اخبار سینما و تلوزیون The big bang theory سریال

• شروع کننده موضوع YASHAR
  • بازدیدها 235
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

YASHAR

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
3,403
امتیاز واکنش
11,795
cooper_only.jpg
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
!
شخصیتی که در سریال محبوبم یعنی تئوری بیگ بنگ داره واقعا دیوانه کننده ست.به حدی که اگر تو زندگی واقعی اگه با یه همچین شخصیتی زندگی کنم باید با یه شات گان از شرش خلاص بشم چون واقعا دیوانه کننده ست.هر چند که بیشتر دوستان میگن که بیشتر کارهاش شبیه خودم هستش مخصوصا ایراد گرفتن ها و وسواسیت هاش.
تصور کنید با شخصتی زندگی میکنید که تو خونه واسه خودش جای مخصوص برای نشستن داره و اگه کسی سر جاش بشینه جریمه میشه و اگه اشتباهاتش به سه بار برسه تبعید میشه و یا اینکه برای تبعید نشدن باید به کلاس های یاد گیری اخلاقیاتش بره تا دیگه تکرار نشه.
تو یکی از سکانس ها شلدون کوپر رو به استوارت:
سلام استوارت حالت چطوره؟
استوارت:سلام شلدون زیاد حالم خوب نیست
شلدون:چرا؟
استوارت:خب امروز روانشناسم خودکشی کرد و تو آخرین یادداشتش من رو مقصر میدونست.
200px-Leonard_Hofstadter.jpg

دکتر لئونارد هافستادلر:
خودم به شخصه زیاد طرفدار لئونارد نیستم چون کارهاش با اخلاقیاتم نمیسازه ولی از اونجایی که نقش اول این سریال هستش تحملش میکنم.
خب حالا راجع به این شخصیت بگم که اهل نیوجرسی هستش و تقریبا عادی ترین آدم بین این 4 دوست هستش و علاقه داره که در کنار شغل حرفه ایش یعنی فیزیک کاربردی به کارهای معمولی بپردازه مثل پیدا کردن یک معشـ*ـوقه برای خودش یا آشنایی با بقیه آدم ها.و اینکه تو بعضی جاها خوب به رفقاش نارو میزنه که این هم یکی از خصوصیاتشه و البته متاسفانه از شانس این بشر قد کوتاهی داره که تو سریال به خاطرش زیاد تو سری میخوره.
نا گفته نماند که مادر لئونارد یک روانشناس بسیار مشهور و خبره هستش که هیچ نوع عاطفه ای در وجودش نداره و این باعث عقده ای شدن لئونارد میشه.
یک دیالوگ باحال از لئونارد:متاسفانه دیالوگ باحالی از این بشر یادم نیست یا ندیدم.
auto-bbt-google-howard-wolowitz-344844.jpeg

هاوارد والوویتز با مدرک فوق لیسانس:
یک آدم قد کوتاه و سوسول 32 ساله که با مادرش زندگی میکنه که طبق گفته هاش تو سریال مادرش یک تانک متحرک هست که حتی نمیتونه یه دستش رو بلند کنه.
هاوارذ واسه سازمان ناسا هم کار میکنه و حتی برای اونها یک دستگاه پیچیده اختراع کرده البته فقط تو فضا پیچیدست یعنی اون یک توالت سیار واسه فضانورد ها ساخته.
هاوارد مسلط یه شش زبان دنیا هستش البته به گفته خودش که در واقع هیچکدوم رو هم درست بلد نیست.
این شخصیت حتی کمتر از لئونارد هستش منظورم اینه که هیچ بشری(رختری) باهاش دوست نمیشه و نکته جالب اینجاست که فکر میکنه جذابیت زیادی داره در حالی که هیچ چیزی تو وجودش نیست.
19775783_BG1.jpg

دکتر راجش رامایان کوترپالی:
یک پسر هندی فیزیکدان هستش که تو آمریکا تنها زندگی میکنه و تنها دوستانش همین ها هستن و هیچ نوع دوست زنی نداره چون نمیتونه با زن ها حرف بزنه بخاطر یک بیماری روانی بسیار کمیاب که فقط با وجود الـ*کـل تو بدنش میتونه حرف بزنه.
حرفهایی که راج تو سریال میزنه حرف هایی گی ای هستش که حتی خودش هم گاهی نمیفهمه و بی اراذه حرف میزنه و اینکه با هاوارد هم یک رابـ ـطه ی مرموز داره که تو کل سریال آشکار نمیشه.
البته این رو هم بگم که راج گی نیست یا به قول خودش همون قدر که به زن ها علاقه داره به مردها هم علاقه داره.
یک دیالوگ باحال از راج:
هاوارد:خب میبینم که با استوارت جور شدی
راج:ما هر دو تو زندگیمون گودال(سوراخ)هایی داریم که با هم پر میکنیم.
(این حرف راج در پهلو هستش)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
6
بازدیدها
1,754
پاسخ ها
1
بازدیدها
615
پاسخ ها