اخبار سینما و تلوزیون معرفی فیلم «میهمان داریم»، عکس های فیلم، پشت صحنه، پوستر

♥MASTANE♥

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,316
امتیاز واکنش
3,789
فیلم «میهمان داریم» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور از 21 آبان ماه به سرگروهی سینما استقلال اکران می شود. این فیلم موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت شد و در بخش پنجرهای رو به آسیا جشنواره بوسان کره جنوبی شرکت داشت. فیلم «میهمان داریم» که مضمونی درباره خانواده و دفاع مقدس دارد، درباره پدر و مادری سالخورده است که فرزند جانبازشان را از آسایشگاه به منزل میآورند و قرار است آنها میزبان یک میهمان ویژه باشند.فیلم «میهمان داریم» در بخش مسابقه سی و دومین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و توانست نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی، بهترین فیلمبرداری، بهترین موسیقی، بهترین بازیگر مکمل زن و چهره پردازی این جشنواره شد. همچنین جایزه بهترین فیلم آسیایی را از بخش بینالملل این جشنواره دریافت کند.

خلاصه فیلم «میهمان داریم»:

خبر آمدن يک ميهمان، کارهایی که خیلی وقت است زمين مانده، دلشوره یک پذیرایي و زنگ در که به صدا میآید

.
عوامل فیلم «میهمان داریم»:

کارگردان، نویسنده: محمدمهدی عسگرپور/ تهیه کننده: منوچهر محمدی و محصول سازمان توسعه سینمایی سوره حوزه هنری / مدیر فیلمبرداری: محمد آلادپوش/ صدابردار: ساسان نخعی/ صداگذار:سید محمد کشفی/ تدوین: محمد رضا موئینی / طراح صحنه و لباس: کیوان مقدم/ طراح گریم: مهرداد میرکیانی/ موسیقی: علیرضا کهندیری/ عکاس: مهدی دل خواستهبازیگران: پرویز پرستویی، آهو خردمند، بهروز شعیبی، سهیلا گلستانی، معصومه قاسمیپور، مهدی صادقی، محمد صادقیعکس های فیلم و پشت صحنه «میهمان داریم»:

mihmandarim1.jpg

mihmandarim2.jpg

mihmandarim3.jpg

mihmandarim5.jpg

mihmandarim6.jpg

mihmandarim7.jpg

mihmandarim8.jpg

mihmandarim9.jpg

poshtesahnemihmandarim1.jpg

poshtesahnemihmandarim2.jpg

poshtesahnemihmandarim4.jpg

poshtesahnemihmandarim3.jpg

poshtesahnemihmandarim5.jpg

حواشی «میهمان داریم»:

پرویز پرستویی درباره حضورش در فیلم های دفاع مقدس گفت:
"من همیشه عرق و علاقه خاصی به چنین موضوعاتی دارم چرا که یک ایرانی هستم. این 8 سال را نمی توان فراموش کرد. شاید به زعم خیلی ها نخ نما شده است. اما من اینگونه فکر نمی کنم. هر از گاهی که شاید دچار زیاده خواهی و یا درگیر مسائل شخصی می شویم بد نسیت به این افراد فکر کنیم به کسانی که زندگی خود را برای این مرز و بوم گذاشته اند."
محمدمهدی عسگرپور، کارگردان «میهمان داریم» درباره میهمان این فیلم گفت:
"خانواده فیلم «میهمان داریم» یک دایره اعتقادی اطراف خود دارند که بر اساس قرائن و مرام آنها است. معمولا با وجود چنین مسائلی و توجه به این قرائن نباید بیشتر از دو یا سه گزینه برای میهمان خانواده در نظر بگیرید. برخی می گویند، مقام معظم رهبری است، برخی دیگر اعتقاد دارند امام زمان (عج) و تعدادی هم گمان می کنند فرشته مرگ. خیلی ندیدم خارج از این موارد اشاره ای داشته باشند. به هر حال این دایره ارزشی این خانواده است. اما من تلاش کردم از جامعه ای که صفر و صدی است فاصله بگیرم و ذهنها را اینگونه پرورش ندهم."
پرویز پرستویی قبل از حضورش در فیلم «میهمان داریم»، حدود دوسال از سینما کناره گیری کرده بود. او در این باره گفت:
"من قبل از این فیلم دو سالی بود از سینما کناره گیری کرده بودم و به نوعی مشغول خودسازی بودم. وقتی قصه «میهمان داریم» مطرح شد به دلیل اعتقاد قلبی که به چنین موضوعاتی دارم، ان را پذیرفتم"
آهو خردمند در ارتباط با حضورش در فیلم «مهمان داریم» گفت:
"هرچند نقش یک مادر فداکار است که بارها دیدهایم ولی این کاراکتر ویژگیهای مختص به خود را دارد. در برخی صحنهها چند حس مختلف را باید اجرا میکردم. سعی کردم از پس این کار به خوبی بربیایم."

پوسترهای فیلم «میهمان داریم»:

پوستر های این فیلم توسط بهزاد خورشیدی طراحی شده است.
postermihmandarim1.jpg

postermihmandarim2.jpg
فیلم میهمان داریم در زمان جشنواره - سایت سلام سینما:

این فیلم در زمان جشنواره با 154 رای از سوی کاربران امتیاز 5.82 از 10 را در بین فیلمهای سی و دومین جشنواره فیلم فجر در سایت سلام سینما بدست آورد.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
5
بازدیدها
359
پاسخ ها
12
بازدیدها
272
پاسخ ها
8
بازدیدها