تاپیک‌های دنباله‌دار چیکار کنیم که غم از بین بره؟

• پیشنهادات
  • مهربانوی ایرانی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,382
    امتیاز واکنش
    14,555

می گفت دلم گرفته، باز نمیشه گره این دل ، نمی ترکه بغض این روزام... خدا منو تنها گذاشت و رفت... حالا من موندم و دنیای تاریکی...
    گفتم : گفتم چرا قفل دلتو باز نمیکنی؟ چرا پشت در دلتو نگاه نمی کنی؟ چرا اون صدا رو نمی شنوی؟ همون که داره هی صدات میزنه، قربون قد و بالات میره، همون که با نوک انگشتای جادوییش داره میزنه به شیشه دلت و هنوز نا امید نشده.... همون که فکر میکنی رفته... تو رفتی، تو در قلبتو باز کردی به تاریکی بفرما زدی ...سپیدی پشت درِ در به دری های دلت مونده... میخوای قفلشو امشب برای همیشه باز کنی؟ میخوای بترکونی این بغض کهنه رو؟ میخوای دستشو بگیری و بیاریش داخل و بعد دور از چشم همه سفت بغلش کنی ؟ می خوایی؟
    پس امشب دقیقا همین شبی که این پست رو خوندی ، یه ساعتی که فقط تو باشی و خودش بلند شو و با حال خوبی وضو بگیر از اون وضو قشنگا که فکرت فقط پیش خودشه... لباس سفید داری؟ بپوش... موهاتو شونه کن براش، عطر بزن، میگی چادر باید سرت کنی؟ اره سرت کن همون گل دار قشنگه رو... توی سجاده ات گل بریز... بعد نیت کن :
    دو رکعت نماز عشق میخونم به عشقت خودت ... و ... دو رکعت نماز بخوون... از اون نمازا که به نیت بغـ*ـل کردنش باشه... وسطاش گریه ات میگیره ...گریه کن بلند...بذار هق هق کنی، بذار شونه هات بلرزن... اما آخرش معجزه آرامش و سبکباری رو می چشی... نمازت که تموم شد بهش بگو اومدم کنارت بشینم درد و دل کنم باهات... بعد همه اون حرفایی که گره خوردن تو گلوت رو بگو... همه رو ها... از سیر تا پیاز... چشماتو ببند فکر کن پیششی ... آخرش دستاتو بلند کن سمتش بگو به قلب من خوش اومدی و همون جا بگو خدایا بهت اعتماد دارم همه زندگیمو سپردم دست خودت دیگه اصرار نمی کنم، دیگه پامو نمی کوبم زمینو بهانه نمی گیرم، فرمون دست تو، منو ببخش...
    بعدش برو بخواب... از فردا صبح فقط شاد باش، زندگی کن، شیطان سیاه که اومد سراغت غم هارو خالی کنه تو جونت تند و تند بگو یا الرحم الراحمین یا الرحم الراحمین... اونم هی میگه جانم جان دلم ... هر چی با یاداوری بودن خدا کنارت شادتر و شادتر زندگی کنی شادی های بیشتری بهت هدیه می شه... هر موقع کم آوردی این شعرو با خودت زمزمه کن:
    اگر غم لشگر انگیزد که خون عاشقان ریزد
    من و ساقی به هم سازیم و بنیادش براندازیم/
    یادت باشه راحت ترین کار دنیا زانوی غم بغـ*ـل کردنه... تو در نماز عشقت با ساقی قرار مدار گذاشتی پس با خیال راحت بخند و نفس عمیق بکش... آزادی قلبت مبارک رفیق

رهاش کن. بذار بره. خواسته ات رو میگم. خیلی سفت گرفتیش... آره... از یه جایی به بعد دیگه باید رهاش کنی... میدونی یعنی بپیچی تو بقچه توکل بسپریش دست ساقی، همون که باهاش تو نماز عشق قرار مَدار عاشقی داری همون که قراره با هم دو تایی بنیان غم رو براندازین
    وقتی خیلی مقاومت می کنی و نمی پذیری، وقتی خیلی خواسته ات رو سفت و سخت می چسبی، جلوی اتفاق افتادنشو می گیری...
    بذار دستای خدا کار کنن تو انقدر نگرانی تو انقدر دلهره داری تو انقدر داری با خودت تو ذهن خودت میجنگی که خدا میره کنار می ایسته و نگاهت میکنه میخواد ببینه تهش چی کار می خوای بکنی
    بهت گفتم بسپر دست خدا یعنی کجا؟ امن ترین و مطمئن ترین جای دنیا، پیش دلسوزترین...
    خب؟ اگه بازم نگران باشی این یعنی کفر،
    سپردی دست اونی که بند بند تو رو درست کرده و پیشونیتو بوسیده و در گوشت یه چیزی زمزمه کرده و فرستاده ات اینجا تا جانشینش باشی حالا که خواسته ات رو سپردی بهش بازم نگرانی؟ بغض داری که هنوز... نه نشد... خدا اینجوری قبول نمیکنه... اگه همه تلاشاتو کردی اگه همه اون چه که باید انجام میدادی رو انجام دادی، همین امشب بعد از نماز عشقت خواسته ات رو بسپر بهش و کاملااا رهاش کن
    رهاش کنیاااا نبینم بازم داری براش اشک می ریزی... بهش اعتماد کن... ذهنتو از نگرانی رها کن بذار دستای خدا کارشونو بکنن... بهش اعتماد کن... فقط اعتماد
    میخواستم بگم امشب که سپردی به خودش به راحتی فرشته خودتو سفت بغـ*ـل کن و بخواب
    خدا بیداره
    ۷ مرتبه بلند بگو یا ارحم الرحمین صدای جانم گفتنش رو خواهی شنید
    خوش به حال دلت
    یا علی
    منبع:صفحه رسمی کاپیتان باشگاه پرواز (مسؤل باشگاه پرواز در پیام نمای شبکه دو سیما)

آخرین ویرایش:

Atyeh.a

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    0
    امتیاز واکنش
    24
    غم از بین بردنی نیست لاینفک زندگی هاست که اگه نباشه تعادل بهم میخوره

فاطمه معصومی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود