تاپیک‌های دنباله‌دار تجربیات دانشگاه

RBahar79

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
201
امتیاز واکنش
1,358
بستگی به دانشگاهش داره
جو دانشگاه های دولتی و ازاد خیلی فرق داره
اگر ایشالا دولتی قبول شد محیط تقریبا ارومه چون بیشتر همه دنبال درسن استادا سخت گیرن و کار میخوان یعنی بیشتر بار رو دوش خودشه
از مسخره شدن و ارتباط با جنس مخالف و اینا نترسه از اول خودشو تو چشم استاد بندازه با سوال پرسیدن و اینا
اگر هم برنامه ریزی کنه تو دانشگاهش هم به درسش میرسه هم تفریحش

• پیشنهادات
  • shaghiw.79

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,379
    امتیاز واکنش
    18,362
    25r30wi25r30wiمن خودم ترم۳ام ولی هیچکدوم ازین روشا و پیشنهاداتی که دوستان دادن رو انجام ندادم25r30wi25r30wiهمون ترم اول گرد و خاک کردم25r30wi
    البته اینکه میگن شاخ بازی درنیارین و زود اعتماد نکنید شاید مهمترین بخش تو دانشگاه باشه به شخصه این دوتارو سفت و سخت حواسم هست
    ترجیحا ی پسر خوشمزگی کرد یا مثه من گرد و خاک کنه یا در آرامش محض جوری حالیش کنه که فک نکنه دانشگاه جای مسخره بازی و ل*ـاس زدنه:NewNegah (14):
    تو دانشگاه به هیچ عنوان رل نزنید:aiwan_lighgt_blum:مسخره ترین کار ممکنه:aiwan_lighgt_blum:رل بزن ولی خارج دانشگاه پسراش بهترم هستن مضحکه دانشجو هام نمیشیBoredsmileyمیانترم لعنتی خیلی مهمه خیلییی:aiwan_lighgt_blum:جزوه نوشتن رو نمیدونم من تا حالا ننوشتم ولی اگه ی مبحثو نمیدونه شماره استادو البته اگه استادش از نظر اخلاقی آدم درستیه داشته باشه بپرسهBoredsmileyآها جای تاسفه ولی یسری استادا از صدتا پسر تو ی کلاس بدترین:/ ب شخصه دیدم بخاطر اینکه دانشجوعه زیر بار حرف استاد نرفته درسو افتاده. کلا سعی کنه با استادا خیلی نزدیک نشه مگه اینکه واقعا ژذاب باشهHapydancsmilمثه استاد درسای تخصصی ماHapydancsmilاصن مگه میشه اینقدر باشخصیت و وقت شناس؟25r30wi
    اجالتا برا دست ب آب و گوشی جواب دادنم اجازه نگیره ازادن برن بیرون:aiwan_ligfht_blum:اها مثه اون دختره ت کلاسمون یهو نپرسه استاد دفتر چند برگ؟:aiwan_lighgt_blum:دیگه همینا فعلا یادمه
    ولی یچیززز خیلییی مهم اگه واقعا میخواد موفق شه و هدفش درسیه از همون اول برا پسرا سخت بگیره
    همینا دیگه

Nazigol

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    181
    امتیاز واکنش
    1,875
    دوستان. منم همین یه مدت پیش کنکور دادم و اگه خدا بخواد می خوام برم دانشگاه. می شه به جز بحث رفتاری و اخلاقی، از چیزای دیگه هم اطلاعات بدین؟
    مثلا پوششمون چجوری باشه؟ تا چه حد گیر می دن؟
    وسایل مورد نیازی که باید بخریم و روز اول دانشگاه ببریم چیان؟
    چه نوع کیفی راحت تره برای دانشگاه؟
    چادری باشیم بهتره یا بی چادر؟
    جزوه نوشتن ضروریه؟ یا با کتاب هم می شه خوند؟
    فعلا اینا به ذهنم رسید. ممنون می شم اگه از فاز کل کل و اخلاق استادا و سنشون و ترم اولیا و... بیاین بیرون و به این سوالات بنیادین جواب بدین.:aiwan_light_blumf:
    متشکرم:campe45on2:

shaghiw.79

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,379
    امتیاز واکنش
    18,362
    پوشش رو بستگی به دانشگات داره ولی اصولاً گیر نمی‌دن
    بنظرم این سوالات واقعا مهم نیس در برابر رفتار و اخلاق:/حالا میری متوجه میشی
    وسایل فقط کتاب خواستی ی دفتری کاغذی اگه اهل جزوه هستی داشته باش
    کیف؟:/مدرسه نیستا:/هر کیفی ک کتاب و جزوه جاشه
    اگه چادری چادر بذار اگه نه نذار مگه اینکه ازین دانشگاه های طلبه ای باشه یا تربیت معلم
    ضروری نیست ولی اگه تو ذهنت نمی‌مونه بنویس
    اینو از من داشته باش جای این سوالای ساده برو راجع به اخلاق و طرز برخورد سوال کن که یوقت مشکل پیش نیاد

Nazigol

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    181
    امتیاز واکنش
    1,875
    من درباره ی طرز برخورد مشکلی ندارم. درواقع اخلاقم طوریه که با پسرا در حد ضرورت صحبت می کنم و با معلمم، چه مرد باشه و چه زن، با احترام.
    می دونم مدرسه نیست. ولی من کلاس زبان هم که می رفتم برای کیف گرفتن مشکل داشتم. از کوله پشتی خوشم نمیاد و کیف های دیگه هم معمولا کتاب توش جا نمی شه. و گرفتن کیفی که هم کتاب و وسایلم توش جا شه و هم شیک باشه، برای من سخته.
    به نظر من استادها و دانشجوها همه از آدم های دور و اطرافمونن. لولوخورخوره که نیستن! می شه باهاشون کنار اومد

*SiMa

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,175
    امتیاز واکنش
    23,337

Shame

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    37
    امتیاز واکنش
    287
    كتاب و دفتر نخريد كلا جزوه هم نميخاد اخر ترم از دوستاتون ميگيريد يه كپي ميزنيد و تمام ( كتاباي رفرنس واسه رتبات الفه)
    شما تا رتبه ميم جا داري:)

سر كلاس سعي كنيد ك گوش بديد و چهره استادو نقاشي كنيد
    اگر نقاشيتون خوب نيست سعي اضافي نكنيد
    ( سعي كنيد درس رو بفهميد بعد هر جلسه فاصله خروج كلاس تا رسيدن به خوابگاه يا منزل مطالعه كافيه)

*نونا بانو*

مشاورِ نویسندگی
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,861
    امتیاز واکنش
    49,905
    سلام :)
    پوشش بستگی به دانشگاه داره....حتی بین دانشگاه های آزاد هم گیردادنشون فرق داره.... اینو بابید خودت تو محیط دانشگاه دستت بیاد.
    وسایل مورد نیاز: یک عدد خودت!
    کیف بستگی به خودت داره که وسایلت در چه حده. یه سریا با یه کیف کوچیک هم دانشگاه میرن، یه سریا با کوله....اگه کوله میخوای کاری به حرفای بقیه نداشته باش که مثلا بگن مگه بچه ای و فلان......آدمایی که حرف اضافی و نامربوط بهشون بزنن زیاده. ببین وسایلت ضروریت در چه حده و براش کیف مناسب بردار.
    چادری بودن یا نبودن فقط یه عقیده ست و به محیط و حراست ربطی نداره، هرجور خودت راحتی:)
    جزوه نوشتن.....از نون شب واجب تره. آخر ترم بدون جزوه بمونی هی باید بری آویزون بقیه دانشجوها بشی که بده برم کپی بگیرم. به علاوه، وقتی جزوه بنویسی خودت میدونی مطالب یعنی چی و درسو بلدی، از جزوه بقیه بخوای بخونی نصفشو نمیفهمی.
    کتاب.....بستگی به درس و استادت داره....خود استادا میگن جزوه یا کتاب.
    :campe45on2:

*نونا بانو*

مشاورِ نویسندگی
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,861
    امتیاز واکنش
    49,905
    یه چیزی رو متوجه شدم :/
    واقعا فاز بعضیا رو درک نمیکنم!
    دانشگاه و درس خودن واسه خیلیا تو ایران شده فقط مدرک گرفتن و وقت تلف کردن.
    خواهر یا برادر عزیز که میای اینجا از تصورات خودت پیام میفرستی، خواهشا دوستان رو به بهترین نحو راهنمایی کن نه صرفا طبق خواسته های خودت!
    بعضیا جوری راهنمایی میدن انگار همه هدفاشون یکسانه...درس نخون...جزوه ننویس....کپی میگیری....نرو سر کلاس...دیر برو سر کلاس....فلان کن...بهمان....
    دانشگاه یه محیط برای رشد فرد و رسیدن به اهدافشه، اونوقت بعضیا با پاتوق و وقت تلف کردن اشتباه میگیرن. خیلیا صرف فقط مدرک گرفتن دانشگاه نمیرن دوستان، چون به رشته ای علاقه دارن میرن درسش رو میخونن... که فردا پس فردا برن سر کاری که واقعا بهش علاقه دارن و درسش رو خوندن.
    وقتی میخوایم یه جامعه رشد کنه باید از خودمون شروع کنیم.
    وضع خیلیا اینه (بی خیال و بی هدف)، بعد میان مینالن که ما جهان سومیم!
    خود آدما سطح کیفی زندگی رو مشخص میکنن....وقتی دانشجو جماعت این حرفا رو بزنه، وای به حال پیشرفت!

Nazigol

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    181
    امتیاز واکنش
    1,875
    وای مرسی. خیلی خوب توضیح دادی. منم با کوله راحت ترم و نمی دونم همین حرفایی که گفتین رو به جون بخرم و کوله بگیرم یا نه؟ معمولا وسایلم زیادن.
    و البته با حرفات موافقم. من خودم از اون درس خونام و فقط و فقط جزوه ی خودم رو می تونم بفهمم. اون توصیه هایی که بعضیا کردن فقط واسه پاس شدنه.

تاپیک قبلی
    تاپیک بعدی
    بالا