اخبار سینما و تلوزیون معرفی سریال کره ای گوبلین

• شروع کننده موضوع Empire
  • بازدیدها 598
  • پاسخ ها 10
  • تاریخ شروع

Empire

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,557
امتیاز واکنش
16,608
معرفی سریال کره ای گوبلین

«گوبلین» (
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
) نام سریال جدیدی است که به تازگی در شبکه ی TVN پخش شده. این سریال ۱۶ قسمتی به کارگردانی Lee Eung Bok (کارگردان آثاری مانند : فرزندان خورشید و آرزو های بلند) و نویسندگی Kim Eun Sook هر هفته در روز های جمعه و شنبه پخش میشود و جزء سریال های موفق این روزهای کره به حساب میاد . گوبلین با شروع قوی و موفق خود خیلی زود توانست نظر بسیاری از مردم را جلب کند و امتیاز ۹۲ از ۱۰۰ آسیا وکی ( asianwiki ) را به خود اختصاص دهد.

d9cfadf40e8416d1660d04c1fd63e977.jpg

از بازیگران اصلی این سریال میتوان به
و
و
و
اشاره کرد.

photo_2017-01-12_19-23-17.jpg

کیم شین یک گوبلین است که طی یک مجازات و پاداشی از طرف خدا عمر جاودانه دارد او قابلیت های زیادی دارد مثلا میتواند در زمان سفر کند و محافظ برخی از انسان هاست و ممکن است عمر جاودانه با تمام این امکانات یک پاداش بی نقص به نظر آید ولی او همواره در حال مجازات شدن هم است. شاهد بودن بر جزئیات مرگ تمام انسانی هایی که دوستشان دارد کار آسانی نیست. او شمشیری درقلب خود دارد که میتواند تنها راه نجات او از این مجازات جاودانگی باشد. شمشیری که تنها عروس گوبلین قادر به بیرون کشیدن آن است.

00132154.jpg

جی یون تاک یک دختر سال آخر دبیرستانی است که در کودکی مادرش را از دست داده . او با تمام اتفاق های تلخ زندگیش همچنان یک دختر خوشبین است و سعی میکند تا مانند بقیه هم سن هایش یک زندگی معمولی و نرمال داشته باشد ولی این امر هیچوقت امکان پذیر نبود زیرا او از کودکی میتوانست ارواح را ببیند و همیشه مجبور بود تا از فرشته مرگ فرار کند . جی یون تاک نه تنها اسمش در لیست فرشته ی مرگ است بلکه عروس گوبلین هم هست. و همین باعث میشد تا امید داشته باشد سرنوشت برایش برنامه ای داشته باشد.

things-every-goblin-fan-must-have.jpg

فرشته ی مرگ کسی است که وظیفه ی هدایت مرده ها به دنیای بعد از مرگ را به عهده دارد. او هیچ خاطره ای از زمانی که انسان بوده ندارد بنابراین اسم و شخصیتش را هم فراموش کرده است . بعد از اولین ملاقتش با جی یون تاک نمیتواند او را با خود ببرد و برای ۱۰ سال او را دوباره گم میکند. بعد از مدت ها تلاش برای اجاره یک خانه ی خوب بالاخره موفق میشود و یکی از بهترین خانه های کره را اجاره میکند ولی خیلی زود در میابد که با گوبلین هم خانه شده است. ولی کنار آمدن با آن گوبلین مزاحم بهتر از ازدست دادن خانه است.

d4cfddb7460a9e605c3cdcc98c2b27a8.jpg

یو دا هوا آخرین وارث پسری است که بر املاک گوبلین مدیریت میکند. خانواده ی او جد در جد به گوبلین خدمت کرده ایند و در کنار او از زمان به دنیا آمدن تا مرگ بوده اند. او که جوانی خوش گذران ولی بسیار باهوش است خیلی زود دریافت که عمویش یک فرد عادی نیست بلکه گوبلین است و مجبور به جمع کردن خرابکاری هایش است. همچنین او کسی است که خانه ی گوبلین را به یک فرشته ی مرگ اجاره داده است.

goblin04-00476.jpg

سانی یک جوان موفق و زیباست. او پر از اعتماد به نفس و پختگی ست. کسی که با اراده و پشتکارش یک رستوران را مدیریت میکند و تبدیل به یکی از مهمترین حامیان جی یون تاک میشود. سانی به راحتی میتواند قلب فرشته ی مرگ را بلرزاند و باعث شود تا او بعد از ۱۰۰ سال فراموشی حال به دنبال شخصیت واقعی خودش باشد. سانی تنها و بزرگترین حسرت فرشته ی مرگ است.

sunny-2-1024x605.jpg

و بزرگترین سوالی که ممکن است ذهن بیننده را درگیر خود کند این است که این خانوم با کت قرمزش چه کسی است؟ شخصیتی که نامی از آن بـرده نمیشود و به روش های گوناگون از جی یون تاک محافظت میکند. او کسی است که ۱۰ سال پیش به فرشته مرگ گفت که نمیتواند جی یون تاک را ببرد و او را نجات داد.

unnamed.jpg

این سریال فانتزی خوش ساخت با طنز قویه مخصوص خودش شما رو وادار میکنه تا از پخش کننده هاتون دور نشید ، در اوج ناراحتی لبخند بزنید و همیشه کنجکاو اتفاقات آینده باشید.

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • آنیساااااااااا

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,720
    امتیاز واکنش
    65,400
    من این فیلمو دیدم.....فقط یه سوال داشتم......آخرش نفهمیدم این فرشته ی مرگ و دختره ای که همو دوست داشتن وقتی به زندگی جدیدشون برگشتنو همدیگه رو دیدن همو شناختن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟......کسی می دونه؟......کسی می تونه کمکم کنه؟

آنیساااااااااا

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,720
    امتیاز واکنش
    65,400
    راستشو بخوای من اصلا فیلمشو دوست نداشتم.....چیزیم از دست ندادی.....اگه لازمه پستمو حذف کنم بگو خودم حذفش میکنم.....

nazaninabbasi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    191
    امتیاز واکنش
    10,726
    فیلمش معرکه بود .فوق العاده قشنگ و جذاب
    مخصوصا جاهایی که فرشته مرگ با گوبلین دعوا میکنه.

nazaninabbasi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    191
    امتیاز واکنش
    10,726
    هم دیگه رو نشناختن ,اما دوباره سرراه هم قرار گرفتن تا دوباره عاشق هم بشن .یه جورایی سپردتثن دست خود ببینده تا درک کنه.
    اون جایی که شمشیر گوبلین از بدنش بیرون اومد من اون جا سکته رو رد کردم گفتم تموم شد رفت فیلم اینم مرد.بعدش اعلام کردن نه این فیلم ادامه داره دوست داشتم بزنم لهشون کنم.

آنیساااااااااا

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,720
    امتیاز واکنش
    65,400

nazaninabbasi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    191