تاپیک‌های دنباله‌دار یه سری کاربرا هم هستن...

Forgettable

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,354
امتیاز واکنش
11,844
سلام و علیکم السلام! صبح جمعه عالی، متعالی؛ ساعت 5 و 30 منم مرخصی!
بگذریم! امروز شارژم!! فول! آخه....
بی خیالش..
داشتیم می گفتیم، ما هر جای جامعه پا می ذاریم، با یه قشری از آدمای متفاوت رو به رو می شیم و این امری عادیه برای همه؛ فضای مجازی و انجمن هم از این قائده مستثنی نیست و حتما آدمای عجیب و غریب زیادی توش دیدین.. حالا بر اساس تجربیاتی که افراد قدیمی انجمن دارن، تو این پست خواستم با یه سری از کاربرای عجیب و غریب انجمن آشنا شیم؛ اگه می خواید اخلاقی رو نام ببرید مواظب باشید؛

1. اسم کاربر رو تحت هیچ عنوانی ذکر نمی کنید
2. بدگویی نمی کنید، تازه اونقدر هم سه نکنید که طرف بفهمه بعد شقه شقه شه!

یه سری کاربرا، نه تنها تو انجمن، بلکه تو همه جای مجازی دیدینشون، که اصلا غیبت ندارن! همیشهء خدا آنلاینن، یعنی اگه ساعت 4 صبح هم بیای می بینی آنلاینه، تازه هیچ کاری هم نمی کنه ها؛ فقط آنلاینه! نمی دونم والا به خیال خودش انگار اینجا چت باکسه که در ازای هر یه دیقه یه امتیاز می دن، نمی دونم...!

یه سری دیگه از کاربرا هستن، کاملا برعکس گروه بالایی، اصلا نیستن.. هیچ وقت نیستن.. هیچ کس به چشم ندیده که یه بار اون گوشهء پروفایلشون تیک سبز بخوره.. ولی؛
!!!
هیچکی هم نمی فهمه اینا کی این همه فعالیت داشتن...!!

یک سری از کاربرا.. مرموزن.. پروفایلشون این شکلیه: گاگول ، 00 ، ایران
عکس هم یه پلنگ گذاشتن.. یکی نیست بگه ماذا فازا..!؟ خو چهار تا اسم و عدد و شهر که می تونی ردیف کنی برای خودت یا نه؟!

یه سری های دیگه ام هستند؛ که اسمشونو گذاشتن "کن فیکن کنان"!! یعنی در طول روز اصلا وجود ندارنا؛ ولی یه دقیقه میان، کلی چی آپ می کنن و می نویسن و می زنن و تشکر می کنن و دنبال می کنن و دوباره غیب میشن! با هیچ کس هم هیچ حرفی ندارن.. تو عرض دو دقیقه آخه؟! موندم از اینترنت آمریکا استفاده می کنه یا ژاپن.. نظر شما چیه؟

یه کاربرایی هم هستن، که من خیلی دوسشون دارم! فقط تشکر می زنن.. می رن تو یه پستی، صفحه به صفحه اشو پر از تشکر و قدردانی می کنن، میان بیرون.. دستشون هم طلا! واقعا زحمت می کشن، ولی هیچ کس قدرشونو نمی دونه.. کام خیلی سنگین بود؛ 90 دقیقه + 2 دقیقه وقت اضافه سکوت...

و می رسیم به تیکهء جذاب ماجرا! اونایی که..
Last seen at 6:02
Last seen at 6:05
Last seen at 6:10
Last seen at 6:30
می گیرین چی می گم دیگه؟! خواستم ضایع نباوشه، اینگیلیسیشو نبشتم...

تو این مدت من اینا رو شناختم، دیگه شما بیشتر می شناسید، به لحن کمدی و جذاب بگید.. مواظب لحنتون باشین که تند نباشه.. باقی هم که فقط دارن روخوانی می کنن، خواهشا اگه یکی از اخلاق شما تمجید کرد بهتون بر نخوره شاخ و شونه بکشید ها؛ جوانب بالا لطفا..!

مرسی، فدات.. منتظر جواب می مونم!!

• پیشنهادات
  • ❤Amethyst

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,551
    امتیاز واکنش
    21,127
    چه تاپیک خوبی :aiwan_light_bdslum:موندم چرا تا الان کسی فتحش نکرده:campe45on2:

بعضی از کاربرا هستن که هدفشون از اینجا بودن، تشکیل خانواده و پیدا کردن فامیل گمشده شونه!o_O حالا پنج شیش تا زن/شوهر بماند! :aiwan_light_sddsdblum:پیدا کردن ننه عمه ی شوهر خاله ی بابا هم بماند!:aiwan_light_sddsdblum: این ازدواج کردن و بچه آوردن رو کجای دلم بذارم:aiwan_light_bbbbbblum: مراسم خواستگاری و عروسی مجازی رو کجای جیگرم بذارم:aiwan_light_suicide2:
    می‌دونم که عادی شده این چیزا، ولی بعضی وقتا برام عجیبه

انشاالله فعالیت بیشتری در این تاپیک خواهم داشت:D تا درودی دیگر بدرود:aiwan_light_hi:

*Stephanie*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,273
    امتیاز واکنش
    6,302
    بعضی کاربرا
    انگار فقط عضو شدن که صفحه پروفایلشون، بنر تبلیغاتی بقیه کاربرا بشه.
    یعنی از وقتی عضو میشن، دیگه هیچ فعالیتی ندارن

🍫 Dark chocolate

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,828
    امتیاز واکنش
    38,895
    یه سریام هستن فقط تو چت باکس سلام میدن میگن خوبی؟
    بعد میرن!
    یه سریام هستن فقط سین میکنن لایک تو مرامشون نیست

ملیکاکمانی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    70
    امتیاز واکنش
    805
    یه سریام هستن که هنوز بلد نیستن چه جوری باید با اینجا کار کنن :NewNegah (1): کاملا منظورم با خودمه
    هرجاهم میرسم هر دکمه‌ای میبینم میزنم:aiwan_light_biggrin: تا الانم ده تا چت باز کردم بیست نفرو نادیده گرفتم و تازه فهمیدم مثل اینکه یه جور بلاک کردنه( آقا به دل نگیرید به خدا من بلد نیستم چی به چیه) چند باریم از این نشان‌ها هی میخواستم کپی پیست کنم تو پروفایل خودم، تو قسمت امضا هم به زووور میخواستم امضا بزنم بعدا فهمیدم مثل اینکه.... نه هنوز نفهمیدم چیه ! خلاصه نگم براتون دیگه از وقتی اومدم فقط دنبال اینم ببینم چی به چیه:aiwan_light_scratch_one-s_head:

mah.s.a

۰•● ملکه الیزابت ●•۰
    مترجم انجمن
    ارسالی ها
    4,490
    امتیاز واکنش
    10,641
    یه سریا مثل من بیشترین تفریحی که دارن اینه که برن تو قسمت جزیره بن شدگان به دلایلی که دیگران بن شدن بخنده
    اطلا معتاد این کار شدم ، شبم صبح نمیشه اگه نخونم :NewNegah (3): :NewNegah (3): :campe45on2: :campe45on2:

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    9
    بازدیدها
    251
    پاسخ ها
    65
    بازدیدها
    3,143
    پاسخ ها
    19
    بازدیدها