***ارزش نوشتن***

• شروع کننده موضوع YASHAR
  • بازدیدها 584
  • پاسخ ها 2
  • تاریخ شروع

YASHAR

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
3,403
امتیاز واکنش
11,795
رازمانایی،پایایی وپویایی علم ودانش،نوشتن است؛نوشتن،بندی برپای علم است تاازحافظه ی آدمی نگریزدوباتکثیرونشرآن،دیگران نیزازدانش بهره مندشوند.
[FONT=&quot]«ادیسون تمام پیشرفت های عالمگیرخود،ازجمله اختراع برق رامدیون تفکرِمنظم ویادداشت برداریِ دقیقِ خودمی داند»(1)[/FONT]
[FONT=&quot]به گفته ی یکی ازنویسندگان،«صلح آمیزترین حادثه درجهان،نوشتن است».(2)[/FONT]​
[FONT=&quot]«[/FONT][FONT=&quot]خیام می گوید:آدمی باکتابت است که فضیلتِ خودش راپیدا می کند.تعبیرزیبایی است ازنوشتن درقرن هاپیش.او می گوید:بی فضیلتِ نوشتن،آدم نیمی آدم است وبافضیلتِ نوشتن هست که می شودانسانِ کامل»(3)[/FONT]
[FONT=&quot]نوشتن آثارروحی وروانی خوبی روی خودنویسنده داردتاچه رسدبه خوانندگان.[/FONT]
[FONT=&quot]یکی ازنویسندگان می گوید:«من ازدستِ اضطراب های دنیا واسترس هایِ حاکم برعصرِ حاضر،خودم راپشتِ نوشتن پنهان می کنم...اولین رسالتِ من نجاتِ خودم است.درمرحله ی بعداگرتوانستم ارتباطی باخواننده برقرارکنم،خوشحال خواهم بود».(4)[/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]ادواردمورگان فورستر،رمان نویس ومنتقدانگلیسی،می گوید:«من تحت تأثیرالهام می نویسم،ولی خودِ عملِ نوشتن،به من الهام می دهدونوشتن درآدم احساس مطبوعی به وجودمی آورد«(5)[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot]«نوشتن[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]همیشه برای من مطبوع ولذت بخش بوده ونمی فهمم که منظورِمردم ازاین که می گویند«آفرینش هنری مثل دردِزایمان است»چیست؟من ازنوشتن لـ*ـذت می برم وفکرمی کنم که نوشتن ازجهاتی خیلی خوب است»(6)[/FONT] [FONT=&quot]نوشتن برای برخی ازنویسندگان آن قدرمهم است که بایدگفت درموردخودشان براین باورندکه:«می نویسم پس هستم»؛یعنی فلسفه ی بودنشان رادراین دنیا،«نوشتن»می دانندوزندگی شان با«نوشتن»معنامی شود؛حتی برخی ازنویسندگان،علاقه مندی به خودشان رادرگرو نوشتن می دانند.فورسترمی گوید:«به خودم فقط ازاین جهت علاقه دارم که می نویسم وچیزی به وجودمی آورم».(7)[/FONT]

• پیشنهادات
  • YASHAR

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,403
    امتیاز واکنش
    11,795

dlon_i_pioro.jpg

رازمانایی،پایایی وپویایی علم ودانش،نوشتن است؛نوشتن،بندی برپای علم است تاازحافظه ی آدمی نگریزدوباتکثیرونشرآن،دیگران نیزازدانش بهره مندشوند.
    [FONT=&amp]«ادیسون تمام پیشرفت های عالمگیرخود،ازجمله اختراع برق رامدیون تفکرِمنظم ویادداشت برداریِ دقیقِ خودمی داند»(1)[/FONT]
    [FONT=&amp]به گفته ی یکی ازنویسندگان،«صلح آمیزترین حادثه درجهان،نوشتن است».(2)[/FONT]
    [FONT=&amp]«خیام می گوید:آدمی باکتابت است که فضیلتِ خودش راپیدا می کند.تعبیرزیبایی است ازنوشتن درقرن هاپیش.او می گوید:بی فضیلتِ نوشتن،آدم نیمی آدم است وبافضیلتِ نوشتن هست که می شودانسانِ کامل»(3)[/FONT]
    [FONT=&amp]نوشتن آثارروحی وروانی خوبی روی خودنویسنده داردتاچه رسدبه خوانندگان.[/FONT]
    [FONT=&amp]یکی ازنویسندگان می گوید:«من ازدستِ اضطراب های دنیا واسترس هایِ حاکم برعصرِ حاضر،خودم راپشتِ نوشتن پنهان می کنم...اولین رسالتِ من نجاتِ خودم است.درمرحله ی بعداگرتوانستم ارتباطی باخواننده برقرارکنم،خوشحال خواهم بود».(4)[/FONT]

[FONT=&amp]ادواردمورگان فورستر،رمان نویس ومنتقدانگلیسی،می گوید:«من تحت تأثیرالهام می نویسم،ولی خودِ عملِ نوشتن،به من الهام می دهدونوشتن درآدم احساس مطبوعی به وجودمی آورد«(5)[/FONT][FONT=&amp].[/FONT][FONT=&amp]«نوشتن[/FONT][FONT=&amp]همیشه برای من مطبوع ولذت بخش بوده ونمی فهمم که منظورِمردم ازاین که می گویند«آفرینش هنری مثل دردِزایمان است»چیست؟من ازنوشتن لـ*ـذت می برم وفکرمی کنم که نوشتن ازجهاتی خیلی خوب است»(6)[/FONT]
    [FONT=&amp]نوشتن برای برخی ازنویسندگان آن قدرمهم است که بایدگفت درموردخودشان براین باورندکه:«می نویسم پس هستم»؛یعنی فلسفه ی بودنشان رادراین دنیا،«نوشتن»می دانندوزندگی شان با«نوشتن»معنامی شود؛حتی برخی ازنویسندگان،علاقه مندی به خودشان رادرگرو نوشتن می دانند.فورسترمی گوید:«به خودم فقط ازاین جهت علاقه دارم که می نویسم وچیزی به وجودمی آورم».(7)
    [/FONT]
    vector-of-a-cartoon-tired-screenwriter-coloring-page-outline-by-ron-leishman-23057.jpg

Bahar.80

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    376
    امتیاز واکنش
    1,006
    عالي بود

برخی موضوعات مشابه

تاپیک قبلی
    تاپیک بعدی
    بالا