تاپیک‌های دنباله‌دار چالش ترس! /نارینه

• شروع کننده موضوع نارینه
  • بازدیدها 1,519
  • پاسخ ها 29
  • تاریخ شروع

گیسو3

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
543
امتیاز واکنش
2,946
1.تنهایی ی شب سردو تاریک میری قبرستون ؟نه مگه عقلم کمه منکه میدونم چقدر از تاریکی میترسم حتی امتحانشم نمیکنم

2.اگر یه شب یه قاتل با شمشیر بیاد خونتون چیکار میکنی ؟ خب واضحه سکته میکنم

3.اگه یه روز از خواب بیدار بشی بفهمی خانوادت خون اشام هستن عکس العملت چیه؟خب بستگی داره اگه خانوادم مثل فیلمه گرگ و میش خوشگل باشن یا مثلا مثل استفان و دیمون بدم نمیاد چون کلا خون اشامای این دو تا سریال فوق العاده زیبا هستن

4.اگه بری مهمانی!متوجه بشی میزبانت ادم خواره از ترس غش میکنی ؟اوف خدا خیرت بده نمیرم غش که چیزی نیست

5.فیلم ترسناک تو شب تو قبرستون نگاه میکنی ؟اقا من کلا روز میرم قبرستون درسته که باید از زندها ترسید و اونا ترس ندارن اما من کلا با مرده و مردشور خونه و قبرستون مشکل دارم اعتراف ازاین صریحتر خدایی

6.چندش ناکترین رمان ترسناک که خوندی چیه؟رمان ترسناک زیاد خوندم اما هیچکدوم چندش نبودن والا کتابی که در مورد فرماسونرایی ها خوندم هم وحشتناکه هم چندشناک

7.دوست داشتی با اره برقی بکشنت یا تبر ؟هیچکدوم من تحمل بریدگی رو ندارم اگر اول از گردن شروع میکنه تبرو ترجیح میدم اوخ چه دردی داره

8.اگر ادمهای عصر حجر زنده میشدن !دوشت داشتی با گرز بکشنت یا با سنگ بکو بن تو کله ات ؟یعنی هیچ راهی نداره؟خب زبونم که حالیشون نمیشه سنگ نه چون شایذ نمردم فقط میگرنم عود کرد فکر کنم گرز بهتر باشه چیکار کنم دیگه جهنم ضرر با گرز

• پیشنهادات
  • Behtina

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    22,523
    امتیاز واکنش
    65,135
    1- تنهایی یه شب سرد و تاریک میری قبرستون؟ بستگی داره چه فصلی باشه مثلا تابستونا هوای سرد خوبه بعدم من زمستون تنها رفتم قبرستون چون ظهرش پدربزرگم فوت شده بود رفتم شبش روی قبرش شمع روشن کردم .....
    2_اگر یه شب یه قاتل با یه شمشیر بیاد خونتون چیکار میکنی؟ سعی میکنم قایم شم نمدونم باید تو موقعیت باشم ببینم چیکار میتونم بکنم
    3-اگه یه روز از خواب بلند شی، بفهمی خانواده ت خون آشام هستن، عکس العملت چیه؟ وای عالیه من عاشق چیزای جدیدم
    4-اگه بری مهمانی ! متوجه شی میزبانت آدم خواره از ترس غش می کنی؟ غش نه ولی از استرس سکته میکنم
    5-فیلم ترسناک تو شب تو قبرستون نگاه می کنی؟ اگه یه ادم پایه داشته باشم حتما اخه فیلم تنهایی مزه نمیده
    6-چندش ناکترین رمان ترسناک خوندی چیه؟ فیلمشو دیدم ولی رمان چندش ناک نخوندم
    7-دوست داشتی با اره برقی بکشنت یا تبر؟ چه فرقی میکنه در هر حال میمیرم
    8-اگر آدمهای عصر حجر زنده میشدن! دوست داشتی با گرز بکشنت یا سنگ بکوبن تو کله ات! هیچ کودوم باهاشون دوست میشدم

پریبانو

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    349
    امتیاز واکنش
    21,283
    1- تنهایی یه شب سرد و تاریک میری قبرستون؟ برای غافلگیری اموات میرم...شوخی کردم:aiwan_ligkht_blum:
    2_اگر یه شب یه قاتل با یه شمشیر بیاد خونتون چیکار میکنی؟اول دلیلشو می پرسم،چی از جونم می خواد؟بعد اگر دیدم حرف حالیش نیست با یک حرکت میرم اشپزخونه با چاقو بهش حمله می کنم و تا جونم دارم مبارزه می کنم...
    3-اگه یه روز از خواب بلند شی، بفهمی خانواده ت خون آشام هستن، عکس العملت چیه؟اولش می ترسم بعد اگر ارومم کردن باهاشون زندگیمو ادامه می دم،به شرط این که منو مثل خودشون نکنن
    4-اگه بری مهمانی ! متوجه شی میزبانت آدم خواره از ترس غش می کنی؟خیر خودم به عزرائیل زنگ می زنم بیاد:campe545457on2:
    5-فیلم ترسناک تو شب تو قبرستون نگاه می کنی؟خیر عزیزم
    6-چندش ناکترین رمان ترسناک خوندی چیه؟ نخوندم
    7-دوست داشتی با اره برقی بکشنت یا تبر؟چرا فقط دو گزینه؟ o_Oکدومش راحت تره ؟اره برقی لطفا

8-اگر آدمهای عصر حجر زنده میشدن! دوست داشتی با گرز بکشنت یا سنگ بکوبن تو کله ات! دوتاش که زجر کشه بازم مبارزه می کردم...هیچ وقت زود تسلیم نمی شم،بعد اگر شکست خوردم اجازه دارن با هردو وسیله منو راحت کنن:aiwan_light_dirol:

آخرین ویرایش:

ماهتاب :)

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    123
    امتیاز واکنش
    2,589
    اره زیاد ترسیدم ولی بدترین عکس العملم جیغ بنفش بود :aiwan_lffghfdght_blum:

1- تنهایی یه شب سرد و تاریک میری قبرستون؟ مگه مغز خر خورده باشم همچین کاری کنم
    2_اگر یه شب یه قاتل با یه شمشیر بیاد خونتون چیکار میکنی؟ من قاتل دوست:campe45on2: یه مذاکرات باهاش راه میندازم به نتیجه رسید چه بهتر اگر نه خودم می کشمش:uzi:
    3-اگه یه روز از خواب بلند شی، بفهمی خانواده ت خون آشام هستن، عکس العملت چیه؟ صبحانه ام رو می خورم :aiwan_light_sddsdblum:
    4-اگه بری مهمانی ! متوجه شی میزبانت آدم خواره از ترس غش می کنی؟ غش نمی کنم جییییییییییییغ می کشم
    5-فیلم ترسناک تو شب تو قبرستون نگاه می کنی؟ ندارم نگاه کنمBoredsmiley
    6-چندش ناکترین رمان ترسناک خوندی چیه؟ نخوندم همچین رمانی
    7-دوست داشتی با اره برقی بکشنت یا تبر؟ خودم زودتر می میرم نیازی به خشونت نیس :aiwan_ligfht_blum:
    8-اگر آدمهای عصر حجر زنده میشدن! دوست داشتی با گرز بکشنت یا سنگ بکوبن تو کله ات! مردن با سنگ رو ترجیح میدم

FATEME078

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,311
    امتیاز واکنش
    31,597
    1- تنهایی یه شب سرد و تاریک میری قبرستون؟ ترس زیادی نداره !خاطره میشه
    2_اگر یه شب یه قاتل با یه شمشیر بیاد خونتون چیکار میکنی؟جان به جان آفرین تقدیم میکنم
    3-اگه یه روز از خواب بلند شی، بفهمی خانواده ت خون آشام هستن، عکس العملت چیه؟ طبیعتا منم خون آشام میشم
    4-اگه بری مهمانی ! متوجه شی میزبانت آدم خواره از ترس غش می کنی؟ خخخ غش ؟! نه بابا ، منم وانمود میکنم آدم خوارم
    5-فیلم ترسناک تو شب تو قبرستون نگاه می کنی؟تو قبرستون تلویزیون نداره ک !
    6-چندش ناکترین رمان ترسناک خوندی چیه؟ ترس نداشته تا حالا
    7-دوست داشتی با اره برقی بکشنت یا تبر؟ طبیعتا تبر چون یهو میکشه
    8-اگر آدمهای عصر حجر زنده میشدن! دوست داشتی با گرز بکشنت یا سنگ بکوبن تو کله ات! هیچ کدوم بچه های خوبین ؛ منم کمکشون میکنم بقیه رو بکشیم

fatemeh.n785

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    110
    امتیاز واکنش
    993
    1- تنهایی یه شب سرد و تاریک میری قبرستون؟اره خوب از تاریکی نمیترسم
    2_اگر یه شب یه قاتل با یه شمشیر بیاد خونتون چیکار میکنی؟مسلما صبرنمیکنم بیاد بکشه منو...احتمالا از پشت بزنم تو سرش
    3-اگه یه روز از خواب بلند شی، بفهمی خانواده ت خون آشام هستن، عکس العملت چیه؟فرار
    4-اگه بری مهمانی ! متوجه شی میزبانت آدم خواره از ترس غش می کنی؟نه فرار میکنم
    5-فیلم ترسناک تو شب تو قبرستون نگاه می کنی؟نه ریسکش بالاست
    6-چندش ناکترین رمان ترسناک خوندی چیه؟نخوندم ترسناک بوده ولی چندش نه
    7-دوست داشتی با اره برقی بکشنت یا تبر؟تبر بهتره ولی دوتاش و دوس ندارم
    8-اگر آدمهای عصر حجر زنده میشدن! دوست داشتی با گرز بکشنت یا سنگ بکوبن تو کله ات!گرز بهتره فکر کنم

soheila.b

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    183
    امتیاز واکنش
    2,476
    - تنهایی یه شب سرد و تاریک میری قبرستون؟شاید برم
    2_اگر یه شب یه قاتل با یه شمشیر بیاد خونتون چیکار میکنی؟می رم اتاقم درم قفل می کنم
    3-اگه یه روز از خواب بلند شی، بفهمی خانواده ت خون آشام هستن، عکس العملت چیه؟هیچی
    4-اگه بری مهمانی ! متوجه شی میزبانت آدم خواره از ترس غش می کنی؟سعی می کنم فرار کنم
    5-فیلم ترسناک تو شب تو قبرستون نگاه می کنی؟نه
    6-چندش ناکترین رمان ترسناک خوندی چیه؟نمی دونم
    7-دوست داشتی با اره برقی بکشنت یا تبر؟هیچ کدوم من هنوز آرزو دارم
    8-اگر آدمهای عصر حجر زنده میشدن! دوست داشتی با گرز بکشنت یا سنگ بکوبن تو کله ات!فکر کنم سنگ بهتره

Eyna.sh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,276
    امتیاز واکنش
    14,975
    1- تنهایی یه شب سرد و تاریک میری قبرستون؟ نه بابا :| مگه از جونم سير شدم ؟ :|
    2_اگر یه شب یه قاتل با یه شمشیر بیاد خونتون چیکار میکنی؟ فرار مي كنم :campe45on2:
    3-اگه یه روز از خواب بلند شی، بفهمی خانواده ت خون آشام هستن، عکس العملت چیه؟ Boredsmiley
    4-اگه بری مهمانی ! متوجه شی میزبانت آدم خواره از ترس غش می کنی؟ غش كه نه اما سعي مي كنم از پنجره بپرم بيرون :aiwan_light_bdslum:
    5-فیلم ترسناک تو شب تو قبرستون نگاه می کنی؟ اگه جني روحي اون دور و بر نباشه آره :aiwan_light_biggrin:
    6-چندش ناکترین رمان ترسناک خوندی چیه؟ نخوندم :|
    7-دوست داشتی با اره برقی بکشنت یا تبر؟ هيچكدوم :campe45on2:
    8-اگر آدمهای عصر حجر زنده میشدن! دوست داشتی با گرز بکشنت یا سنگ بکوبن تو کله ات! عجب سوالايي o_O ترجيح مي دادم خودمو ته دره پرت كنم تا به دست اينا كشته بشم :aiwan_light_sddsdblum:

hani khanoOom

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    51
    امتیاز واکنش
    474
    هخخخ صادق بگم از خیلی چیزا میترسم o_O

1- تنهایی یه شب سرد و تاریک میری قبرستون؟:eek:من تو روز روشنشم تنها میترسم چه برسه به شب
    2_اگر یه شب یه قاتل با یه شمشیر بیاد خونتون چیکار میکنی؟اول گریه میکنم ولی عمرا بهش بگم منو نکشه دیوونه میشم:aiwan_light_sad::aiwan_light_girl_prepare_fish:
    3-اگه یه روز از خواب بلند شی، بفهمی خانواده ت خون آشام هستن، عکس العملت چیه؟ووووییی فرار میکنم خو
    4-اگه بری مهمانی ! متوجه شی میزبانت آدم خواره از ترس غش می کنی؟غش چیه سکته میکنم
    5-فیلم ترسناک تو شب تو قبرستون نگاه می کنی؟دوس دارم نگاکنم ولی سابقم خرابه نمیزاره مامانم
    6-چندش ناکترین رمان ترسناک خوندی چیه؟نمیخونم
    7-دوست داشتی با اره برقی بکشنت یا تبر؟وووویی نعععع با یه دارو بکشنم عذابم ندن ک گنا دارم:aiwan_lffghfdght_blum:
    8-اگر آدمهای عصر حجر زنده میشدن! دوست داشتی با گرز بکشنت یا سنگ بکوبن تو کله ات!اووومم هیشکدوم دلشون نیاد بکشنم:campe45on2::aiwan_light_girl_cray3:

اصن این چه سوالاییه کاااات:aiwan_light_parting::aiwan_light_girl_sad:

روشنک.ا

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    391
    امتیاز واکنش
    4,479
    1- تنهایی یه شب سرد و تاریک میری قبرستون؟
    نه عمرااااا
    2_اگر یه شب یه قاتل با یه شمشیر بیاد خونتون چیکار میکنی؟
    قائم میشم ولی یواشکی نگاش میکنم.
    3-اگه یه روز از خواب بلند شی، بفهمی خانواده ت خون آشام هستن، عکس العملت چیه؟
    خیلی جالبه به نظرم.همیشه از تنوع و متفاوت بودن خوشم میومده
    4-اگه بری مهمانی ! متوجه شی میزبانت آدم خواره از ترس غش می کنی؟
    سعی میکنم با ترفند خودمو تو دلش جا کنم که به دید یک دوست نگام کنه نه غذا
    5-فیلم ترسناک تو شب تو قبرستون نگاه می کنی؟
    نه اصلا!
    6-چندش ناکترین رمان ترسناک خوندی چیه؟
    تا حالا رمان ترسناک نخوندم.
    7-دوست داشتی با اره برقی بکشنت یا تبر؟
    تبر.اره برقی ترسناک تره!
    8-اگر آدمهای عصر حجر زنده میشدن! دوست داشتی با گرز بکشنت یا سنگ بکوبن تو کله ات!
    سعی میکردم باهشون ارتباط صمیمانه برقرار کنم.مثل ارتباط برقرار کردن با یک بچه ی تخس.با لبخند آرامش بخش و حرکات ملایم به آروم شدن تشویقشون میکردم:)

مرسی از @پریبانو ی عزیزم♡بابت دعوت

آخرین ویرایش:

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    34
    بازدیدها
    729
    پاسخ ها
    6
    بازدیدها
    191
    پاسخ ها