•حوادث های بروز•

• شروع کننده موضوع ραnтea
  • بازدیدها 1,568
  • پاسخ ها 74
  • تاریخ شروع

sαняα

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
69
امتیاز واکنش
174
✍ چهره وحشتناک زن جوان که با وسوسه وارد تلگرم شد!

⬅️ بارها در رسانه‌ها خوانده بودم و از اطرافیانم می‌شنیدم که نباید به فضاهای مجازی اعتماد کرد چرا که در این گونه فضاها دروغ، نیرنگ، فریب و کلاهبرداری موج می‌زند، اما من همواره خودم را زرنگ‌تر از این حرف‌ها می‌دانستم که روزی در چنگ متقلبان و کلاهبرداران گرفتار شوم، اما وقتی برای خرید کالا وارد این فضا شدم و مشکلات جسمی و روحی شدیدی برایم به وجود آمد تازه فهمیدم که ...

◀️ بارها در رسانه‌ها خوانده بودم و از اطرافیانم می‌شنیدم که نباید به فضاهای مجازی اعتماد کرد چرا که در این گونه فضاها دروغ، نیرنگ، فریب و کلاهبرداری موج می‌زند، اما من همواره خودم را زرنگ‌تر از این حرف‌ها می‌دانستم که روزی در چنگ متقلبان و کلاهبرداران گرفتار شوم، اما وقتی برای خرید کالا وارد این فضا شدم و مشکلات جسمی و روحی شدیدی برایم به وجود آمد تازه فهمیدم که ...

◀️ زن ۳۰ ساله‌ای که به همراه یکی از دوستانش برای اعلام شکایت از محصولات تقلبی یک شرکت آرایشی و بهداشتی وارد کلانتری شده بود، در حالی که عوارض شدید پوستی ناشی از مصرف محصولات آرایشی تقلبی بر چهره اش نمایان بود، به مشاور و مدد کار اجتماعی کلانتری سپاد مشهد گفت: حدود دو ماه قبل از طریق گروه دوستانم در یکی از شبکه‌های اجتماعی، با تبلیغات اغوا کننده یکی از شرکت‌های فروش محصولات بهداشتی و آرایشی برخورد کردم. این درحالی بود که برخی از افراد ناشناس گروهم، تعریف و تمجیدهای خود را درباره این محصولات آغاز کرده بودند و با جملاتی زیبا از معجزه گری‌های لوازم آرایشی سخن می‌گفتند.

◀️ از سوی دیگر تصاویر زیبایی از مصرف این محصولات بر صفحات اجتماعی نقش می‌بست. این گونه بود که من هم وسوسه شدم تا چند قلم از این محصولات را خریداری کنم. وقتی موضوع را با دوستم در میان گذاشتم، او هم مشتاق شد تا در خرید این محصولات مرا همراهی کند.

◀️ با آن که همسرانمان کارگر بودند و این پول را با زحمت و سختی به دست می‌آوردند، اما من و دوستم با صرفه جویی بیش از اندازه در هزینه‌های زندگی، موفق شدیم مبالغ سنگین خرید لوازم آرایشی را پس انداز کنیم.

◀️ پس از آن از طریق تلگرام تعدادی از اقلام آرایشی شرکت مذکور را خریدیم، اما وقتی از کرم‌های زیبایی پوست و دیگر لوازم استفاده کردیم، ناگهان دچار عوارض شدید پوستی شدیم به طوری که چهره ما به شکل وحشتناکی درآمده بود.

◀️ در این شرایط، چون نمی‌توانستیم از منزل بیرون بیاییم، دچار افسردگی‌های روحی و عارضه‌های شدید جسمی شده بودیم.

◀️ وقتی به ناچار نزد پزشک رفتیم مشخص شد که مشکلات پوستی ما به خاطر استفاده از لوازم آرایشی تقلبی است. وقتی موضوع را در گروه همان دوستانمان مطرح کردیم، ما را از گروه بیرون انداختند.

◀️ با وجود این، با شماره تلفن‌های دیگری وارد گروه شدیم و به آن‌ها گفتیم که از شما شکایت می‌کنیم، ولی آن‌ها با تهدید ما و این که کاری از دست شما ساخته نیست، اظهار کردند ما از وزارت بهداشت و جهاد کشاورزی مجوز گرفته ایم!

◀️ در حالی که دروغ می‌گفتند و هیچ مجوزی نداشتند. حالا هم به دلیل این ندانم کاری، نه تنها مبالغ زیادی را صرف خرید کالاهای تقلبی کرده ایم و مبالغی را برای معالجه از دست داده ایم بلکه باز هم مشخص نیست چهره ما به حالت طبیعی بازگردد.

◀️ فقط به زنان و دختران جوان توصیه می‌کنیم به آن چه در فضاهای مجازی به فروش می‌رسد اعتماد نکنند و ...

• پیشنهادات
  • sαняα

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    69
    امتیاز واکنش
    174
    ✍ قتل پدر در توهم شیشه ای پسر

⬅️ پسر شیشه‌ای که پدرش را در شهرستان فنوج با ضربه پیک نیک به قتل رسانده بود توسط پلیس دستگیر شد.

◀️ رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان گفت :بیست و پنجم مرداد ماه در پی گزارش یک فقره مرگ مشکوک در بهداری شهرستان فنوج بلافاصله تیمی از پلیس آگاهی این شهرستان برای بررسی موضوع وارد عمل شد.

◀️ در بررسی‌های اولیه مشخص شد مردی ۷۰ ساله به نام عبدالله از اهالی روستای "گسپردن" بر اثر اصابت جسمی سخت بر پشت سر جان باخته است.با تشکیل پرونده مقدماتی"با موضوع قتل عمد" با هماهنگی قاضی ویژه قتل تحقیقات برای دستگیری عامل جنایت آغاز شد.

◀️ تحقیقات میدانی کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی شهرستان فنوج بیانگر این بود که پسر این مرد سالخورده پس از استعمال مواد مخـ ـدر شیشه دچار توهم شد و با ضربات متعدد به سر پدرش بوسیله پیک نیک او را به قتل رسانده و متواری شده است.

◀️ تحقیقات برای دستگیری متهم ۲۷ ساله ادامه داشت تا اینکه متهم با بازگشت به منزل پدری اش در اقدام ضربتی و غافلیگرانه توسط کارآگاهان پلیس دستگیر شد.متهم به قتل پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

sαняα

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    69
    امتیاز واکنش
    174
    ✍ مرگ دلخراش دامادی که با ماشین از کوه بالا رفته بود تا از عروسش فیلم بگیرد

⬅️ عروس و داماد که سوار بر خودرو برای فیلمبرداری عروسی به ارتفاعات لاریجان رفته بودند بر اثر سقوط به دره دچار حادثه شدند. در این سانحه تلخ داماد در دم جان باخت و عروس بشدت مصدوم شد.

◀️ ایران نوشت: این زوج جوان قرار بود تا چند روز دیگر شیرین ترین جشن زندگی شان را برگزار کنند.

◀️ برنامه های زیادی برای برگزاری مراسم عروسی تدارک دیده بودند به همین خاطر برای تصویربرداری صحنه های زیبا و به یاد ماندنی به ارتفاعات زیبای منطقه رفته بودند اما یک حادثه طومار زندگی شان را در هم پیچید و جشن شان را به عزا تبدیل کرد.

◀️ این حادثه عصر جمعه ۲۶ مرداد ۹۷ در حالی رخ داد که این زوج جوان آملی سوار بر خودروی سانتافه با گروه فیلمبرداری راهی ارتفاعات ۲ هزار متری نمارستاق در منطقه لاریجان شدند و فیلمبرداران در حال ثبت لحظات شاد و پر هیجان این زوج جوان بودند.

◀️ اما ناگهان خودرو مقابل چشمان وحشت زده حاضران در صحنه به درون دره ای عمیق سقوط کرد.

◀️ به دنبال این حادثه بلافاصله موضوع به اورژانس، امدادگران آتش نشانی و پلیس اعلام شد.

◀️ جمشید نیکزاد رئیس جمعیت هلال احمر آمل در این باره گفت: لحظاتی پس از وقوع این حادثه گروه امداد هوایی با یک فروند بالگرد و همچنین تیم های امداد و نجات کوهستان به منطقه اعزام شدند.

◀️ امدادگران با تلاش فراوان عروس و داماد و فرد دیگری که داخل خودرو بود را بیرون کشیدند اما در بررسی های اولیه مشخص شد داماد در دم جان باخته و عروس و نفر سوم نیز بشدت مصدوم شده اند که مصدومان این حادثه با بالگرد به بیمارستان ۱۷ شهریور آمل منتقل شدند.

sαняα

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    69
    امتیاز واکنش
    174
    ✍ قتل زن مطلقه با شال زرد درشرق تهران

⬅️ حوالی غروب روز گذشته بود که ماموران انتظامی در محدوده تهران نو از وقوع یک همسرکشی در خیابان صفا باخبر شدند و سریعا به محل اعلامی اعزام شدند.

◀️ در محل حادثه مشخص شد که مرد جوانی همسر سابق خود را کشته و از محل گریخته است.مردی که در محل حادثه حضور داشت در این زمینه به ماموران گفت: من برادر مقتول هستم. امروز شوهر سابق خواهرم که از مدتی پیش خواهرم را طلاق داده بود با من تماس گرفت و اعلام کرد که خواهرم را کشته است.

◀️ این مرد در ادامه افزود: شوهر خواهر سابقم در ادامه گفت جسد را در خانه ام رها کرده ام و به من گفت اگر توانستید مرا بگیرید. حالا نیز هرچه با خواهرم تماس می گیرم جواب نمی دهد و به احتمال زیاد شوهر سابقش او را کشته و جسدش را در این خانه رها کرده است.

◀️ پس از هماهنگی های قضایی با بازپرس کشیک قتل پایتخت انجام شد و با صدور دستوراتی در این زمینه، سریعا ماموران به خانه مذکور وارد شدند و در محل با جسد زن جوان که با شال زرد رنگی خفه شده بود روبرو شدند.

◀️ موضوع به بازپرس اطلاع داده شد که وی به همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم جنایی پایتخت در محل وقوع حادثه حضور یافتند و تحقیقات اولیه را در این زمینه کلید زدند.براساس شواهد موجود در صحنه مشخص شد متهم ابتدا مقتول را به محل جنایت دعوت کرده بود و مقتول که به همراه فرزندش در محل حضور یافته بود قبل از قربانی شدن، از سوی شوهرش موهای سرش کوتاه شده بود.

◀️ قاتل بعد از آن به سراغ انگشت های شست پای مقتول رفته بود و در اقدامی عجیب آنها را با نخ به هم گره زده و در ادامه مقتول را با شال زرد رنگ مقتول خفه کرده بود.

◀️ براساس این گزارش قاتل یک یادداشت نیز روی سـ*ـینه مقتول گذاشته و نوشته بود:«با کفن سفید بیا، منتظرتم!»

◀️ در ادامه خواهر قاتل نیز تحت بازجویی قرار گرفت و گفت: امروز عصر برادرم بچه اش را نزد من آورد و رفت.من هیچ اطلاع دیگری از او ندارم و فقط می دانم که بعد از سپردن بچه اش به من ناپدید شده است.

◀️ در انتها با دستور بازپرس جنایی، پرونده برای بررسی بیشتر و بازداشت متهم در اختیار ماموران اداره دهم آگاهی پایتخت قرار گرفت. تحقیقات در این زمینه در جریان است.

sαняα

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    69
    امتیاز واکنش
    174
    ✍ پشت پرده شکنجه دختر ۳ ساله به دست پدرش

⬅️ مادر نازنین زهرا پشت پرده ربودن دخترش توسط پدر وی را تشریح کرد.

◀️ انتشار فیلم های شکنجه وحشیانه دختربچه سه ساله ای به نام نازنین زهرا توسط پدرش در فضای مجازی احساسات عمومی را به شدت تحت تاثیر قرار داد. فیلم های ضبط شده توسط پدر بی رحم حکایت از آن داشت که او برای مجاب کردن مادر نازنین زهرا دست به این کار زده است.

◀️ مادر نازنین زهرا در تشریح ماجرای آزار دخترش به رکنا گفت: من یک سال است که از همسرم جدا شده ام و حضانت دخترم نیز به من سپرده شده بود، هنگام جدایی با همسر سابقم توافق کرده بودم که هر وقت من اجازه بدهم می تواند نازنین زهرا را ببیند.

◀️ وی ادامه داد: در این مدت همسرسابقم به شیوه‌های گوناگون مرا تهدید می کرد که باید به زندگی من بازگردی و هرکاری که من می‌گویم انجام دهی اما من به حرف های او توجهی نمی کردم تا این که جمعه هفته پیش هنگامی که من در خانه نبودم به خانه مادرم رفت، مادرم نیز در را باز کرد، در همین هنگام نازنین زهرا جلوی در آمد و پدرش او را دزدید و فرار کرد.

◀️ مادرم ماجرا را با من در میان گذاشت، پس از ساعتی دیدم که همسر سابقم فیلم شکنجه نازنین زهرا را برای من ارسال کرده است، به شدت عصبی شده بودم و این فیلم ها را به همسایه ها و هر کسی که می شناختم نشان دادم و فرستادم، در ادامه ساعت 2 بامداد به کلانتری 13 مرند رفتم و موضوع را با پلیس در میان گذاشتم و فیلم های شکنجه دخترم را به آن ها نشان دادم اما آن ها به من گفتندکه هر چه باشد او پدرش است و هیچ اقدامی برای پیدا کردن بچه انجام ندادند!

◀️ وی گفت: پس از آن که به خانه بازگشتم دیگر نتوانستم تحمل کنم و دست به خودکشی زدم، در ادامه مرا به بیمارستان تبریز منتقل کردند و دو روز در آن جا بستری بودم، زمانی که به هوش آمدم دیدم که فیلم های شکنجه دخترم در شبکه های اجتماعی پخش شده و دستگاه قضایی پیگیر ماجرا شده است.

◀️ وی ادامه داد: پس از گذشت شش روز پلیس نازنین زهرا را در یکی از روستاهای مرند پیدا کرد اما پدرش اکنون فراری است. پس از این ماجرا همسر سابقم تهدید کرد که مادرم را با قمه خواهد زد. نازنین زهرا نیز اکنون به دلیل نداشتن امنیت جانی در بهزیستی است.

sαняα

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    69
    امتیاز واکنش
    174
    ✍ قتل هولناک پای بساط مواد مخـ ـدر

⬅️ پسر معتاد که به‌خاطر یک کینه قدیمی دوستش را پای بساط موادمخدر با ضربه چاقو به قتل رسانده بود باتلاش کارآگاهان جنایی استان البرز دستگیرشد.

◀️ چندی قبل جسد پسر 21 ساله‌ای در حوالی تپه‌ای درکلاک کرج کشف شد. تیم ویژه‌ای از کارآگاهان جنایی در صحنه جنایت حضور یافتند و در بررسی صحنه جرم یک نقاب مشکی رنگ وکوله پشتی چرمی کشف کردند و درتحقیقات میدانی هویت مقتول به نام سیامک 21ساله کشف شد.

◀️ براساس گواهی پزشکی قانونی مقتول دراثر اصابت جسم نوک تیز به ناحیه گردن وخونریزی شدید جان باخته بود.

◀️ کارآگاهان با بررسی تلفن همراه مقتول دریافتند دقایقی قبل از این جنایت مرموز او با فردی به نام فرید درتماس بوده است. بدین ترتیب فرید بیست روز بعد درحالی که از کلاک به قم گریخته بود دستگیر شد و در اختیار اداره پلیس قرار گرفت.

◀️ فرید در نخستین بازجویی‌ها لب به سخن گشود و راز جنایتش را برملا کرد. او به کارآگاهان گفت: روز حادثه من با سیامک پای بساط موادمخدر نشسته بودیم اما به خاطر مشاجره‌ای که از قبل داشتیم با هم درگیر شدیم و با چاقویی که همراهم بود ضربه‌ای به گردن او زدم خیلی ترسیده بودم. به همین خاطر پابه فرار گذاشتم.

sαняα

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    69
    امتیاز واکنش
    174
    ✍ سقوط زن 38 ساله از طبقه چهارم یک ساختمان در تهران

⬅️ بانوی 38 ساله ای در حادثه سقوط از طبقه چهارم یک ساختمان مسکونی در خیابان هلال احمر تهران به طرز ناباورانه ای جان سالم بدر برد.

◀️ به گزارش آتش نشانی، در این حادثه یک بانوی 38 ساله به علت نامعلومی از پنجره منزل خود در طبقه چهارم ساختمان مسکونی 4 طبقه ای به پایین افتاد که درمیان راه دربالای تابلوی تبلیغاتی مغازه طبقه همکف این ساختمان گیر کرد و درهمان مکان ماند.

◀️ این زن به رغم دستکم ده مترسقوط از ارتفاع، به طرز عجیبی از این اتفاق جان سالم بدربرده و زنده ماند.

◀️ آتش نشانان با استفاده از تجهیزات مخصوص از جمله سبد نجات، نردبان دستی و طناب این بانوی آسیب دیده را با احتیاط از بالای تابلو تبلیغاتی مغازه به پایین منتقل کردند.

◀️ این فرد دچار شکستگی ومصدومیت سر، دست و پا شده بود و به بیمارستان انتقال یافت.

sαняα

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    69
    امتیاز واکنش
    174
    ✍ کشف ۱۲ هزار عقرب در خانه یک مشهدی

⬅️ فرمانده یگان حفاظت محیط زیست خراسان رضوی از کشف ۱۲ هزار عقرب زرد و سیاه در یک منزل مسکونی واقع در منطقه لادن مشهد خبرداد.

◀️ یگان حفاظت محیط زیست استان با همکاری مأموران آگاهی ناجا در مدت چند روز کار اطلاعاتی و رصد یک منزل مسکونی، صیاد متخلف را دستگیر کردند.

sαняα

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    69
    امتیاز واکنش
    174
    ✍ عاملان اسید پاشی در دام پلیس

⬅️ فرمانده انتظامی آزادشهر گفت: افرادی که پارسال در جاده خوش ییلاق آزادشهر به خانمی اسید پاشی کرده بودند در دام پلیس گرفتار شدند .

◀️ سرهنگ اصلانی افزود: عامل اسیدپاشی که خود نیز در این حادثه به دلیل ریختن اسید مصدوم شده بود اختلافات مالی را دلیل این سوء قصد اعلام کرد.

sαняα

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    69
    امتیاز واکنش
    174
    ✍ پایان تبهکاری های پنجه طلای مشهد

⬅️ عامل سرقت های سریالی شبانه وسایل داخل خودرو های سواری در مشهد، برای خرید کریستال هر شب به 3خودرو دست دستبرد میزد.

◀️ مرد 35ساله که چندین فقره سابقه کیفری دارد باسرقت های سریالی شبانه صدای اهالی محدوده بلوار مصلی، شهید شیرودی، 17شهریور، شهید رستمی، خیابان یاران و نسترن مشهد را درآورده بود.

◀️ گزارش این سرقت های سریالی به فوریت های پلیسی 110،پلیس را بر آ ن داشت تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیر ی عامل یا عاملان اصلی این سرقت ها آ غاز کند.

◀️ تیم های دایره تجسس کلانتری مصلی مشهد در این عملیات ضربتی با کنترل و مراقبت های نامحسوس توانستند عامل اصلی این سرقت ها را شناسایی و درحال ارتکاب سرقت وسایل خودرو در خیابان شهید شیرودی دستگیر کنند.

◀️ متهم که به کریستال اعتیاد شدید دارد در اعترافات اولیه خود گفت از یک ماه قبل به مشهد آمده و هر شب مرتکب 3 فقره سرقت می شده تا بتواند خرج مواد مخـ ـدر ش را فراهم کند.

◀️ تحقیقات از متهم با دستورات مقام قضائی ادامه دارد.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    113
    بالا