اخبار حوادث جدید را از تاپیک RASHA خبرنگار انجمن بخوانید

RASHA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,521
امتیاز واکنش
4,207
درگیری مسلحانه در میدان آرژانتین/ یک نفر کشته شد
بر اساس اعلام برخی افراد در فضای مجازی حدود ساعت ۱۵ امروز (۲۲ تیر ۹۸) راکب و سرنشین دو دستگاه موتورسیکلت در میدان آرژانتین با یکدیگر درگیر شده که یکی از طرفین درگیری، با تیراندازی منجر به مصدوم شدن طرف دیگر دعوا شد.

بلافاصله پس از این ماجرا، تیمهای انتظامی در محل حاضر شده و مصدوم به بیمارستان فیروزگر منتقل شد اما بر اثر شدت جراحات وارده جان باخت، تحقیقات برای شناسایی و بازداشت متهم این پرونده در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، تا به این لحظه پلیس پایتخت این خبر را رد یا تایید نکرده است و در همین راستا اخبار تکمیلی اعلام می شود.

• پیشنهادات
  • RASHA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,521
    امتیاز واکنش
    4,207
    زلزله در استان فارس
    تسنیم نوشت:‌ زلزله ۴ ریشتری منطقه علامرودشت در شهرستان لامرد استان فارس را لرزاند.

زلزله 4 ریشتری منطقه علامرودشت در شهرستان لامرد استان فارس را لرزاند. این زلزله در ساعت 16:32 دقیقه در عمق 16 کیلومتری زمین رخ داد.

موقعیت زلزله براساس اطلاعات مندرج در سایت لرزه‌نگاری کشور بدین شرح است:

موقعیت رومرکز زلزله: 27.62 شمالی و 53.21 شرقی
    عمق: 16 کیلومتر
    عدم قطعیت مکانی: 1.74+/- کیلومتر در جهت شمالی - جنوبی
    3.33+/- کیلومتر در جهت شرقی - غربی
    منطقه:
    استان فارس

فاصله‌ها:
    21 کیلومتری علامرودشت، فارس
    23 کیلومتری وراوی، فارس
    24 کیلومتری محمله، فارس

RASHA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,521
    امتیاز واکنش
    4,207
    دستگیری سارق افراد سالخورده در دزفول

فرمانده انتظامی دزفول از دستگیری فردی که با تهدید اقدام به سرقت از افراد سالخورده در سطح شهرستان می‌کرد، خبر داد.

به گزارش «تابناک»، سرهنگ روح‌الله گراوندی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت به عنف توسط فردی ناشناس که با سر و صورتی بسته و با تهدید اقدام به سرقت از افراد سالخورده می‌کرد، مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس دزفول قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری ۱۲ با تجزیه و تحلیل وقوع سرقت‌ها و استفاده از منابع محلی سرانجام موفق شدند هویت سارق را شناسایی کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضایی در عملیاتی غافلگیرانه فرد سارق را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ گراوندی ادامه داد: متهم در تحقیقات پلیس و پس از مواجهه حضوری با مالباختگان به پنج فقره سرقت به عنف از افراد سالخورده در سطح شهرستان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی دزفول در پایان یادآور شد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و با صدور قرار مناسب قانونی روانه زندان شد

RASHA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,521
    امتیاز واکنش
    4,207
    دوات آنلاین-پسرجوانی که برای سرقت از خانه زنی وارد آنجا شده و زن را به قتل رسانده‌است با رضایت اولیای‌دم از قصاص نجات پیدا کرد.

به گزارش دوات آنلاین این جوان که زمان قتل سرباز بود بعد از ورود به خانه زن تنها قصد سرقت اموال او را داشت که مرتکب قتل شد.

پسرجوان بعد از دستگیری به ماموران گفت: من پولی نداشتم و خیلی فقیر بودم و می‌دانستم تا مدتها هم نمی‌توانم کاری پیدا کنم تا اینکه تصمیم به سرقت گرفتم نمی‌دانستم چه کسی در آن خانه است. با خودم گفتم وارد خانه می‌شوم هرچه بود برمی‌دارم و می‌روم. برای اینکه جسارت این کار را پیدا کنم نوشیدنی خوردم وقتی وارد خانه شدم چندان حالت عادی نداشتم تا اینکه بعد از ورود به خانه یکدفعه صدای جیغی شنیدم. زنی جوان که داشت در آشپزخانه غذا درست می‌کرد من را دید و از ترس جیغ کشید سعی کردم آرامش کنم اما نشد. از ترس اینکه مبادا همسایه‌ها به خانه بریزند یا اینکه من را بعدها شناسایی کند او را کشتم.

متهم بعد از این اعترافات برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران رفت. در ابتدای جلسه رسیدگی کیفرخواست علیه او خوانده و نماینده دادستان خواستار صدور حکم قانونی شد. در ادامه اولیای‌دم در جایگاه قرار گرفتند و خواستار صدور حکم قصاص شدند.

در ادامه متهم در جایگاه قرار گرفت او اتهام قتل را قبول کرد و خواستار بخشش شد. او گفت: چون نوشیدنی خورده‌ بودم اصلا در حال خودم نبودم و حال خوبی نداشتم و اصلا به یاد ندارم که دقیقا چه اتفاقی افتاد.

بعد از گفته‌های متهم و با توجه به درخواست اولیای‌دم قضات برای صدور رای دادگاه وارد شور شدند و متهم را به قصاص محکوم کردند. رای صادره در دیوان عالی کشور مورد تایید قرار گرفت و در نهایت متهم در لیست اجرای حکم قرار گرفت اما با تلاش خانواده‌اش او موفق به جلب رضایت اولیای‌دم شد.

روز یکشنبه متهم به لحاظ جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه رفت و از دادگاه خواست با توجه به گذشت اولیای‌دم او را ببخشند.

قضات برای صدور رای دادگاه وارد شور شدند.

RASHA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,521
    امتیاز واکنش
    4,207
    آتش‌سوزی در مجتمع تجاری در غرب تهران
    سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از وقوع یک آتش‌سوزی گسترده در یک مجتمع تجاری در غرب تهران خبر داد.

به گزارش «تابناک»، سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران در گفت‌وگو با فارس در خصوص حادثه آتش سوزی یک مجتمع تجاری در غرب تهران در بلوار کوهک گفت: در ساعت ۲ بامداد وقوع یک فقره آتش‌سوزی گسترده به سامانه آتش‌نشانی تهران اعلام شد.

وی افزود: از آنجا که حجم تماس‌های مردمی با سامانه ۱۲۵ زیاد بود و همه اعلام کرده بودند که آتش سوزی وسیعی در مجتمع تجاری رخ داده است مأموران ۷ ایستگاه آتش نشانی به همراه ۵ نردبان و تعداد زیادی دستگاه های اطفاء حریق به محل حادثه اعزام شدند.

ملکی گفت: آتش نشانان ظرف مدت ۴ دقیقه به محل حادثه رسیدند و مشخص شد یک مجتمع تجاری ۵ طبقه که در کنار آن یک مجتمع اداری ۱۰ طبقه وجود دارد شعله ور شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران خاطرنشان کرد: نمای این ساختمان که از جنس کامپوزیت بود در حال سوختن بود و البته چند مغازه در طبقه اول و پنجم این مجتمع نیز شعله ور شده بودند.

وی گفت: از آنجا که احتمال داده می شد که آتش به نمای ساختمان ۱۰ طبقه نیز سرایت کند مأموران آتش نشانی کار اطفای حریق را با سرعت آغاز کردند و خوشبختانه این کار به نتیجه رسید و خیلی زود آتش مهار شد.

ملکی تصریح کرد: در یکی از اضلاع این مجتمع تجاری یک برج مسکونی وجود داشت که برای رفع خطرات احتمالی و اینکه آتش به هر تقدیر ساکنان برج را تهدید می‌کرد این افراد هم از ساختمان تخلیه شدند اما خوشبختانه هیچ اتفاقی رخ نداد و آتش اطفاء شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران با اشاره به اینکه خوشبختانه در این حادثه کسی مصدوم نشده و مورد فوتی نیز نداشته این گفت: آتش نشانان در حال لکه گیری و بازبینی محل هستند.

RASHA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,521
    امتیاز واکنش
    4,207
    مرگ دلخراش کودک ۴ ساله با اسید
    فرمانده انتظامی ارومیه گفت: در پی دریافت خبری به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در شهرستان ارومیه مبنی بر مرگ پسر بچه ۴ ساله‌ای در منزلی بلافاصله ماموران به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش تابناک به نقل از برنا، با حضور ماموران و تیم‌های امدادی در محل حادثه مشخص شد، کودک حادثه دیده، در غلفت خانواده، بطری حاوی اسید (لوله بازکن) را از کابینت آشپزخانه برداشته و به قصد بازی، محتوی بطری را بر روی خود خالی کرده است.

همین مورد سبب سوختگی و مرگ کودک ۴ ساله شده و در حال حاضر جسد متوفی با هماهنگی قضائی، به پزشکی قانونی انتقال یافته است.

RASHA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,521
    امتیاز واکنش
    4,207
    دستگیری قاتل خواهرکش در حمیدیه
    فرمانده انتظامی شهرستان حمیدیه از دستگیری قاتل فراری که خواهر خود را به قتل رسانده بود خبر داد.

به گزارش تابناک به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فرشاد کاظمی عصر امروز پنجشنبه اظهار داشت: مرد جوانی که چهارشنبه شب به‌علت اختلافات خانوادگی، خواهر خود را با شلیک مستقیم گلوله اسلحه شکاری به قتل رسانده بود، توسط ماموران این فرماندهی دستگیر شد.

وی افزود: این فرد پس از ارتکاب قتل، متواری شده بود که محل اختفای او با اقدامات تخصصی پلیس شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

سرهنگ کاظمی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه این فرد، سلاح شکاری مورد استفاده در این قتل کشف شد. در تحقیقات صورت گرفته متهم به بزه ارتکابی معترف و پس از تشکیل پرونده راهی زندان شد.

RASHA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,521
    امتیاز واکنش
    4,207
    تأیید حکم اعدام جوان افغان متجاوز به دختر ۱۶ ساله

مرداد دو سال قبل مردی به همراه دختر ۱۶ ساله‌اش به پلیس مراجعه کرد و گفت: دخترش مورد آزار و اذیت یک جوان قرار گرفته است. این مرد گفت: وقتی از دخترش که به‌شدت آشفته به خانه آمده بود، پرسش کرد متوجه شد او آزار دیده است.

به گزارش «تابناک» به نقل از روزنامه شرق، پلیس از دختر نوجوان بازجویی کرد. او گفت: من از مدرسه به خانه می‌آمدم که حوالی یکی از ایستگاه‌های مترو در شرق تهران مردی به من حمله کرد. او من را داخل جوی آب انداخت و مورد آزار و اذیت قرار داد. من با ترس و التماس از دستش فرار کردم، می‌خواست من را بکشد، اما التماس کردم و از او خواستم این کار را نکند و گفتم به کسی چیزی نمی‌گویم. مرد جوان قبول کرد رهایم کند و زمانی که کسی آن اطراف نبود، به من گفت: از جوی بیرون بیایم و بروم. وقتی به خانه رفتم لباس‌هایم پاره و کثیف شده بودم و حال خودم خیلی بد بود، موضوع را به پدر و مادرم گفتم و آن‌ها تصمیم گرفتند شکایت کنند.

با شکایت این دختر و والدینش تحقیقات مأموران آغاز شد، اما سرنخی از عامل این تجـ*ـاوز به دست نیامد تا اینکه مدتی بعد پدر دختر نوجوان به مأموران گزارش داد پسر متجاوز را شناسایی کرده است. بلافاصله مأموران خود را به محل رساندند و جوان موتورسواری را که پدر دختر نوجوان شناسایی کرده و با مشخصاتی که دختر نوجوان داده بود همخوانی داشت، مشاهده کردند. به این ترتیب مأموران متهم را بازداشت کردند. او در تحقیقات به تجـ*ـاوز به دختر نوجوان اعتراف کرد، اما وقتی در برابر قضات قرار گرفت آن را انکار کرد.

با توجه به اینکه در پرونده‌های تجـ*ـاوز، قضات دادگاه کیفری از مراحل ابتدای بازجویی باید تحقیقات را انجام دهند، پرونده در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری استان تهران مورد رسیدگی قرار گرفت.

بعد از انجام بازجویی‌ها و پایان آن متهم برای محاکمه آماده شد. در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده، دختر نوجوان در جایگاه قرار گرفت.

او درخواست مجازات متهم را کرد و گفت: من داشتم از مدرسه برمی‌گشتم که مورد حمله مرد جوان قرار گرفتم. خیلی به او التماس کردم، اما قبول نکرد. او از پشت‌سر به من حمله کرد من را داخل جوی آب انداخت و مورد تجـ*ـاوز قرار داد. بعد از این حادثه پیش روان‌پزشک می‌روم تا شاید حالم بهتر شود، اما زندگی برایم یک کابوس است. نمی‌توانم تنها به خیابان بروم. از همه می‌ترسم و فقط در خانه احساس امنیت می‌کنم و وضعیت روحی خوبی ندارم. خانواده‌ام میلیون‌ها تومان هزینه کرده‌اند تا کمی حالم بهتر شود، اما اصلا تأثیر ندارد حتی این موضوع روی درس‌خواندنم هم تأثیر گذاشته است.

دختر نوجوان گفت: پدرم من را به مدرسه می‌برد و می‌آورد و من از اتفاقی که برایم افتاده است، خجالت می‌کشم. در مدرسه با هیچ‌کس دراین‌باره صحبت نکرده‌ام و هربار که برای دادگاه می‌آیم به معلم‌ها می‌گویم برای رفتن به دکتر باید از مدرسه مرخصی بگیرم. من خیلی وضع روحی بدی دارم.

سپس پدر دختر در جایگاه قرار گرفت. او درباره اینکه متهم را چطور شناسایی کرد، گفت: وضعیت روحی دخترم آن‌قدر بد بود که نمی‌توانستم دست روی دست بگذارم. کارم را رها کردم و از صبح تا شب در منطقه‌ای که دخترم مورد تعـ*رض قرار گرفته بود، قدم می‌زدم. مدت‌ها این کار را کردم تا اینکه جوانی را با همان مشخصاتی که دخترم داده و همان موتوری که دخترم دیده بود، شناسایی کردم. وقتی مطمئن شدم خودش است که آن پسر به زنی جوان حمله کرد و او را داخل جوی آب انداخت. بلافاصله به پلیس ۱۱۰ زنگ زدم و خودم هم به کمک آن زن رفتم و بعد هم پسر جوان را گرفتم و منتظر پلیس شدم. این جوان افغانستانی است. وقتی صحبت کرد از لهجه‌اش این را فهمیدم.

در ادامه نوبت به متهم رسید. او اتهام را رد کرد و گفت: من با این دختر کاری نکردم و هرچه می‌گویند دروغ است، من فقط او را به داخل جوی آب پرت کردم تا کیفش را سرقت کنم. من کیف این دختر را برداشتم و قبول دارم.

سپس وکیل مدافع متهم در جایگاه قرار گرفت و دفاعیات خود را مطرح کرد. پسر جوان با اینکه منکر همه‌چیز بود، اما بعد از دادگاه به پای دختر جوان افتاد و درخواست بخشش کرد.

قضات در پایان جلسه دادگاه وارد شور شدند و با توجه به همه شواهد از جمله اعتراف اولیه متهم، نظریه پزشکی قانونی درباره تأیید تجـ*ـاوز به دختر نوجوان و سایر دلایل موجود در پرونده متهم را به اعدام، ۱۰ سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق محکوم کردند. رأی صادرشده مورد اعتراض متهم قرار گرفت، اما در نهایت از سوی دیوان عالی کشور تأیید شد.

این پرونده برای طی‌کردن مراحل دیگر قضائی و اجرای حکم به دادسرای جنایی تهران ارسال شد.

RASHA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,521
    امتیاز واکنش
    4,207
    درخواست قصاص برای زوج مستأجر
    زوج جنایتکار که حدود دو ماه قبل یک مادر و دختر را در شهرستان ساوه به قتل رسانده بودند با درخواست اولیای دم یک قدم به قصاص نزدیک شدند.

به گزارش «تابناک» به نقل از روزنامه ایران، این مادر ۷۳ و دختر ۴۶ ساله‌اش روز ۱۳ خرداد از سوی زن و مرد مستأجرشان به طرز فجیعی کشته شدند.

محمدحسین، پسر خانواده درباره جزئیات این جنایت هولناک گفت: وقتی خبر قتل مادر و خواهرم منتشر شد در برخی رسانه‌ها عنوان کردند که این زوج به خاطر درگیری بر سر گم شدن خاک‌انداز دست به جنایت زده‌اند در حالی که این موضوع صحت ندارد.

وی در ادامه افزود: این زن و شوهر حدود یک‌سال و نیم قبل زیرزمین خانه پدری‌ام را اجاره کردند و مستأجر آن‌ها شدند. در آن خانه پدر و مادر و خواهرم در طبقه بالا زندگی می‌کردند. آن‌ها هر دو معتاد بودند و بعداً متوجه شدیم که آن زن همسر صیغه‌ایش بوده است. ماجرای اختلاف مادر من با این زوج از زمانی شروع شد که آن‌ها مواد خوراکی و وسایل خانه ما را سرقت می‌کردند.

به‌عنوان مثال خوراکی‌های داخل یخچال را برمی‌داشتند، وقتی مادرم به ما می‌گفت: فلان وسیله یا مواد غذایی‌شان گم شده ما فکر می‌کردیم پدر و مادرم به‌خاطر کهولت سن فراموش کرده‌اند که آن را مصرف کرده‌اند. اما پس از مدتی وقتی موضوع سرقت‌ها جدی‌تر شد دیگر برای مادرم مسجل شد که سرقت‌ها کار این زوج بوده بنابراین از آن‌ها خواست که خانه را تخلیه کنند.

پس از آن اختلاف بین این زوج معتاد با مادرم بیشتر شد و یک روز به بهانه اینکه اتاقشان رطوبت دارد و دیوار نم داده مادرم را به طبقه پایین کشانده و وی را با چاقو کشتند. لحظاتی بعد خواهرم که نگران شده بود به‌دنبال مادرم می‌رود که او هم قربانی این زوج جنایتکار شد.

پسر مقتول اضافه کرد: قتل حدود ساعت ۱۵ اتفاق افتاد و ما دو ساعت بعد که از مادر و خواهرمان بی‌خبر بودیم به خانه‌شان رفتیم، پدرم خیلی پیر است و اغلب در اتاق استراحت می‌کند. وقتی از مادر و خواهرم پرسیدیم ابراز بی‌اطلاعی کرد. ما به سراغ مستأجر رفتیم، اما این زوج که هنوز متواری نشده بودند به ما گفتند که از آن‌ها خبری ندارند.

حدود ساعت ۶ عصر هر دو نفر مخفیانه از خانه بیرون رفتند. من به اتفاق برادرانم چندبار به جلوی اتاق آن‌ها رفتیم، اما چون قضیه را نمی‌دانستیم وارد آنجا نشدیم تا اینکه در نهایت ساعت ۳ نیمه شب یکبار دیگر به زیرزمین محل سکونت مستأجر رفتیم، اما وقتی با دقت نگاه کردیم متوجه به هم ریختگی وسایل داخل خانه شدیم انگار زوج مستأجر آنجا را ترک کرده بودند. به همین خاطر مشکوک شده و وارد اتاق شدیم.

با ورود به خانه کارتن‌های خالی لوازم خانه را دیدیم و بوی آزار دهنده حشره‌کش فضا را پر کرده بود. اولین کارتن را که کنار زدیم با جسد مادرم که داخل یک پتو پیچیده شده بود مواجه شدیم که بلافاصله با پلیس تماس گرفتیم. البته بعد از ورود پلیس و تحقیقات اولیه مشخص شد که قاتلان پس از ارتکاب جرم قصد داشتند جنازه‌ها را از خانه خارج کنند، اما شلوغی کوچه باعث شده بود که از این کار منصرف شوند. بعد به مغازه نزدیک خانه رفته و به بهانه اینکه سوسک داخل خانه هست حشره‌کش خریده بودند، اما در واقع با اسپری کردن حشره‌کش می‌خواستند مانع انتشار بوی خون شوند.

پلیس حدود یک ماه به‌دنبال قاتلان بود تا اینکه آن‌ها را در یک پارک در شهر شیراز دستگیر کردند. مرد معتاد با کلاه‌گیس و ریش تغییر چهره داده بود تا شناسایی نشود، اما خون مادر و خواهر بی‌گناهم آن‌ها را گرفتار کرد.

وی در پایان در خصوص وضعیت پرونده قتل مادر و خواهرش اظهار کرد: متهمان کماکان در مرحله بازجویی هستند، اما پلیس عنوان کرده که این زوج از مجرمان سابقه‌دار هستند و تاکنون ۹ فقره سابقه مجرمانه دارند.

من و پنج خواهر و برادرم خواهان قصاص هر دو متهم هستیم هر چند که زن متهم مدعی است در قتل نقشی نداشته، اما ما مطمئنیم هر دو نفر قتل را مرتکب شده‌اند. امیدواریم هرچه زودتر به وضعیت پرونده رسیدگی شود.

آن‌ها هر دو معتاد به مواد مخـ ـدر سنتی و صنعتی و دارای سوابق کیفری متعددی هستند در حدی که مرد معتاد حدود ۲۲ سال از ۴۶ سال عمرش را به‌دلیل ارتکاب جرایمی نظیر قتل عمد، شروع به قتل و حمل و نگهداری مواد مخـ ـدر در زندان بوده است.

RASHA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,521
    امتیاز واکنش
    4,207
    آتش سوزی در خط ۳ مترو تهران
    قطار مترو خط ۳ در ایستگاه نوبنیاد تهران بر اثر جرقه اتصالات دچار حریق شد و هم اکنون تردد از شمال به جنوب این خط از ایستگاه قائم تا آزادگان متوقف شده است.

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، بر اساس مشاهدات خبرنگار ما که هم اکنون در ایستگاه نوبنیاد حضور دارد، ماموران مترو در حال پیاده کردن مسافران هستند، تا قطار یاد شده به پارکینگ منتقل شود.

این قطار که در این مسیر حرکت می‌کرد ساعت ۲۰ و ۲۰ دقیقه شامگاه سه شنبه دچار حریق شد و ماموران مترو در تلاشند با انتقال این قطار به پارکینگ مسیر را بازگشایی کنند.

حرکت قطار‌های مترو در مسیر جنوب به شمال همچنان ادامه دارد، اما مسیر شمال به جنوب این مسیر در ایستگاه‌های یاد شده حرکت قطار‌ها متوقف شده و دود ناشی از این آتش سوزی داخل تونل ایستگاه نوبنیاد را فرا گرفته است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    124
    پاسخ ها
    1
    بازدیدها
    120
    پاسخ ها
    1
    بازدیدها