معرفی کتاب قهوه سرد اقای نویسنده

• شروع کننده موضوع ~Mahya~
  • بازدیدها 607
  • پاسخ ها 16
  • تاریخ شروع

~Mahya~

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
875
امتیاز واکنش
11,974
خطرناک‌تر از آدم‌هایی که هیچ کتابی نخوندن، آدم‌هایی هستن که فقط چندتا کتاب خوندن. (کتاب قهوه‌ی سرد آقای نویسنده – صفحه ۳۲)

• پیشنهادات
  • ~Mahya~

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    875
    امتیاز واکنش
    11,974
    در تیمارستان زمان به‌سرعت می‌گذشت و با این‌که فقط چند روز بود که به اون‌جا رفته بودم اما به‌اندازه‌ی چند سال پیر شده بودم، چون گذر عمر توی جایی که دوستش نداری همیشه زجرآور و طاقت‌فرساست، هر ثانیه‌ای که می‌گذره انگار ساعت‌های زیادی رو از دست می‌دی و عقربه‌ها تکه‌های وجودت رو با خودشون می‌برن، و از این بابت زمان به سرعت می‌گذشت چون بیرون از آسایشگاه توطئه‌ی وحشیانه‌ای علیه من در حال انجام بود، ابی دوست گذشته و دشمن امروز من خاطراتم رو دزدیده بود و من در حالی که بین سیم‌های خاردار، نرده‌های بلند و دیوونه‌ها گیر کرده بودم، کاری از دستم ساخته نبود. (کتاب قهوه‌ی سرد آقای نویسنده – صفحه ۱۲۱)

~Mahya~

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    875
    امتیاز واکنش
    11,974
    رئیس گفت: «اینو خوب می‌دونم که هیچ‌وقت نباید یه سوال رو واسه کسی تکرار کرد، مگه وقتی که مطمئن باشی طرف گوش‌هاش سنگینه، چون در غیر این صورت طرف داره به این فکر می‌کنه چه خزعبلاتی تحویلت بده، اگه می‌خواست راستش رو بگه قطعا همون اول می‌گفت.» (کتاب قهوه‌ی سرد آقای نویسنده – صفحه ۱۷۶)

~Mahya~

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    875
    امتیاز واکنش
    11,974
    مارال گفت: «هرکسی شاید یه آهنگ داشته باشه که مدت‌ها نتونه اون رو گوش بده. یه آهنگ که گذشته رو واسه‌ت تداعی می‌کنه و دلت نمی‌آد اون رو پاک کنی یا بندازیش دور، می‌ذاری اون گوشه کنارها بمونه، گاهی آهنگ‌ها لبریز از خاطره می‌شن و حرمت پیدا می‌کنن. مثل بعضی از آدم‌ها، درسته که شاید دیگه نتونی اون‌ها رو ببینی و باهاشون حرف بزنی، اما از زندگیت پاک نمی‌شن، چون فراموش‌شدنی نیستن، اون‌ها همیشه یه جای امن گوشه‌ی دلت دارن.» (کتاب قهوه‌ی سرد آقای نویسنده – صفحه ۱۹۱)

~Mahya~

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    875
    امتیاز واکنش
    11,974
    فکر می کنم که خدا سه چیز را با ذوق بیشتری آفریده، زن، هنر و عشق، اما در عجب که تو را با چه شور و حالی آفریده، زنِ هنرمندِ عاشق! (کتاب قهوه‌ی سرد آقای نویسنده – صفحه ۱۹۶)

~Mahya~

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    875
    امتیاز واکنش
    11,974
    مشخصات کتاب
    • کتاب قهوه‌ی سرد آقای نویسنده
    • نویسنده: روزبه معین
    • انتشارات: نیماژ
    • تعداد صفحات: ۲۲۰
    • قیمت چاپ چهاردم – سال ۹۶: ۲۰۵۰۰ تومان

~Mahya~

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    875
    امتیاز واکنش
    11,974
    %D9%82%D9%87%D9%88%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D8%AF-%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%D9%86%D8%AF%D9%87-5.jpg

برخی موضوعات مشابه

بالا