اخبار سینما و تلوزیون «رايان گاسلينگ» در فیلم گور وربینسکی به ایفای نقش می پردازد

• شروع کننده موضوع EGeNo
  • بازدیدها 107
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

EGeNo

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,377
امتیاز واکنش
12,176
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

«رايان گاسلينگ» به پروژه سينمايي «كماندوي تنها» پيوست.

گور وربينسكي، كارگردان نامدار هاليوود ساخت اين فيلم را برعهده گرفته است.

«گور وربينسكي» چندي پيش اعلام كرد، فيلم جديدش از ديدگاه «تونتو»، همراه بومي كماندوي تنها، روايت مي‌شود.

«جاني دپ» در فيلم «وربينسكي» نقش‌آفريني خواهد كرد، و اين كارگردان اخيرا گفته است كه داستان فيلمش از نگاه «تونتو» روايت مي‌شود و نه كماندوي تنها.

به نوشته‌ي روزنامه‌ي لس‌ آنجلس تايمز، وي براي موفقيت نسخه‌ي جديد روايتش ابراز اميدواري كرده است.

«وربينسكي» در مصاحبه‌اش با لس‌آنجلس تايمز گفت: تنها كاري كه قصد دارم انجام دهم روايت داستان «دن‌كيشوت» از ديد «سانچو» است. همان‌طور كه صادقانه به «جاني» گفتم، نقش اصلي از آن «تونتو» است. ما نمي‌خواهيم دوباره همان داستان را بگوييم، همه قصه را مي‌دانند. من قصد ندارم همان قصه را تكرار كنم.

وي در ادامه گفت: من نسخه‌اي را مي‌خواهم كه از ديد يك راوي غيرمعتمد كه كمي هم ديوانه است روايت شود، اما سوال اصلي اين است كه آيا او ديوانه است يا دنيا از نظر من اين شگفت‌انگيز است.

«وربينسكي» و «جاني دپ» تاكنون در چهار فيلم همكاري داشته‌اند. سه قسمت اول «دزدان دريايي كارائيب» كه كارگرداني آنها را «وربينسكي» برعهده داشت و «جاني دپ» نقش كاپيتان «جك اسپارو» را در آنها بازي كرد، مجموعا فروش دو ميليارد و ۶۷۰ ميليون دلاري داشتند و مورد استقبال چشم‌گير اهالي سينما قرار گرفتند.

بازيگر فيلم هايي چون «ولنتاين آبي» براي بازي در فيلم آ«نيمه نلسنآ» نامزد اسكار بود، و دو سال پيش در فيلم «استخوان هاي دوست داشتني» به كارگرداني پيتر جكسن نقش آفريني كرد.

————————————————

منبع : ایسنا

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
166
پاسخ ها
11
بازدیدها
634
پاسخ ها