کامل شده افسانه دختر و گرگ سفید/نویسنده AMI74 کاربر انجمن نگاه دانلود

لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل اضافه کنید.

• زیر پانزده سال

• پانزده تا بیست سال

• بیست تا بیست و پنج سال

• بیست و پنج تا سی سال

• بالای سی سال

نتایج فقط بعد از شرکت در نظرسنجی قابل رویت است.
وضعیت
موضوع بسته شده است.

sogand72

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
14
امتیاز واکنش
905
سلام درسته شخصیت نگین تو جلد دوم خیلی ضعیفه ومن به شخصه اینو قبول دارم گاهی اوقات واقعا مناسب پرنسس بودن نیست البته درمقایسه با شخصیت سارینا ولی باید ببینم ادامه داستان چی میشه وایا شخصیت نگین همین طور ضعیف میمونه یانه هنوز بیشتر داستان مونده نمی شه پیش داوری کرداین پایان داستان که دید کلی از شخصیتا نشون میده شاید در پایان نگین به یک شخصیت خیلی قوی تبدیل شد

• پیشنهادات
  • sogand72

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    14
    امتیاز واکنش
    905
    دوست عزیز.من بعد خوندن پست ها مختلف ودادن نظرات مختلف فهمیدم هنوز راه زیادی در پیشه وواقعا گاهی اوقت داستان غیر قابل پیش بینی پیش میره پس نمی شه باصراحت درباره داستان نظر داد ومن با نظر شما درباره ی داستانتون کاملا موافقم این ادامه داستانه که همه چیزو روشن میکنه واسه دادن نظر زوده موفق باشید
    :aiwan_light_air_kiss::aiwan_light_air_kiss::aiwan_light_air_kiss::aiwan_light_air_kiss::aiwan_light_air_kiss:

آخرین ویرایش:

رزالین۱

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    163
    امتیاز واکنش
    1,415
    آمنه جون من به قلم و ذهن خلاق شما ایمان دارم و قلم شما نتنها خسته کننده نیست بلکه واقعا جذاب و گيرا هستش
    و علایم نگارشی به خوبی درش استفاده شده و همون طور که گفتم ما از ذهن نویسنده خبر نداریم و مسلما بعد خواندن هر داستانی خواننده پیش خودش قسمت بعد رو پیش بینی میکنه و نظر ها متفاوت هستند هنوز خیلی تا پایان داستان مانده و با شناختی که از رمان های آمنه جون دارم و همون طور که در رمان راز شاهزاده شهر جادو نشون دادن کلی اتفاق های هیجان انگیز افتاده و قراره بيفته من بی صبرانه منتظر ادامه اش هستم

MMaryamm

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    20
    امتیاز واکنش
    106
    عزيزم ، مطمئنا قلم و ديدگاه شما براي من ارزشمند بوده كه با وجود اعتراضم نسبت به تحليل و نوع روند داستان و فاصله ي زياد بين ارزشهاي فردي نياك و نگين در جلد دوم باز هم با اشتياق پستهاتون رو پيگيري كردم و منتظر ادامه داستانتون بوده و هستم ، باز هم عرض ميكنم شما مطالبي كه مينويسيد بسيار قوي هست ، حتي وقتي از سليقه شخصي فردي خوانندهاتون خارج ميشه باز هم محكمه و ميكشونه و كنار گذاشتن و ناديده گرفتن قدرت قلم شما غير ممكنه ، به هيچ عنوان قصد من رنجي خاطر شما نبوده و متوجه تعصب نويسنده نسبت به خلق داستانشون هستم براي همين خواهش كردم قبل از عصبانيت دقت نظر بفرماييد ، اگر مطلب رو در قسمت نقد راز شاهزاده نگذاشتم ، براي اين بود كه زوم قوي اي روي رمانتون هست و من نميخواستم با خوندن نظر شخصي من ، منتظران نظرات منفي ، بيايند و روي نظرم برچسب نقد صريح بزنن و با شاخ و برگ دادن به يك نظر شخصي كه فقط جهات تحليل و پيشنهاد داشته ، رمان شما رو به انتقاد غير اصولي و تند بكشند ، چون اصلا نظر من نقد نبود ،چون طرح كلي داستان شما و داستانهاي شما ، قوي و قدرتمند و نو هست و بدون الگو گيري از ديگران كه جايي براي انتقاد منفي نميگذاره ، و فقط در غالب پيشنهاد خواستم كمك كنم ، چه بسا كه مفيد باشد ، كه خوشبختانه انقدر دقت نظر داريد و پيگير مطالب و نظرات هستيد و توجه ميكنيد كه واقعا طرح نظر و ديدگاهم لـ*ـذت بخش هست برام ، چون با اين دقت كه شما ميفرماييد ، متوجه ديدگاه خواننده تون در حال ميشويد و با تغيير يا پيشرفت سريعتر ،از هيجان و گرايش خواننده نسبت به داستانتون كم نميشود،
    و در پايان شما از نادر ترين نويسندگاني هستيد ،كه خالق بي چون و چراي داستانتون هستيد بدون كپي برداري و فقط بايد متمركز روي روند داستانهاتون باشيد كه از أوج زيباييت كاسته نشه و متشكرم از توجه تون اميدوارم هميشه موفق باشيد

HєƖƖιση

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    435
    امتیاز واکنش
    1,833
    مثل همیشه عالی خسته نباشی عزیزم

f.haji

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها