مصاحبه و گفتگو مصاحبه با برادران فوتبالیست محمدی

• شروع کننده موضوع Pari_A
  • بازدیدها 119
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Pari_A

کاربر اخراجی
ارسالی ها
2,766
امتیاز واکنش
14,439
بخشی از مصاحبه با برادران فوتبالیست محمدی:

تا به حال شده كه در مدرسه به جاي هم امتحان بدهيد؟

مهرداد: نه، البته در فوتبال پايه‌ها جاي هم بازي مي‌كرديم كه يك مرتبه پدر همين عليرضا فغاني فهميد و...

در چه تيمي بازي مي‌‌كرديد؟

ميلاد: تيم جاويد فلاح بود. هر دو ۱۴ يا ۱۵ ساله بوديم اما دير به تيم ملحق شديم و اسم يكي از ما رد شده بود. به همين خاطر مربي آن تيم آقاي مهدي نصرتي كه اولين مربي ما هم بود هر دو تا را بازي مي‌داد تا دلمان نشكند! (با صداي بلند مي‌خندند!)

پس بچه ميدان فلاح تهران هستيد؟

مهرداد: بله؛ بچه پايين شهر هستيم و به اين موضوع هم افتخار مي‌كنيم.

شنيديم خانواده‌اي ورزشي داريد.

ميلاد: برادران بزرگترم ميثم و محسن كه ۲۶ ساله و ۲۵ ساله هستند پرورش‌اندام كار مي‌كنند. هر دو هم مشوق اصلي ما به شمار مي‌روند و جا دارد خيلي از آنها و همين‌طور پدر و مادرم تشكر كنم. (ناگهان مهرداد مي‌گويد) راستي از خواهر عزيزمان هم ممنون هستم كه خيلي هوای ما را دارد.

الگوي شما در فوتبال ايران و جهان چه كسي است؟

ميلاد: در ايران مجتبي محرمي!

مگر فوتبال محرمي را ديدي؟

ميلاد: بله، فيلم بازي‌هاي آقامجتبي را ديدم و از آن گذشته بچه محل ماست. در خارج از كشور هم يوردي آلبا دفاع چپ بارسلونا را خيلي دوست دارم چون بارسايي هستم!

و تو مهرداد؟

مهرداد: در ايران علی كريمی و خارج از كشور كريستيانو رونالدو!

ولي هر دو راست پا هستند!

مهرداد: فرقي نمي‌كند دوستشان دارم. ضمن آنكه يك رئالي دوآتشه هستم! لطفاً از قول ما بنويسيد لطف خدا خيلي شامل حال‌مان شده است.

مثل اغلب بچه‌هاي پايين شهر در گذشته مشكل كفش ورزشي و لباس نداشتيد؟

ميلاد: چرا، كفش‌هايي كه قبلاً مي‌پوشيديم بي‌كيفيت بود و همين الان هم جاي زخم آن روي پاي ما قابل مشاهده است. با اين حال دست پدر و مادرم را مي‌بوسم.

مهــــرداد: اميــدوارم بتوانم زحمات پدر و مادر و خانواده‌ام را جبران كنم

برخی موضوعات مشابه

بالا