تاپیک‌های دنباله‌دار اگه بهت بگن.....

Zahraツ

مدیر بازنشسته
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
869
امتیاز واکنش
6,807
اگه بهت بگن دوست داشتی اسمت چی بود چی میگفتی؟؟
اسممو دوس دارم "زهرا"

اگه بهت بگن کسی که دوسش داری داره ازدواج میکنه چیکار میکردی؟؟

نمیدونم والا کسیو دوس ندارم ک بخام تصور کنم:campe45on2:
ولی خب طبیعتا باید خیلی ناراحت بشم و گریه کنم
والبته سعی کنم کنار بیام و براش آرزوی خوشبختی کنم

اگه بهت بگن رمانت رو قراره نشر کنیم تو چیکار میکردی؟؟
از ذوقم جیغ میزدمو میپریدم هوا

اگه بهت بگن امروز اخرین روزیه که زنده ای اولین کسی که ازش حلالیت میگرفتی کی بود؟؟
مامان بابام

اگه بهت بگن تو زندگیت از کی خیلی متفری تو کیو میگفتی؟؟
یه کسی به اسم مهنا

• پیشنهادات
  • **Crazy girl**

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    85
    امتیاز واکنش
    517
    اگه بهت بگن دوست داشتی اسمت چی بود چی میگفتی؟؟ من اسم خودمو خیلی دوس دارم

اگه بهت بگن کسی که دوسش داری داره ازدواج میکنه چیکار میکردی؟؟با تمام ناراحتیم توی عروسیش شرکت میکردم تانفهمه شکستم

اگه بهت بگن رمانت رو قراره نشر کنیم تو چیکار میکردی؟؟هیچی از خوشحالی سکته میکردم

اگه بهت بگن امروز اخرین روزیه که زنده ای اولین کسی که ازش حلالیت میگرفتی کی بود؟؟مامانم چون خیلی به گردنم حق داره و دل شکستگی مادر عاقبت خوبی نداره

اگه بهت بگن تو زندگیت از کی خیلی متفری تو کیو میگفتی؟؟از کسی متنفر نیستم چون تنفر بیشتر از همه به خودم آسیب میزنه

فرزانه رجبی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    927
    امتیاز واکنش
    12,139
    اگه بهت بگن دوست داشتی اسمت چی بود چی میگفتی؟؟ اسم خودمو دوست دارم ولی خب اگه می شد می گفتم سارا که الان اسم خواهر کوچولومه!

اگه بهت بگن کسی که دوسش داری داره ازدواج میکنه چیکار میکردی؟؟ اینکه من دوستش دارم مهم نیست،اگه بدونم اونم دوستم داشته دنیا رو آتیش میزنم در غیر اینصورت فقط فراموشی...

اگه بهت بگن رمانت رو قراره نشر کنیم تو چیکار میکردی؟؟ از خوشحالی تمام پست های موجود انجمن رو تشکر میزنم :)

اگه بهت بگن امروز اخرین روزیه که زنده ای اولین کسی که ازش حلالیت میگرفتی کی بود؟؟ مامان و بابام کافین

اگه بهت بگن تو زندگیت از کی خیلی متفری تو کیو میگفتی؟؟ یکی از دوستام

پریسا۱۹

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,184
    امتیاز واکنش
    19,014
    راجع‏ ‏ب‏ ‏اسم‏ ‏دوس‏ ‏داشتنیم:آوینا
    اگر‏ ‏عشقم‏ ‏ازدواج‏ ‏کنه‏ ‏:‏ ‏حالم‏ ‏خییییلی‏ ‏بد‏ ‏میشه‏ ‏با‏ ‏اینکه‏ ‏برام‏ ‏قابل‏ ‏پیسش‏ ‏بینیه‏ ‏و‏ ‏این‏ ‏اهنگ‏ ‏یادم‏ ‏میاد:خوشبختیت ‏آرزومه‏ ‏حتی‏ ‏با‏ ‏من‏ ‏نباشی
    اگه‏ ‏بگن‏ ‏رمانم ‏چاپ‏ ‏ذوق‏ ‏مرگ‏ ‏میشم
    روز‏ ‏اخر‏ ‏عمرمم‏ ‏از‏ ‏همه‏ ‏بخصوص‏ ‏مادرم‏ ‏حلالیت‏ ‏میگرفتم
    از‏ ‏کسیم‏ ‏متنفر‏ ‏نیستم‏ ‏

fatimi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    707
    امتیاز واکنش
    4,498
    اگه بهت بگن دوست داشتی اسمت چی بود چی میگفتی؟؟فاطیما(اسم الانم)

اگه بهت بگن کسی که دوسش داری داره ازدواج میکنه چیکار میکردی؟؟میگفتم (فهش بدیه)و بعد آرزوی خوشبختی میکردم براشون(تعادل روانی:campe45on2:)

اگه بهت بگن رمانت رو قراره نشر کنیم تو چیکار میکردی؟؟جیغ میکشیدم بالا پایین میپریدم و بعد با یه سرفه میگفتم:بله حدس میزدم...

اگه بهت بگن امروز اخرین روزیه که زنده ای اولین کسی که ازش حلالیت میگرفتی کی بود؟؟مامانم و بعد بابام و بعد باقی خانواده

اگه بهت بگن تو زندگیت از کی خیلی متفری تو کیو میگفتی؟؟از خودم و از حس تنفر...

آنیتا99

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    32
    امتیاز واکنش
    116

اگه بهت بگن دوست داشتی اسمت چی بود. چی میگفتی؟یهدا

اگه بهت بگن کسی که دوسش داری داره ازدواج میکنه چیکار میکردی؟اگه میدونستم دوسش داره واسش آرزوی خوشبختی می کردم تو مراسمشم شرکت میکردم.

اگه بهت بگن رمانت رو قراره نشر کنیم تو چیکار میکردی؟؟خیلی عادی با کسی که بم خبر داد حرف میزدم طوری که اون دپرس بشه بعدش میرفتم با کلی ذوق و جیغببه مامانم میگفتم.

اگه بهت بگن امروز اخرین روزیه که زنده ای اولین کسی که ازش حلالیت میگرفتی کی بود؟؟مادرم

اگه بهت بگن تو زندگیت از کی خیلی متفری تو کیو میگفتی؟؟شوهرعمم

جولیک

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    982
    امتیاز واکنش
    34,007
    اگه بهت بگن دوست داشتی اسمت چی بود چی میگفتی؟؟ هانا رو دوست دارم

اگه بهت بگن کسی که دوسش داری داره ازدواج میکنه چیکار میکردی؟؟دیگه برای داشتنش کاری نمیتونم بکنم.ولی بخاطر این درد عمیقی که توی قلبم میشینه گریه میکنم.زیادم گریه میکنم.اگه عروسیش دعوت باشم نمیرم.نه میخوا نه میتونم.اون قدر شهامت ندارم.بعدِ مدتی میتونم عادت کنم.تقریبا زود ولی به سختی با اتفاقای زندگیم کنار میام.براش آرزوی خوشبختی میکم و دعای خیرم همیشه بدرقۀ راهش خواهد بود.افسوس نداشتنش رو تا ابد و یک روز میخورم.بعد از اون بازم زندگی میکنم.خیلی خوبم زندگیم رو میسازم.ولی با جون کندن.با یه چالۀ عمیق و سیاه توی قلبم.و مطمئنم که دیگه دل به کسِ دیگه ای نمیتونم بدم.بخاطر یه سری از اعتقاداتم.

اگه بهت بگن رمانت رو قراره نشر کنیم تو چیکار میکردی؟؟رمان نمی نویسم

اگه بهت بگن امروز اخرین روزیه که زنده ای اولین کسی که ازش حلالیت میگرفتی کی بود؟؟نمیدونم.خیلیا.همیشه سعی کرم خوب باشم ولی ناخواسته بدی هم کردم.ولی بیشتر از همه شاید مامانم.چون خیلی برام زحمت کشیده.اذیتشم کردم.گاهی به حرفاش گوش ندادم.تو سن بلوغ که اخلاقم کمی تند شده بود یکی دو بار سرش داد کشیدم و بخاطر همون چندبار هیچ وقت خودمو نبخشیدم.

اگه بهت بگن تو زندگیت از کی خیلی متفری تو کیو میگفتی؟؟متنفر بودنو بلد نیستم.شاید از کسی خوشم نیاد ولی تنفر نه.

☠@_@negi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    359
    امتیاز واکنش
    1,085
    اگه بهت بگن دوست داشتی اسمت چی بود چی میگفتی؟؟ همون نگار اسم خودم
    اگه بهت بگن کسی که دوستش داشتی داره ازدواج میکنه میکردی؟؟ عاشق نمیشم ولی اگه بشم عاشق کسی میشم که این کارو نمیکنه و من نمیدارم
    اگه بهت بگن رمانتو قرار نشر کنیم چیکار میکردی ؟ از خوشی غش میکردم
    اگه بهت بگن امروز اخرین روزیه که زندهای اولین کسی که ازش حلالیت میگرفتی کی بود؟؟ هیچکس ترجیح میدم با خوانوادم باشم
    اگه بهت بگن تو زندگیت از کی خیلی متنفری ؟؟ بازم هیچکس چون....نفرتم ی حسه...و طرف اونقدری لیاقت نداشته که من ازش متنفر باشم

Saghar21

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    79
    امتیاز واکنش
    1,137
    اگه بهت بگن دوست داشتی اسمت چی بود چی میگفتی؟؟ همین اسم خودم خوبه

اگه بهت بگن کسی که دوسش داری داره ازدواج میکنه چیکار میکردی؟؟ اولش خیلی ناراحت میشدم ولی بعد سعی میکردم فراموشش کنم و براش آرزوی خوشبختی میکردم

اگه بهت بگن رمانت رو قراره نشر کنیم تو چیکار میکردی؟؟ رمان ننوشتم که بخواد نشر بشه ولی اگهاگه نوشته بودم و قرار بود نشر بشه خوشحال میشدم

اگه بهت بگن امروز اخرین روزیه که زنده ای اولین کسی که ازش حلالیت میگرفتی کی بود؟؟ یه نامه مینوشتم اسم تمام کسایی که باید ازشون حلالیت بتلبن بعدشم میدادم به یکی تا بعد مرگم از طرف من ازشون حلالیت بتلبه

اگه بهت بگن تو زندگیت از کی خیلی متفری تو کیو میگفتی؟؟ از دونفر از همکلاسیام بدم میومد ولی الان نسبت بهشون بی تفاوتم

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    181
    بازدیدها
    5,074
    پاسخ ها
    139
    بازدیدها
    4,106
    پاسخ ها
    5
    بازدیدها