امسال یک وکیل دادگستری به نام فرزانه پوررجبی هنگام خروج از دادگستری لنگرود هدف شلیک دو گلوله قرار گرفت.

◀️ پس از آن، تحقیقات درباره مرد مسلح شروع شد و شاهدان ماجرا گفتند: به‌محض خروج زن جوان از ساختمان دادگاه، مردی میانسال با موهای جوگندمی از خودرویی پیاده شد و درحالی‌که یک قبضه سلاح شکاری در دست داشت، به این وکیل زن نزدیک شد. بعد هم دو گلوله به او شلیک و با انداختن اسلحه با پای پیاده از محل فرار کرد.

◀️ پس از انتقال زن جوان به بیمارستان، او بر اثر شدت خونریزی جان باخت. با مرگ زن جوان، به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب لنگرود تیمی از مأموران آگاهی تحقیقات خود را برای شناسایی قاتل فراری آغاز کردند.

◀️ نخستین بررسی‌ها از خودروی به‌جامانده از قاتل در محل حادثه، نشان می‌داد مالک خودرو مردی ۴۵ساله و دهیار سابق یکی از روستاهای لنگرود است که در گذشته نیز رابـ ـطه‌ای کاری با وکیل کشته‌شده داشته است.

◀️ با توجه به این یافته‌ها، تجسس‌های پلیس برای به‌دست‌آوردن ردی از متهم در دستور کار مأموران قرار گرفت. مأموران پلیس تمام مکان‌هایی را که احتمال داده می‌شد مرد فراری در آنجا مخفی شده باشد، تحت مراقبت نامحسوس قرار دادند تا اینکه با گذشت حدود ۹ ساعت از شلیک مرگ‌بار، دریافتند متهم در خانه‌ای روستایی حوالی بخش رحیم‌آباد پنهان شده است.

◀️ به‌این‌ترتیب خانه مدنظر از سوی پلیس تحت محاصره قرار گرفت و قبل از آنکه متهم فرصتی برای فرار پیدا کند، از سوی پلیس دستگیر شد. به گفته سرهنگ محمدرضا جعفری‌خیرخواه، معاونت اجتماعی پلیس گیلان، متهم در بازجویی‌ها به قتل خانم وکیل اعتراف کرد و مدعی شد از یک سال قبل او را می‌شناخته و به دلیل اختلاف‌های شخصی و کاری تصمیم به قتل او گرفته است.

◀️ در پی اعتراف متهم، بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب لنگرود دستور قرار بازداشت او را صادر کرد. به‌این‌ترتیب بعد از بازسازی و تشریح صحنه قتل از سوی متهم، رسیدگی‌های قضائی درباره سایر جزئیات این پرونده انجام شد.

• پیشنهادات
  • Nilowx

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    7
    امتیاز واکنش
    25
    ✍ مدیرکل پزشکی قانونی همدان گفت: بر اثر سقوط یک دختر سه ساله از ارتفاع در محوطه پیرامونی بوستان ارم این شهر، این کودک جان خود را از دست داد.

Nilowx

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    7
    امتیاز واکنش
    25
    ✍ بونکر حمل سیمان پس از تصادف با وانت‌پیکان، برخورد با جدول و تیربرق در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید بابایی واژگون شد و دو سرنشین دو خودرو را که از ناحیه صورت و پا آسیب دیدند.

Nilowx

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    7
    امتیاز واکنش
    25
    ✍ سرقت‌های مسلحانه مأموران قلابی

⬅️ به‌دنبال اعلام سرقت مسلحانه از سوپرمارکتی در جنوب تهران، به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ویژه سرقت، کارآگاهان اداره یکم پایتخت وارد عمل شده و تحقیقات برای شناسایی دو مرد مسلح آغاز شد.

◀️ در حالی که رسیدگی به این پرونده ادامه داشت، کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی با پرونده یک سرقت مسلحانه و آدم ربایی مواجه شدند.

◀️ شاکی که مدعی شد سه مرد مسلح در جاده قم به تهران محموله‌اش را به سرقت بـرده و خودش را نیز برای چند ساعتی ربوده بودند در تحقیقات گفت: با وانتم از قم لوازم خانگی بار زدم و راهی تهران شدم. در بزرگراه خلیج فارس، نرسیده به واوان سه مرد میانسال که تابلوی ایست در دست داشتند از من خواستند کنار بزرگراه توقف کنم.

◀️ آنها خودشان را مأمور مبارزه با مواد مخـ ـدر معرفی کرده و با نشان دادن حکمی مدعی شدند که بار وانتم را باید بازرسی کنند. پس از لحظاتی یکی از آنها سوار وانتم شد و دو نفر دیگر با تهدید اسلحه مرا سوار خودروی زانتیای خود کردند. راننده به راه افتاد و بعد از طی مسافتی جلوی اداره آگاهی ایستادند.

◀️ یکی از آنها با تلفن همراه صحبت کرد و بعد گفت باید مرا به مرکز دیگری تحویل دهند. دوباره به راه افتادند و درنهایت در میدان زینبیه بزرگراه یاسینی خودروی زانتیا ایستاد. آنها مرا از ماشین پیاده کردند و خودروی وانتم را نیز در حالی که بارهایش را دزدیده بودند چند متر جلوتر رها کرده بودند.

◀️ در بررسی‌های صورت گرفته و با توجه به چهره نگاری‌هایی که توسط شاگرد مغازه و راننده وانت نیسان صورت گرفت، این احتمال مطرح شد که هر دو سرقت توسط اعضای یک باند صورت گرفته است.

◀️ اما این پایان سرقت‌های اعضای این باند نبود و در ادامه 4 آدم ربایی و سرقت مسلحانه از راننده‌های وانت بار در مسیر قم به تهران به پلیس گزارش شد. در ادامه یکی از شاکی‌ها سرنخ اصلی را به دست تیم تحقیق داد. او گفت: با اینکه هوا تاریک بود و بخوبی نمی‌توانستم ببینم اما موفق شدم تعدادی از شماره پلاک خودروی زانتیا مأموران قلابی را بردارم.

◀️ بررسی‌ها نشان می‌داد که صاحب خودروی زانتیا مرد 60 ساله‌ای است. پس‌از دستگیری در تحقیقات صورت گرفته از صاحب خودروی زانتیا او منکر سرقت‌های مسلحانه شد. اما در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که او دو پسر دارد. زمانی که تصویر پسرها به شاکی‌ها نشان داده شد، آنها یکی از پسران صاحب زانتیا را به‌عنوان یکی از مأموران قلابی شناسایی کردند.

◀️ بدین‌ترتیب نخستین عضو این باند به‌نام بهروز بازداشت شد. با دستگیری اولین عضو این باند دو همدست دیگر او نیز شناسایی و برای تحقیقات به دادسرای ویژه سرقت منتقل شدند.

◀️ گفت‌و‌گو با متهمان

◀️ سه مرد میانسال، دوست و همکاربودند آنها مدعی شدند سه‌شنبه شب‌ها که از محل کارشان به تهران بر می‌گشتند سناریوی سرقت‌ها را اجرا می‌کردند.

◀️ چه شد که تصمیم به سرقت گرفتید؟
    ما هر سه در یکی از شهرستان‌های اطراف تهران کار می‌کنیم و سه‌شنبه‌ها به تهران برمی گردیم. اولین بار در بزرگراه قم به تهران در حال برگشت بودیم که یک راننده را شناسایی کردیم. محموله خوبی داشت و تنها بود به همین دلیل به فکر سرقت از او افتادیم. اولین سرقت را که انجام دادیم و موفق هم شدیم تصمیم به سرقت‌های دیگر گرفتیم.

◀️ سوژه‌ها را چطور شناسایی می‌کردید؟
    ما در بزرگراه در کنار خودروهایی که پلاک شهرستان داشتند حرکت می‌کردیم. با دیدن چهره راننده که معلوم بود شهرستانی است و همچنین بار خودرو تصمیم به سرقت می‌گرفتیم.

◀️ سرقت‌ها را چطور انجام می‌دادید؟
    خودمان را مأمور مبارزه با مواد مخـ ـدر یا قاچاق معرفی می‌کردیم و پس از سرقت محموله، صاحبان خودرو را در محلی خلوت و دور افتاده رها می‌کردیم. برای اینکه راننده‌های خودرو به ما اعتماد کنند آنها را تا نزدیکی اداره آگاهی می‌بردیم تا مطمئن شوند که ما پلیس هستیم و با سر و صدا از دیگران کمک نخواهند.

◀️ با لباس نظامی این کار را انجام می‌دادید؟
    نه، ولی هم حکم جعلی داشتیم و هم تمام وسایل مانند شوکر، گاز و....

◀️ محموله‌ها را چکار می‌کردید؟
    آنها را به پارکینگ خانه یکی از همدستانم می‌بردیم و بعد هم بارها چون نو و آکبند بودند به بازار می‌بردیم و می‌فروختیم.

◀️ چه مقدار از این کار گیرت آمد؟
    70 میلیون برای سه نفرمان.

◀️ محموله‌ای بود که سرقت نکنید؟
    بله. ما فقط لوازم خانگی را سرقت می‌کردیم. یک خودرو از جنوب به تهران می‌آمد که جلوی آن را گرفتیم. راننده برادر عروس خانم بود و جهیزیه او را به تهران می‌آورد. کلی التماس کرد و ما که دیدیم راست می‌گوید دلمان برایش سوخت، اجازه دادیم برود.

Nilowx

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    7
    امتیاز واکنش
    25
    خشکسالی و بی آبی، درد مردم خراسان جنوبی ؛ امسال خراسان جنوبی وارد بیستمین سال خشکسالی شده است!

Nilowx

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    7
    امتیاز واکنش
    25
    ✍ دستگیری چند هوادار استقلال مقابل وزارت ورزش

⬅️ بعد از تجمع اعتراض‌آمیز هواداران استقلال نیروی انتظامی در مقابل وزارت ورزش آمد و از هواداران استقلال خواست تا محل وزارت ورزش و جوانان را ترک کنند.

◀️ وقتی این اتفاق نیفتاد و تماشاگران استقلال روی درخواست‌های خود مبنی بر حضور وزیر در جمعشان پافشاری کردند باز هم نیروی انتظامی وارد عمل شد و این بار با دستگیری چند هوادار تا حدودی مقابل ساختمان وزارت ورزش و جوانان را خلوت کرد.

Nedam

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    142
    امتیاز واکنش
    1,157
    ✍ جنایت خونین پسردایی و پسرعمه به خاطر خلوت زن شیطان صفت با دوست همسرش در باغ

⬅️ مرداد سال ۹۶ بود که با ناپدید شدن مرد ۴۵ ساله معلوم شد او طی توطئه ای از جانب پسردایی و پسرعمه افغان به قتل رسیده و جنازه اش به آتش کشیده شده است.

◀️ قتل مرد ایرانی در حالی رخ داد که قاتلان انگیزه خود ناموسی مطرح کرده بودند اما شاید واقعیت چیز دیگری باشد.

◀️ جنایت خونین پسردایی و پسرعمه افغان که اکنون محاکمه آن ها درباره این جنایت هولناک به پایان نرسیده هنوز ادامه دارد و این دو مرد افغان به بهانه ای مرد ایرانی را به خانه اش دعوت می کند و بعد از خفه کردن وی جنازه مرد بیچاره را به باغی بـرده و در آن جا به آتش می کشانند.

◀️ اما اکنون هر کدام از قاتلان قتل را به گردن دیگری می اندازد و تحقیقات درباره این جنایت ادامه دارد.

◀️ رسیدگی به این پرونده از مرداد‌سال‌۹۶ با ناپدید شدن ناگهانی مردی ۴۵‌ساله به نام رحمان آغاز شد. پلیس در اولین گام از تحقیقات دریافت رحمان آخرین بار با مرد افغانی به نام بشیر ملاقات داشته است.

◀️ به این ترتیب بشیر به عنوان اولین مظنون بازداشت شد. او در مراحل اولیه بازجویی سعی داشت پلیس را گمراه کند تا اینکه در روند بازجویی‌ها سرانجام به قتل مرد جوان با همدستی پسرعمه‌اش به نام حیدر با انگیزه ناموسی اعتراف کرد و گفت: «روز حادثه وقتی از محل کار به خانه برگشتم، رحمان مرد ایرانی به قتل رسیده و همسرم در خانه تنها بودند. با دیدن او عصبانی شدم و با همدستی حیدر او را کشتم.»

◀️ پس از اظهارات متهم، پسرعمه او نیز بازداشت شد و به قتل مرد ایرانی اعتراف کرد. در حالیکه تحقیقات در این زمینه ادامه داشت بشیر ادعای تازه‌ای مطرح کرد و خلاف اظهاراتش گفت: «با مقتول اختلاف مالی داشتم. و این شروع کینه ما بود.

◀️ او قطعه زمینی را در قرچک ورامین به من فروخت، اما وقتی قیمت زمین بالا کشید مدعی شد ۶۰‌ میلیون تومان ضرر کرده است و همین باعث اختلاف ما شد.

◀️ روز حادثه به بهانه‌ای او را به خانه‌ام کشاندم تا از او رسید ۴۵‌ میلیون تومانی بگیرم و باقی پولش را ندهم، اما مقاومت کرد به همین خاطر از پسر عمه‌ام خواستم تا دستش را جلوی دهان رحمان بگیرد و او را خفه کند.»

◀️ با ثبت این اظهارات و کامل شدن تحقیقات پرونده به شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و صبح دیروز روی میز همان شعبه به ریاست قاضی توکلی قرار گرفت. بعد از اعلام رسمیت جلسه اولیای‌دم برای دو متهم درخواست قصاص کردند

◀️ سپس بشیر، متهم ردیف اول در جایگاه قرار گرفت و خلاف اظهاراتش در دادسرا بار دیگر ادعای تازه‌ای مطرح کرد و گفت: «قاتل حیدر است و او خودش به تنهایی مقتول را کشته است.

◀️ حیدر وقتی به زندان افتاد، مدام با همسرم تماس می‌گرفت و برای او ایجاد مزاحمت می‌کرد. در همان زندان از حیدر شکایت کردم و پیگیر پرونده او هستم.» در ادامه حیدر نیز در جایگاه قرار گرفت و گفت: «بشیر دروغ می‌گوید او خودش به تنهایی قاتل است.»

◀️ متهم در ادامه گفت: «بشیر روز حادثه تماس گرفت و از من خواست به خانه آن‌ها بروم. وقتی به آنجا رسیدم، دیدم او با چاقو رحمان را کشته است. در حالیکه وحشت زده آن‌ها را نگاه می‌کردم او از من خواست تا دهان رحمان را بگیرم.

◀️ از ترس قبول کردم و سپس خودش مقتول را خفه کرد. بعد از آن به سختی جنازه را پایین بردیم و با ماشین آن را به باغ سیبی در خیابان ورامین بـرده و آتش زدیم.» در پایان هیئت قضایی وارد شور شد.

Nedam

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    142
    امتیاز واکنش
    1,157
    ✍ قتل اولین مسافرکش زن در تهران / او را به پارک چیتگر بردند!

⬅️ دو مرد افغان که زن مسافرکشی را در پارک جنگلی چیتگر به قتل رسانده بودند در بازجویی‌ها جزئیات این جنایت را فاش کردند.

◀️ ساعت 11 ظهر 24 تیر مرد میانسالی با مأموران کلانتری 181 عوارضی تماس گرفت و از ناپدید شدن همسرش خبر داد. او گفت: همسرم با خودروی پرایدش مسافرکشی می‌کرد.

◀️ امروز برای کار از خانه خارج شد اما بعد از آن خبری از او ندارم. هر چه با تلفن همراهش نیز تماس می‌گیرم در دسترس نیست. سابقه نداشت که همسرم چند ساعت بی‌خبر از من و دخترم باشد و این موضوع نگران‌کننده است.

◀️ با شکایت مرد میانسال تحقیقات آغاز شد، در نخستین گام شماره پلاک خودروی مینا به کلیه واحدهای گشت اعلام شد. بررسی‌ها ادامه داشت تا اینکه غروب همان روز مأموران خودروی زن 39 ساله را داخل تونل کوهک شناسایی کردند. راننده خودرو نیز که یک پسر افغانی بود از سوی مأموران بازداشت شد.

◀️ پسر افغان که مسعود نام داشت در تحقیقات گفت: خودرو متعلق به زن جوانی به نام مینا است. به‌عنوان مسافر سوار خودرو او شدیم اما همین جا بنزین تمام کرد. دو نفر از دوستانم برای گرفتن بنزین مرا ترک کردند راننده هم داخل پارک است. به من هم گفتند داخل ماشین منتظرشان باشم. منتظر دوستانم بودم که پلیس مرا دستگیر کرد.

◀️ بدنبال اظهارات پسر افغان مأموران راهی پارک چیتگر شدند و بدین ترتیب جست و جو بر‌ای یافتن مینا ادامه یافت. آنها از ساعت 9 تا 12 شب به جست و جو برای یافتن زن جوان پرداخته و درنهایت جسد او را داخل پارک در حالی که با شال خفه شده بود پیدا کردند.

◀️ با کشف جسد زن جوان موضوع بلافاصله به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم تحقیق اعلام شد. با حضور بازپرس مرادی و تیم بررسی صحنه جرم تحقیقات آغاز شد.

◀️ با دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران، کارآگاهان برای بازداشت دو متهم فراری وارد عمل شده و «امان‌الله» را صبح روز دوشنبه 25 تیر در ساختمان نیمه ساز محل کارش بازداشت کردند.

◀️ امان‌الله در تحقیقات به قتل زن جوان با همدستی دوست فراری‌اش اعتراف کرد و بررسی‌ها برای دستگیری سومین متهم افغان ادامه دارد.

◀️ گفت‌و‌گو با متهمان

امان‌الله 40 سال سن دارد، دو سال است به ایران آمده و 6 فرزند در افغانستان دارد. او که عامل اصلی این جنایت است در گفت‌و‌گویی از انگیزه قتل می‌گوید.

◀️ چطور با مقتول آشنا شدی؟
    مقتول با خودروی پرایدش مسافرکشی می‌کرد. سه ماه قبل به‌عنوان مسافر با مسعود و ارسلان سوار خودرواش شدیم. از آنجایی که مسیر مسافرکشی مینا با مسیر کار ما یکی بود این ماجرا چندین بار تکرار شد. از طرفی چون ما همیشه سه نفره سوار ماشین می‌شدیم؛ درحقیقت ماشین دربستی می‌گرفتیم. و چون هم مسیر با مینا بودیم بعد از مدتی هر جایی می‌خواستیم برویم با او تماس می‌گرفتیم و از او می‌خواستیم که ما را برساند.

چرا او را کشتید؟
    چند ماه قبل مسعود گوشی تلفن همراهش که 500 هزار تومان خریده بود را به مینا داد و به او گفته بود که گوشی را از او بخرد. چون افغانی هستیم خرید و فروش برایمان سخت است. مینا گفته بود خودش نیازی به گوشی ندارد اما گوشی را به دخترش نشان می‌دهد اگر او خواست برایش می‌خرد. اما بعد از آن ماجرا مینا غیبش زد و دیگر تلفن‌هایش را جواب نداد. مسعود از دست او ناراحت شده و کینه مینا را به دل گرفته بود.

◀️ قرار شد من با مینا تماس بگیرم و از او بخواهم به‌عنوان دربست ما را به جایی ببرد. در بین راه هم مسعود به ما بپیوندد تا گوشی را از او پس بگیریم. همین اتفاق هم افتاد با مینا قرار گذاشتیم و در میدان امیرکبیر سوار خودرواش شدیم. چند متر آن طرف‌تر هم مسعود سوار ماشین شد.

◀️ بعد چه اتفاقی افتاد؟
    داخل ماشین مسعود و مینا دعوایشان شد و مینا از شدت عصبانیت در کنار پارک چیتگر توقف کرد و پیاده شد. به مسعود گفتم داخل ماشین منتظر بماند و من و ارسلان با مینا وارد پارک شدیم. می‌خواستیم او را راضی کنیم که گوشی را به مسعود برگرداند. اما مینا می‌گفت که گوشی دست او نیست و حاضر است پولش را بدهد. سر همین موضوع بحثمان شد. مینا شروع به داد و بیداد کرد و ارسلان با مشت به صورت او کوبید. با این ضربه شال از سر مینا روی گردنش افتاد و من هم با شال دور گردنش او را خفه کردم.

◀️ بعد از جنایت چه کردید؟

◀️ فوراً خودم را به ساختمان نیمه ساز محل زندگی‌ام رساندم تا وسایلم را جمع کرده و فرار کنم اما دستگیر شدم.

◀️ تحقیقات در مورد این جنایت همچنان ادامه دارد.

Nedam

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    142
    امتیاز واکنش
    1,157
    ✍ جوان نهاوندی به علت شکست عشقی خودکشی کرد

⬅️ یک جوان 21 ساله ساکن این شهر به خاطر شکست عشقی اقدام به خوردن سم کشاورزی کرده و جان باخت.

◀️ این جوان از مدتی پیش عاشق دختری شده بود بنابراین از خانواده خود می خواهد به خواستگاری این دختر بروند.

◀️ خانواده وی با این تصمیم پسرشان مخالفت کرده و اقدامی انجام نمی دهند تا اینکه جوان دیگری با خواستگاری از این دختر، از او جواب مثبت گرفت.

◀️ جوان ناکام از کم توجهی به خواسته او و مواجه شدن با یک شکست عشقی به والدین اعتراض کرد اما با برخورد خشن و فیزیکی پدر مواجه شد.

◀️ این جوان پس از برخورد فیزیکی پدر اقدام به نوشیدن یک شیشه سم کشاورزی کرد که به این دلیل در بیمارستان بستری شد اما در نهایت جان باخت.

Nedam

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    142
    امتیاز واکنش
    1,157
    ✍ فروشنده مواد هنگام دستبندزدن با چاقو به پلیس حمله کرد و متواری شد/ شلیک گلوله،او را از پای درآورد

⬅️ زمانی که یکی از مأموران قصد دستبند زدن به متهم جوان را داشته او با چاقو به سمت مأمور جوان حمله می کند و مأمور دیگر که شاهد این صحنه بود برای نجات جان همکارش وارد عمل شد و با اخطارهای پی در پی از وی می خواهد تسلیم شود.

◀️ ساعت 11 شب پنجشنبه 21 تیر، بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم تحقیق در جریان مرگ مرد مواد فروشی در بیمارستان قرار گرفتند.

◀️ بدنبال اعلام این خبر تحقیقات آغاز شد و در بررسی های صورت گرفته مشخص شد که مرد جوان ساعتی قبل براثر تیراندازی از سوی مأموران زخمی شده و پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داده است.

◀️ با مشخص شدن این موضوع بازپرس محسن مدیرروستا و تیم تحقیق راهی محل حادثه شدند که خانه دو طبقه متروکه ای پشت ترمینال جنوب بود.

◀️ با حضور در محل معلوم شد مأموران کلانتری با شناسایی مرد مواد فروش در خانه متروکه برای دستگیری او وارد عمل شدند.

◀️ زمانی که یکی از مأموران قصد دستبند زدن به متهم جوان را داشته او با چاقو به سمت مأمور جوان حمله می کند و مأمور دیگر که شاهد این صحنه بود برای نجات جان همکارش وارد عمل شد و با اخطارهای پی در پی از وی می خواهد تسلیم شود.

◀️ اما مرد مواد فروش بدون توجه به هشدار مأمور پلیس به سمت آنها حمله کرده و یکی از مأموران را نقش زمین می کند در این هنگام مأمور دیگر به سمت او تیراندازی کرد که تیر به پهلوی مرد مواد فروش اصابت می کند.

◀️ بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی پایتخت دستور شناسایی هویت مرد مواد فروش، بررسی محل حادثه و ادامه تحقیقات را صادر کرد.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    116
    بالا