تاپیک‌های دنباله‌دار اگه بهت بگن تا یک ماه دیگه زنده ای چیکار می کنی؟

Alastor

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,669
امتیاز واکنش
15,422
یه اسلحه(حالا هرچی که باشه) برمیدارم میرم تک تک آدمایی که در حق خودم و دوستام بدی کردن رو میکشم.
به دردناک ترین روش ممکن.
یا اینکه انقد شکنجشون میدم تا از زندگی سیر بشن.
بعد ذره ذره و آروم با اسید حلشون میکنم...

• پیشنهادات
  • Morningstar_Tina

.
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,471
    امتیاز واکنش
    17,947
    به تمام دوستام زنگ میزنم و ازشون خدافظی میکنم از همه حلالیت میطلبم دفتر خاطراتم رو اتیش میزنم و ...
    کلا سعی میکنم با همه مهربون باشم و مظلوم باشم پیش همه تا وقتی مردم کلی برام گریه کنن :aiwan_lightsds_blum::aiwan_light_biggrin:

Ghazal.hj

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    150
    امتیاز واکنش
    1,639
    تموم کارایی ک آرزو داشتم انجام بدم رو انجام میدم و نهایت لذتو از اون یک ماه میبرم

DESPINA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    377
    امتیاز واکنش
    8,196
    من قبلا یه لیست از همه کارایی که میخوام حتما قبل از مرگم انجامشون بدم رو نوشتم ولی حالا که فقط یه ماه وقت دارم شاید یکم محدود تر بشه...
    اول از همه یه نامه برای پدر و مادرم مینوسیم و داخلش از هردوشون به خاطر همه چیزایی که بهم دادن و ندادن تشکر میکنم
    به یکی از بزرگترین رصدخونه های کشور میرم تا همه چیزهایی که میخواستمو از پشت تلسکوپ رویاییم ببینم
    هرمقدار نیاز هست پول بر میدارم و با دوچرخم به سفر دور دنیا میرم
    قطعا بعضی شهرها هستن که اسمونای خیلی قشنگی دارن پس شبارو با عشق به ستاره ها نگاه میکنم
    البته قبل از همه اینا برمیگردم توی اون خیابون اطراف ستارخان و از پسره ۱۶ ساله ای که با بغض ازم خواهش میکرد ازش گل بخرم چندتا شاخه برای شخص خودم بخرم:)
    به بزرگترین کتابخونه ی دنیا میرم و میدونم که با عشق به کتابا خیره میشم
    از کسی که عمیقا عاشقشم میخوام تا بی هیچ حرفی باهم یه شبو زیر بارون قدم بزنیم...دوتاییمون تنهای تنها:)

اگه میتونستم روش مرگمم انتخاب کنم عالی میشد...همیشه از ته دل میخواستم با مرگ مغزی بمیرم تا بتونن اعضامو اهدا کنن...این خواهشیه که همیشه از پدر و مادرم داشتم:)

Alone M

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    128
    امتیاز واکنش
    1,567
    مهم ترین کارم اینه که با پولام یه گلخونه شیشه ای رو پشت بوم خونمون بسازم با کلی گل و گیاه های مختلف بعد بدمش به زن داداش آیندم چون میدونم گل دوسته و از اونا خیلی خوب مراقبت میکنه.
    رمانی که چند سالی دارم مینویسمش رو تموم کنم و بفرستم به اینجا تا همه بخوننش.
    با خانوادم یه روز کامل بریم گردش و یه روز قبل مردنم دست مامان بابامو ببوسم. رمز گوشیم رو بردارم و بدم به خواهرم برای آخرین بار داداشام رو بغـ*ـل کنم و ببوسمشون. کل کتابامو هم آتیش بزنم دلم خنک شه.
    فکر کنم دیگه چیزی نمونده باشه:)

blue berry

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    371
    امتیاز واکنش
    7,537
    میرم دنبال کارهای هیجان انگیزی که به هر نحوی نباید انجاوم میدادم انجام میدم و ترس و هیجان و لـ*ـذت رو تجربه میکنم کسی چه میدونه شاید، بندبازی، صخره نوردی، دریانوردی ازین مدل کارا و از آخرین لحظه های عمرم بهترین استفاده رو می کنم به شرط اینکه افسردگی نگرفته باشم

*SHBNM.S*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9
    امتیاز واکنش
    226
    از تموم وسایلایی ک دارم و خیلی دوسشون دارم نهایت استفاده رو میکنم داداشمو در حد مرگ میزنم و بعدش وسایلامو جمع میکردمو هر شب میرفتم خونه یکی از اقوام و احساسات واقعیمو نشون میدادم . توبه میکردم و نمازامو هم میخوندم . و سعی میکردم تو این یه ماه کاری کنم کسی ازم ناراحت نباشه:aiwan_light_boredom:

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    181
    بازدیدها
    4,984
    پاسخ ها
    139
    بازدیدها
    4,048
    پاسخ ها
    92
    بازدیدها