تاپیک‌های دنباله‌دار چالش ترس! /نارینه

• شروع کننده موضوع نارینه
  • بازدیدها 1,524
  • پاسخ ها 29
  • تاریخ شروع

Mahsa20

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
909
امتیاز واکنش
4,475
1- تنهایی یه شب سرد و تاریک میری قبرستون؟ بسم ا... مگه مغزه گوش دراز خوردم؟ نوچ نوچ...من از پر زدن پشه میترسم دنیای اموات که.....وایییی اصن فکرشم نکن ! ! ! :aiwan_light,xxxxblum: :aiwan_light,xxxxblum:
2_اگر یه شب یه قاتل با یه شمشیر بیاد خونتون چیکار میکنی؟ بوسش میکنم، مهمون حبیب خداست و در ضمن از محبت خار ها گل میشود :campe45on2:
3-اگه یه روز از خواب بلند شی، بفهمی خانواده ت خون آشام هستن، عکس العملت چیه؟ ازشون عکس میندازم میذارم نگاه...این صبح خاص رو با همتون شریک میشم :aiwan_light_biggrin:
4-اگه بری مهمانی ! متوجه شی میزبانت آدم خواره از ترس غش می کنی؟ نه خب چون لاغر مردنیم مطئنا یارو دونه درشتارو انتخاب میکنه نه یه مشت استخوون...والا
5-فیلم ترسناک تو شب تو قبرستون نگاه می کنی؟ وااا؟ مگه تی وی داره قبرستـــون؟! عجایب صنعتی دیدم در این چالش!!! o_O
6-چندش ناکترین رمان ترسناک خوندی چیه؟ ترسناک دوس نمیدارممم Boredsmiley
7-دوست داشتی با اره برقی بکشنت یا تبر؟ اگه قرار به مردن باشه ترجیح میدم با دستای خودم گورستونو منور کنم o_O
8-اگر آدمهای عصر حجر زنده میشدن! دوست داشتی با گرز بکشنت یا سنگ بکوبن تو کله ات! دلشون نمیاد اصن! :campe45on2:

ممنون از دعوت @روشنک.ا :aiffwan_light_blum::aiffwan_light_blum::aiffwan_light_blum:

:wave1: :wave1: بــــــــای بــــــای :wave1::wave1:

• پیشنهادات
  • Unidentified

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    848
    امتیاز واکنش
    7,688
    بسم الله الرحمن الرحیم
    اینم از چالش منه ترسو :campeon4542:
    1- تنهایی یه شب سرد و تاریک میری قبرستون؟ ن نمیرم مگه خلم 25r30wi
    2_اگر یه شب یه قاتل با یه شمشیر بیاد خونتون چیکار میکنی؟ سکته میکنم :aiwan_light_ghlum:
    3-اگه یه روز از خواب بلند شی، بفهمی خانواده ت خون آشام هستن، عکس العملت چیه؟ اول شوکه میشم شاید هم بترسم و جیغ و داد کنم ولی خوب از اونجایی که خانوادمن زیادی نمیترسم :campe45on2:
    4-اگه بری مهمانی ! متوجه شی میزبانت آدم خواره از ترس غش می کنی؟ فک نمیکنم غش کنم ولی مسلما میترسم خوب عملا با دم شی ربازی کردم دیگه Boredsmiley
    5-فیلم ترسناک تو شب تو قبرستون نگاه می کنی؟ ن اصن برای چی شب باید برم قبرستون ک فیلم ترسناک ببینم :campe545457on2:
    6-چندش ناکترین رمان ترسناک خوندی چیه؟ رمان زام-بی فصل پنجم با عنوان بچه 42kmoig
    7-دوست داشتی با اره برقی بکشنت یا تبر؟ نمیدونم والا دوتاشون افتضاحن هیچ مزیتی هم ندارن ولی خوب تبر رو ترجیح میدم Hanghead
    8-اگر آدمهای عصر حجر زنده میشدن! دوست داشتی با گرز بکشنت یا سنگ بکوبن تو کله ات! با گرز چون زیادی مرگ دردناکی نمیشه Sigh با سنگ فک کنم سرم بپوکه :aiwan_lffghfdght_blum:

Sogol_tisratil

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    457
    امتیاز واکنش
    8,704
    1- تنهایی یه شب سرد و تاریک میری قبرستون؟ ارهههه خیلی حال میده.ولی خب سکته هم میزنم.اتفاقا میشینم رمانم رو اونجا بنویسم که حس ترسناک بهم دست بده
    2_اگر یه شب یه قاتل با یه شمشیر بیاد خونتون چیکار میکنی؟ شصتمو میکنم تو دماغم نیگاش میکنم:/خب معلومه دیگه سکته میزنم.
    3-اگه یه روز از خواب بلند شی، بفهمی خانواده ت خون آشام هستن، عکس العملت چیه؟ خعلی باحال میشه میخوام یه کاری کنم به منم منتقل شه.
    4-اگه بری مهمانی ! متوجه شی میزبانت آدم خواره از ترس غش می کنی؟ نه.
    5-فیلم ترسناک تو شب تو قبرستون نگاه می کنی؟ اگه کسی پیشم باشه چرا که نهههه؟
    6-چندش ناکترین رمان ترسناک خوندی چیه؟ نه باو
    7-دوست داشتی با اره برقی بکشنت یا تبر؟ ترجیحا تبر
    8-اگر آدمهای عصر حجر زنده میشدن! دوست داشتی با گرز بکشنت یا سنگ بکوبن تو کله ات! فک کنم گرز بهتر باشه:/

nik_em

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    207
    امتیاز واکنش
    879
    1- تنهایی یه شب سرد و تاریک میری قبرستون؟
    اگه گوشی ببرم چرا که نه؟
    2_اگر یه شب یه قاتل با یه شمشیر بیاد خونتون چیکار میکنی؟زنگ میزنم پلیس البته دوستان محترم جنازم و فط تحویل میدن انقدر دیر میان
    3-اگه یه روز از خواب بلند شی، بفهمی خانواده ت خون آشام هستن، عکس العملت چیه؟منم جزء خانوادمم خب خون اشاممیشم
    4-اگه بری مهمانی ! متوجه شی میزبانت آدم خواره از ترس غش می کنی؟فرار میکنم با کسی که باهامه
    5-فیلم ترسناک تو شب تو قبرستون نگاه می کنی؟
    اگه پایه باشه اره
    6-چندش ناکترین رمان ترسناک خوندی چیه؟
    چندش؟افسانه تاریکی شب اسمش یادم نی
    7-دوست داشتی با اره برقی بکشنت یا تبر؟
    تبر
    8-اگر آدمهای عصر حجر زنده میشدن! دوست داشتی با گرز بکشنت یا سنگ بکوبن تو کله ات!
    سنگ و ترجیح میدم

_._

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    223
    امتیاز واکنش
    5,393
    اول از همه مرسی از نارینه جان بخاطر چالش :wave1:
    تا حالا از چیزی ترسیدین؟
    نه; ترس به نظرم تلقینه!!!و ادم خیلی ساده میتونه جلوی ترسو بگیره:aiwan_light_girl_sigh:
    عکس العملتون چی بوده؟ در شرایط ترسناک اکثرا خونسردم مگه اینکه جون کسی در خطر باشه!اونجا هم برای نجاتش هرکاری میکنم و خونسردیمو از دست نمیدم
    فرار کردین؟ نه

1- تنهایی یه شب سرد و تاریک میری قبرستون؟

اره اگه دلم بگیره میرم !!با اینکه میدونم کله امو میکنن بعد که برگشتم:aiwan_light_acute::aiwan_light_bdslum:
    2_اگر یه شب یه قاتل با یه شمشیر بیاد خونتون چیکار میکنی؟
    اول از همه از خنده میترکم ، بعد که طرف به دیوونه بودنم پی برد و حرفام تاثیری نداشت باهاش درگیر میشم!وقتی بیهوشش کردم از خونه میزنم بیرونو زنگ میزنم 110 خخخ
    3-اگه یه روز از خواب بلند شی، بفهمی خانواده ت خون آشام هستن، عکس العملت چیه؟
    میگم خیلی نامردید :aiwan_light_sdblum:
    4-اگه بری مهمانی ! متوجه بشی میزبانت آدم خواره از ترس غش می کنی؟

نه ولی فاتحه میخونم ، سعی میکنم خیلی نامحسوس از دری دیواری چیزی بزنم بیرون :aiwan_light_bdflum:
    5-فیلم ترسناک تو شب تو قبرستون نگاه می کنی؟
    اخه کدوم خنگولی تو قبرستون اونم شب میشینه فیلم ترسناک میبینه؟ من تختمو ترجیح میدم با چیپس و پفک و......:campe545457on2:
    خب رمانای ترسناک چندش نیستن ;تصویر سازی خوب یک نویسنده میتونه ادمو تحت تاثیر قرار بده
    رمان من مردوک پسر خیلی خوب بود و سازمان در رمان دوئل با اینکه صحنه های وحشتناک تریم هست ولی اینا خیلی تصویرسازی خوبی داشتن و من لـ*ـذت بردم ! اگه فیلم میشدن که دیگه عالی بود:aiwan_light_shout:

اممم ، اول ترجیح میدم بیهوشم کنن بعد با هرکدوم که دوس داشتن :aiwan_ligkht_blum:
    8-اگر آدمهای عصر حجر زنده میشدن! دوست داشتی با گرز بکشنت یا سنگ بکوبن تو کله ات!

حالا یه جوری با هم به توافق میرسیدیم ولی در کل با سنگ :aiwan_lipght_blum:

آخرین ویرایش:

❄Sogol❄

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    272
    امتیاز واکنش
    5,148
    1- تنهایی یه شب سرد و تاریک میری قبرستون؟ تو روز نمیرم چه برسه به شب :campe45on2:
    2_اگر یه شب یه قاتل با یه شمشیر بیاد خونتون چیکار میکنی؟این همه رفتم کلاس رزمی برای این جور مواقع دیگه:campe45on2:
    3-اگه یه روز از خواب بلند شی، بفهمی خانواده ت خون آشام هستن، عکس العملت چیه؟ صبح به خیر میگم 25r30wi
    4-اگه بری مهمانی ! متوجه شی میزبانت آدم خواره از ترس غش می کنی؟

نه ، فرار می کنم. ولی در کل زیاد مهمونی نمی رم که به این مشکل ها بر بخورم :campe45on2:
    5-فیلم ترسناک تو شب تو قبرستون نگاه می کنی؟ اصلا و ابدا
    یادم نمیاد
    مطمئن باش قبلش جان به جان آفرین تسلیم کردم 25r30wi

در لحظه تصمیم می گیرم ،باید صبر کنم تا موقعیتش پیش بیاد25r30wi

f.i

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    338
    امتیاز واکنش
    2,956
    1- تنهایی یه شب سرد و تاریک میری قبرستون؟ جسدمو تحویل میگیرین
    2_اگر یه شب یه قاتل با یه شمشیر بیاد خونتون چیکار میکنی؟ سکته می کنم قبل از هر عملی
    3-اگه یه روز از خواب بلند شی، بفهمی خانواده ت خون آشام هستن، عکس العملت چیه؟ هیچی بهشون میگم منم می خوام خون اشام شم
    4-اگه بری مهمانی ! متوجه شی میزبانت آدم خواره از ترس غش می کنی؟ اره
    5-فیلم ترسناک تو شب تو قبرستون نگاه می کنی؟ جسدمو هم تحویل نمی گیرین
    6-چندش ناکترین رمان ترسناک خوندی چیه؟یادم نیست
    7-دوست داشتی با اره برقی بکشنت یا تبر؟ دوست دارم اولش بی هوش شم بعد هر چی خدا خواست
    8-اگر آدمهای عصر حجر زنده میشدن! دوست داشتی با گرز بکشنت یا سنگ بکوبن تو کله ات! نمی دونم بزار اول زنده شن بعد بهت می گم

T@NIN

کاربر ارزشمند تالار معماری
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,366
    امتیاز واکنش
    7,269
    1- تنهایی یه شب سرد و تاریک میری قبرستون؟ خب مسلما ترس و واهمه دارم ولی امتحانش بد نیست...!!
    2_اگر یه شب یه قاتل با یه شمشیر بیاد خونتون چیکار میکنی؟ کار خاصی نمی کنم
    3-اگه یه روز از خواب بلند شی، بفهمی خانواده ت خون آشام هستن، عکس العملت چیه؟ خیلی واسم جالبه
    4-اگه بری مهمانی ! متوجه شی میزبانت آدم خواره از ترس غش می کنی؟ نــه!!!
    5-فیلم ترسناک تو شب تو قبرستون نگاه می کنی؟ قبرستون به اندازه کافی ترسناک هست دیگه نیازی به فیلم نیست...
    6-چندش ناکترین رمان ترسناک خوندی چیه؟ به نظرم رمان های ترسناک چندش آور نیستن...
    7-دوست داشتی با اره برقی بکشنت یا تبر؟ فرقی نداره :) در نهایت که باید دار فانی رو وداع گفت حالا با تبر یا اره برقی :)
    8-اگر آدمهای عصر حجر زنده میشدن! دوست داشتی با گرز بکشنت یا سنگ بکوبن تو کله ات! فکر کنم سنگ بهتر باشه...

آخرین ویرایش:

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    34
    بازدیدها
    736
    پاسخ ها
    6
    بازدیدها
    192
    پاسخ ها
    130