تاپیک‌های دنباله‌دار اگه بهت بگن.....

❤ASAL_M❤

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,042
امتیاز واکنش
53,626
اگه بهت بگن دوست داشتی اسمت چی بود چی میگفتی؟؟عسل

اگه بهت بگن کسی که دوسش داری داره ازدواج میکنه چیکار میکردی؟؟می گفتم به درک

اگه بهت بگن رمانت رو قراره نشر کنیم تو چیکار میکردی؟؟کل انجمن رو آدامس میدم

اگه بهت بگن امروز اخرین روزیه که زنده ای اولین کسی که ازش حلالیت میگرفتی کی بود؟؟مادر پدرم

اگه بهت بگن تو زندگیت از کی خیلی متفری تو کیو میگفتی؟؟خیلیا از جمله : دختر خاله ، دوست ، معلم و...

• پیشنهادات
  • Բ໐ՐງēԵ๓Ēຖ໐Ե

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,059
    امتیاز واکنش
    16,497
    اگه بهت بگن دوست داشتی اسمت چی بود چی میگفتی؟؟اسم خودم^*^چشه مگه؟؟نیلوفر خیلی هم زیبااا

اگه بهت بگن کسی که دوسش داری داره ازدواج میکنه چیکار میکردی؟؟کسی رو دوست ندارم
    اما احیانا اگه کسی رو دوست داشتم و اونم رفت ازدواج کرد فراموشش میکنم چون حتما لیاقتمو نداشته

اگه بهت بگن رمانت رو قراره نشر کنیم تو چیکار میکردی؟؟شاید یه لبخند واقعی میزدم
    یه لبخند از ته ته ته دلم

اگه بهت بگن امروز اخرین روزیه که زنده ای اولین کسی که ازش حلالیت میگرفتی کی بود؟؟خودم
    چون در حق خودم خیلی کارا کردم که نباید می کردم

اگه بهت بگن تو زندگیت از کی خیلی متفری تو کیو میگفتی؟؟از مارال شخص مهمی تو زندگیمه ولی نسبتشو نمیتونم بگم

Hima

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    11,195
    امتیاز واکنش
    32,291
    اگه بهت بگن دوست داشتی اسمت چی بود چی میگفتی؟؟ ساراHapydancsmilHanghead

اگه بهت بگن کسی که دوسش داری داره ازدواج میکنه چیکار میکردی؟؟ ناراحت میشم اولش خب بعد یادم میره روز از نو روزی از نوHapydancsmil

اگه بهت بگن رمانت رو قراره نشر کنیم تو چیکار میکردی؟؟ کاملش کنم بعــــد! :aiwan_light_blush:

اگه بهت بگن امروز اخرین روزیه که زنده ای اولین کسی که ازش حلالیت میگرفتی کی بود؟؟اممم نمیدونم شاید نازنین یا مبینا :aiwan_light_bdfglum:

اگه بهت بگن تو زندگیت از کی خیلی متفری تو کیو میگفتی؟؟اصولا از کسی متنفر نیستم هــــان نه چرا هس یکی نه اسمشو میدونم نه میشناسمش ولی یه
    بار دیدمش ازشـــــــــــــــ متنفـــــــــــــــــــــــــــــــرم :aiwan_light_dash2:

"گاهی اوقات برای شناخت ادمها یک ثانیه هم کافیست"
    :aiwan_light_sddsdblum:

ldkh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,013
    امتیاز واکنش
    122,621
    اگه بهت بگن دوست داشتی اسمت چی بود چی میگفتی؟؟ نميدونم بايد بگردم يه اسم خوب پيدا كنم:campe45on2:

اگه بهت بگن کسی که دوسش داری داره ازدواج میکنه چیکار میکردی؟؟ فراموشش ميكردم:campe545457on2:

اگه بهت بگن رمانت رو قراره نشر کنیم تو چیکار میکردی؟؟ ميرفتم توي اتاقم جيغ جيغ ميكردمHapydancsmil

اگه بهت بگن امروز اخرین روزیه که زنده ای اولین کسی که ازش حلالیت میگرفتی کی بود؟؟هيشكي...از خدا.:aiwaffn_light_blum:

اگه بهت بگن تو زندگیت از کی خیلی متفری تو کیو میگفتی؟؟پادشاه عربستان + داعش:aiwan_light_feminist::uzi:

soheila.b

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    183
    امتیاز واکنش
    2,476
    اگه بهت بگن دوست داشتی اسمت چی بود چی میگفتی؟؟ اسم خودمو اسم به این قشنگی

اگه بهت بگن کسی که دوسش داری داره ازدواج میکنه چیکار میکردی؟؟ نمی دونم

اگه بهت بگن رمانت رو قراره نشر کنیم تو چیکار میکردی؟؟ رمان ندارم ولی از خوشحالی جیغ می زدم

اگه بهت بگن امروز اخرین روزیه که زنده ای اولین کسی که ازش حلالیت میگرفتی کی بود؟؟ مادر و پدرم بعد خواهرم

اگه بهت بگن تو زندگیت از کی خیلی متفری تو کیو میگفتی؟؟ یکی از معلمامون که به معنای واقعی متنفرم ازش

fatemeh.n785

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    110
    امتیاز واکنش
    993
    اگه بهت بگن دوست داشتی اسمت چی بود چی میگفتی؟؟ فاطمه اسم خودم

اگه بهت بگن کسی که دوسش داری داره ازدواج میکنه چیکار میکردی؟؟میرفتم بهش تبریک میگفتم

اگه بهت بگن رمانت رو قراره نشر کنیم تو چیکار میکردی؟؟ذوق مرگ میشدم

اگه بهت بگن امروز اخرین روزیه که زنده ای اولین کسی که ازش حلالیت میگرفتی کی بود؟؟نجمه یکی از دوستام

اگه بهت بگن تو زندگیت از کی خیلی متفری تو کیو میگفتی؟؟عمه ام..زهراس اسمش

Ardavan_b

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    23
    امتیاز واکنش
    202
    اگه بهت بگن دوست داشتی اسمت چی بود چی میگفتی؟؟اردوان اسم خودم

اگه بهت بگن کسی که دوسش داری داره ازدواج میکنه چیکار میکردی؟؟چون نامزد دارم نمیدونم چی بگم

اگه بهت بگن رمانت رو قراره نشر کنیم تو چیکار میکردی؟؟کار خاصی نمیکردم چون اتفاق افتاده

اگه بهت بگن امروز اخرین روزیه که زنده ای اولین کسی که ازش حلالیت میگرفتی کی بود؟؟مهرزاد پسر داییم

اگه بهت بگن تو زندگیت از کی خیلی متفری تو کیو میگفتی؟اشکان رقیب کاری و عشقیم

گیسو3

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    543
    امتیاز واکنش
    2,946
    اگه بهت بگن دوست داشتی اسمت چی بود چی میگفتی ؟ راحله اسم خودم

اگه بهت بگن کسی که دوستش داری داره ازدواج میکنه چیکار میکردی ؟ همیشه مشغله کاریم خیلی زیاد بوده به عشق فکر نکردم

اگه بهت رمانت رو قرار نشر کنیم تو چیکار میکردی ؟ هیچی چون من فقط خواننده هستم

اگه بهت بگن امروز اخرین روزیه که زنده ای اولین کسی که ازش حلالیت میگر فتی کی بود ؟ نامادریم چون تو 14سال که همسر پدرم هستن یکبار باهاش دعوام شد وگرنه دختر خوبیم بخدا

اگه بهت بگن تو زندگیت از کی خیلی متنفری تو کیو میگی ؟ میگم 3تا خاله هام چون مادر خدابیامرزمو خیلی اذیت کردن

دینه دار

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,555
    امتیاز واکنش
    29,224
    اگه بهت بگن دوست داشتی اسمت چی بود چی میگفتی؟؟ اسم خودم.. اگه قبول نیست افسون

اگه بهت بگن کسی که دوسش داری داره ازدواج میکنه چیکار میکردی؟؟ گریه میکنم به حال خودم.. میرم قدم میزنم و دعا میکنم بارون بیاد

اگه بهت بگن رمانت رو قراره نشر کنیم تو چیکار میکردی؟؟ خوشحال میشدم ولی آناشیدو قایم میکردم خخخ ( آنا اصلا رمان من نیست خخ )

اگه بهت بگن امروز اخرین روزیه که زنده ای اولین کسی که ازش حلالیت میگرفتی کی بود؟؟مامان و بابا و خواهرم

اگه بهت بگن تو زندگیت از کی خیلی متفری تو کیو میگفتی؟؟هیشکی

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    181
    بازدیدها
    5,100
    پاسخ ها
    139
    بازدیدها
    4,111
    پاسخ ها
    5