مصاحبه و گفتگو مصاحبه با آهو خردمند، بازیگر سریال «مختارنامه»

• شروع کننده موضوع Behtina
  • بازدیدها 280
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Behtina

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
22,523
امتیاز واکنش
65,135
aho-kheradmand-namakstan.ir-7.jpg
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
آهو خردمند درخصوص مجموعه تلویزیونی «مختارنامه» با آی‌فیلم گفت‌وگو کرد.
[/BCOLOR]
آهو خردمند بازیگر نقش «همسر خولی» در مجموعه تلویزیونی «مختارنامه» در خصوص این نقش و حال‌وهوای آن با آی‌فیلم به گفت‌وگو پرداخت که در ادامه با هم می‌خوانیم:
[/BCOLOR]
آی‌فیلم: این روزها شبکه آی‌فیلم درحال بازپخش سریال مختارنامه است. از حضورتان در این مجموعه تلویزیونی بفرمایید.
[/BCOLOR]
خردمند: مدت زیادی است که از بازی من در این مجموعه گذشته است و بسیار خوشحالم مجموعه تلویزیونی «مختارنامه» مورد توجه مردم قرار گرفته و به یک کار ماندگار و فاخر تبدیل شده است.
[/BCOLOR]
آی‌فیلم: خانم خردمند شما در سریال مختارنامه نقش زنی را بازی کردید که سر مبارک امام حسین(ع) به منزلش آمده بود و تحت تاثیر آن قرار می‌گیرد. در خصوص این سکانس‌های مخصوص توضیح دهید.
[/BCOLOR]
خردمند: نقش من، نقش زنی بود معتقد و مذهبی بود که در ابتدا نیز مانع همسر خود یعنی «خولی» شد که به جنگ با امام حسین (ع) برود اما خولی به جنگ می‌رود و سر بزرگوار امام حسین(ع) را به عنوان غنیمت جنگی با خود به منزل می‌آورد و قطراتی از خون امام حسین (ع) به حیاط خانه می‌افتد و خولی به من دستور می‌دهد که خون را از حیاط پاک کنم و آن سکانس پاک کردن قطرات خون امام حسین (ع) یکی از ماندگارترین سکانس‌هایی بود که بازی کردم.
[/BCOLOR]
آی‌فیلم: درباره این سکانس توضیح بیشتری می‌دهید؟
[/BCOLOR]
خردمند: قرار شده بود وقتی من قطرات خون امام حسین (ع) را پاک می‌کنم خون از زمین بجوشد و برای این‌کار لوله‌هایی را زیر زمین گذاشته بودند تا هنگام پاک کردن خون از درون لوله‌ها خون بجوشد و بر سطح زمین بیاید. بازی من در آن موقع برآمده از احساسات کامل بود و آن صحنه به شدت مرا تحت تاثیر قرار داد و حس عجیبی را به من داد.
[/BCOLOR]
آی‌فیلم: خانم خردمند در سایت‌ها و فضای مجازی صحبت از خداحافظی شما از دنیای بازیگری شده است. آیا این حقیقت دارد؟
[/BCOLOR]
خردمند: خیر حقیقت ندارد. من قرار نیست دیگر کار نکنم؛ منتها زمانی با فیلمی قرارداد می‌‌بندم که فیلم‌نامه آن را دوست داشته باشم و کار خوبی باشد.
[/BCOLOR]
گفتنی‌است، آهو خردمند که پیش از این با بازی در سریال «به کجا چنین شتابان» جلوی دوربین ابوالقاسم طالبی رفته بود، این بار در یک پروژه سینمایی با این کارگردان همکاری کرده و مقابل دوربین «یتیم‌خانه ایران» رفت که در روزهای آینده قرار است اکران شود و موضوع فیلم قحطی و خشکسالی عظیم ایران که در سال‌های ۱۲۹۵ تا ۱۲۹۷ و در کوران جنگ جهانی اول در زمان اشغال ایران به دست قوای بیگانه روس و انگلیس رخ داد را روایت می‌کند.
[/BCOLOR]

برخی موضوعات مشابه

بالا