پیامک اس ام اس تبریک روز زن و مادر

• شروع کننده موضوع dayana2018
  • بازدیدها 2,321
  • پاسخ ها 176
  • تاریخ شروع

dayana2018

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,554
امتیاز واکنش
15,991
مادرم! نحیف بودم، جوانه ای که به کوچک ترین بهانه ای زندگی ات دستخوش ناملایمات می شد و تو باغبانی مهربان، قدرتمند و دلسوز بودی، از وجودت دور من حصار کشیدی و از من مراقبت کردی تا رشد کنم و ببالم. اکنون که من یعنی آن جوانه کوچک تو تبدیل به درخت شده، تمام شاخه هایم را زیر پای تو می گسترانم.

• پیشنهادات
  • dayana2018

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,554
    امتیاز واکنش
    15,991
    مادر عزیزم! کاش می توانستم محبت هایت را جبران کنم، کاش می توانستم ذره ای از آن آسودگی و آسایشی که از خود گرفتی تا من آسوده و در آسایش باشم را به تو برگردانم. کاش می توانستم جگرگوشه خوبی برای تو باشم! اما... افسوس که من هرچه کنم حتی به اندازه قطره ای از دریای بی کران لطف تو نیست. تنها می توانم سر از شرم بر آستان تو پایین انداخته و بگویم:دوستت دارم مادر!

dayana2018

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,554
    امتیاز واکنش
    15,991
    مادر جان! یک سال در میدان زندگی می دویم، می رویم و می آییم و در طول
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!
    روزگار هرجا کم آوردیم به آغـ*ـوش تو پناه می آوریم. تا بالاخره فقط یک روز و آن هم در روز مادر یادمان بیاید باید به زبان بیاوریم که آن آغـ*ـوش پرمهر بی چشمداشت را چقدر دوست داریم. روز مادر برای اعتراف به دوست داشتن تو چه بهانه خوبی است. تو را، نگاهت را، صدایت را و دست های مهربانت را بی نهایت دوست دارم.

dayana2018

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,554
    امتیاز واکنش
    15,991
    مادرم، خواستم خوش بوترین گل دنیا را برایت هدیه بیاورم، اما دیدم تو خوشبوترین گل دنیا هستی. روزت مبارک مادر بهتر از گلم.

dayana2018

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,554
    امتیاز واکنش
    15,991
    وقتی چشم به جهان گشودم. قلب کوچکم مهربانی لبخند و نگاهت را که پر از صداقت و بی ریایی بود احساس کرد. دیدم زمانی را که با لبخندم لبخند زیبائی بر چهره خسته ات نشست و دنیایت سبز شد و با گریه ام دلت لرزید و طوفانی گشت. از همان لحظه فهمیدم که تنها در کنار این نگاه پرمهر و محبت است که احساس آرامش و خوشبختی خواهم کرد.مادر عزیزم روزت مبارک.

dayana2018

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,554
    امتیاز واکنش
    15,991
    هرگز صدای مهربانت را که هر شب برایم لالائی می خواند فراموش نمی کنم، همان صدای قشنگی که حالا نیز به تمام دلتنگی هایم پاسخ می دهد و آغـ*ـوش گرم و مهربانش را پناهگاه تمام دلتنگی هایم کرده است. مامان خوشگلم روزت مبارک.

dayana2018

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,554
    امتیاز واکنش
    15,991
    صدای لالایی هایت توی گوشم طنین انداز است. فدای تو در همه آن لحظاتی که مرا در آغـ*ـوش گرفته، برایم آرزوهای دور و دراز رنگی می چیدی و با شیره جانت مرا می پروراندی. دلم پر از حسرت و آرزو است که به آن زمان برگردم و در آغـ*ـوش تو آرام بگیرم. می دانم که هیچ چیز هرگز ارزش خوابیدن در آغـ*ـوش گرم مادر را نخواهد داشت. روزت مبارک پناهگاه خستگی های من.

dayana2018

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,554
    امتیاز واکنش
    15,991
    مادر تو زیباترین دلخوشی من در زندگی هستی. اینقدر که تو به قلب من گرما و نور امید می بخشی، خورشید به آن اندازه به زمین نور و گرما نداده و هرگز نخواهد داد. اینقدر که تو گل های شادی را در وجود من شکوفا می کنی، بهار به آن اندازه نتوانسته است در طبیعت گل برویاند. تو عجیب ترین و لطیف ترین موجود دنیا برای من هستی. تمام خوبی های دنیا تقدیم به تو باد و روزت مبارک.

dayana2018

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,554
    امتیاز واکنش
    15,991
    گرامیداشت روز مادر، گرامیداشت فرشته ای آسمانی است که خداوند به هر انسانی در روی زمین یکی از آنها را هدیه داده است، فقط و فقط یکی که هیچ جایگزینی ندارد. فرشته مهربان زندگی من، روزت مبارک.

dayana2018

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,554
    امتیاز واکنش
    15,991
    مادر! درستایش دنیای پرمهرت، ترانه ای از اخلاص خواهم سرود و گلدسته ای از مهر بر گردنت خواهم آویخت. شکوه عشق را در زمزمه های مادرانه ات می یابم و انگیزه خلقت را از قلب پرمهرت می خوانم. مادر، بـ..وسـ..ـه بر دستان خسته تو جانم را زنده می کند و دیدار تو عشق را در دلم به ارمغان می آورد. ایمانم از دعای توست و خدایم را از زبان تو شناخته ام، عبادت را تو به من آموخته ای. روزت هزاران بار مبارک.

برخی موضوعات مشابه

بالا