مصاحبه و گفتگو مصاحبه با مریم بوبانی

• شروع کننده موضوع Behtina
  • بازدیدها 136
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Behtina

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
22,523
امتیاز واکنش
65,135
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
[/BCOLOR]
Maryam_Boobani_www_OverDoz_IR.jpg
[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]مریم بوبانی بازیگر نقش "دلهم" در مصاحبه اختصاصی با آی‌فیلم در خصوص ‍پذیرش نقش خود در سریال «مختارنامه» گفت: از زمان بذیرفتن نقش "دلهم" سال‌ها گذشته و جزپیات دقیق آن یادم نمی‌آید اما از دفتر آقای میرباقری تماس گرفتند و زمانی که حضوری رفتم به من گفتند که از ابتدای نوشتن این نقش من را در نظر داشتند و همین موضوع باعث خوشحالی من شد و نقش را پذیرفتم.[/BCOLOR]
وی افزود: قرار بود کار «مختارنامه» با من کلید بخورد اما من برای تمرین اسب سواری رفته بودم که متاسفانه به زمین افتادم و پایم شکست و فیلم‌برداری سکانس‌های من به حدود یک ماه به عقب افتاد.​
[/BCOLOR]
بازیگر نقش‌ دلهم بیان کرد: زمانی که تمام سکانس‌ها را بازی کرده بودم دیگر کار من در مختار به ‍‍‍‍پایان رسید اما بعد از گذشت ۶ سال دوباره با من تماس گرفتند و گفتند باید بیایم سر صحنه و قسمت‌هایی را بازی کنم.​
[/BCOLOR]
بوبانی در مورد صحنه‌های اضافه شده در خصوص نقش دلهم گفت: بازیگر نقش زهیر تغییر کرده بود و من باید دوباره دربرابر بازیگر جدید ایفای نقش می‌کردم و همچنین صحنه نماز ظهر عاشورا اضافه شده بود.​
[/BCOLOR]
بازیگر کشورمان درخصوص ایفای نقش یکی از همسران شهید واقعه کربلا گفت: ایفای این نقش برای من سخت و غیرباورپذیر نبود زیرا ما هزاران همسر و مادر شهید داریم که الگویشان شیرزنان واقعه کربلا بود و همه بانوانی که شهادت عزیزانشان را تجربه کردند در ملموس شدن این نقش من را کمک کردند.​
[/BCOLOR]
بوبانی با اشاره به شخصیت دلهم گفت: وی زنی مقتدر است و در سکانس برخورد با مختار سخنان بسیار تأثیرگذاری را به زبان می‌راند که همین سخنان باعث قیام مختار به خون خواهی اباعبدالله الحسین (ع) می‌شود. من از شخصیت مقتدر و مستحکم این زن بسیار خوشم آمد و تمرین بسیار زیادی را برای خوب درآوردن این سکانس از سریال انجام دادم که به دلیل تجربه زیاد آقای میرباقری و دیالوگ نویسی‌های متبحرانه ایشان به یکی از سکانس‌های ماندگاراین سریال بدل شود.​
[/BCOLOR]
وی در پایان درخصوص فعالیت‌های جدیدش گفت: هم اکنون یک کار سینمایی با خانم پوران درخشنده و یک مجموعه تلویزیونی با آقای بیرنگ توفیقی و سعید نعمت الله دارم.​
[/BCOLOR]

برخی موضوعات مشابه

بالا