نظرسنجی ❄❆❄نظرسنجی دور دوم مسابقه ی داستان نویسی شب یلــــ❤ـــــدا ❄❆❄

• شروع کننده موضوع MASUME_Z
  • بازدیدها 3,729
  • پاسخ ها 49
  • تاریخ شروع

شما کدام داستان ( ها ) را می پسندید؟

• مجموع رای دهندگان
    50
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • پیشنهادات
  • MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,852
    امتیاز واکنش
    29,849
    :aiwan_light_heart:به نام خداوند جان آفرین:aiwan_light_heart:

با اعلام نتایج مرحله ی دوم خدمت شما عزیزان رسیدیم.

قرار بود سه نفر به مرحله بعد راه پیدا کنند اما .... :/
    :aiwan_light_girl_in_love:دو نفر سوم باهم برابر شدند ! :):aiwan_light_girl_in_love:
    بنابراین داستان هایی که به مرحله فینال راه پیدا کردند ، عبارت انداز :

داستان شماره 11
    داستان شماره 14
    داستان شماره 16
    داستان شماره 20

Hapydancsmilتبریک به این چهار نفر عزیز :) Hapydancsmil

اسامی شون رو میگم به ترتیب !

داستان 11 : AEEN
    داستان 14: ثمین
    داستان 16: ELHAM.T
    داستان 20: FATEME_R

اسامی کل کسانی که به فینال راه پیدا کردند:

داستان شماره 2 : فرزان
    داستان شماره 5: f.k
    داستان شماره 6: نارینه
    داستان شماره 8: nastaran A.N
    داستان شماره 9: SAmirA

ماشالله همه هم قَدَرَن !25r30wi
    خدا به خیر کنه ؛ من که خیلی هیجان دارم . میخوام ببینم کی با این قوانینی که میگم برنده میشه :D

:aiwan_light_bffffffffum:خب !:aiwan_light_bffffffffum:

بریم سراغ فینال :)
    قرار بود که عزیزان با این داستان ها برن فینال ، من نظرم خلاف این بود اما چیزی نگفتم ، گفتم حالا بچه ها میگن هی کشش میده معصومه.
    اما دیدم که نظر اکثریت بر اینه که موضوع رو عوض کنم و یکم هیجانی کنم فینال رو.
    تصمیم بر این شد که موضوع رو عوض کنم !
    اینطوری عادلانه تره.

:aiwan_light_spiteful:موضوع فینال ::aiwan_light_spiteful:

یه داستان 20 خطی می نویسید !
    ژانر ترسناک !
    این چندتا کلمه ای که میگم محور اصلی داستانه :

زمستان _ قبرستان _ نیمه شب _ ارواح خبیث

:aiwan_light_rtfm:قوانین::aiwan_light_rtfm:

یک: فکر این که تعداد سطرهارو بیشتر کنم و یا کمتر از فکرتون بیرون می کنید.
    فیکس باید 20 خط باشه !
    نه بیشتر نه کمتر .

دو: حتما حتما باید ژانر ترسناک بنویسید ، خالی از عشق!

سه: کلماتی که گفتم " باید " توی داستان باشه !
    نه اینکه خود کلمه رو بنویسید توی داستان نه !
    یه داستانی می نویسید که توی زمستون باشه ، لوکیشنش قبرستون باشه ، تایمش نیمه شب باشه ، کارکترهای اصلی ارواح خبیث باشن.
    حالا دیگه جزئیاتش به خودتون بستگی داره.

تا 15 دی مهلت دارید داستان رو برای من با عنوان
    " داستان کوتاه _ ترسناک "
    بفرستید.

غیر این باشه شرکت نمیدم کسی رو.

:aiwan_light_wizard:منتظر داستان های مهیج تون هستم :):aiwan_light_wizard:

هر کی ام هر چی بهم گفت تو دلش ، آیینه آیینه :D

آخرین ویرایش:

AEEN

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    507
    امتیاز واکنش
    24,849
    سلام :)

باید از رای اعتمادی که دوستان لطف کردن به داستان بنده دادن تشکر کنم . سپاس که قلم بنده رو لایق رای دیدین ! میخواستم اعلام کنم که من تمایلی به ادامه ی مسابقه ندارم . هدفم محک زدم قلمم بود که با این اختلاف رای بالا نسبت به بقیه ی داستان ها به هدفم رسیدم . مدال طلای مسابقات رو از قبل دارم و از طرفی تعداد راه یافته های به دور بعد هم اونقدری هست که رقابت جذابی ساخته بشه ؛ بنابراین ترجیح میدم فرصت رو به دیگران بدم . به امید اینکه سطح داستان های فینال خیلی بالاتر از این دو مرحله باشه ! چهارچوب بندی فینال هم الان که دیدم خیلی خوب و مهیجِ :)

یه سری حرف دارم در مورد رای گیری مسابقات این چنینی که قلم باهاش درگیره ؛ میگم ، شاید رو یه نفر تاثیر بذاره و دفعه بعد تو رای دادن بیشتر دقت کنه !

دفعه اول که تاپیک مرحله ی دوم رو زدن ، من از رای بعضی داستان ها به حدی شوکه شدم که در به در دنبال رای دهنده هاشون بودم تا ببینم استدلال دقیقشون برای رای دادن چی بوده...که البته بعدش مشخص شد تقلبِ و ... اینا همونایی ان که میان به دوستاشون رای میدن...ولی یادشون نره که اگه این رسم باب بشه بقیه هم همین لطف رو در حق دوستان خودشون میکنن و رای گیری تبدیل میشه به کشک !

یه سری دوستان از راه که میرسن کلا به همه ی گزینه ها رای میدن...این دسته کلا رای ندن سنگین ترن...چون در واقع رای دادنشون هیچ و هیچ و هیچ تاثیری در روند مسابقه نداره...از طرفی یه بازیِ دو سر باختِ برای شرکت کننده ها...اونایی که خوب نوشتن دچار تزلزل میشن و با خودشون میگن لابد داستان ما در حد داستان های سطح پایین مسابقه بوده و روحیشون رو از دست میدن...از طرفی اونایی که خوب ننوشتن یه امیدواری خیالی پیدا میکنن و ممکنه جلوی تلاششون برای پیشرفت در آینده گرفته بشه.....پس یا رای ندین یا اگه میدین به همه ندین ! بدین به بهترین ها ! ( اینی که گفتم شامل مدیریت کل سایت و استارتر تاپیک که دلایل مخصوص خودشون رو برای رای دادن به همه داستان ها داشتن ، نمیشه !)

از کاربرای سایتی که از هر 5 نفر، 4 نفرش نویسنده رمان هستن انتظار میره که وقتِ همچین مسابقاتی با دقت داستان ها رو بخونن و با دلایلی ورای دلایلِ بچگانه رای بدن . توجه کنن نثر داستان ، ایده ، پردازش ، توصیف ، پایان ، خلاقیت ، فضاسازی و...چطوره ...نگین ما اینا رو بلد نیستیم یا تشخیص نمیدیم...اگر کسی دست به قلم میشه به هر حال تا حدودی این موارد رو میتونه تشخیص بده ...پس لطفا به این دلیل که اون به دلم نشست ، اون یکی فاز غمگین بود خوشم نیومد ، فلان داستان رای هاش کم بود دلم سوخت و....رای ندین...عدالت رو تو رای دادن رعایت کنین !

و مورد دیگه اینکه ، لطفا مثل این مرحله ، تو مراحل و مسابقات بعدی هم وقتی رای میدین بیاین شماره ای که بهش رای دادین و " دلیل " رای دادنتون رو بنویسین...بذارین این تاپیک های مسابقه ای که مربوط به نوشتنِ تبدیل به تاپیک های نقد جمع و جور و کوچیکی بشن که باعث کمک رسانی به شرکت کننده هاس... نظراتتون خیلی خیلی خیلی کمک میکنه ....به خصوص دوستانی که جایگاه و مقامی تو سایت دارن ، از نویسنده گرفته تا منتقد و مدیر سعی کنن حتما وقتی به نوشته ای رای میدن بیان "چرایی " رایشون رو مشخص کنن تا بقیه کاربرا ازشون یاد بگیرن...مخصوصا و مخصوصا طیف نویسنده و منتقد انجمن "موظف" هستن چرایی رای دادنشون رو بیان کنن...ولو در حد یک خط باشه !

ببخشید خیلی طولانی شد...ولی حرفایی بود که بعد از گذشت دو دور مسابقه داستان ، به ذهنم رسید و لازم دونستم تذکر بدم در موردشون...امیدوارم فینال خوبی در انتظار دوستان باشه :)

آخرین ویرایش:

ثـمین

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    399
    امتیاز واکنش
    6,045
    سلام

راستش منم به دوستانم گفته بودم که از این مسابقه انصراف میدم .از اینکه یه مسابقه تفریحی -سرگرمی تبدیل بشه به صحنه ای برای بروز بداخلاقی و جنگ بر سر مدال هایی که در بهترین حالت دکور پروفایلِ شرکت کننده هست ، متاسفم می شم و دیگه نمی دونم چی بگم.تمام صحبت های آقا آیین حرف هایی بود که بارها اومدم تو تاپیک بنویسم و پشیمون شدم . روز خوش

آخرین ویرایش:

ثـمین

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    399
    امتیاز واکنش
    6,045
    من واقعا از معصومه عزیز ممنونم .از آقا رضا که اینقدر محکم جلوی متقلبین ایستاد و حتی راضی به حذف کاربران متخلف ار انجمن شد، ممنونم .
    مدیریت معصومه جون در برگزاری مسابقه حرفه ای و عالی بود و دست گلش درد نکن ...دوست عزیزمه و می دونم که مایوسش کردم .
    اما دقیقا مشابه این قضایا در مسابقه دیالوگ نویسی هم تکرار شد .از ایده و موضوع مسابقه تا داوری مسابقه چنان زیر سوال رفت که استارتر محترم اعلام کرد از برگزاری مسابقه واقعا پشیمون شده و دیگه مسئولیت اجرای هیچ مسابقه دیگه ای رو به عهده نمی گیره و این جای تاسف برای من و دوستان عزیزمه . مطمئنا هر کی قلم به دست می گیره و می نویسه ،از مسابقه و چالش لـ*ـذت می بره و دوست داره مدام قلمش رو محک بزنه اما ...

فرزان

نویسنده انجمن
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    523
    امتیاز واکنش
    6,201
    من با حرفهای آیین موافقم . اگر قرار به رفیق بازی و دوستی باشه که دیگه اسمش مسابقه نیس!
    اما از اینکه دوستان به خاطر بعضی اتفاقات دارن انصراف میدن ناراحت شدم .
    هدف سرگرمی و دور هم بودنه. حالا دو نفرم شیطنت کنن این وسط ،فوقش مدیرا یکم حرص میخورن:)
    امیدوارم دوستان درمورد انصرافشون تجدید نظر کنن
    با تشکر:)

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,852
    امتیاز واکنش
    29,849
    سلام

فینال برگزار نخواهد شد !

به همه ی عزیزان راه یافته به فینال ، مدال یلدا (
    17_1482419597l.jpg
    ) تقدیم خواهد شد !

داستان شماره 2 : فرزان
    داستان شماره 5: f.k
    داستان شماره 6: نارینه
    داستان شماره 8: nastaran A.N
    داستان شماره 9: SAmirA

به علاوه ، به سه نفری که بیشترین رای رو آوردن مدال مسابقات اهدا خواهد شد.

نفر اول : AEEN با 35 رای
    10_1454529077l.jpg

نفر دوم : فرزان با 27 رای
    8_1454529005l.jpg

نفر سوم : SAmirA* با 26 رای
    9_1454529048l.jpg

تبریک میگم به همگی .

~رُزالْی~

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    282
    امتیاز واکنش
    3,888
    داستان یازده جوری بود ک من اول این شکلی بودم:aiwan_light_girl_cray::aiwan_light_girl_cray2::aiwan_light_girl_cray3:
    بعد اخرش این شکلی شدم:aiwan_light_boast:25r30wi
    واقعا خیلی قشنگ نوشته بودید همتون خسته نباشید...
    آیین واقعا فکر نمیکردم داستان یازده شاهکاره تو باشه :campe45on2:موفق باشی ب امید اینده ی درخشان برای تک تک دوستان از مصی هم ممنونم برای این مسابقه عالی.

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    33
    بازدیدها
    1,645
    پاسخ ها
    65
    بازدیدها
    3,305
    پاسخ ها