دستور پخت 3 ساندویچ خوشمزه

sarina1400

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1
امتیاز واکنش
0
سلاااام بچه ها
خیلی خوشحالم که این انجمن خوب رو پیدا کردم امیدوارم که بتونم عضو مفیدی باشم. من خودم کارم عکاسی ولی به آشپزی علاقه دارم می خوام براتون 4 تا ساندویج که خیلی راحت می تونید درست کنید رو بزارم لایک و کامنت یادتون نره.
بریم برای اولین ساندویچ

پنینی مرغ و ریحان
chicken-panini-1_vpi7.jpg

پنینی انواع مختلفی داره اینکه توشو با چی پر کنید انتخاب خودتونه اما این پنینی که من آموزششو گذاشتم یه مقدار رژیمی تشریف دارن
چون نونش نون چاباتا گندم سیاهه،پنیرپیتزاو روغنم نداره
موادلازم برای سس :
سس سفید سه قاشق ماست پنج قاشق سس قرمز یک قاشق سس باربیکیو نصق قاشق جعفری روغن زیتون یک قاشق ساطوری سه قاشق نمک فلفل قرمز فلفل سیاه پودر سیر هرکدوم یک قاشق چاییخوری

یدونه سـ*ـینه مرغ کاملو کوچیک کوچیک خورد کردمو با یک قاشق ریحون خشک سه قاشق روغن زیتون و پودرسیر پاپریکا فلفل قرمز و سیاه نمک پودر پیاز (هرکدوم یک قاشق چایخوری)
باهم مخلوط میکنیم حداقل سه ساعت تو یخچال بمونه تا مواد حسابی تو خوردهم برن و مرغ عطر ادویه هارو به خودش بگیره

مواد مرغیمونو با ذرت خوب تفت دادم تا خوب بپزه اخرشم یه مقدار کره برای خوش عطر شدنش اظافه کردم بقیه مراحلم عسن ویدیو اول نونو سسمالی کردم بعد موادو گوجه و ریحون تازه ریختم

پ.ن:من نون چاباتارو از نان سحر تهیه کردم به خاطر ارسال به رستورانا خیلی زود تموم میکنن ولی میتونید با باگت معمولیم این خوشمزه رو درستش کنید
پنینی برای وقتی که نون ساندویچی تو یخچال اضافه بهترین گزینست خیلی خوشمزه و جدیده حتما امتحانش کنید

خوراک مکزیکی کسادیا

مواد لازم:
۴ عدد نان تورتیلا
۱/۲ فلفل سبز،خرد شود
۱/۲ پیاز قرمز،خرد شده
۱/۲ فنجان لوبیای سیاه پخته شده (از لوبیا چیتی یا قرمز هم می شه استفاده کرد)
۲ عدد آواکادو
آب یک عدد لیمو ترش
نمک و فلفل به میزان لازم
۲ ق غ روغن زیتون
کمی گشنیز تازه
مواد لازم سس:
۱/۲ فنجان دانه بلارد
یک عدد گوجه فرنگی خشک شده
۱/۲ فنجان شیر بادام
۱ ق غ مخمر خوراکی
نمک دریا
۱ ق چ روغن زیتون
مواد لازمسس اسپایسی انبه:
۱ انبه
۱/۲ پیاز قرمز، خرد شود
کمی پودر چیلی
آب نصف یک لیمو ترش
۱ ق چ روغن زیتون
طرز تهیه:
127-01_850_480-min_vruv.jpg

در یک تابه با اندازه متوسط، کمی روغن ریخته، پس از گرم شدن روغن، پیاز رو به اون اضافه می کنیم و می گذاریم حدود ۷ دقیقه با شعله متوسط بپزه سپس فلفل رو اضافه می کنیم. سپس لوبیا اضافه کرده و ۷ دقیقه دیگر زمان پخت می دهیم، سپس نمک و فلفل رو می ریزیم و ۵ دقیقه زمان می دهیم. برای درست کردن آواکادو، تنها لازم هست آواکادو رو بع همراه آب لیمو داخل میکسر بریزین و کمی گشنیز تازه،نمک و فلفل به اون اضافه کنید. فر خود را با دمتی ۲۰۰ درجه سانتی گراد برای گرم کردن تورتیلا روشن کنید، تا توتیلا گرم می شه بریم سراغ سس ها. راستی اگه خواستید دستور های بیشتری یاد بگیرید می توانید به سایت آپ کوک مراجعه کنید. این مرحله آسونه فقط کافیه مواد مربوط به هر سس رو جداگانه داخل میکسر بریزین و میکس کنید. بعد مواد اصلی رو داخل توتیلاها ریخته، سس آواکادو یا همون گواکامولی رو بهشون اضافه کنید و با سس اسپایسی انبه سرو کنید.

ساندویچ میگو
how-to-make-shrimp-sandwich-3_mg3z.jpg

برای درست کردن این ساندویچ ابتدا میگو را تمیز کنید و داخل آب و نمک در حد یکی دو دقیقه بجوشانید.بعد میگو را کامل خرد کنید.جعفری، پیاز، سس مایونز، پوست لیمو، آبلیمو، سس ورستر شایر، فلفل سیاه و سس قرمز را در کاسه ای بزرگ ریخته، با هم قاطی می کنیم و کم کم میگو را هم اضافه می کنیم. تابه در دار را گرم می کنیم.کمی کره روی نان می مالیم تا قسمت بیرونی ساندویچ هم طعم بگیرد. یک چهارم مخلوط گوشت را روی نان میریزیم و نان دیگر ای روی موادمان میگذاریم تا ساندویچ آماده شود. ساندویچ را داخل ساندویچ ساز قرار میدهیم و صبر میکنیم تا آماده شود یا آن را داخل تابه میگذاریم و درش را میبندیم و به مدت 4 تا 5 دقیقه تست میکنیم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

برخی موضوعات مشابه

بالا